BILET VIRTUAL
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:00 1009 U19 Anglia - U19 Italia 1.90 3.75 3.75 1.25 1.86 1.22
Semifinale! Un singur meci!
ma. 18:00 1476 U19 Slovacia - U19 Austria 2.90 3.35 2.40 1.54 1.38 1.27
Locurile 5-6!
ma. 21:00 1010 U19 Franta - U19 Israel 1.35 4.90 7.35 1.05 2.91 1.11
Semifinale! Un singur meci!
Turneul final se disputa in Slovacia!
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1214 Atl.Paranaense - Libertad Asuncion 1.80 3.55 4.50 1.18 1.96 1.25
ma. 23:59 2753 Corinthians - Boca Juniors 2.30 3.05 3.50 1.30 1.61 1.35
ma. 23:59 2758 Emelec - Atletico Mineiro 4.55 3.50 1.80 1.96 1.18 1.25
Faza grupelor!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2735 Colo Colo - Internacional RS 2.15 3.35 3.45 1.30 1.68 1.28
ma. 23:59 2760 Nacional M. - Union de Santa Fe 2.20 3.20 3.55 1.29 1.67 1.32
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 2856 Halmstads - Trelleborgs 1.65 4.05 4.85 1.16 2.18 1.19
ma. 20:00 2857 Jonkopings - Orgryte 2.50 3.45 2.70 1.44 1.50 1.26
ma. 20:00 2858 Norrby - Ostersunds 1.45 4.50 6.75 1.09 2.67 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:00 1094 Saif SC - Swadhinata 1.18 5.95 11.80 0.00 3.92 1.04
ma. 13:00 1098 Uttar Baridhara - Rahmatgonj MFS 3.30 3.35 2.00 1.65 1.24 1.21
ma. 13:00 2353 Abahani Chittagong - Abahani Limited 4.25 3.60 1.70 1.93 1.14 1.18
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2322 Brusque - Bahia 2.70 2.95 2.55 1.40 1.35 1.27
ma. 23:59 2323 Gremio - Londrina 1.40 4.05 7.20 1.03 2.57 1.14
ma. 23:59 2324 Cruzeiro - Sport Recife 1.67 3.25 5.70 1.09 2.05 1.25
ma. 23:59 2325 Guarani - Ituano 2.20 2.95 3.35 1.25 1.55 1.29
ma. 23:59 2326 Vila Nova - Ponte Preta 2.10 2.90 3.60 1.21 1.59 1.29
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:30 3817 Shandong Taishan - Henan Songshan Longmen 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
ma. 14:30 3818 Guangzhou City - Dalian Pro 4.00 3.45 1.85 1.83 1.19 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1478 U20 SUA - U20 Costa Rica 1.37 4.55 6.65 1.04 2.67 1.10
ma. 23:59 1479 U20 Panama - U20 Honduras 4.25 3.50 1.75 1.90 1.16 1.20
Sferturi de finala! Un singur meci! Se joaca in Honduras!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 1293 Al Mokawloon - National Bank 2.75 2.95 2.80 1.41 1.42 1.35
ma. 20:00 1300 Ghazl El Mahallah - Ismaily SC 3.05 2.65 2.60 1.40 1.30 1.36
ma. 22:30 1302 Zamalek - Ceramica Cleopatra 1.75 3.25 4.75 1.13 1.91 1.24
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 10:00 1175 Defence Force FC - Hawassa Kenema 2.55 2.75 2.90 1.31 1.40 1.32
ma. 16:00 1181 Adama City - Dawa Kenema 2.30 2.65 3.35 1.22 1.46 1.32
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 1340 Johor DT - Petaling Jaya City FC 1.15 6.00 13.60 0.00 4.12 1.03
ma. 16:00 1343 Selangor - Sabah FA 1.70 3.55 4.15 1.14 1.89 1.17





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:30 3405 (F) Suedia - (F) Brazilia 2.05 3.45 3.30 1.27 1.67 1.23
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:00 1352 Mjoendalen 2 - Tromso IL 2 1.60 4.65 3.70 1.18 2.04 1.08
ma. 20:00 1578 Grorud IL 2 - Skeid Fotball 2 2.45 4.20 2.15 1.53 1.41 1.11
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:00 1367 FK Kokand 1912 - Dinamo Samarqand 1.65 3.50 5.00 1.11 2.04 1.20
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 13:00 1369 Kozlov S. - Schwartzman D. 5.20 1.17
ma. 13:00 1615 Auger-Aliassime F. - Cressy M. 1.30 3.50
ma. 13:00 1616 Bergs Z. - Draper J. 3.40 1.32
ma. 13:00 1617 Cilic M. - Mcdonald M. 1.19 4.80
ma. 13:00 1618 Galan Riveros D. E. - Koepfer D. 2.25 1.65
ma. 13:00 2618 Balazs A. - Bautista R. 17.00 1.01
ma. 13:00 2623 Berrettini M. - Garin C. 1.03 13.00
ma. 13:00 2643 Gray A. - Tseng C. H. 2.15 1.72
ma. 13:00 2651 Kukushkin M. - Brooksby J. 3.15 1.37
ma. 13:00 2656 Lopez F. - Van de Zandschulp B. 4.80 1.19
ma. 13:00 2657 Novak D. - Bagnis F. 1.17 5.20
ma. 13:00 2658 Rune H. V. - Giron M. 2.10 1.75
ma. 13:00 2659 Sonego L. - Kudla D. 1.90 1.92
ma. 13:00 2660 Zapata Miralles B. - Sock J. 3.15 1.37
ma. 13:00 2987 Broady L. - Klein L. 1.57 2.42
ma. 13:00 2989 Carballes Baena R. - Thompson J. 8.00 1.08
ma. 13:00 2990 Cerundolo F. - Nadal R. 13.00 1.03
ma. 13:00 2995 De Minaur A. - Dellien H. 1.02 14.00
ma. 13:00 2999 Huesler M. A. - Grenier H. 1.55 2.50
ma. 13:00 3003 Kolar Z. - Bonzi B. 6.20 1.12
ma. 13:00 3004 Krajinovic F. - Lehecka J. 1.35 3.25
ma. 13:00 3007 Kubler J. - Evans D. 4.30 1.22
ma. 13:00 3013 Musetti L. - Fritz T. 5.40 1.15
ma. 13:00 3014 Nakashima B. - Kuhn N. 1.08 7.80
ma. 13:00 3020 Popyrin A. - Gaston H. 1.58 2.40
ma. 13:00 3021 Querrey S. - Berankis R. 1.23 4.20
ma. 13:00 3038 Ritschard A. - Tsitsipas S. 12.00 1.04
ma. 13:00 3095 Ruusuvuori E. - Nishioka Y. 1.15 5.40
ma. 13:00 3328 Shapovalov D. - Rinderknech A. 1.33 3.30
ma. 13:00 3330 Sousa J. - Gasquet R. 2.65 1.48
ma. 13:00 4160 Jubb P. - Kyrgios N. 9.00 1.07
ma. 13:00 4161 Martinez Portero P. - Molcan A. 2.80 1.45
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 13:00 3331 Badosa G. P. - Chirico L. 1.10 7.00
ma. 13:00 3332 Bara I. M. - Paquet C. 2.05 1.73
ma. 13:00 3333 Bektas E. - Andreescu B. V. 10.00 1.04
ma. 13:00 3539 Bogdan A. - Yastremska D. 2.60 1.48
ma. 13:00 3560 Brengle M. - Davis L. 2.00 1.78
ma. 13:00 3601 Burel C. - Boulter K. 4.70 1.18
ma. 13:00 3603 Buzarnescu M. - Schunk N.A. 2.35 1.58
ma. 13:00 3608 Cornet A. - Putintseva Y. 1.77 2.02
ma. 13:00 3610 Flipkens K. - Fourlis J. 1.43 2.75
ma. 13:00 3614 Gauff C. - Ruse E.G. 1.08 7.40
ma. 13:00 3671 Giorgi C. - Frech M. 1.30 3.45
ma. 13:00 3675 Golubic V. - Petkovic A. 1.66 2.20
ma. 13:00 3677 Harrison C. - Rus A. 3.80 1.25
ma. 13:00 3714 Kartal S. - Kovinic D. 1.52 2.50
ma. 13:00 3740 Kucova K. - Pigossi L. 1.50 2.55
ma. 13:00 3744 Liu C. - Parrizas-Diaz N. 1.65 2.20
ma. 13:00 3762 Martincova T. - Pliskova Ka. 3.20 1.35
ma. 13:00 3763 Masarova R. - Dart H. 5.00 1.17
ma. 13:00 3764 Muchova K. - Halep S. 3.55 1.28
ma. 13:00 3765 Muguruza G. - Minnen G. 1.20 4.40
ma. 13:00 3770 Paolini J. - Kvitova P. 12.00 1.03
ma. 13:00 3772 Peterson R. - Schmiedlova A. K. 1.65 2.20
ma. 13:00 3773 Rogers S. - Martic P. 1.62 2.25
ma. 13:00 3780 Sorribes Tormo S. - McHale C. 1.24 3.95
ma. 13:00 3783 Teichmann J. B. - Tomljanovic A. 2.50 1.52
ma. 13:00 3786 Vekic D. - Pegula J. 2.20 1.66
ma. 13:00 3787 Wang X. Y. - Anisimova A. 4.50 1.19
ma. 13:00 3790 Williams S. - Tan H. 1.28 3.50
ma. 13:00 3791 Zanevska M. - Krejcikova B. 4.60 1.19
ma. 13:00 3802 Zheng Q. - Stephens S. 2.10 1.73
ma. 13:00 3853 Vandeweghe C. - Rybakina E. 3.75 1.25
ma. 15:30 3781 Swiatek I. - Fett J. 1.01 14.00
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 23:59 1442 Shoot It Banvas - Thai General E. 5.60 20.00 1.15 4.14 1.07
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 23:59 1444 Deportivo Sayago - CA Stockolmo 1.68 13.00 2.30 1.56 2.08
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 10:30 3162 Manawatu Jets - Bay Hawks 2.80 14.00 1.48 2.43 1.37
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:00 1684 (F) Columbia - (F) Thailanda 1.97 6.20 2.40 1.52 1.76 1.09
Locul 15!
ma. 16:30 1690 (F) Africa de Sud - (F) Brazilia 5.00 9.00 1.28 3.40 1.14 1.04
Locul 13!
ma. 17:00 3461 (F) SUA - (F) Spania 1.18 9.60 7.10 1.07 4.39 1.03
Sferturi de finala!
ma. 18:00 1691 (F) Argentina - (F) Noua Zeelanda 20.00 18.00 1.01 11.74 0.00 0.00
Semifinale! Locurile 9-12!
ma. 20:30 3462 (F) Australia - (F) Ungaria 2.50 6.20 1.90 1.82 1.48 1.09
Sferturi de finala!
ma. 22:00 3463 (F) Grecia - (F) Olanda 2.60 6.00 1.85 1.87 1.45 1.10
Sferturi de finala!
Optimi! Se joaca in Ungaria!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.