BILET VIRTUAL
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 2889 Washington - Cleveland 2.65 16.00 1.70 2.15 1.48
lu. 23:59 4504 Detroit - Boston 6.40 21.00 1.22 4.29 1.12
lu. 23:59 4505 Brooklyn - LA Clippers 3.80 17.00 1.42 2.87 1.27
lu. 23:59 4506 Chicago Bulls - San Antonio 1.22 21.00 6.40 1.12 4.29
lu. 23:59 4510 Houston - Sacramento 3.20 16.00 1.53 2.51 1.35
lu. 23:59 4513 Utah Jazz - Dallas 1.28 19.00 5.10 1.17 3.68
lu. 23:59 4515 Golden State - Oklahoma 1.67 15.00 2.95 1.50 2.40
0% MARJA PROFIT
lu. 23:59 4517 Portland - Milwaukee 2.75 16.00 1.65 2.24 1.45
 
+ 15 speciale
 















 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:05 5122 Joventut - Ulm 1.35 18.00 3.95 1.15 2.61
mi. 19:00 5123 Lietkabelis - Venezia 1.80 13.00 2.25 1.47 1.76
mi. 19:00 5125 Prometey - Cedevita Olimpija 1.23 19.00 4.60 1.10 3.22
mi. 21:30 5129 Brescia - BT Cluj 1.63 14.00 2.55 1.37 1.96
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 5130 Promitheas - Slask Wroclaw 1.08 26.00 8.20 0.00 5.06
mi. 20:00 5135 Hapoel Tel-Aviv - Gran Canaria 2.00 13.00 1.98 1.62 1.60
mi. 21:30 5137 London Lions - Hamburg 1.50 15.00 2.85 1.29 2.19
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:00 1570 S.Oliver Wurzburg - Hamburg 1.58 16.00 2.95 1.30 2.09
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 4915 San Lorenzo - Independiente de Oliva 2.15 13.00 1.85 1.75 1.55
lu. 23:59 4916 Argentino - Olimpico 3.00 15.00 1.48 2.30 1.29
ma. 23:59 2890 Gimnasia - San Martin 1.63 13.00 2.45 1.42 2.01
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 4858 South East Melbourne - Perth Wildcats 1.55 14.00 2.60 1.38 2.15
jo. 11:30 4859 Cairns Taipans - Tasmania Jackjumpers 1.47 14.00 2.85 1.32 2.32
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 1579 Sao Jose Dos Campos - Pinheiros 2.42 14.00 1.68 1.85 1.38
lu. 23:59 3014 Paulistano - Cearense 1.13 23.00 6.80 1.01 3.98
ma. 23:59 6712 Rio Claro Basquete - Corinthians Paulista 3.40 16.00 1.35 2.53 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 4518 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta 1.15 22.00 6.00 1.03 3.75
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 4539 Gorica - Zadar 6.60 23.00 1.13 4.19 1.03
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 20:15 4560 Vaerlose - Bears Academy 1.68 13.00 2.30 1.45 1.89
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4827 Rakvere Tarvas - Valmiera Glass Via 1.93 12.00 2.00 1.57 1.62
mi. 19:00 4828 Tartu U. - TAL TECH 1.17 19.00 5.10 1.06 3.55
mi. 19:30 4829 Keila - Kk Viimsi 5.40 20.00 1.17 3.55 1.05
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 11:45 4860 Nlex Road Warriors - Ginebra Kings 2.85 14.00 1.48 2.23 1.29
Se pot juca pe teren neutru!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 2891 Lapuan Korikobrat - Honka Espoo 1.47 15.00 3.00 1.29 2.32
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:00 4561 Saint Quentin - Nantes 1.50 16.00 3.15 1.22 2.13
 
+ 15 speciale
 















 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 4861 Bnei Herzelia - Ironi Ness Ziona 1.57 14.00 2.70 1.40 2.22
lu. 20:00 4567 Galil Elion - Elitzur Kiryat Atta 1.38 16.00 3.45 1.25 2.76
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 18:30 6714 Juventus - Gargzdai 1.45 15.00 2.95 1.25 2.24
lu. 18:50 6713 BC Wolves - Zalgiris 2.75 14.00 1.55 2.04 1.29
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4830 Oppsal Tigers - Kongsberg Miners 13.00 29.00 1.01 7.49 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:30 4551 Groningen - Feyenoord 1.28 17.00 3.80 1.15 2.82
Sferturi de finala! Retur!
 
+ 7 speciale
 







 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 23:15 4583 Lusitania - Oliveirense 2.30 13.00 1.70 1.82 1.43
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 18:00 2344 Zdravlje Leskovac - Vojvodina 2.15 13.00 1.88 1.80 1.61
ma. 19:00 4596 Sloga - Dynamic 1.50 14.00 2.80 1.37 2.38
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 2345 Rogaska - Podcetrtek 2.15 13.00 1.85 1.72 1.52
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 4058 Aguada - Hebraica Macabi 1.75 13.00 2.30 1.45 1.81
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 6717 CSKA Moscova - Zenit Petersburg 1.28 21.00 4.90 1.10 3.03
ma. 18:00 4598 MBA Moscova - Unics Kazan 3.20 16.00 1.48 2.30 1.25
ma. 19:00 4600 Lokomotiv Kuban - Nizhny Novgorod 1.30 19.00 4.40 1.13 2.92
Turul Castigatorilor!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 5138 Instituto C. - Flamengo 3.00 15.00 1.47 2.46 1.33
Faza Grupelor!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.