BILET VIRTUAL
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 4566 Manchester United - PSG 3.10 3.40 2.15 1.61 1.30 1.23
ma. 22:00 4567 Roma - FC Porto 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
mi. 22:00 2644 Tottenham - Borussia Dortmund 2.20 3.35 3.05 1.31 1.58 1.24
mi. 22:00 2643 Ajax - Real Madrid 3.25 3.50 2.05 1.67 1.28 1.22
ma. 22:00 2646 Lyon - Barcelona 5.25 4.40 1.60 2.37 1.16 1.19
ma. 22:00 2645 Liverpool - Bayern Munchen 1.90 3.80 3.75 1.25 1.87 1.22
mi. 22:00 2648 FC Schalke 04 - Manchester City 7.50 4.95 1.40 2.95 1.08 1.14
mi. 22:00 2647 Atl.Madrid - Juventus 2.70 3.05 2.85 1.42 1.46 1.34
Optimi! Tur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:55 4565 Fenerbahce - Zenit 2.80 3.15 2.65 1.47 1.42 1.32
jo. 19:55 1466 BATE Borisov - Arsenal 6.55 4.20 1.45 2.53 1.07 1.15
jo. 19:55 1510 Slavia Praga - Genk 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
jo. 19:55 1495 Galatasaray Istanbul - Benfica 2.40 3.10 2.95 1.34 1.50 1.28
jo. 19:55 1496 Krasnodar - Bayer Leverkusen 3.05 3.25 2.25 1.56 1.32 1.26
jo. 19:55 1502 Rennes - Betis 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.28
jo. 19:55 1500 Olympiakos P. - Dinamo Kiev 2.05 3.20 3.60 1.24 1.68 1.27
jo. 19:55 1499 Lazio - Sevilla 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
jo. 19:55 1501 Rapid Vienna - Inter Milan 5.55 3.75 1.60 2.22 1.11 1.20
jo. 22:00 1519 Sahtior Donetk - Eintracht Frankfurt 2.10 3.30 3.30 1.27 1.63 1.24
jo. 22:00 1512 Celtic FC - Valencia 3.45 3.30 2.05 1.67 1.25 1.25
jo. 22:00 1514 FC Viktoria Plzen - Dinamo Zagreb 2.30 3.25 2.95 1.33 1.53 1.25
jo. 22:00 1526 Sporting CP - Villarreal 2.20 3.25 3.15 1.30 1.58 1.26
jo. 22:00 1513 Club Brugge - RB Salzburg 3.00 3.30 2.25 1.56 1.32 1.25
jo. 22:00 1515 FC Zurich - Napoli 7.20 4.40 1.40 2.70 1.05 1.14
jo. 22:00 1518 Malmo FF - Chelsea 9.55 5.15 1.30 3.31 1.03 1.11
1/16! Tur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3876 Concordia - Botosani 2.80 3.00 2.55 1.43 1.36 1.29
vi. 20:00 3877 Gaz Metan - Astra Giurgiu 2.35 2.95 3.15 1.29 1.51 1.31
sâ. 14:00 3878 Dunarea Calarasi - FCSB 5.30 3.55 1.65 2.10 1.12 1.22
sâ. 20:00 3880 CFR Cluj - AFC Hermanstadt 1.35 4.35 9.15 1.02 2.92 1.14
du. 17:00 3881 Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe 3.80 3.05 2.05 1.68 1.21 1.29
du. 20:00 3879 Viitorul C. - CS U Craiova 2.50 3.10 2.80 1.37 1.46 1.28
lu. 20:00 3882 Dinamo Buc. - CSMS Iasi 1.85 3.25 4.35 1.17 1.84 1.26
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3839 Huddersfield Town - Manchester City 21.00 7.80 1.15 5.63 0.00 1.06
du. 18:00 3840 Fulham FC - Tottenham 5.10 3.55 1.75 2.07 1.16 1.26
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 3841 Burton Albion - Manchester City 25.00 11.00 1.08 7.56 0.00 0.00
Scor tur: 0-9
jo. 21:45 3842 Chelsea - Tottenham 1.70 3.85 4.30 1.17 2.01 1.18
Scor tur: 0-1
Semifinale! Retur!
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2455 Rennes - Montpellier 2.15 3.20 3.75 1.27 1.71 1.33
du. 18:00 2459 Angers - Nantes 2.50 3.05 3.15 1.36 1.53 1.35
du. 18:00 2460 Caen - Marseille 4.30 3.55 1.90 1.93 1.23 1.28
du. 20:00 2446 Bordeaux - Dijon 1.80 3.45 4.95 1.17 2.01 1.28
du. 22:00 2461 St Etienne - Lyon 3.00 3.55 2.25 1.61 1.36 1.25
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3856 1 FC Nuremberg - Hertha Berlin 3.15 3.40 2.30 1.62 1.36 1.29
du. 19:00 3858 FC Schalke 04 - Wolfsburg 2.25 3.15 3.45 1.30 1.63 1.32
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 3853 Frosinone - Atalanta 6.80 4.65 1.47 2.73 1.11 1.17
du. 16:00 3855 Spal - Bologna 2.55 2.95 3.15 1.35 1.51 1.37
du. 16:00 3854 Fiorentina - Sampdoria 1.85 3.55 4.35 1.20 1.94 1.26
du. 19:00 3857 Cagliari - Empoli 2.00 3.55 3.75 1.27 1.81 1.27
du. 21:30 3859 Napoli - Lazio 2.07 3.45 3.65 1.28 1.76 1.28
lu. 16:00 3861 Genoa - AC Milan 3.25 3.15 2.30 1.58 1.32 1.31
lu. 21:30 3860 Juventus - Chievo 1.12 9.30 23.00 0.00 6.56 1.04
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3866 Betis - Girona 1.65 3.80 5.45 1.14 2.22 1.23
du. 17:15 3867 Villarreal - Ath Bilbao 2.10 3.30 3.80 1.27 1.75 1.31
du. 19:30 3868 Levante - Real Valladolid 2.05 3.50 3.50 1.28 1.73 1.25
du. 19:30 3869 Rayo Vallecano - Real Sociedad 2.70 3.40 2.65 1.49 1.47 1.30
du. 21:45 3870 Barcelona - Leganes 1.15 8.50 20.00 0.00 5.91 1.05
lu. 22:00 3871 SD Eibar - Espanyol 2.05 3.25 3.80 1.24 1.73 1.29
 
+ 39 speciale
 







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4939 Iordania - Vietnam 1.80 3.30 4.95 1.15 1.96 1.28
du. 16:00 4940 Thailanda - China 4.60 3.30 1.85 1.90 1.17 1.28
du. 19:00 4941 Iran - Oman 1.38 4.45 9.05 1.04 2.95 1.16
lu. 13:00 4942 Japonia - Arabia Saudita 1.75 3.50 4.50 1.16 1.95 1.22
lu. 16:00 4943 Australia - Uzbekistan 1.70 3.50 4.85 1.13 2.01 1.22
lu. 19:00 4944 Emiratele Arabe Unite - Kyrgyzstan 1.45 3.95 7.30 1.05 2.54 1.17
Optimi!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3006 Stellenbosch FC - Ajax Cape Town 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30
du. 15:30 3018 Royal Eagles - Richards Bay 2.55 2.80 2.85 1.32 1.40 1.31
du. 15:30 3020 TS Galaxy FC - Tshakhuma 2.65 2.80 2.75 1.35 1.37 1.31
lu. 15:30 3016 Cape Umoya United FC - Maccabi FC 2.70 2.75 2.75 1.35 1.36 1.32
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3019 Supersport Utd - Bloemfontein Celtic 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
du. 15:30 3017 Polokwane - Bidvest Wits 2.40 2.70 3.00 1.26 1.41 1.29
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 2462 Bolton Wanderers - West Brom 4.60 3.45 1.80 1.95 1.17 1.25


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1087 U23 Liverpool - U23 West Brom 1.53 4.20 5.30 1.11 2.32 1.15
Faza grupelor!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1815 CA San Lorenzo - CA Huracan 2.25 3.05 3.35 1.28 1.58 1.31
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 4568 Club Brugge - Charleroi 1.52 4.30 5.90 1.11 2.46 1.17
du. 19:00 4569 Gent - Anderlecht 2.05 3.55 3.35 1.29 1.71 1.23
du. 21:00 4570 Royal Mouscron - Oostende 2.10 3.45 3.40 1.29 1.70 1.26
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1867 Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven 1.70 3.40 4.20 1.12 1.86 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1868 Club Destroyers - Blooming 3.25 3.20 2.05 1.60 1.24 1.22
du. 23:15 1870 Jorge Wilstermann - Bolivar La Paz 1.65 3.60 4.40 1.12 1.96 1.16
du. 23:15 1876 San Jose Oruro - CA Nacional Potosi 1.20 6.00 9.10 0.00 3.58 1.03
du. 23:59 1884 Oriente Petrolero - Royal Pari Sion 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 1930 Fluminense de Feira BA - EC Bahia 2.10 3.40 2.95 1.29 1.56 1.19
du. 21:00 1932 Juazeirense - Alagoinhas BA 1.50 3.80 5.85 1.06 2.28 1.16
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 4946 Asa AL - Murici AL 1.40 4.00 7.00 1.03 2.52 1.13
du. 21:00 4947 CRB AL - Coruripe AL 1.40 4.15 6.90 1.04 2.57 1.13
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2192 Joinville SC - Avai SC 3.55 3.30 1.90 1.69 1.19 1.20
du. 21:00 2150 Figueirense - Tubarao 1.90 3.40 3.45 1.21 1.70 1.19
du. 21:00 2193 Marcilio Dias SC - Criciuma SC 2.90 3.20 2.20 1.51 1.29 1.21
du. 23:00 2269 Metropolitano SC - Chapecoense 4.45 3.50 1.65 1.94 1.11 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2195 Novo Hamburgo RS - Gremio RS 3.65 3.10 1.95 1.66 1.19 1.23
du. 21:00 2437 EC Pelotas RS - Juventude RS 2.70 3.00 2.45 1.41 1.34 1.25
du. 22:00 2198 Aimore RS - Sao Jose RS 2.90 2.95 2.35 1.45 1.29 1.26
du. 23:00 2258 Sao Luiz RS - Internacional RS 5.35 3.60 1.55 2.13 1.07 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2439 Atletico GO - Goianesia GO 1.30 4.55 8.25 0.00 2.90 1.09
du. 20:30 2129 Ipora GO - Itumbiara GO 1.85 3.30 3.75 1.17 1.74 1.20
du. 20:30 2438 Novo Horizonte GO - Crac GO 2.65 3.10 2.45 1.41 1.35 1.23
du. 21:00 2440 Goiania GO - Goias GO 6.90 4.45 1.35 2.68 1.03 1.10
du. 21:00 2152 Gremio Anapolis GO - Anapolina GO 3.00 3.00 2.25 1.49 1.27 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2148 Campinense PB - Nacional PB 1.40 4.10 7.30 1.03 2.60 1.14
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2151 Foz Do Iguacu PR - Coritiba PR 3.30 3.15 2.05 1.60 1.23 1.23
du. 21:00 2194 Maringa FC - Rio Branco PR 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 2406 Portuguesa RJ - Americano RJ 2.10 3.20 3.10 1.26 1.56 1.21
du. 21:00 2412 Flamengo RJ - Bangu RJ 1.17 5.70 10.50 0.00 3.66 1.02
du. 23:00 2423 Cabofriense RJ - Botafogo RJ 4.65 3.35 1.65 1.93 1.09 1.18
du. 23:59 2421 Boavista RJ - Resende RJ 1.75 3.30 4.05 1.13 1.80 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2416 Sampaio Correa MA - Sao Jose MA 1.55 3.75 5.10 1.09 2.14 1.15
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2378 Cuiaba Esporte MT - Luverdense 1.60 3.60 4.65 1.10 2.01 1.15
du. 22:00 2420 Sinop MT - Juara AC MT 1.30 5.00 7.10 1.02 2.90 1.07
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2350 Tupi MG - Tombense MG 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
du. 15:00 2349 Caldense MG - America Mineiro MG 3.70 3.20 1.90 1.70 1.18 1.22
du. 15:00 2352 Villa Nova MG - Tupynambas MG 1.60 3.55 4.90 1.09 2.04 1.17
du. 21:00 2409 Atletico MG - Boa EC 1.30 4.50 8.25 0.00 2.88 1.09
du. 21:00 2410 CA Patrocinense MG - Urt MG 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2340 Botafogo SP - Sao Bento SP 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
du. 21:00 2411 Corinthians - Sao Caetano SP 1.37 4.20 7.05 1.02 2.61 1.11
du. 23:00 2424 Red Bull Brasil SP - Palmeiras SP 6.20 4.10 1.42 2.44 1.04 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2337 Ec Sao Bernardo SP - Capivariano SP 2.75 3.20 2.35 1.46 1.34 1.23
du. 14:00 2339 Monte Azul SP - Barretos SP 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
du. 14:00 2373 Olimpia SP - Desportivo Brasil SP 2.60 3.25 2.45 1.43 1.38 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2417 Santa Cruz PE - America PE 1.55 3.45 5.15 1.06 2.05 1.16
du. 23:59 2425 Salgueiro PE - Vitoria PE 1.60 3.45 4.65 1.08 1.96 1.15
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1161 Altos PI - 4 de Julho PI 1.60 3.85 4.40 1.12 2.03 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2294 Assu RN - Potiguar RN 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
du. 21:00 2407 ABC RN - America RN 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.23
du. 21:00 2413 Globo RN - Forca E Luz RN 1.42 4.00 6.85 1.04 2.50 1.14
lu. 20:00 2426 Santa Cruz RN - Palmeira RN 1.65 3.65 4.70 1.12 2.03 1.18
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3064 Kampala CC - AS Otoho 1.60 3.55 5.80 1.09 2.18 1.22
du. 16:00 3065 New Star de D. - Gor Mahia FC 1.70 3.35 5.15 1.12 2.01 1.24
du. 17:00 3067 Enugu Rangers FC - Bantu FC 1.17 5.70 14.00 0.00 4.01 1.05
du. 17:00 3066 Asante Kotoko - Coton Sport de Garoua 2.05 3.40 3.40 1.27 1.68 1.24
du. 18:00 3070 San Pedro - Nkana FC 2.25 3.20 2.95 1.31 1.52 1.24
du. 18:00 3068 Raja Casablanca - African Stars 1.23 5.35 12.50 0.00 3.71 1.09
du. 19:00 3071 CS Sfaxien - Vipers SC 1.30 5.10 8.70 1.03 3.18 1.10
Calificare! Retur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2736 AEL Limassol - Apoel Nicosia 3.20 3.30 2.00 1.61 1.23 1.19
du. 17:00 2747 Alki Oroklinis - Pafos FC 2.55 3.00 2.55 1.36 1.36 1.24
du. 18:00 2751 Anorthosis F. - Enosis Neon Paralimni 1.30 4.60 7.50 0.00 2.82 1.07
lu. 19:00 2763 Doxa K. - AEK Larnaca 2.95 3.15 2.15 1.51 1.27 1.21
 
+ 12 speciale
 












 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 2849 Perez Zeledon - AD Grecia 1.80 3.40 3.85 1.17 1.79 1.19
du. 23:00 2847 Univ.de Costa Rica - Cartagines 2.75 3.45 2.20 1.51 1.33 1.19
du. 23:05 2850 Limon FC - Herediano 2.75 3.45 2.20 1.51 1.33 1.19
du. 23:55 2861 Deportivo Saprissa - Guadalupe FC 1.35 4.75 6.30 1.04 2.68 1.08
du. 23:59 2862 Santos de Guapiles - AD Carmelita 1.80 3.50 3.60 1.18 1.76 1.16












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:10 3078 U20 Paraguay - U20 Argentina 4.55 3.95 1.57 2.09 1.11 1.13
du. 23:59 3079 U20 Uruguay - U20 Ecuador 1.95 3.20 3.50 1.20 1.65 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:15 2874 Alianza FC - Municipal Limeno 1.35 4.75 7.75 1.04 2.92 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1088 Tanta - Al Jazeera Matrouh 1.80 2.95 4.85 1.11 1.82 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:45 2620 JS Hercules - Rovaniemi PS II 1.65 4.35 3.80 1.18 2.01 1.12
du. 20:15 2624 HJS Akatemia - Tampereen Ilves 2 2.90 4.45 1.90 1.74 1.32 1.11
du. 20:30 2628 Pepo Lappeenranta - Mikkelin Palloilijat 1.70 4.35 3.60 1.21 1.95 1.12
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 2880 Paris FC - Stade Brestois 2.75 2.90 2.70 1.40 1.38 1.32
lu. 22:00 2882 AC Havre - Red Star 1.63 3.50 5.90 1.10 2.17 1.24
 
+ 2 speciale
 


 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2960 OFI Crete - Panaitolikos 2.05 3.25 3.80 1.24 1.73 1.29
du. 17:15 2961 Larissa - Aris Thessaloniki 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33
du. 19:00 2962 AO Xanthi - Atromitos Athens 3.00 2.90 2.55 1.46 1.34 1.34
du. 19:30 2963 AEK Atena - Asteras Tripolis 1.60 3.60 5.65 1.10 2.18 1.21
lu. 19:00 2964 Lamia - Panathinaikos 2.95 2.85 2.55 1.44 1.33 1.33
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2969 Aiginiakos FC - Irodotos 1.95 3.10 3.65 1.19 1.66 1.23
du. 15:00 2971 Sparti - AOK Kerkyra 7.20 4.15 1.37 2.61 1.02 1.12
du. 15:00 2970 Apollon Pontou - Doxa Dramas 2.45 3.00 2.70 1.34 1.41 1.25
du. 15:00 2973 Trikala - AEP Iraklis 1908 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1221 U19 Lamia 1964 - U19 Panathinaikos 4.20 3.75 1.67 1.96 1.14 1.16
du. 14:00 1212 U19 AO Xanthi FC - U19 Atromitos Athinon 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
du. 14:00 1211 U19 AE Larissa FC - U19 Aris 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2977 Sanarate FC - Guastatoya 3.30 3.25 2.05 1.62 1.24 1.23
du. 19:30 2978 Antigua - Petapa 1.57 3.75 5.10 1.10 2.14 1.16
du. 20:00 2979 Malacateco - CD Chiantla 1.27 5.00 8.75 0.00 3.15 1.08
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2982 Real De Minas - Motagua 9.10 5.00 1.25 3.19 0.00 1.07
du. 23:59 2983 CD Platense - CD Marathon 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
du. 23:59 2991 CD Olimpia - CD Honduras 1.60 3.75 4.40 1.11 2.00 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1232 Drumcondra - Dublin Bus 2.55 4.10 2.15 1.56 1.40 1.13
du. 13:00 1089 Ballymun United - St Patricks CY FC 2.25 4.05 2.45 1.43 1.51 1.14
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1090 Grotta Seltjarnarnes - Selfoss 1.40 4.55 5.70 1.06 2.50 1.09
du. 19:15 1092 Hottur - Dalvik/Reynir 2.25 4.00 2.40 1.43 1.49 1.13
du. 20:15 1093 Valur Reykjavik - Leiknir Reykjavik 1.20 6.00 9.10 0.00 3.58 1.03
du. 22:15 1095 Vikingur Reykjavik - Fjolnir 1.95 3.80 3.00 1.28 1.66 1.15
Faza grupelor!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 3102 H. Kfar Saba - H. Katamon 1.85 3.25 3.80 1.17 1.73 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 3105 H. Kir Shmona - H. Hadera 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
lu. 20:00 3106 MS Ironi Ashdod - H. Tel Aviv 3.50 3.05 2.05 1.61 1.21 1.25
lu. 21:00 3107 M. Tel Aviv - Beitar Jerusalem 1.40 4.00 6.40 1.03 2.44 1.11
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4576 Cosenza - Ascoli 2.05 3.10 4.00 1.22 1.73 1.31
du. 16:00 4577 Padova - Hellas Verona 3.00 2.90 2.50 1.46 1.33 1.32
du. 22:00 4578 Pescara - Cremonese 2.00 3.10 4.20 1.20 1.77 1.31
lu. 22:00 4579 Spezia - Venezia 1.90 3.05 4.45 1.16 1.79 1.29
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3132 Siracusa - Catania 2.85 3.00 2.40 1.45 1.32 1.26
du. 15:30 3136 Viterbese - Juve Stabia 3.30 3.10 2.10 1.58 1.24 1.24
du. 15:30 3133 SS Monopoli 1966 - Potenza SC 2.95 2.90 2.40 1.45 1.30 1.28
du. 15:30 3134 Trapani - Vibonese 1.65 3.30 5.30 1.09 2.01 1.22
du. 15:30 3140 Virtus Francavilla - Cavese 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
du. 15:30 3131 Pro Vercelli - Arezzo 1.80 3.25 4.20 1.15 1.81 1.22
du. 15:30 3135 U23 Juventus - Carrarese 3.10 3.30 2.10 1.58 1.27 1.21
du. 15:30 3129 Pro Patria - Olbia 1.80 3.15 4.40 1.13 1.82 1.24
du. 15:30 3128 Pontedera - Piacenza Calcio 3.00 3.00 2.30 1.49 1.29 1.26
du. 15:30 3127 Arzachena - Virtus Entella 5.30 3.50 1.60 2.09 1.09 1.19
du. 17:30 3137 Bisceglie - Reggina 1914 10.20 4.65 1.27 3.16 0.00 1.10
du. 17:30 3138 Catanzaro - Rende 2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28
du. 19:30 3141 Casertana - FC Rieti 1.80 3.20 4.30 1.14 1.82 1.23
du. 19:30 3142 Lucchese - Pistoiese 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
lu. 21:45 3144 Albissola 2010 - Novara 3.65 3.05 2.00 1.64 1.20 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1245 Sangiustese - ASD Pineto Calcio 2.05 3.25 3.30 1.24 1.62 1.23
du. 15:30 1264 Santarcangelo - Isernia 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
du. 15:30 1277 Sassari Torres - Nuova Monterosi 3.50 3.40 1.93 1.71 1.22 1.21
du. 15:30 1285 Seregno - ASD Villafranca 1.93 3.20 3.70 1.19 1.70 1.23
du. 15:30 1286 Sestri Levante - Lavagnese 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.24
du. 15:30 1291 SS Nola 1925 - Sorrento 1.78 3.40 4.10 1.16 1.84 1.20
du. 15:30 1292 Tuttocuoio - Ghivizzano 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
du. 15:30 1100 A.C. Crema 1908 - US Fiorenzuola 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
du. 15:30 1122 Arconatese - US Folgore Caratese 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22
du. 15:30 1128 ASD Fanfulla - Pavia 1.88 3.40 3.65 1.20 1.74 1.20
du. 15:30 1134 ASD San Gimignano Sport - Massese 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
du. 15:30 1135 ASD Seravezza Calcio - Montevarchi 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22
du. 15:30 1136 ASD Trastevere - Vis Artena 1.65 3.75 4.40 1.13 2.00 1.16
du. 15:30 1139 ASD Turris - ASD Sancataldese 1.35 4.40 7.60 1.02 2.76 1.11
du. 15:30 1149 Axys Zola - ASD Sasso Marconi 2.25 3.10 3.00 1.29 1.51 1.25
du. 15:30 1150 Campodarsego - Este 2.05 3.40 3.15 1.27 1.62 1.20
du. 15:30 1187 Citta di Fasano - AZ Picerno ASD 3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
du. 15:30 1197 Citta di Messina - Nocerina 2.45 3.05 2.75 1.35 1.43 1.26
du. 15:30 1199 Cittanovese - SSC Bari 1908 4.95 4.10 1.53 2.22 1.10 1.13
du. 15:30 1202 Como - Olginatese 1.20 5.65 11.20 0.00 3.72 1.05
du. 15:30 1203 Francavilla 1927 - Vastese 1.88 3.20 3.90 1.17 1.74 1.23
du. 15:30 1204 Ligorna - US Inveruno 2.20 3.20 3.00 1.29 1.53 1.23
du. 15:30 1209 Mantova - Scanzorosciate 1.25 5.05 9.80 0.00 3.30 1.08
du. 15:30 1227 Ponte San Pietro - Virtus Bergamo 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
du. 15:30 1229 Pro Sesto - SC Caronnese 1.78 3.45 4.05 1.16 1.84 1.20
du. 15:30 1230 Recanatese - ASD Savignanese 1.68 3.45 4.65 1.12 1.96 1.20
du. 15:30 1235 Reggio Audace FC - USD Classe 1.35 4.35 7.75 1.02 2.76 1.12
du. 15:30 1236 Rezzato - Sondrio 1.38 4.45 6.65 1.04 2.64 1.11
du. 15:30 1238 Sammaurese - Cesena 4.95 3.65 1.60 2.08 1.10 1.17
du. 16:00 1335 AC Savoia 1908 - Pomigliano 1.43 4.00 6.65 1.04 2.47 1.14
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3148 Mount Pleasant FC - Portmore Utd. 3.45 2.90 2.10 1.56 1.21 1.27
du. 22:00 3146 Dunbeholden FC - Waterhouse FC 4.50 3.45 1.67 1.93 1.11 1.18
du. 22:00 3147 Humble Lions - Arnett Gardens 2.75 2.90 2.50 1.40 1.33 1.27
du. 23:59 3150 Cavaliers FC - Reno FC 1.75 2.95 4.55 1.09 1.77 1.23
du. 23:59 3151 Tivoli Gardens - Montego Bay Utd 1.90 3.10 3.70 1.17 1.67 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1258 Ulinzi Stars - Tusker 2.50 2.85 2.85 1.32 1.41 1.29
du. 14:00 1263 Western Stima - Nzoia Sugar 1.95 3.10 3.80 1.19 1.69 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3166 Swieqi United FC - San Gwann FC 2.10 3.45 3.00 1.29 1.59 1.20
du. 16:15 3178 Vittoriosa Stars - Mqabba FC 1.90 3.30 3.60 1.19 1.70 1.21
du. 18:30 3188 Marsa FC - Sirens FC 15.30 10.00 1.07 5.99 0.00 0.00
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3174 Qormi FC - Balzan Youths 11.70 6.45 1.15 4.12 0.00 1.02
du. 17:00 3179 Hibernians FC - Valletta FC 2.50 3.10 2.50 1.37 1.37 1.21















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3192 (F) Belgia - (F) Rep. Irlanda 1.55 3.65 5.25 1.08 2.13 1.16
du. 18:00 3212 (F) Portugalia - (F) Ucraina 1.55 3.50 5.60 1.06 2.13 1.18
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1348 Chainat FC - Samut Prakan City 2.00 3.75 2.90 1.29 1.62 1.15
du. 12:00 1350 FK Baumit Jablonec - Viktoria Zizkov 1.15 6.75 11.55 0.00 4.22 1.01
du. 12:00 1352 Istra 1961 - FK Zarkovo 1.30 5.00 7.10 1.02 2.90 1.07
du. 12:00 1353 MFK Skalica - Hanacka Slavia Kromeriz 1.75 3.90 3.55 1.20 1.84 1.14
du. 12:30 1356 Sanna Khanh Hoa - Than Quang Ninh 1.80 3.80 3.45 1.21 1.79 1.15
du. 13:30 1357 FC Hennef 05 - Fortuna Cologne 4.10 5.00 1.50 2.23 1.14 1.07
du. 14:00 1358 Rangers - HJK Helsinki 1.50 4.05 5.10 1.08 2.23 1.12
du. 14:00 1359 Shkendija Tetovo - FK Makedonija Gjorce Petrov 1.35 4.75 6.30 1.04 2.68 1.08
du. 14:30 1376 Carl Zeiss Jena - Erzgebirge Aue 3.80 3.80 1.70 1.88 1.16 1.14
du. 14:30 1377 Wiener Sportclub - Hertha Zehlendorf 2.10 3.60 2.80 1.31 1.56 1.16
du. 15:00 1378 Eintracht Norderstedt - Altona 93 1.70 4.10 3.60 1.19 1.90 1.12
du. 15:00 1383 Rayong FC - Lao Toyota 3.05 4.40 1.80 1.78 1.26 1.10
du. 15:00 1385 Sfax Railways - US Monastir 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
du. 15:10 1387 Al Wasl SC - Al Dhafra SCC 2.00 3.75 2.90 1.29 1.62 1.15
du. 16:15 1390 Westfalia Herne - SV Horst Emscher 08 1.20 6.55 8.05 0.00 3.58 1.01
du. 16:30 1391 SC Dusseldorf-West - TSV 05 Ronsdorf 1.05 11.10 14.80 0.00 6.28 0.00
du. 17:00 1392 CSKA Sofia - Puskas Academy 1.55 4.10 4.55 1.11 2.14 1.12
du. 17:00 1393 FCSB - Shanghai Shenhua 1.52 4.10 4.80 1.10 2.19 1.12
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 4951 (F) Coreea de Sud - (F) China 3.20 3.20 2.20 1.58 1.29 1.26


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3248 (F) CA Monarcas Morelia - (F) CF Monterrey 8.30 5.80 1.27 3.38 1.03 1.07
du. 20:00 3249 (F) Puebla FC - (F) Lobos Buap 1.40 5.00 6.45 1.08 2.79 1.12
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3272 Leones Negros Udg - Potros Uaem 1.80 3.40 3.70 1.17 1.75 1.17





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3274 Unam Pumas - Atlas 1.95 3.20 3.50 1.20 1.65 1.21
du. 23:59 3277 Leon - Club Tijuana 1.90 3.35 3.70 1.20 1.74 1.22
du. 23:59 3275 Lobos Buap - Necaxa 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
du. 23:59 3276 Guadalajara Chivas - Deportivo Toluca 2.40 2.90 2.85 1.30 1.42 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3269 U20 Lobos Buap - U20 Necaxa 4.10 3.75 1.65 1.94 1.13 1.14
du. 17:00 3270 U20 Pumas - U20 Atlas 2.10 3.45 2.90 1.29 1.56 1.18
du. 17:45 3271 U20 Leon - U20 Tijuana 2.75 3.20 2.30 1.46 1.32 1.21
du. 20:00 3273 U20 Chivas Guadalajara - U20 Deportivo Toluca 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 3292 Jong Psv Eindhoven - MVV Maastricht 1.75 3.75 3.55 1.18 1.81 1.14
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 4580 Willem II - NAC Breda 2.20 3.30 3.30 1.31 1.63 1.28
du. 15:30 4581 De Graafschap - Fortuna Sittard 3.20 3.70 2.05 1.70 1.31 1.21
du. 15:30 4582 Emmen - PSV Eindhoven 11.00 6.30 1.22 3.97 1.01 1.07
du. 17:45 4583 Ajax - SC Heerenveen 1.05 13.00 25.00 0.00 8.47 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3287 Koninklijke HFC - De Treffers 1.50 4.65 4.80 1.12 2.34 1.11
du. 15:30 3289 Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem 1.70 4.50 3.55 1.22 1.96 1.12
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3302 Aves - Setubal 2.45 3.15 3.00 1.36 1.52 1.31
du. 19:30 3306 Boavista - Portimonense 2.45 3.05 3.10 1.35 1.52 1.33
du. 22:00 3307 Rio Ave FC - Feirense 1.65 3.70 5.15 1.13 2.13 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 3300 Leixoes SC - Benfica B 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
du. 17:00 3301 Academico Viseu - Covilha 1.70 3.30 4.35 1.11 1.86 1.19
du. 17:00 3304 FC Arouca - FC Penafiel 2.30 3.05 3.15 1.30 1.53 1.29
du. 17:00 3303 CD Mafra - Varzim 2.15 3.05 3.50 1.25 1.61 1.29
du. 19:00 3305 Academica Coimbra - Oliveirense 1.65 3.50 5.30 1.11 2.09 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3385 Kirehe FC - Bugesera FC 2.40 2.75 2.95 1.27 1.41 1.28
du. 15:30 3383 Apr FC - Police FC Rwanda 1.40 4.30 5.80 1.05 2.44 1.09
du. 15:30 3384 Etincelles - Sunrise 2.50 2.75 2.80 1.30 1.37 1.28
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3431 Hearts - Livingston 1.90 3.25 3.75 1.19 1.72 1.22
1/16! Se rejoaca in caz de egalitate!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 3440 Casa Sport - AS Douanes 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
du. 19:00 3441 Ngb Dakar - Teungueth FC 3.30 3.10 2.10 1.58 1.24 1.24
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3447 Osasuna - RCD Mallorca 1.70 3.40 5.35 1.12 2.06 1.25
du. 17:00 3448 Gijon - Alcorcon 2.15 2.80 3.90 1.20 1.61 1.34
du. 19:00 3451 Tenerife - Gimnastic 1.60 3.50 5.90 1.09 2.17 1.22
du. 19:00 3449 Dep. La Coruna - Albacete 1.65 3.45 5.45 1.11 2.09 1.23
du. 21:00 3452 UD Extremadura - Real Oviedo 2.75 2.90 2.85 1.40 1.42 1.36
lu. 22:00 3453 Granada - Elche CF 1.60 3.40 6.20 1.08 2.17 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1676 Real Murcia B - At. Pulpileno 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
du. 12:15 1677 Santurtzi - Balmaseda FC 3.15 2.95 2.25 1.51 1.26 1.27
du. 12:30 1682 SFC Minerva - NV Estudiantes de Murcia CF 1.60 3.85 4.75 1.12 2.11 1.16
du. 12:30 1678 Alcorcon B - RSD Alcala 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
du. 12:30 1679 Atletico de Pinto - Las Rozas 4.00 3.25 1.85 1.78 1.17 1.23
du. 12:30 1680 Cordoba B - Sevilla C 1.45 4.30 5.50 1.07 2.39 1.11
du. 12:30 1681 Rayo Vallecano B - Trival Valderas 2.40 3.05 2.80 1.33 1.45 1.25
du. 12:30 1683 Tres Cantos - AD Parla 2.70 2.90 2.70 1.38 1.38 1.31
du. 12:30 1685 Vicalvaro - Alcobendas Sport 4.30 3.50 1.75 1.91 1.16 1.21
du. 12:30 1686 Villaverde Boetticher CF - Getafe B 3.50 3.30 1.95 1.68 1.21 1.21
du. 12:45 1688 Siete Villas - FC Rinconeda Polanco 1.75 3.50 4.30 1.16 1.91 1.21
du. 12:45 1687 FE Grama - Pobla Mafumet 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.26
du. 13:00 1729 Cacereno - Jerez 1.45 4.15 5.60 1.06 2.36 1.12
du. 13:00 1965 Olivenza - At. Pueblonuevo 1.65 3.45 4.90 1.11 2.00 1.20
du. 13:00 2055 UD Montijo - AD Llerenense 3.15 3.15 2.15 1.56 1.27 1.24
du. 13:00 1928 Lorca FC - Mar Menor 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
du. 13:00 2009 San Ignacio - Sestao River 2.65 3.05 2.55 1.40 1.37 1.26
du. 13:00 1721 Agoncillo - Alfaro 6.95 4.90 1.33 2.85 1.04 1.08
du. 13:00 1722 Albacete B - Socuéllamos 3.40 3.15 2.05 1.62 1.23 1.24
du. 13:00 1910 CP San Cristobal - UA Horta 3.20 3.00 2.20 1.53 1.26 1.26
du. 13:00 1913 EC Granollers - UE Sants 1.55 3.75 5.55 1.09 2.22 1.18
du. 13:00 2008 Prat - CE Europa 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.23
du. 13:00 2010 Santboia - UE Sant Andreu 5.70 3.70 1.52 2.22 1.07 1.16
du. 13:00 2056 UE Figueres - FC Martinenc 1.33 4.55 7.80 1.02 2.84 1.10
du. 13:00 1895 CF San Agustin - DAV Santa Ana 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
du. 13:00 1730 CD Guadalcacin - CD San Roque de Lepe 4.35 3.50 1.70 1.92 1.13 1.19
du. 13:00 1929 Mostoles - Leganes B 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
du. 13:00 2007 Pozuelo Alarcon - RCD Carabanchel 2.35 2.90 3.05 1.29 1.47 1.29
du. 13:00 1903 Coria CF - Ecija Balompie 1.32 4.30 9.10 0.00 2.89 1.12
du. 13:00 1724 Alhaurin Torre - CD Huetor Tajar 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 13:00 1997 Polideportivo Almeria - CD Torreperogil 1.55 3.95 5.00 1.10 2.18 1.15
du. 13:15 2057 Polvorin - Compostela 3.70 3.40 1.85 1.75 1.19 1.20
du. 13:15 2058 Silva SD - Alondras 3.30 3.35 2.00 1.65 1.24 1.21
du. 13:30 2059 Gijon Industrial - Tuilla 2.95 3.15 2.25 1.51 1.30 1.24
du. 14:00 2060 CD Buzanada - Villa Sta Brigida 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
du. 16:45 2061 San Claudio - E.I. San Martin 3.05 3.05 2.25 1.51 1.28 1.26
du. 17:00 2072 Villanueva - SD Tarazona 5.90 4.15 1.45 2.41 1.06 1.13
du. 17:00 2062 CD Cayon - SD Revilla 1.45 4.05 6.15 1.06 2.42 1.14
du. 17:00 2067 Real Betis B - Cadiz B 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 17:15 2073 CP Valdivia - Moralo 4.90 3.80 1.57 2.12 1.10 1.15
du. 17:30 2075 Atletico Astorga - UD Santa Marta 1.28 5.40 7.50 1.02 3.11 1.06
du. 17:30 2079 LA Baneza - Gimnastica Segoviana 4.80 4.05 1.55 2.17 1.11 1.14
du. 17:30 2297 Real Avila - Zamora CF 3.85 3.45 1.80 1.80 1.17 1.19
du. 17:30 2078 Ciudad de Murcia - Olimpico Totana 2.65 3.10 2.50 1.41 1.37 1.25
du. 17:30 2081 Muleno - Huercal Overa CF 2.05 3.25 3.30 1.24 1.62 1.23
du. 17:30 2090 UCAM Murcia CF B - EDMF Churra 1.90 3.20 3.85 1.18 1.73 1.23
du. 17:30 2082 Novelda - UD Alzira 2.45 2.95 2.85 1.33 1.44 1.28
du. 17:30 2089 Soller - Llosetense 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
du. 17:30 2080 Lebrijana - Cabecense 1.45 4.15 5.90 1.06 2.41 1.13
du. 18:00 2104 Arosa - Ourense CF 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
du. 18:00 2222 CD Barco - Laracha 1.65 3.65 4.55 1.12 2.01 1.17
du. 18:00 2253 EMD Aceuchal - Extremadura B 3.85 3.35 1.85 1.77 1.18 1.21
du. 18:00 2286 Merida - Valdelacalzada 1.08 8.80 16.60 0.00 5.69 0.00
du. 18:00 2284 Mazarron - Deportiva Minera 1.72 3.70 4.05 1.16 1.91 1.17
du. 18:00 2333 UD Los Garres - Yeclano 3.75 3.40 1.85 1.77 1.19 1.20
du. 18:00 2118 Bermeo - Lagun Onak 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
du. 18:00 2293 Orihuela - Olímpic de Xativa 2.25 3.00 3.10 1.27 1.51 1.26
du. 18:00 2311 Silla CF - UD Rayo Ibense 1.90 3.35 3.55 1.20 1.71 1.20
du. 18:00 2301 SD Logrones - CA Vianes 1.10 8.00 14.40 0.00 5.09 0.00
du. 18:00 2274 La Roda - Villarrubia CF 2.65 3.20 2.45 1.44 1.37 1.23
du. 18:00 2282 Manchego - Azuqueca 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
du. 18:00 2325 Toledo - Almagro CF 1.40 4.30 6.55 1.05 2.57 1.12
du. 18:00 2326 Tropezon - Vimenor 1.65 3.55 4.70 1.12 2.00 1.18
du. 18:00 2299 Reus Deportiu II - Cerdanyola del Valles FC 2.50 3.05 2.70 1.36 1.42 1.26
du. 18:00 2314 Terrassa - FC Santfeliuenc 1.65 3.45 4.90 1.11 2.00 1.20
du. 18:00 2102 Algeciras CF - CD Utrera 2.70 3.05 2.50 1.42 1.36 1.26
du. 18:00 2252 Ciudad Lucena - CD Gerena 1.90 3.35 3.65 1.20 1.73 1.21
du. 18:00 2346 Xerez Deportivo FC - Arcos 1.45 4.10 6.00 1.06 2.41 1.13
du. 18:00 2292 Motril - Atletico Mancha Real 2.05 3.30 3.25 1.25 1.62 1.22
du. 18:30 2367 UD Paiosaco - Celtiga 1.65 3.70 4.45 1.13 2.00 1.17
du. 18:30 2359 Eldense - CF Torre Levante 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
du. 18:30 2351 CD El Palo - Ciudad Torredonjimeno 1.28 5.20 7.90 1.02 3.10 1.07
du. 19:00 2379 CD Huetor Vega - River Melilla CF 1.25 5.40 8.70 0.00 3.30 1.06
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12