BILET VIRTUAL
 
+ 22 speciale
 






















 
+ 21 speciale
 





















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:00 5435 Alcaraz G.C. - Berrettini M. 2.90 1.40
Suprafata de joc: Hard
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 14:00 5845 Peterson R. - Tsurenko L. 1.62 2.25
vi. 19:15 5846 Raducanu E. - Kostyuk M. 1.33 3.20
Suprafata de joc: Hard
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 13:00 5844 Vekic D. - Wang X. Y. 1.48 2.60
vi. 14:15 2383 Kalinskaya A. - Samsonova L. 2.42 1.55
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:10 5116 Mektic N / Pavic M - Gille S / Koepfer D 1.25 3.95
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 2405 Niculescu M / Ruse E-G - Begu I-c / Mitu C-a 1.42 2.80
Suprafata de joc: Hard
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:30 2454 Bachinger M. - Lacko L. 1.70 2.10
Suprafata de joc: Hard
 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 11:00 5848 Kolar Z / Vega Hernandez D - Caruso S / Gaio F 1.68 2.15
Suprafata de joc: Hard










 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:00 5854 Cungu R. - Gill F. 1.60 2.30
vi. 10:00 5857 Pinnington J.J. - Paz J. P. 1.72 2.10
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:05 5151 Kumar O. - Ansari A.A. 1.22 4.10
jo. 23:10 5150 Hijikata R. - De Jonge D. 1.15 5.20
Suprafata de joc : Hard
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 1909 Damas M. - Ivanov V. 1.17 4.10
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:59 5849 Kachmazov A. - Haliak M. 1.42 2.80
jo. 23:59 5853 Peliwo F. - Zhukayev B. 1.33 3.25
Suprafata de joc: Hard
 
+ 6 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:00 5861 Vincent R.S. - Bellucci M. 2.42 1.55
vi. 16:30 5862 Riedi L. - Handel T. 1.35 2.95
Suprafata de joc: Hard
 
+ 6 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 5884 Lys E. - Ozgen P. 1.88 1.88
vi. 14:00 5886 De Vroome I. - Buyukakcay C. 2.30 1.60
Suprafata de joc: Hard












Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:00 5870 Bondarenko M. - Glushko L. 2.02 1.77
vi. 10:00 5872 Zuger J. - Andreeva E. 2.25 1.63
Suprafata de joc: Hard












 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:05 3294 Osuigwe W. - Zacarias M. 2.55 1.50
Suprafata de joc: Hard
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.