BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1509 Betis - Girona 1.70 3.95 5.70 1.19 2.33 1.31
du. 13:30 1511 Frosinone - Atalanta 7.05 4.80 1.50 2.86 1.14 1.24
du. 15:30 1523 Club Brugge - Charleroi 1.60 4.55 6.25 1.18 2.63 1.27
du. 15:30 1527 Emmen - PSV Eindhoven 11.75 6.70 1.30 4.27 1.09 1.17
du. 18:00 1481 Manresa - Real Madrid 4.25 19.25 1.35 3.48 1.26 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3839 Huddersfield Town - Manchester City 21.00 7.80 1.15 5.63 0.00 1.06
du. 18:00 3840 Fulham FC - Tottenham 5.10 3.55 1.75 2.07 1.16 1.26
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2455 Rennes - Montpellier 2.15 3.20 3.75 1.27 1.71 1.33
du. 18:00 2459 Angers - Nantes 2.50 3.05 3.15 1.36 1.53 1.35
du. 18:00 2460 Caen - Marseille 4.30 3.55 1.90 1.93 1.23 1.28
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3856 1 FC Nuremberg - Hertha Berlin 3.15 3.40 2.30 1.62 1.36 1.29
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 3853 Frosinone - Atalanta 6.80 4.65 1.47 2.73 1.11 1.17
du. 16:00 3855 Spal - Bologna 2.55 2.95 3.15 1.35 1.51 1.37
du. 16:00 3854 Fiorentina - Sampdoria 1.85 3.55 4.35 1.20 1.94 1.26
 
+ 45 speciale
 













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3866 Betis - Girona 1.65 3.80 5.45 1.14 2.22 1.23
du. 17:15 3867 Villarreal - Ath Bilbao 2.10 3.30 3.80 1.27 1.75 1.31
 
+ 39 speciale
 







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4939 Iordania - Vietnam 1.80 3.30 4.95 1.15 1.96 1.28
du. 16:00 4940 Thailanda - China 4.60 3.30 1.85 1.90 1.17 1.28
Optimi!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3006 Stellenbosch FC - Ajax Cape Town 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30
du. 15:30 3018 Royal Eagles - Richards Bay 2.55 2.80 2.85 1.32 1.40 1.31
du. 15:30 3020 TS Galaxy FC - Tshakhuma 2.65 2.80 2.75 1.35 1.37 1.31
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3019 Supersport Utd - Bloemfontein Celtic 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
du. 15:30 3017 Polokwane - Bidvest Wits 2.40 2.70 3.00 1.26 1.41 1.29


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1087 U23 Liverpool - U23 West Brom 1.53 4.20 5.30 1.11 2.32 1.15
Faza grupelor!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 4568 Club Brugge - Charleroi 1.52 4.30 5.90 1.11 2.46 1.17
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1867 Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven 1.70 3.40 4.20 1.12 1.86 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2439 Atletico GO - Goianesia GO 1.30 4.55 8.25 0.00 2.90 1.09
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2350 Tupi MG - Tombense MG 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
du. 15:00 2349 Caldense MG - America Mineiro MG 3.70 3.20 1.90 1.70 1.18 1.22
du. 15:00 2352 Villa Nova MG - Tupynambas MG 1.60 3.55 4.90 1.09 2.04 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2340 Botafogo SP - Sao Bento SP 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2338 Juventus SP - Atl Votuporanguense SP 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
du. 14:00 2368 Atletico Penapolense - EC Taubate SP 2.95 3.40 2.15 1.56 1.30 1.21
du. 14:00 2374 Portuguesa Santista - Nacional SP 2.20 3.25 2.95 1.30 1.53 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2337 Ec Sao Bernardo SP - Capivariano SP 2.75 3.20 2.35 1.46 1.34 1.23
du. 14:00 2339 Monte Azul SP - Barretos SP 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
du. 14:00 2373 Olimpia SP - Desportivo Brasil SP 2.60 3.25 2.45 1.43 1.38 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3064 Kampala CC - AS Otoho 1.60 3.55 5.80 1.09 2.18 1.22
du. 16:00 3065 New Star de D. - Gor Mahia FC 1.70 3.35 5.15 1.12 2.01 1.24
du. 17:00 3067 Enugu Rangers FC - Bantu FC 1.17 5.70 14.00 0.00 4.01 1.05
du. 17:00 3066 Asante Kotoko - Coton Sport de Garoua 2.05 3.40 3.40 1.27 1.68 1.24
du. 18:00 3070 San Pedro - Nkana FC 2.25 3.20 2.95 1.31 1.52 1.24
du. 18:00 3068 Raja Casablanca - African Stars 1.23 5.35 12.50 0.00 3.71 1.09
Calificare! Retur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2736 AEL Limassol - Apoel Nicosia 3.20 3.30 2.00 1.61 1.23 1.19
du. 17:00 2747 Alki Oroklinis - Pafos FC 2.55 3.00 2.55 1.36 1.36 1.24
du. 18:00 2751 Anorthosis F. - Enosis Neon Paralimni 1.30 4.60 7.50 0.00 2.82 1.07
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2817 AD Aserri - Uruguay de Coronado 1.87 3.50 3.85 1.21 1.82 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1088 Tanta - Al Jazeera Matrouh 1.80 2.95 4.85 1.11 1.82 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:45 2620 JS Hercules - Rovaniemi PS II 1.65 4.35 3.80 1.18 2.01 1.12
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2960 OFI Crete - Panaitolikos 2.05 3.25 3.80 1.24 1.73 1.29
du. 17:15 2961 Larissa - Aris Thessaloniki 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2969 Aiginiakos FC - Irodotos 1.95 3.10 3.65 1.19 1.66 1.23
du. 15:00 2971 Sparti - AOK Kerkyra 7.20 4.15 1.37 2.61 1.02 1.12
du. 15:00 2970 Apollon Pontou - Doxa Dramas 2.45 3.00 2.70 1.34 1.41 1.25
du. 15:00 2973 Trikala - AEP Iraklis 1908 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1221 U19 Lamia 1964 - U19 Panathinaikos 4.20 3.75 1.67 1.96 1.14 1.16
du. 14:00 1212 U19 AO Xanthi FC - U19 Atromitos Athinon 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
du. 14:00 1211 U19 AE Larissa FC - U19 Aris 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1232 Drumcondra - Dublin Bus 2.55 4.10 2.15 1.56 1.40 1.13
du. 13:00 1089 Ballymun United - St Patricks CY FC 2.25 4.05 2.45 1.43 1.51 1.14
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1090 Grotta Seltjarnarnes - Selfoss 1.40 4.55 5.70 1.06 2.50 1.09
Faza grupelor!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4576 Cosenza - Ascoli 2.05 3.10 4.00 1.22 1.73 1.31
du. 16:00 4577 Padova - Hellas Verona 3.00 2.90 2.50 1.46 1.33 1.32
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3132 Siracusa - Catania 2.85 3.00 2.40 1.45 1.32 1.26
du. 15:30 3136 Viterbese - Juve Stabia 3.30 3.10 2.10 1.58 1.24 1.24
du. 15:30 3133 SS Monopoli 1966 - Potenza SC 2.95 2.90 2.40 1.45 1.30 1.28
du. 15:30 3134 Trapani - Vibonese 1.65 3.30 5.30 1.09 2.01 1.22
du. 15:30 3140 Virtus Francavilla - Cavese 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
du. 15:30 3131 Pro Vercelli - Arezzo 1.80 3.25 4.20 1.15 1.81 1.22
du. 15:30 3135 U23 Juventus - Carrarese 3.10 3.30 2.10 1.58 1.27 1.21
du. 15:30 3129 Pro Patria - Olbia 1.80 3.15 4.40 1.13 1.82 1.24
du. 15:30 3128 Pontedera - Piacenza Calcio 3.00 3.00 2.30 1.49 1.29 1.26
du. 15:30 3127 Arzachena - Virtus Entella 5.30 3.50 1.60 2.09 1.09 1.19
du. 17:30 3137 Bisceglie - Reggina 1914 10.20 4.65 1.27 3.16 0.00 1.10
du. 17:30 3138 Catanzaro - Rende 2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1245 Sangiustese - ASD Pineto Calcio 2.05 3.25 3.30 1.24 1.62 1.23
du. 15:30 1264 Santarcangelo - Isernia 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
du. 15:30 1277 Sassari Torres - Nuova Monterosi 3.50 3.40 1.93 1.71 1.22 1.21
du. 15:30 1285 Seregno - ASD Villafranca 1.93 3.20 3.70 1.19 1.70 1.23
du. 15:30 1286 Sestri Levante - Lavagnese 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.24
du. 15:30 1291 SS Nola 1925 - Sorrento 1.78 3.40 4.10 1.16 1.84 1.20
du. 15:30 1292 Tuttocuoio - Ghivizzano 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
du. 15:30 1100 A.C. Crema 1908 - US Fiorenzuola 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
du. 15:30 1122 Arconatese - US Folgore Caratese 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22
du. 15:30 1128 ASD Fanfulla - Pavia 1.88 3.40 3.65 1.20 1.74 1.20
du. 15:30 1134 ASD San Gimignano Sport - Massese 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
du. 15:30 1135 ASD Seravezza Calcio - Montevarchi 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22
du. 15:30 1136 ASD Trastevere - Vis Artena 1.65 3.75 4.40 1.13 2.00 1.16
du. 15:30 1139 ASD Turris - ASD Sancataldese 1.35 4.40 7.60 1.02 2.76 1.11
du. 15:30 1149 Axys Zola - ASD Sasso Marconi 2.25 3.10 3.00 1.29 1.51 1.25
du. 15:30 1150 Campodarsego - Este 2.05 3.40 3.15 1.27 1.62 1.20
du. 15:30 1187 Citta di Fasano - AZ Picerno ASD 3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
du. 15:30 1197 Citta di Messina - Nocerina 2.45 3.05 2.75 1.35 1.43 1.26
du. 15:30 1199 Cittanovese - SSC Bari 1908 4.95 4.10 1.53 2.22 1.10 1.13
du. 15:30 1202 Como - Olginatese 1.20 5.65 11.20 0.00 3.72 1.05
du. 15:30 1203 Francavilla 1927 - Vastese 1.88 3.20 3.90 1.17 1.74 1.23
du. 15:30 1204 Ligorna - US Inveruno 2.20 3.20 3.00 1.29 1.53 1.23
du. 15:30 1209 Mantova - Scanzorosciate 1.25 5.05 9.80 0.00 3.30 1.08
du. 15:30 1227 Ponte San Pietro - Virtus Bergamo 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
du. 15:30 1229 Pro Sesto - SC Caronnese 1.78 3.45 4.05 1.16 1.84 1.20
du. 15:30 1230 Recanatese - ASD Savignanese 1.68 3.45 4.65 1.12 1.96 1.20
du. 15:30 1235 Reggio Audace FC - USD Classe 1.35 4.35 7.75 1.02 2.76 1.12
du. 15:30 1236 Rezzato - Sondrio 1.38 4.45 6.65 1.04 2.64 1.11
du. 15:30 1238 Sammaurese - Cesena 4.95 3.65 1.60 2.08 1.10 1.17
du. 16:00 1335 AC Savoia 1908 - Pomigliano 1.43 4.00 6.65 1.04 2.47 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1258 Ulinzi Stars - Tusker 2.50 2.85 2.85 1.32 1.41 1.29
du. 14:00 1263 Western Stima - Nzoia Sugar 1.95 3.10 3.80 1.19 1.69 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3166 Swieqi United FC - San Gwann FC 2.10 3.45 3.00 1.29 1.59 1.20
du. 16:15 3178 Vittoriosa Stars - Mqabba FC 1.90 3.30 3.60 1.19 1.70 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3174 Qormi FC - Balzan Youths 11.70 6.45 1.15 4.12 0.00 1.02
du. 17:00 3179 Hibernians FC - Valletta FC 2.50 3.10 2.50 1.37 1.37 1.21















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3192 (F) Belgia - (F) Rep. Irlanda 1.55 3.65 5.25 1.08 2.13 1.16
du. 18:00 3212 (F) Portugalia - (F) Ucraina 1.55 3.50 5.60 1.06 2.13 1.18
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1356 Sanna Khanh Hoa - Than Quang Ninh 1.80 3.80 3.45 1.21 1.79 1.15
du. 13:30 1357 FC Hennef 05 - Fortuna Cologne 4.10 5.00 1.50 2.23 1.14 1.07
du. 14:00 1358 Rangers - HJK Helsinki 1.50 4.05 5.10 1.08 2.23 1.12
du. 14:00 1359 Shkendija Tetovo - FK Makedonija Gjorce Petrov 1.35 4.75 6.30 1.04 2.68 1.08
du. 14:30 1376 Carl Zeiss Jena - Erzgebirge Aue 3.80 3.80 1.70 1.88 1.16 1.14
du. 14:30 1377 Wiener Sportclub - Hertha Zehlendorf 2.10 3.60 2.80 1.31 1.56 1.16
du. 15:00 1378 Eintracht Norderstedt - Altona 93 1.70 4.10 3.60 1.19 1.90 1.12
du. 15:00 1383 Rayong FC - Lao Toyota 3.05 4.40 1.80 1.78 1.26 1.10
du. 15:00 1385 Sfax Railways - US Monastir 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
du. 15:10 1387 Al Wasl SC - Al Dhafra SCC 2.00 3.75 2.90 1.29 1.62 1.15
du. 16:15 1390 Westfalia Herne - SV Horst Emscher 08 1.20 6.55 8.05 0.00 3.58 1.01
du. 16:30 1391 SC Dusseldorf-West - TSV 05 Ronsdorf 1.05 11.10 14.80 0.00 6.28 0.00
du. 17:00 1392 CSKA Sofia - Puskas Academy 1.55 4.10 4.55 1.11 2.14 1.12
du. 17:00 1393 FCSB - Shanghai Shenhua 1.52 4.10 4.80 1.10 2.19 1.12
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 4951 (F) Coreea de Sud - (F) China 3.20 3.20 2.20 1.58 1.29 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3269 U20 Lobos Buap - U20 Necaxa 4.10 3.75 1.65 1.94 1.13 1.14
du. 17:00 3270 U20 Pumas - U20 Atlas 2.10 3.45 2.90 1.29 1.56 1.18
du. 17:45 3271 U20 Leon - U20 Tijuana 2.75 3.20 2.30 1.46 1.32 1.21
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 4580 Willem II - NAC Breda 2.20 3.30 3.30 1.31 1.63 1.28
du. 15:30 4581 De Graafschap - Fortuna Sittard 3.20 3.70 2.05 1.70 1.31 1.21
du. 15:30 4582 Emmen - PSV Eindhoven 11.00 6.30 1.22 3.97 1.01 1.07
du. 17:45 4583 Ajax - SC Heerenveen 1.05 13.00 25.00 0.00 8.47 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3287 Koninklijke HFC - De Treffers 1.50 4.65 4.80 1.12 2.34 1.11
du. 15:30 3289 Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem 1.70 4.50 3.55 1.22 1.96 1.12
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3302 Aves - Setubal 2.45 3.15 3.00 1.36 1.52 1.31
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 3300 Leixoes SC - Benfica B 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
du. 17:00 3301 Academico Viseu - Covilha 1.70 3.30 4.35 1.11 1.86 1.19
du. 17:00 3304 FC Arouca - FC Penafiel 2.30 3.05 3.15 1.30 1.53 1.29
du. 17:00 3303 CD Mafra - Varzim 2.15 3.05 3.50 1.25 1.61 1.29
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3385 Kirehe FC - Bugesera FC 2.40 2.75 2.95 1.27 1.41 1.28
du. 15:30 3383 Apr FC - Police FC Rwanda 1.40 4.30 5.80 1.05 2.44 1.09
du. 15:30 3384 Etincelles - Sunrise 2.50 2.75 2.80 1.30 1.37 1.28
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3431 Hearts - Livingston 1.90 3.25 3.75 1.19 1.72 1.22
1/16! Se rejoaca in caz de egalitate!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3447 Osasuna - RCD Mallorca 1.70 3.40 5.35 1.12 2.06 1.25
du. 17:00 3448 Gijon - Alcorcon 2.15 2.80 3.90 1.20 1.61 1.34
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:15 1677 Santurtzi - Balmaseda FC 3.15 2.95 2.25 1.51 1.26 1.27
du. 12:30 1682 SFC Minerva - NV Estudiantes de Murcia CF 1.60 3.85 4.75 1.12 2.11 1.16
du. 12:30 1678 Alcorcon B - RSD Alcala 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
du. 12:30 1679 Atletico de Pinto - Las Rozas 4.00 3.25 1.85 1.78 1.17 1.23
du. 12:30 1680 Cordoba B - Sevilla C 1.45 4.30 5.50 1.07 2.39 1.11
du. 12:30 1681 Rayo Vallecano B - Trival Valderas 2.40 3.05 2.80 1.33 1.45 1.25
du. 12:30 1683 Tres Cantos - AD Parla 2.70 2.90 2.70 1.38 1.38 1.31
du. 12:30 1685 Vicalvaro - Alcobendas Sport 4.30 3.50 1.75 1.91 1.16 1.21
du. 12:30 1686 Villaverde Boetticher CF - Getafe B 3.50 3.30 1.95 1.68 1.21 1.21
du. 12:45 1688 Siete Villas - FC Rinconeda Polanco 1.75 3.50 4.30 1.16 1.91 1.21
du. 12:45 1687 FE Grama - Pobla Mafumet 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.26
du. 13:00 1729 Cacereno - Jerez 1.45 4.15 5.60 1.06 2.36 1.12
du. 13:00 1965 Olivenza - At. Pueblonuevo 1.65 3.45 4.90 1.11 2.00 1.20
du. 13:00 2055 UD Montijo - AD Llerenense 3.15 3.15 2.15 1.56 1.27 1.24
du. 13:00 1928 Lorca FC - Mar Menor 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
du. 13:00 2009 San Ignacio - Sestao River 2.65 3.05 2.55 1.40 1.37 1.26
du. 13:00 1721 Agoncillo - Alfaro 6.95 4.90 1.33 2.85 1.04 1.08
du. 13:00 1722 Albacete B - Socuéllamos 3.40 3.15 2.05 1.62 1.23 1.24
du. 13:00 1910 CP San Cristobal - UA Horta 3.20 3.00 2.20 1.53 1.26 1.26
du. 13:00 1913 EC Granollers - UE Sants 1.55 3.75 5.55 1.09 2.22 1.18
du. 13:00 2008 Prat - CE Europa 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.23
du. 13:00 2010 Santboia - UE Sant Andreu 5.70 3.70 1.52 2.22 1.07 1.16
du. 13:00 2056 UE Figueres - FC Martinenc 1.33 4.55 7.80 1.02 2.84 1.10
du. 13:00 1895 CF San Agustin - DAV Santa Ana 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
du. 13:00 1730 CD Guadalcacin - CD San Roque de Lepe 4.35 3.50 1.70 1.92 1.13 1.19
du. 13:00 1929 Mostoles - Leganes B 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
du. 13:00 2007 Pozuelo Alarcon - RCD Carabanchel 2.35 2.90 3.05 1.29 1.47 1.29
du. 13:00 1903 Coria CF - Ecija Balompie 1.32 4.30 9.10 0.00 2.89 1.12
du. 13:00 1724 Alhaurin Torre - CD Huetor Tajar 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 13:00 1997 Polideportivo Almeria - CD Torreperogil 1.55 3.95 5.00 1.10 2.18 1.15
du. 13:15 2057 Polvorin - Compostela 3.70 3.40 1.85 1.75 1.19 1.20
du. 13:15 2058 Silva SD - Alondras 3.30 3.35 2.00 1.65 1.24 1.21
du. 13:30 2059 Gijon Industrial - Tuilla 2.95 3.15 2.25 1.51 1.30 1.24
du. 14:00 2060 CD Buzanada - Villa Sta Brigida 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
du. 16:45 2061 San Claudio - E.I. San Martin 3.05 3.05 2.25 1.51 1.28 1.26
du. 17:00 2072 Villanueva - SD Tarazona 5.90 4.15 1.45 2.41 1.06 1.13
du. 17:00 2062 CD Cayon - SD Revilla 1.45 4.05 6.15 1.06 2.42 1.14
du. 17:00 2067 Real Betis B - Cadiz B 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 17:15 2073 CP Valdivia - Moralo 4.90 3.80 1.57 2.12 1.10 1.15
du. 17:30 2075 Atletico Astorga - UD Santa Marta 1.28 5.40 7.50 1.02 3.11 1.06
du. 17:30 2079 LA Baneza - Gimnastica Segoviana 4.80 4.05 1.55 2.17 1.11 1.14
du. 17:30 2297 Real Avila - Zamora CF 3.85 3.45 1.80 1.80 1.17 1.19
du. 17:30 2078 Ciudad de Murcia - Olimpico Totana 2.65 3.10 2.50 1.41 1.37 1.25
du. 17:30 2081 Muleno - Huercal Overa CF 2.05 3.25 3.30 1.24 1.62 1.23
du. 17:30 2090 UCAM Murcia CF B - EDMF Churra 1.90 3.20 3.85 1.18 1.73 1.23
du. 17:30 2082 Novelda - UD Alzira 2.45 2.95 2.85 1.33 1.44 1.28
du. 17:30 2089 Soller - Llosetense 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
du. 17:30 2080 Lebrijana - Cabecense 1.45 4.15 5.90 1.06 2.41 1.13
du. 18:00 2104 Arosa - Ourense CF 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
du. 18:00 2222 CD Barco - Laracha 1.65 3.65 4.55 1.12 2.01 1.17
du. 18:00 2253 EMD Aceuchal - Extremadura B 3.85 3.35 1.85 1.77 1.18 1.21
du. 18:00 2286 Merida - Valdelacalzada 1.08 8.80 16.60 0.00 5.69 0.00
du. 18:00 2284 Mazarron - Deportiva Minera 1.72 3.70 4.05 1.16 1.91 1.17
du. 18:00 2333 UD Los Garres - Yeclano 3.75 3.40 1.85 1.77 1.19 1.20
du. 18:00 2118 Bermeo - Lagun Onak 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
du. 18:00 2293 Orihuela - Olímpic de Xativa 2.25 3.00 3.10 1.27 1.51 1.26
du. 18:00 2311 Silla CF - UD Rayo Ibense 1.90 3.35 3.55 1.20 1.71 1.20
du. 18:00 2301 SD Logrones - CA Vianes 1.10 8.00 14.40 0.00 5.09 0.00
du. 18:00 2274 La Roda - Villarrubia CF 2.65 3.20 2.45 1.44 1.37 1.23
du. 18:00 2282 Manchego - Azuqueca 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
du. 18:00 2325 Toledo - Almagro CF 1.40 4.30 6.55 1.05 2.57 1.12
du. 18:00 2326 Tropezon - Vimenor 1.65 3.55 4.70 1.12 2.00 1.18
du. 18:00 2299 Reus Deportiu II - Cerdanyola del Valles FC 2.50 3.05 2.70 1.36 1.42 1.26
du. 18:00 2314 Terrassa - FC Santfeliuenc 1.65 3.45 4.90 1.11 2.00 1.20
du. 18:00 2102 Algeciras CF - CD Utrera 2.70 3.05 2.50 1.42 1.36 1.26
du. 18:00 2252 Ciudad Lucena - CD Gerena 1.90 3.35 3.65 1.20 1.73 1.21
du. 18:00 2346 Xerez Deportivo FC - Arcos 1.45 4.10 6.00 1.06 2.41 1.13
du. 18:00 2292 Motril - Atletico Mancha Real 2.05 3.30 3.25 1.25 1.62 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3496 UP Langreo - Real Oviedo B 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
du. 18:00 3481 CD Vitoria - CD Tudelano 2.35 2.90 3.25 1.29 1.52 1.32
du. 18:00 3478 CD Calahorra - SD Leioa 2.45 2.95 3.00 1.33 1.47 1.31
du. 18:00 3477 Barakaldo CF - UD Logrones 2.50 2.70 3.25 1.29 1.46 1.37
du. 18:00 3489 Racing Santander - CD Mirandes 1.90 3.20 4.15 1.18 1.79 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3459 CD Alcoyano - CD Atletico Baleares 2.55 2.95 2.70 1.35 1.40 1.27
du. 13:00 3468 SD Ejea - Barcelona B 2.90 2.75 2.55 1.40 1.31 1.32
du. 13:00 3461 Atletico Levante UD - UD Cornella 2.50 2.85 2.85 1.32 1.41 1.29
du. 17:30 3475 Olot - Peralada 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
du. 18:00 3482 CE Sabadell - Ub Conquense 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
du. 18:00 3487 Lleida Esportiu - RCD Espanyol Barcelona B 1.60 3.60 4.90 1.10 2.05 1.17
du. 18:00 3483 CF Badalona - CD Ebro 2.05 3.00 3.60 1.21 1.62 1.27
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1455 Renown SC - Ratnam SC 1.65 4.05 3.75 1.16 1.93 1.11
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 4572 Alanyaspor - Sivasspor 2.20 3.45 3.15 1.33 1.63 1.26
du. 18:00 4573 Trabzonspor - Basaksehir 2.65 3.25 2.60 1.45 1.43 1.27
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3543 U21 Eskisehirspor - U21 Giresunspor 2.25 4.20 2.40 1.45 1.51 1.13
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3596 Hatayspor - Genclerbirligi 3.20 3.10 2.25 1.56 1.29 1.28
du. 12:30 3622 Umraniyespor - Altay Izmir 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
du. 15:00 3635 Eskisehirspor - Giresunspor 3.30 3.30 2.10 1.63 1.27 1.24
du. 18:00 3644 Altinordu - Balikesirspor 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3621 Tokatspor - Darica G Birligi 1.45 3.90 6.65 1.05 2.43 1.15
du. 12:30 3627 Zonguldakspor - Manisa Buyuksehir B. 3.30 3.25 2.05 1.62 1.24 1.23
du. 12:30 3601 Kirklarelispor - Etimesgut BS 2.00 3.25 3.40 1.23 1.65 1.22
du. 12:30 3633 Tuzlaspor - Anadolu Selcukluspor 1.25 5.10 9.60 0.00 3.30 1.07


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3625 Utas Usakspor A.s - Hacettepe SK 1.80 3.45 3.85 1.17 1.80 1.19
du. 12:30 3609 Sancaktepe Belediye - Kastamonuspor 2.15 3.30 3.00 1.29 1.56 1.21
du. 12:30 3598 Inegolspor - Nigde Anadolu FK 2.25 3.30 2.85 1.32 1.51 1.22
du. 15:30 3608 Sakaryaspor - Keciorengucu 2.00 3.40 3.25 1.25 1.65 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3611 Tire 1922 Spor - Buyuk. Tepecikspor 1.45 3.80 6.80 1.04 2.41 1.16
du. 12:30 3637 Gebzespor - Sile Yildizspor 2.65 3.20 2.45 1.44 1.37 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3600 Karsiyaka - Belediye Vanspor 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
du. 12:30 3603 Kizilcabolukspor - Bergama 1.40 4.10 6.50 1.03 2.49 1.12
du. 12:30 3641 Kasimpasa Erokspor - Adiyaman 1954 SK 1.90 3.15 3.80 1.17 1.71 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3591 Adliyespor - Karacabey Birlik Spor A.s 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
du. 12:30 3606 Muglaspor - Corum Belediyespor 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22
du. 12:30 3595 Golcukspor - Diyarbakirspor 2.20 3.00 3.10 1.26 1.51 1.25
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3173 Manchester City - Castiga Premier League 2.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3172 Liverpool - Castiga Premier League 1.65 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3163 Chelsea - Castiga Premier League 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3180 Tottenham - Castiga Premier League 45.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3159 Arsenal - Castiga Premier League 350.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3175 Manchester United - Castiga Premier League 150.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3168 Everton - Castiga Premier League 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3171 Leicester - Castiga Premier League 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3158 AFC Bournemouth - Castiga Premier League 650.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3181 Watford - Castiga Premier League 700.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3183 Wolverhampton - Castiga Premier League 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3182 West Ham - Castiga Premier League 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3176 Newcastle - Castiga Premier League 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3160 Brighton - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3164 Crystal Palace - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3161 Burnley - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3177 Southampton FC - Castiga Premier League 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3169 Fulham FC - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3170 Huddersfield - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 15:30 3162 Cardiff - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Anglia Premier League!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 3200 Juventus - Castiga Serie A 1.07 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3202 Napoli - Castiga Serie A 9.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3199 Inter - Castiga Serie A 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3196 AC Milan - Castiga Serie A 150.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3201 Lazio - Castiga Serie A 150.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3197 AS Roma - Castiga Serie A 200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3198 Atalanta - Castiga Serie A 300.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3195 AC Fiorentina - Castiga Serie A 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3230 Torino - Castiga Serie A 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3228 Sassuolo - Castiga Serie A 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3227 Sampdoria - Castiga Serie A 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3226 Genoa - Castiga Serie A 900.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3219 AC Parma - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3229 Spal - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3220 Bologna - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3221 Cagliari - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3224 Empoli - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3225 Frosinone - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:30 3222 Chievo - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Italia Seria A!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3185 Barcelona - Castiga Spania LaLiga 1.11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3186 Real Madrid - Castiga Spania LaLiga 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3184 Atl. Madrid - Castiga Spania LaLiga 9.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3193 Sevilla FC - Castiga Spania LaLiga 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3194 Valencia - Castiga Spania LaLiga 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3215 RCD Espanyol - Castiga Spania LaLiga 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3203 Alaves - Castiga Spania LaLiga 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3205 Betis - Castiga Spania LaLiga 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3216 Real Sociedad - Castiga Spania LaLiga 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3218 Villarreal - Castiga Spania LaLiga 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3207 Eibar - Castiga Spania LaLiga 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3204 Ath. Bilbao - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3208 Getafe - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3206 Celta Vigo - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3209 Girona - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3217 Valladolid - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3213 Levante - Castiga Spania LaLiga 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3211 Leganes - Castiga Spania LaLiga 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3214 Rayo Vallecano - Castiga Spania LaLiga 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 13:00 3210 Huesca - Castiga Spania LaLiga 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Spania LaLiga!
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:25 4009 Stephens S. - Pavlyuchenkova A. 1.55 2.35
Suprafata de joc: Hard
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:00 1006 Mager G. - Ortega-Olmedo R. 1.95 1.75
Suprafata de joc : Hard







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:00 1005 Melzer J / Polasek F - Kolar Z / Pavlasek A 1.35 2.90
Suprafata de joc : Hard
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:30 1007 Galoppini D. - Bellotti R. 2.85 1.35
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 17:00 1011 Dubrivnyy A. - Mitjana L. 1.45 2.55
Suprafata de joc: Hard
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 18:00 1012 Bangoura S. - Sakamoto P. 1.65 2.10
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:30 1013 Oz I. - Kulambayeva Z. 1.75 2.00
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1114 HC Ocelari Trinec - HC Plzen 1.95 3.95 3.05 1.30 1.71 1.18
du. 16:00 1115 HC Pardubice - HC Olomouc 2.85 4.00 2.00 1.67 1.34 1.18
du. 16:30 1125 HC Litvinov - HC Sparta Prague 2.35 3.85 2.40 1.47 1.49 1.19
du. 16:30 1126 PSG Zlin - HC Mlada Boleslav 2.20 3.85 2.60 1.40 1.55 1.19
du. 16:30 1118 HC Karlovy Vary - HC Chomutov 2.15 3.90 2.65 1.39 1.58 1.19
du. 17:20 1127 HC Kometa Brno - HC Liberec 1.95 4.25 2.85 1.34 1.71 1.16
du. 18:00 1129 Mountfield HK - HC Vitkovice 1.70 4.15 3.80 1.20 1.96 1.17
 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1183 Manglerud/Star - Lillehammer IK 4.10 5.00 1.50 2.31 1.17 1.11
du. 18:00 1186 Storhamar - Valerenga IF 1.90 4.05 3.05 1.30 1.75 1.17
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1179 Liptovsky Mikulas - HC 05 Banska Bystrica 5.25 5.25 1.40 2.60 1.10 1.10
du. 17:00 1178 HK Nitra - DVTK 1.30 5.75 6.00 1.07 3.03 1.08
du. 17:00 1181 HC Kosice - HKM AS Zvolen 2.00 3.95 2.85 1.34 1.67 1.18
du. 18:00 1180 Dukla Trencin - HK POPRAD 1.85 4.10 3.20 1.27 1.79 1.17
du. 18:00 1184 Mshk Zilina - HC 07 Detva 1.90 4.35 2.95 1.32 1.75 1.15
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1196 (F) Djurgardens IF - (F) Brynas IF 2.15 4.80 2.35 1.51 1.61 1.14
du. 13:30 1198 (F) Goteborg HC 1 - (F) Lulea HF 21.00 18.75 1.01 10.32 0.00 0.00
du. 17:40 1200 (F) SDE Hockey - (F) Modo 10.75 9.25 1.12 5.15 1.01 1.02
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1019 HC Zubr Prerov - HC Slovan Ustecti Lvi 1.40 5.25 5.25 1.12 2.68 1.12
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 1779 EHC Winterthur - Academy Zug 2.20 4.60 2.35 1.46 1.52 1.12
du. 16:45 1793 GCK Lions - SC Langenthal 3.15 4.90 1.75 1.85 1.26 1.10
du. 18:00 1794 HC Thurgau - HC Biasca 1.35 6.00 5.00 1.10 2.70 1.06
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1834 Corona Brasov - Hokiklub Budapest 1.16 8.25 8.50 0.00 3.82 0.00
du. 18:00 1849 DAB Docler - Debrecen 2.25 4.30 2.40 1.41 1.47 1.12
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1865 EC Bad Nauheim - Heilbronner Falken 1.90 4.65 2.80 1.37 1.78 1.15
du. 17:00 1866 EHC Bayreuth - Eispiraten Crimmitschau 2.10 4.70 2.45 1.47 1.64 1.14
du. 18:00 1869 SC Bietigheim Steelers - Lowen Frankfurt 2.30 4.50 2.25 1.56 1.53 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1893 Storhamar II - Nidaros Hockey 6.50 6.75 1.25 3.35 1.06 1.05
du. 15:00 1896 Narvik Ishockeyklubb - Hasle/Loren Ishockey 1.30 6.00 5.75 1.08 3.03 1.07
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1899 Orlik Opole - KS Stoczniowiec Gdansk 9.00 8.25 1.15 4.60 1.02 1.04
du. 18:00 1898 Aksam Unia Oswiecim - TKH Nesta Torun 2.30 4.25 2.35 1.51 1.53 1.17
du. 18:00 1900 Jkh GKS Jastrzebie - KH Zaglebie Sosnowiec 1.25 6.00 6.75 1.07 3.48 1.09
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1952 HK Riga - Kapitan Stupino 2.45 3.90 2.25 1.56 1.47 1.20
du. 14:00 1953 Sarmaty Orenburg - Kuznetskie Medvedi 1.40 5.25 5.25 1.12 2.68 1.12
du. 14:00 1955 Tyumensky Legion - Sputnik Almetievsk 2.50 4.15 2.15 1.61 1.46 1.18
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1971 Dizel Penza - HC Lada Togliatti 3.20 3.95 1.85 1.75 1.25 1.17
du. 16:00 1969 Bars - CSK Vvs Samara 2.00 4.00 2.80 1.33 1.64 1.16
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2025 Tingsryds AIF - BIK Karlskoga 2.50 3.85 2.25 1.53 1.43 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2026 Piteaa HC - Koping HC 1.45 4.95 4.60 1.13 2.44 1.11
du. 17:00 2035 Kalix Uhc - Ostersunds IK 2.20 4.30 2.40 1.47 1.55 1.15
du. 17:00 2027 Bodens HF - Hudiksvalls HC 1.90 4.40 2.85 1.34 1.75 1.15
du. 17:00 2039 Vannas HC - Borlange HF 3.90 4.80 1.60 2.11 1.19 1.12


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2044 Hanhals IF - Visby-Roma HK 2.25 4.30 2.35 1.49 1.53 1.15
du. 17:00 2045 Huddinge IK - Grums IK 1.40 5.25 5.50 1.09 2.60 1.10
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2046 Kiruna Aif - SK Lejon 1.25 6.75 6.25 1.07 3.35 1.05
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2063 IF Vallentuna - Segeltorps IF 2.30 4.35 2.30 1.51 1.51 1.15
du. 17:00 2064 Sollentuna HC - Hammarby IF 2.80 4.85 1.85 1.79 1.35 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2065 HC Dalen - Halmstad Hammers 1.40 5.50 5.00 1.11 2.60 1.09
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2066 Forshaga IF - Lindlovens IF 2.75 4.75 1.90 1.75 1.36 1.13
du. 17:00 2068 Malungs IF - IFK Arboga 2.35 4.55 2.20 1.55 1.49 1.14
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 2136 Sassari - Reggiana 1.25 18.75 4.40 1.13 3.21
du. 17:00 2137 Auxilium Cus Torino - Umana Venezia 2.95 15.75 1.50 2.25 1.30
du. 18:00 2138 Enel Brindisi - Milano 3.15 16.25 1.40 2.52 1.26
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 14:00 1306 Gran Canaria - Murcia 1.40 16.50 3.40 1.22