BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 2444 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 1.55 4.55 6.70 1.16 2.71 1.26
mi. 14:00 2429 Bara I.M. - Hercog P. 2.55 0.00 1.60 0.00 0.00 0.00
mi. 14:35 2445 Beijing Guoan FC - Henan Jianye 1.55 4.75 6.75 1.17 2.79 1.26
mi. 15:00 2430 Romania - Slovacia 1.75 6.75 3.40 1.39 2.26 1.16
mi. 16:30 2431 Zidansek T. - Buzarnescu M. 3.35 0.00 1.40 0.00 0.00 0.00
mi. 18:00 2432 Mannarino A - Thompson J. 1.40 0.00 3.35 0.00 0.00 0.00
mi. 18:30 2433 Voegele S. - Korpatsch T. 1.40 0.00 3.45 0.00 0.00 0.00
mi. 19:00 2434 (F) Chicago Sky - (F) Seattle Storm 5.05 20.95 1.30 4.07 1.22 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 2694 FK Zeljeznicar - Narva JK Trans 1.13 7.50 16.45 0.00 5.10 1.03
in tur 2-0!
Turul 1! Retur!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 2302 U20 Friburguense - U20 Santa Cruz FC 2.35 3.40 2.50 1.38 1.43 1.18
mi. 19:00 2303 U20 Olaria RJ - U20 Sampaio Correa 1.90 3.50 3.25 1.22 1.67 1.16
mi. 19:00 2304 U20 Tigres do Brasil - U20 Americano RJ 2.35 3.40 2.50 1.38 1.43 1.18
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2956 Enyimba - Williamsville AC 1.85 2.95 4.55 1.13 1.77 1.28
mi. 16:00 2954 Aduana Stars - AS Vita Club 1.95 2.90 4.10 1.15 1.68 1.28
mi. 19:00 2957 Gor Mahia FC - Young Africans 1.70 3.30 4.80 1.11 1.94 1.22
mi. 19:00 2958 Rayon Sports FC - USM Alger 2.20 2.95 3.25 1.25 1.53 1.27
mi. 19:00 2955 Asec Mimosas - Raja Casablanca 2.00 3.15 3.50 1.21 1.64 1.23
Faza grupelor!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3026 U19 (F) Germania - U19 (F) Danemarca 1.25 5.70 8.05 1.01 3.30 1.05
mi. 16:00 3027 U19 (F) Spania - U19 (F) Norvegia 1.30 5.25 7.15 1.03 3.00 1.07
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:30 3025 Shijiazhuang Ever Bright - Yanbian 1.65 3.55 4.30 1.12 1.93 1.16
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:35 2751 Dalian Yifang - Hebei China FC 2.90 3.20 2.30 1.51 1.32 1.24
mi. 14:35 2752 Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng 1.23 5.80 9.55 0.00 3.57 1.06
mi. 14:35 2753 Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 1.75 3.45 4.25 1.15 1.89 1.20
mi. 14:35 2750 Beijing Guoan FC - Henan Jianye 1.43 4.40 6.20 1.07 2.55 1.13
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 3099 FC Seoul - Jeonnam Dragons 1.90 3.25 3.60 1.19 1.69 1.21
mi. 13:30 3103 Suwon Samsung - Incheon United 1.60 3.60 4.85 1.10 2.05 1.17
mi. 13:30 3098 Daegu - Pohang Steelers 2.05 3.20 3.25 1.24 1.60 1.22
mi. 13:30 3102 Sangju Sangmu Phoenix - Gyeongnam 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
mi. 14:00 3104 Gangwon - Ulsan Hyundai 2.55 3.15 2.50 1.40 1.38 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1055 Kohtla-Jarve JK Jarve - Jalgpallikool Tammeka 23.50 11.50 1.03 7.64 0.00 0.00
mi. 19:00 1074 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion 2.00 4.35 2.70 1.36 1.65 1.11
1/32! Un singur meci!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 3173 Grankulla IFK - BK-46 1.32 5.40 6.35 1.05 2.89 1.06
mi. 19:00 3174 GBK Kokkola - Pallo Kerho 37 1.20 6.40 9.05 0.00 3.71 1.03
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 1090 HAPK - Sudet 6.40 5.75 1.25 3.00 1.02 1.01
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:30 3225 Persebaya Surabaya - PSMS Medan 1.40 4.30 6.55 1.05 2.57 1.12
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 2764 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 1.45 4.20 6.15 1.07 2.47 1.14
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:15 3406 Sabah - Pulau Pinang 1.65 3.85 4.10 1.14 1.97 1.14
mi. 16:00 3407 Felcra - J. Darul Takzim II 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3412 PKNP FC - PKNS FC 2.20 3.45 2.75 1.33 1.51 1.19
mi. 16:00 3410 Negeri Sembilan - Selangor 3.25 3.60 1.90 1.69 1.23 1.16
mi. 16:00 3409 Malacca Utd - Pahang FA 4.05 3.65 1.70 1.90 1.15 1.16
mi. 16:00 3408 Kuala Lumpur - Perak FA 3.15 3.75 1.90 1.69 1.25 1.15
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 2321 Gwelup Croatia SC - Perth Glory 14.80 8.60 1.08 5.38 0.00 0.00
mi. 15:00 2322 Schalke II - Hannover II 3.40 3.65 1.85 1.74 1.22 1.16
mi. 16:00 2333 Kecskemeti TE - Duna Aszfalt Tvse 6.20 4.80 1.35 2.68 1.04 1.08
mi. 16:00 2325 Vorskla Poltava - Desna Chernihiv 1.90 3.60 3.25 1.23 1.69 1.16
mi. 16:00 2323 FC Emmen - AZ Reserves 1.45 4.60 4.95 1.09 2.36 1.09
mi. 16:00 2324 FC Ingolstadt - Unterhaching 1.40 4.65 5.55 1.07 2.50 1.08
mi. 17:00 2326 FK Novi Pazar - FK Grbalj Radanovici 2.50 3.25 2.50 1.40 1.40 1.21
mi. 17:30 2327 Dijon - Charleroi 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
mi. 17:30 2330 FC Struga Trim & Lum - Korab Debar 1.60 3.90 4.35 1.12 2.04 1.13
mi. 18:00 2332 Hertha Berlin II - Eintracht Norderstedt 1.60 4.10 4.15 1.14 2.04 1.12
mi. 18:00 2335 Spal - Ankaran Hrvatini 1.12 7.70 11.50 0.00 4.57 0.00
mi. 18:00 1115 Fenerbahce - Fulham 2.45 3.40 2.45 1.41 1.41 1.19
mi. 18:00 2334 MKS Kluczbork - Lechia Tomaszow Mazowiecki 1.85 3.65 3.40 1.22 1.74 1.16
mi. 18:00 2329 FC Roskilde - Avarta 1.60 4.10 4.10 1.14 2.03 1.12
mi. 18:00 2331 FK Podrinje - NK Slaven Zivinice 1.80 3.70 3.50 1.20 1.78 1.15
mi. 18:30 2338 FK Viktorie Prerov - Spartak Hulin 5.00 5.10 1.40 2.50 1.09 1.06
mi. 18:30 2337 Fiorentina - Verona 1.40 4.35 6.05 1.05 2.51 1.10
mi. 18:30 2336 AEK Larnaca - Enosis Paralimni 1.33 4.40 7.50 1.01 2.75 1.10
mi. 19:00 2340 Birkirkara - Tarxien Rainbows FC 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
mi. 19:00 2348 Gyor Eto FC - FC Ajka 1.60 3.95 4.30 1.13 2.04 1.13
mi. 19:00 2349 Halberstadt - Magdeburg 6.05 5.70 1.30 2.91 1.05 1.04
mi. 19:00 2341 Bochum - Stoke 2.60 3.45 2.30 1.47 1.37 1.18
mi. 19:00 2350 Hannover 96 - Wacker Nordhausen 1.15 6.65 11.10 0.00 4.12 1.01
mi. 19:00 2359 SK Sokol Zapy - FK Neratovice-Byskovice 1.55 4.25 4.35 1.12 2.13 1.11
mi. 19:00 2342 Chaves - Tondela 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
mi. 19:00 2351 KS Kuznia Ustron - GKS Pniowek 74 Pawlowice 3.10 4.05 1.85 1.74 1.26 1.12
mi. 19:00 2343 Csakvari Tk - NK Varazdin 3.40 3.65 1.85 1.74 1.22 1.16
mi. 19:00 2352 Le Mans - Tours 2.55 3.55 2.30 1.47 1.38 1.17
mi. 19:00 2344 Dinamo Zagreb - NK Sesvete 1.20 6.55 8.05 0.00 3.58 1.01
mi. 19:00 2345 Elversberg - Kaiserslautern 3.80 3.65 1.75 1.84 1.17 1.16
mi. 19:00 2346 FC Astoria Walldorf - SV Wiesbaden 3.60 4.45 1.65 1.97 1.19 1.10
mi. 19:00 2353 Monori SE - Mezokovesd Zsory 5.15 4.00 1.50 2.23 1.08 1.13
mi. 19:00 2354 Monts d`Or Azergues - Bourg-Peronnas 6.65 4.55 1.35 2.67 1.03 1.09
mi. 19:00 2318 NK Hrvatski Dragovoljac - Lucko 2.40 3.15 2.65 1.35 1.42 1.22
mi. 19:00 2355 NK Radomlje - NK Komenda 1.13 6.65 13.40 0.00 4.40 1.01
mi. 19:00 2339 AD Sanjoanense - Gil Vicente 2.45 3.40 2.45 1.41 1.41 1.19
mi. 19:00 2356 Przemsza Siewierz - Skra Czestochowa 3.65 4.60 1.60 2.01 1.18 1.08
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:45 3642 Albirex Niigata - Young Lions 1.05 10.20 16.80 0.00 6.28 0.00
mi. 15:15 3643 Brunei Dpmm FC - Tampines Rovers 2.35 3.40 2.55 1.38 1.44 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 3769 FK Kokand 1912 - Otmk Olmaliq 1.55 3.45 5.30 1.06 2.07 1.16
mi. 19:00 3770 Lokomotiv Tashkent - Nasaf Qarshi 1.35 3.80 8.25 0.00 2.58 1.13
mi. 19:00 3771 Pfk Qizilqum - FC Pakhtakor T. 7.60 3.60 1.40 2.42 0.00 1.15
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 18:00 1294 Mannarino A - Thompson J. 1.30 3.10
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 6 speciale
 






 
+ 12 speciale
 












 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 18:00 1301 Marterer M. - Djere L. 1.70 2.05
mi. 18:30 1309 Vesely J - Cecchinato M. 2.00 1.70
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 19:00 1327 Arneodo R / Paire B - Haase R / Middelkoop M 2.85 1.35
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 14:25 1299 Knoll X / Kudermetova V - Golubic V / Teichmann J 1.55 2.30
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







 
+ 10 speciale
 
















 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 18:00 1316 Li Zhe - King D. 3.05 1.35
mi. 18:00 1484 Grigelis L. - Kubler J. 4.50 1.16
Suprafata de joc: Asfalt
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:10 1498 Youzhny M. - Myneni S. 1.40 2.80
Suprafata de joc: Asfalt






Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:55 2226 Kadhe A / Yevseyev D - Ilkel C / Ortega-Olmedo R 2.05 1.70
Suprafata de joc: Asfalt
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 18:00 1507 Milojevic N. - Arnaboldi A. 1.80 1.90
mi. 18:00 1506 Brkic T. - Giustino L. 2.15 1.60
Suprafata de joc: Zgura






 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 17:00 1465 Bayerlova M. - Rouvroy M. 1.12 5.25



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 14:00 2136 Malygina E. - Minetti M. 1.16 4.60
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:15 1737 U20 Estonia - U20 Bulgaria 2.30 14.75 1.75 1.81 1.45
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:15 1741 U20 Portugalia - U20 Georgia 3.45 16.75 1.35 2.61 1.20



 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 1754 (F) Chicago Sky - (F) Seattle Storm 4.65 19.25 1.22 3.74 1.15
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 1811 Germania - Georgia 1.85 6.25 2.65 1.36 1.75 1.05
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1813 Muntenegru - Malta 1.01 23.00 23.00 0.00 8.26 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:30 1816 Grecia - Olanda 1.01 21.00 23.00 0.00 8.26 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1817 Romania - Slovacia 1.65 6.25 3.15 1.26 1.98 1.05