BILET VIRTUAL
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:30 5831 Changchun YaTai - Guangzhou FC 1.50 4.10 6.25 1.09 2.45 1.17
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1797 Daegu - Seoul 2.55 3.35 2.70 1.43 1.48 1.27
mi. 13:00 1800 Ulsan - Jeonbuk 2.10 3.40 3.35 1.29 1.67 1.25
Semifinale! Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 4876 Daejeon - Jeonnam D. 1.75 3.50 4.05 1.16 1.86 1.19
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1385 Omiya Ardija - Montedio Yamagata 3.45 3.20 1.95 1.64 1.20 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:30 3816 Kofu - Kashima Antlers 5.65 4.00 1.55 2.32 1.11 1.18
Semifinale! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 5456 Akzhaiyk Uralsk - FK Turan 2.05 3.05 3.65 1.21 1.64 1.27
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1146 Hantharwady United - Ispe FC 1.25 5.60 9.20 1.01 3.45 1.07
 
+ 20 speciale
 




















 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 12:00 2064 Liu C. - Siniakova K. 2.20 1.58
mi. 12:00 2065 Papamichail D. - Mertens E. 6.40 1.08
Suprafata de joc: Hard
 
+ 22 speciale
 






















 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:50 2249 Hach Verdugo H / Kecmanovic M - Matos R / Vega Hernandez D 2.95 1.37
Suprafata de joc: Hard




























Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 2966 Baranovska A. - Yao X. 7.40 1.06
mi. 12:30 2971 Glanzer D. - Maslenkova M. 1.15 4.70
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 3703 In-Albon Y. - Pigato L. 1.42 2.65
mi. 11:00 3972 Urgesi F. - Fita Boluda A. 6.20 1.08
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 3970 Jani Reka-L. - Masic M. 1.01 11.00
mi. 12:30 4361 Bouzas M.J. - Bojovic J. 1.06 7.10
Suprafata de joc: Zgura



 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:00 6265 Omskie Kryliya - Gornyak Uchaly 3.45 4.20 1.82 1.90 1.27 1.19
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.