BILET VIRTUAL
 
+ 47 speciale
 















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 4634 Newcastle - Tottenham 2.70 4.10 2.25 1.61 1.44 1.19
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1001 Csikszereda M. Ciuc - Corvinul Hunedoara 2.50 3.10 2.80 1.37 1.46 1.28
Grupa Promovare!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1213 ACS Viitorul Tg. Jiu - Chindia T.
3.60 3.20 2.00 1.68 1.22 1.25
sâ. 11:00 1214 Concordia C. - CSM Slatina
1.85 3.50 4.00 1.20 1.85 1.23
sâ. 11:00 1215 CSM Alexandria - FC Arges Pitesti
3.85 3.45 1.85 1.80 1.19 1.21
sâ. 11:00 1223 CSM Resita - Metaloglobus B.
2.25 3.10 3.30 1.29 1.58 1.30
sâ. 11:00 1225 Unirea Dej - Dumbravita
2.30 3.10 3.20 1.31 1.56 1.30
Grupe Retrogradare!
 
+ 42 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 3479 Leeds - Blackburn 1.33 4.90 7.45 1.04 2.93 1.09
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 6612 Ilves - IF Gnistan 1.75 3.60 4.55 1.17 1.99 1.23
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2725 Paderborn - Karlsruher 2.30 3.70 2.75 1.40 1.56 1.21
sâ. 14:00 4470 Kiel - Osnabruck 1.45 4.70 5.95 1.10 2.60 1.13
sâ. 14:00 4472 Wehen - Dusseldorf 3.75 3.65 1.85 1.83 1.22 1.20
 
+ 39 speciale
 







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:30 3646 Kasimpasa - Konyaspor 2.05 3.35 3.30 1.26 1.65 1.23
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 2724 Obolon K. - Minaj
2.10 2.95 3.80 1.21 1.64 1.31
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1389 Brisbane Roar - Newcastle Jets 1.70 4.00 3.85 1.18 1.94 1.14
sâ. 12:45 1393 Sydney - WS Wanderers 1.63 4.20 4.20 1.16 2.08 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 5340 Henan Songshan L. - Nantong Zhiyun
1.90 3.50 3.75 1.22 1.79 1.22
sâ. 14:35 1070 Shanghai Shenhua - Beijing Guoan
1.55 3.85 5.70 1.09 2.27 1.18
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1300 Tokyo Verdy - FC Tokyo
2.65 3.00 2.70 1.39 1.41 1.30
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1460 Sochi - Spartak Moscova
2.60 3.40 2.55 1.46 1.44 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1092 Tin. Newcastle - Tin. Fulham
5.15 5.50 1.40 2.63 1.10 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:45 3574 Monaro Panthers - O Connor Knights FC
3.00 3.70 1.98 1.64 1.28 1.16
Sferturi de Finala! Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1252 Valentine - Weston Workers
3.75 4.05 1.70 1.93 1.19 1.13
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 2472 NWS Spirit FC - Hills United FC
1.90 3.85 3.15 1.26 1.72 1.15
sâ. 12:00 2473 Marconi - Manly Utd
1.45 4.30 5.35 1.07 2.36 1.11
sâ. 12:00 2475 St George Saints - Wollongong Wolves
4.35 4.05 1.60 2.08 1.14 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 5356 Moreton City Excelsior FC 2 - Ipswich FC
1.68 4.05 3.90 1.18 1.97 1.14
sâ. 12:15 5361 Broadbeach Utd - Capalaba Bulldogs
1.53 4.60 4.35 1.14 2.21 1.10
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:30 2108 (F) Eastern Suburbs - (F) Souths United
1.60 4.05 4.20 1.14 2.04 1.12
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3152 Port Melbourne Sharks - Dandenong
1.90 3.70 3.25 1.24 1.71 1.16
sâ. 11:15 3153 Altona Magic - St Albans Saints
1.95 3.80 3.05 1.28 1.68 1.15
sâ. 12:00 3154 Hume City - Dandenong City
1.85 3.75 3.40 1.23 1.77 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 2481 Bayswater City - Perth RedStar FC
2.65 3.60 2.25 1.51 1.37 1.18
sâ. 10:00 2488 Inglewood - Floreat Athena
4.15 4.15 1.62 2.05 1.15 1.13
sâ. 10:00 2491 Olympic Kingsway - U21 Perth Glory
1.60 4.15 4.40 1.14 2.11 1.14
sâ. 10:00 2499 Perth SC - Balcatta
1.95 3.60 3.20 1.25 1.68 1.18
sâ. 10:00 2501 Stirling Macedonia - Fremantle City
1.90 3.85 3.10 1.26 1.70 1.14
sâ. 10:00 2502 Western Knights - Armadale
2.05 3.60 3.00 1.29 1.62 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:30 4129 (F) Western United FC - (F) Newcastle Jets
1.70 4.00 3.70 1.18 1.90 1.13
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 2511 Brisbane City - Wolves
1.60 4.35 4.10 1.16 2.09 1.12
sâ. 11:30 2518 Gold Coast United - Redlands United
1.53 4.10 4.70 1.10 2.17 1.12
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2784 Dnepr Mogilev - Neman G.
9.10 4.70 1.32 3.07 1.02 1.12
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 6011 Jablonec B - Hradec Kralove B
1.53 4.10 4.95 1.10 2.22 1.13
sâ. 11:30 2194 Ceske Budejovice B - Loko Vltavin
1.80 3.85 3.50 1.21 1.82 1.15
sâ. 11:30 4426 FK Prepere - Slovan Velvary
4.45 4.00 1.60 2.09 1.13 1.14
sâ. 11:30 6012 FK Kraluv Dvur - Povltavska
2.95 3.90 1.98 1.66 1.30 1.15
sâ. 11:30 6013 Kolin - Mlada Boleslav B
2.00 3.85 2.95 1.30 1.65 1.16
Faza Grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 1604 MFK Vyskov - Chrudim
1.80 3.65 4.00 1.19 1.89 1.20
sâ. 11:30 1606 Prostejov - Mas Taborsko
2.35 3.45 2.75 1.38 1.51 1.23
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 4425 Trinec - FC Fastav Zlin B
1.35 4.70 6.85 1.04 2.76 1.09
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 5375 Yanbian Longding - Shijiazhuang Kungfu
3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
sâ. 10:30 5481 Dalian Zhixing FC - Liaoning Shenyang
1.63 3.45 5.10 1.10 2.04 1.20
sâ. 14:30 5376 Nanjing City - Foshan Nanshi FC
1.60 3.60 5.05 1.10 2.08 1.18
sâ. 14:30 6025 Yunnan Yukun - Wuxi Wuguo
1.35 4.45 7.45 1.03 2.76 1.11
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 6016 (F) Beijing WFC - (F) Shaanxi Wfc
1.63 3.40 4.95 1.09 2.00 1.19
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1304 Jeju Utd - Gimcheon Sangmu
2.30 3.35 2.80 1.35 1.51 1.22
sâ. 10:30 1305 Ulsan - Gangwon
1.70 3.65 4.80 1.15 2.05 1.22
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1318 Bucheon - Seongnam I.
2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
sâ. 10:30 4474 Busan - Anyang
2.35 3.25 2.80 1.35 1.49 1.24
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 6030 Norresundby BK - B 1909 Odense
1.57 4.15 4.50 1.13 2.14 1.13
Faza Grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 4883 Kolding - Vendsyssel
2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
Grupa Promovare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1843 Vanlose - Oure FA
2.10 3.45 3.00 1.29 1.59 1.20
Grupa Retrogradare!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 1398 Tammeka Tartu - Kuressaare
2.00 3.60 3.25 1.27 1.69 1.20
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5484 U19 St Etienne - U19 Nice
1.63 4.00 4.25 1.15 2.04 1.14
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 5483 (F) SC Freiburg - (F) Wolfsburg
13.50 6.40 1.15 4.30 0.00 1.03
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5546 Neustadt - OSC Bremerhaven
3.45 4.30 1.70 1.90 1.21 1.10
sâ. 14:00 5564 Vatan Sport - Geestemunde
3.90 4.60 1.55 2.09 1.15 1.08
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1943 TuS Dassendorf - SV Halstenbek-Rellingen
1.15 7.05 10.10 0.00 4.11 0.00
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 2080 Bordesholm - TSB Flensburg
10.70 6.80 1.15 4.12 0.00 1.01




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1438 Chemnitzer - Altglienicke
2.70 3.65 2.15 1.54 1.34 1.16
sâ. 14:00 1450 Viktoria Berlin - BFC Dynamo
2.80 3.25 2.30 1.49 1.33 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 5495 Southern District - Hong Kong Rangers
1.92 3.90 3.10 1.27 1.71 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2211 Real Kashmir - Namdhari Sports Academy
1.40 4.30 6.55 1.05 2.57 1.12
sâ. 14:00 2232 Sreenidi Deccan - Shillong Lajong FC
1.35 4.80 6.65 1.04 2.76 1.09
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2276 Tin. AC Milan - Tin. Empoli
1.47 4.15 5.45 1.07 2.33 1.12
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:30 2302 Tin. Alessandria - Tin. Sudtirol Bolzano
2.80 3.45 2.20 1.53 1.33 1.20
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 5395 Tin. Ascoli - Tin. Monopoli
1.33 4.85 7.05 1.03 2.84 1.09
sâ. 12:00 6063 Tin. Spezia - Tin. Cosenza
2.00 3.25 3.40 1.23 1.65 1.22
sâ. 14:00 6064 Tin. Palermo - Tin. Pisa
2.35 3.65 2.50 1.42 1.47 1.18
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 2401 Ehime - Kagoshima United
2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
sâ. 10:00 2980 Iwaki FC - Shimizu S-Pulse
3.20 3.45 1.97 1.64 1.24 1.18
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 6088 Zhenis Nur Sultan - FC Astana
5.70 3.90 1.52 2.29 1.08 1.16
Optimi de Finala! Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 5398 Nairobi City - Muranga Seal
2.25 3.10 3.00 1.29 1.51 1.25
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5409 Valmiera FC II - FK Tukums 2000 2
2.20 4.05 2.50 1.41 1.53 1.14
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 5499 Garliava - Babrungas P.
2.20 3.55 2.75 1.34 1.53 1.19
sâ. 14:00 5503 FK Minija 2017 - FK Tauras Taurage
2.30 3.55 2.60 1.38 1.49 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 6109 Orn-Horten - Brattvaag
2.15 3.80 2.70 1.36 1.56 1.16
 
+ 4 speciale
 




 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1545 CF Os Belenenses - Academico Viseu
3.40 3.25 2.10 1.65 1.26 1.26
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 6165 U19 Cracovia K. - U19 Korona Kielce
2.00 3.90 2.90 1.31 1.65 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 6166 U19 FC Alverca - U19 SC Lusitania
2.00 3.40 3.25 1.25 1.65 1.20
sâ. 13:00 6167 U19 Rio Ave FC - U19 Maritimo
1.70 3.85 3.95 1.17 1.93 1.15
Grupa Retrogradare!
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 6195 Tamaraceite - San Bartolome
1.65 3.40 5.00 1.10 2.00 1.20
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1892 (F) Real Sociedad - (F) Cajasol Trigueros Huelva
1.35 4.40 6.55 1.02 2.61 1.09
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 6237 (F) IF Brommapojkarna - (F) Linkopings
8.60 5.75 1.25 3.41 1.02 1.06
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5552 FC Stockholm Int. - Karlbergs BK
1.37 4.75 6.25 1.05 2.67 1.09
sâ. 14:00 5553 Pitea - AFC Eskilstuna
2.70 3.30 2.35 1.47 1.36 1.22
sâ. 14:00 6247 Vasalunds - Taby
1.68 3.90 4.05 1.16 1.97 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5449 Angelholms FF - Rosengaard
3.20 3.55 1.98 1.67 1.26 1.19
sâ. 14:00 5451 Onsala BK - Ljungskille
2.45 3.45 2.50 1.42 1.44 1.20
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 6244 Hittarps - Vastra Frolunda
3.60 4.00 1.75 1.88 1.21 1.14
sâ. 14:00 6245 Hogaborgs BK - IFK Simrishamn
2.50 3.65 2.35 1.47 1.42 1.18
sâ. 14:00 6246 Landvetter IS - Husqvarna FF
2.30 3.55 2.60 1.38 1.49 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 6256 Geita Gold - Mtibwa Sugar
1.83 3.20 4.15 1.15 1.79 1.23
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1566 Haverfordwest - Colwyn Bay
1.55 4.00 5.35 1.11 2.27 1.17
Grupa Retrogradare!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:30 5199 Kecioerenguecue - Genclerbirligi
2.45 3.10 2.80 1.35 1.46 1.27
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 6261 U19 Keciorengucu - U19 Adanaspor
1.75 3.45 4.20 1.15 1.88 1.20
sâ. 12:00 6262 U19 Fatih Karagumruk - U19 Denizlispor
1.80 3.65 3.70 1.19 1.82 1.17
sâ. 12:00 6263 U19 Pendikspor - U19 Bandirmaspor
1.75 3.65 3.95 1.17 1.88 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 2659 Ingulets - Epitsentr Dunaivtsi
1.62 3.75 5.10 1.12 2.14 1.19
Grupa Promovare!
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 14:30 5657 Tsitsipas S. - Sinner J.
3.95 1.25
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 5658 Granollers M / Zeballos H - Gille S / Vliegen J
1.38 2.85
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 6320 Napolitano S. - Kukushkin M.
1.67 2.15
sâ. 13:20 6321 Rodionov J. - Riedi L.
2.10 1.67
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 5659 Kovalik J. - Bonzi B.
1.86 1.88
sâ. 13:20 5660 Piros Z. - Dodig M.
1.62 2.20
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5663 Molder M. - Juarez F.
3.15 1.32
sâ. 12:30 5671 Prihodko O. - Tiurnev E.
2.42 1.50
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 13:00 6326 Kopp S. - Cias P.
1.48 2.45
sâ. 13:30 6327 Dougaz A. - Butvilas E.
1.28 3.30
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 6325 Hussey G. - Pokorny L.
1.48 2.45
sâ. 13:30 6328 Parker S. - Bouzige M.
1.19 4.20
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5670 Sels J. - Serafini M.
1.85 1.85
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5661 Bertrand R. - Asrawy A.
2.10 1.66
sâ. 11:00 5669 Safwat M. - Ursu V.
1.85 1.85
Suprafata de joc: Hard
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5672 Hindova D. - Yoruk I.
1.85 1.85
sâ. 11:00 5675 Zhiyenbayeva S. - Mrazikova K.
1.47 2.50
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 14:00 6331 Day K. - Bondar A.
1.85 1.85
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 6330 Lene E. - Rocchetti S.
1.53 2.35
Suprafata de joc: Zgura









 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:30 5678 Geerlings M.A. - van Emst S.
1.19 4.10
sâ. 12:30 5679 Kung L. - Matsuda R.
1.12 5.50
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 6329 Burillo E. I. - Bouzas M.J.
4.50 1.17
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 14:35 5734 Beijing R.F. - Shenzhen
2.45 18.00 1.75 1.98 1.50
Scor la general: 0-1
sâ. 14:35 5735 Shanxi Loongs - Zhejiang Guangsha
2.42 17.00 1.78 1.95 1.51
Scor la general: 0-1
Optimi de Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 14:30 5736 (F) Inner Mongolia - (F) Sichuan
2.35 14.00 1.65 2.08 1.51
Scor la general: 0-1
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 14:30 4249 Zielona Gora - Czarni Slupsk
2.05 13.00 1.95 1.78 1.70
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 13:00 5755 Sigortam.net - Igdir Basketbol
1.17 23.00 5.50 1.12 4.53
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 12:00 5760 Bank of Taiwan - Changhua Bll
1.35 18.00 3.50 1.21 2.70
sâ. 14:00 5761 Yulon Dinos - Taiwan Beer
2.45 14.00 1.67 1.95 1.42
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:00 5624 Rain Or Shine - Dyip
1.88 13.00 2.15 1.64 1.84
sâ. 13:15 5625 Tropang Giga - Nlex Road Warriors
2.05 12.00 1.97 1.76 1.70
Se pot juca pe teren neutru!
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:30 4154 Otago Nuggets - Wellington Saints
2.80 15.00 1.52 2.33 1.37
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:30 5781 Malomerice - HC Jicin
4.40 11.00 1.32 3.15 1.18
Grupa Retrogradare!
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 12:00 4236 (F) Powerful Daegu - (F) Gyeongnam
10.00 22.00 1.07 4.96 0.00
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:10 4121 Doosan - Hanam City
1.43 9.20 3.60 1.16 2.29
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5312 Ekaterinburg - Magnitogorsk
2.55 4.20 2.30 1.56 1.46 1.19
Scor la general: 2-3
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5644 Danemarca - Norvegia
1.55 4.70 4.40 1.18 2.32 1.16
Meciurile se pot juca pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2941 Sparta Praga - Trinec
1.97 4.00 3.15 1.30 1.73 1.19
Scor la general: 3-3
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 6287 Melbourne Ice - Brisbane Lightning
2.95 4.80 1.85 1.79 1.32 1.12









Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 14:00 5544 (F) Kuzeyboru Genclik - (F) Galatasaray
1.58 2.25
Locul 5! Scor la general: 1-0
sâ. 14:00 5545 (F) Nilufer Bld. - (F) Muratpasa Bld
1.30 3.25
Locul 7! Scor la general: 1-0
Cel mai bun din 3 meciuri!