BILET VIRTUAL
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2092 Cape Umoya Utd - Maccabi FC 2.55 2.80 2.85 1.32 1.40 1.31
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 2228 U21 Olympique Medea - U21 USM El Harrach 1.60 3.80 4.50 1.11 2.04 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 2122 Tin. Middlesbrough - Tin. Swansea 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 2134 Tin. Watford FC - Tin. Sheff Wednesday 1.90 3.70 3.30 1.24 1.73 1.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 2147 FK Sabayil II - Turan Tovuz 1.90 3.55 3.25 1.23 1.68 1.16
vi. 15:30 2152 Zira FK II - Agsu 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
vi. 15:30 2151 PFK Zaqatala - Sabah II 1.50 4.25 4.80 1.10 2.23 1.11
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 2219 Viktoria Otrokovice - Banik Ostrava B 2.05 3.75 2.90 1.31 1.62 1.16
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:30 2492 Machine Tabriz - Esteghlal Tehran 6.00 3.25 1.65 2.09 1.08 1.26
vi. 17:40 2493 Peykan - Padideh Mashhad 3.00 2.80 2.55 1.43 1.32 1.34
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2655 Johor Darul Takzim - PKNP FC 1.25 6.45 8.95 1.04 3.71 1.06
vi. 16:00 2656 Negeri Sembilan - Terengganu 4.65 3.85 1.65 2.09 1.14 1.18
Faza grupelor!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2719 Kabale Sharp FC - Mbarara City 5.30 3.75 1.60 2.17 1.11 1.19
Se pot disputa pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 de min. sau 2 reprize x 40 de min. va primi cota 1.
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 2749 U20 Monarcas Morelia - U20 Pumas 1.60 3.80 4.70 1.11 2.08 1.16
vi. 17:00 2750 U20 TR Veracruz - U20 Atl. San Luis 3.65 3.60 1.80 1.79 1.19 1.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:50 2729 Fanja - Bahla 2.60 3.25 2.45 1.43 1.38 1.22
vi. 16:50 2752 Saham - Al-Suwaiq 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
vi. 16:55 2763 Al Nahdha - Sohar Club 2.40 3.45 2.55 1.40 1.45 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:20 2817 Al Arabi D. - Al Ahli Doha 2.65 3.45 2.30 1.48 1.37 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2841 Lada Dimitrovgrad - Lada Togliatti 1.75 3.50 4.10 1.16 1.87 1.19
vi. 16:00 2879 Zvezda Perm - FC Ufa-2 1.25 5.30 9.00 0.00 3.30 1.06
vi. 16:00 2832 Chelyabinsk - Volga Ulyanovsk 2.20 3.20 3.00 1.29 1.53 1.23
vi. 16:00 2844 Nosta Novotroitsk - Zenit Izhevsk 2.40 3.45 2.55 1.40 1.45 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2873 Rodina Moscova - Torpedo Vladimir 4.20 3.45 1.75 1.88 1.15 1.20
vi. 17:00 2864 Pskov 747 - Zenit 2 3.65 3.50 1.85 1.77 1.20 1.19
vi. 17:00 2840 FK Olimp Khimki - FK Dolgoprudny 3.55 3.35 1.90 1.71 1.20 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 2768 U19 MFK Zemplin M. - U19 Dunajska Streda 3.10 3.60 2.00 1.65 1.27 1.18
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2970 Girnik-Sport - FC Ingulets 3.70 3.30 1.90 1.73 1.19 1.22
vi. 17:00 2971 Agrobiznes Volochisk - Rukh Vinnyky 3.75 3.40 1.85 1.77 1.19 1.20
vi. 17:00 2972 FC Minaj - FC Kremin Kreminchuh 1.75 3.50 4.10 1.16 1.87 1.19
 
+ 10 speciale
 










 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 1823 Olivares J. - Joncour R. 2.00 1.70
vi. 17:00 1824 Sinclair C. - Tirante T. A. 2.00 1.75
Suprafata de joc: Hard














Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 16:30 1822 Perchicot M. - Schmitz C. 1.85 1.85
Suprafata de joc : Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 16:20 1817 Yevseyev D. - Safranek V. 2.25 1.55
Suprafata de joc : Zgura







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:30 1818 Slobodchikov R. - Grigelis L. 2.65 1.40
Suprafata de joc : Zgura







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 16:00 1819 Gil F. - Cabral F. 1.16 4.50
Suprafata de joc: Hard







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 16:20 1820 Trinker J. - Wehnelt K. 2.75 1.40
Suprafata de joc : Zgura







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 1875 Shimizu E. - Yoshitomi A. 2.00 1.70
vi. 17:00 1873 Ogata H. - Kozarov K. 2.20 1.60
Suprafata de joc: Hard







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 1871 Brito F - Luini S. 1.10 5.75
vi. 17:00 1872 Leon S. - Morgina A. 3.50 1.25
Suprafata de joc : Zgura
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 1839 Avangard Omsk - Jokerit Helsinki 2.20 3.85 2.60 1.38 1.52 1.17
vi. 16:00 1840 Comarch Cracovia - DVTK 2.55 4.00 2.15 1.55 1.39 1.16
vi. 16:00 1843 Kookoo Kouvola - Jyp Jyvaskyla 2.60 4.05 2.15 1.55 1.38 1.16
vi. 17:00 1848 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 1.40 5.00 5.50 1.08 2.52 1.10
vi. 17:00 1849 Sarmaty Orenburg - HK Orenburg 6.00 6.00 1.30 2.92 1.06 1.06
vi. 17:00 1844 HC Pardubice - HKM AS Zvolen 1.50 5.25 4.30 1.14 2.25 1.09
vi. 17:30 1851 EC VSV - Sapa Fehervar 4.20 5.25 1.50 2.25 1.15 1.09
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 1929 (F) Japonia - (F) Finlanda 10.00 5.75 1.20 3.60 0.00 1.07
vi. 15:15 1933 (F) Rusia - (F) Cehia 1.35 4.80 6.75 1.04 2.70 1.11






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 17:00 3408 Massy Essonne - Limoges 1.65 8.75 2.70 1.33 1.93
vi. 17:00 3423 Partizan B. - Nasice Nexe 13.00 26.00 1.04 6.17 0.00
vi. 17:30 3424 CSM Bucuresti - Steaua Bucuresti 2.00 8.25 2.15 1.52 1.60
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 1888 (F) Serbia - (F) Finlanda 1.01 11.75
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:00 1883 (F) Belgia - (F) Ucraina 1.45 2.65
 
+ 7 speciale
 







 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:30 1893 (F) Elvetia - (F) Germania 10.25 1.02