TOP BILETE
BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:30 1752 Wakelin C. - White J. 1.60 0.00 2.60 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 42 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 3004 FC Astana - Villarreal 3.20 3.30 2.30 1.61 1.34 1.31
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:45 3444 Al Faiha - Al Shabab Ksa 3.20 3.55 2.00 1.67 1.27 1.21
jo. 16:50 3445 Al Raed - Ohud Medina 1.80 3.45 3.95 1.17 1.82 1.21
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 3939 Al Nasr Cairo - El-Entag El-Harby 3.65 2.95 2.05 1.62 1.20 1.29
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:45 3956 Al Wahda Scc - Sharjah FC 1.40 4.60 6.75 1.06 2.71 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:30 1100 Ethiopia Bunna - Sidama Bunna 2.30 2.75 3.05 1.24 1.43 1.28


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1118 Aizawl FC - Mizoram Police FC 1.55 3.70 4.65 1.08 2.04 1.14
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:30 4109 Chennaiyin FC - Northeast United FC 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.28
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 4121 Ramtha SC - Al-Baqaa 1.45 4.20 5.80 1.07 2.41 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1165 U20 Atlas - U20 Pumas 1.85 3.65 3.40 1.22 1.74 1.17
jo. 18:00 1177 U20 Queretaro - U20 America Mexico 2.75 3.30 2.25 1.49 1.32 1.21
jo. 18:00 1170 U20 Monarcas Morelia - U20 Santos Laguna 2.25 3.30 2.75 1.32 1.49 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:45 4315 Muscat - Mirbat 1.65 3.75 4.35 1.13 1.99 1.17
jo. 16:00 4316 Al Nahda - Al Orouba 2.15 3.15 3.05 1.27 1.53 1.24
jo. 17:45 4318 Al Suwaiq - Fanja 1.40 4.35 6.05 1.05 2.51 1.11
jo. 17:45 4317 Al Shabab - Saham 1.45 4.25 5.40 1.07 2.35 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1253 Al Mesaimeer SC - Al-Wakrah SC 2.10 4.25 2.45 1.39 1.54 1.11
jo. 17:00 1254 Al-Shamal SC - Al-Shahaniya SC 3.00 4.35 1.80 1.76 1.26 1.10
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:30 4510 Etincelles - Musanze 1.90 2.90 4.00 1.14 1.66 1.26
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:40 2025 Karlovskiy E. - Basic M. 3.20 1.30
jo. 17:00 1264 Galovic V. - Di Nicola G. 1.25 3.40
Suprafata de joc: Indoor












Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:50 1278 Elgin M / Sharan D - Balaji N S / Vardhan V 1.85 1.85
Suprafata de joc: Asfalt
















 
+ 3 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:30 1495 Juarez F. - Villanueva G. 2.00 1.70
jo. 16:30 1500 Pena Lopez M. - Monzon I. 1.14 4.90
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 2253 HC Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 3.85 4.50 1.60 2.16 1.21 1.16
jo. 18:00 2257 HK Brest - Metallurg Zhlobin 9.50 7.75 1.16 4.45 1.02 1.04
jo. 18:00 2259 HK Mogilev - HK Gomel 10.75 10.50 1.10 5.62 1.01 1.01
jo. 18:00 2260 Neman Grodno - HK Vitebsk 1.03 13.75 19.00 0.00 8.61 0.00
jo. 18:00 2258 HK Lida - Khimik-Ska 1.45 5.00 4.55 1.15 2.52 1.13
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 2267 Mamonty Yugry - Barys Astana 1.30 5.75 5.75 1.10 3.15 1.10
jo. 16:00 2268 Tyumensky Legion - HC Altai 1.70 4.60 3.45 1.25 2.01 1.15
jo. 16:00 2265 Chaika - Spartak Moscova 2.90 4.10 1.95 1.74 1.35 1.19
jo. 17:30 2270 Cherepovets - Kapitan Stupino 1.40 5.25 5.25 1.12 2.68 1.12
jo. 17:30 2271 Serebryanye Lvi - HK Mvd 1.95 3.95 3.05 1.32 1.74 1.20
jo. 18:00 2277 Mytishchinskie Atlanty - MHK Krylia Sovetov 2.65 3.90 2.15 1.61 1.41 1.20
 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 2294 Liptovsky Mikulas - Slovacia U20 1.25 6.75 6.75 1.05 3.35 1.05







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 1550 Siria - Iordania 5.25 21.00 1.18 3.79 1.09
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 2392 (F) Sparta&k Region - Vidnoje - (F) Mba Moscow 1.90 14.50 2.10 1.57 1.71
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 2415 (F) Hatay Bsb - (F) ACS Sepsi Sic 1.05 31.00 10.75 0.00 6.30
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 2424 (F) Istanbul Universitesi - (F) Basket Gdynia 3.25 16.25 1.40 2.52 1.24
 
+ 17 speciale
 

















 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 16:30 2569 Sgau-Saratov - Kaustik 1.45 8.00 3.65 1.19 2.37


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 2603 FC Stalitsa Minsk - Luparense Calcio A 5 3.35 4.70 1.75 1.90 1.25 1.13