BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 2444 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 1.55 4.55 6.70 1.16 2.71 1.26
mi. 14:00 2429 Bara I.M. - Hercog P. 2.55 0.00 1.60 0.00 0.00 0.00
mi. 14:35 2445 Beijing Guoan FC - Henan Jianye 1.55 4.75 6.75 1.17 2.79 1.26
mi. 15:00 2430 Romania - Slovacia 1.75 6.75 3.40 1.39 2.26 1.16
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2956 Enyimba - Williamsville AC 1.85 2.95 4.55 1.13 1.77 1.28
mi. 16:00 2954 Aduana Stars - AS Vita Club 1.95 2.90 4.10 1.15 1.68 1.28
Faza grupelor!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3026 U19 (F) Germania - U19 (F) Danemarca 1.25 5.70 8.05 1.01 3.30 1.05
mi. 16:00 3027 U19 (F) Spania - U19 (F) Norvegia 1.30 5.25 7.15 1.03 3.00 1.07
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:30 3025 Shijiazhuang Ever Bright - Yanbian 1.65 3.55 4.30 1.12 1.93 1.16
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:35 2751 Dalian Yifang - Hebei China FC 2.90 3.20 2.30 1.51 1.32 1.24
mi. 14:35 2752 Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng 1.23 5.80 9.55 0.00 3.57 1.06
mi. 14:35 2753 Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 1.75 3.45 4.25 1.15 1.89 1.20
mi. 14:35 2750 Beijing Guoan FC - Henan Jianye 1.43 4.40 6.20 1.07 2.55 1.13
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 3099 FC Seoul - Jeonnam Dragons 1.90 3.25 3.60 1.19 1.69 1.21
mi. 13:30 3103 Suwon Samsung - Incheon United 1.60 3.60 4.85 1.10 2.05 1.17
mi. 13:30 3098 Daegu - Pohang Steelers 2.05 3.20 3.25 1.24 1.60 1.22
mi. 13:30 3102 Sangju Sangmu Phoenix - Gyeongnam 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
mi. 14:00 3104 Gangwon - Ulsan Hyundai 2.55 3.15 2.50 1.40 1.38 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:30 3225 Persebaya Surabaya - PSMS Medan 1.40 4.30 6.55 1.05 2.57 1.12
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 2764 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 1.45 4.20 6.15 1.07 2.47 1.14
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:15 3406 Sabah - Pulau Pinang 1.65 3.85 4.10 1.14 1.97 1.14
mi. 16:00 3407 Felcra - J. Darul Takzim II 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.16
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3412 PKNP FC - PKNS FC 2.20 3.45 2.75 1.33 1.51 1.19
mi. 16:00 3410 Negeri Sembilan - Selangor 3.25 3.60 1.90 1.69 1.23 1.16
mi. 16:00 3409 Malacca Utd - Pahang FA 4.05 3.65 1.70 1.90 1.15 1.16
mi. 16:00 3408 Kuala Lumpur - Perak FA 3.15 3.75 1.90 1.69 1.25 1.15
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 2321 Gwelup Croatia SC - Perth Glory 14.80 8.60 1.08 5.38 0.00 0.00
mi. 15:00 2322 Schalke II - Hannover II 3.40 3.65 1.85 1.74 1.22 1.16
mi. 16:00 2333 Kecskemeti TE - Duna Aszfalt Tvse 6.20 4.80 1.35 2.68 1.04 1.08
mi. 16:00 2325 Vorskla Poltava - Desna Chernihiv 1.90 3.60 3.25 1.23 1.69 1.16
mi. 16:00 2323 FC Emmen - AZ Reserves 1.45 4.60 4.95 1.09 2.36 1.09
mi. 16:00 2324 FC Ingolstadt - Unterhaching 1.40 4.65 5.55 1.07 2.50 1.08
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3585 Leningradets - Lokomotiv-Kazanka 2 3.75 3.55 1.75 1.81 1.16 1.16
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:45 3642 Albirex Niigata - Young Lions 1.05 10.20 16.80 0.00 6.28 0.00
mi. 15:15 3643 Brunei Dpmm FC - Tampines Rovers 2.35 3.40 2.55 1.38 1.44 1.19
 
+ 12 speciale
 












 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:10 1345 Vondrousova M - Kostova E. 1.12 5.25
mi. 13:15 1354 Barthel M. - Rodina E. 1.45 2.55
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 14:25 1299 Knoll X / Kudermetova V - Golubic V / Teichmann J 1.55 2.30
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 14:00 1372 Bara I.M. - Hercog P. 2.40 1.50
mi. 15:15 1304 Parmentier P. - Wang Y. 1.60 2.20
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 16:00 1306 Bondar A / Bulgaru M - Adamczak M / Moore J 3.25 1.30
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:30 1405 Brown D. - Giannessi A. 2.45 1.50
mi. 14:50 1409 Rola B. - Zapata M. B. 1.60 2.25
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 15:00 1312 Benchetrit E / Kuhn N - Coppejans K / Desein N 1.65 2.10
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:10 1498 Youzhny M. - Myneni S. 1.40 2.80
Suprafata de joc: Asfalt






Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:55 2226 Kadhe A / Yevseyev D - Ilkel C / Ortega-Olmedo R 2.05 1.70
Suprafata de joc: Asfalt
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 14:00 2136 Malygina E. - Minetti M. 1.16 4.60



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 14:30 1743 U20 Croatia - U20 Marea Britanie 1.04 32.00 11.00 0.00 6.17
mi. 14:30 1744 U20 Lituania - U20 Spania 1.50 15.50 2.85 1.29 2.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 1811 Germania - Georgia 1.85 6.25 2.65 1.36 1.75 1.05
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1817 Romania - Slovacia 1.65 6.25 3.15 1.26 1.98 1.05