BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 4266 ACSO Filiasi - UTA Arad 12.70 6.10 1.30 4.12 1.07 1.18
jo. 18:30 4256 Szczecin - Zielona Gora 3.65 18.35 1.45 3.04 1.34 0.00
jo. 18:45 4270 Ripensia Timisoara - Dinamo B. 5.20 3.90 1.80 2.23 1.23 1.34
jo. 19:00 4245 Kohlschreiber P. - Monfils G. 3.30 0.00 1.40 0.00 0.00 0.00
jo. 19:00 4249 Unics Kazan - Lokomotiv Kuban 1.35 20.10 4.45 1.27 3.64 0.00
jo. 19:00 4259 Sorribes Tormo S. - Bencic B. 2.95 0.00 1.50 0.00 0.00 0.00
jo. 21:45 4250 PSG - Dinamo Bucuresti 1.10 31.20 16.60 1.06 10.84 0.00
jo. 21:45 4274 AS Roma - Udinese 1.55 4.50 6.65 1.15 2.68 1.26
jo. 21:45 4275 Celtic - Raith 1.15 9.60 21.40 1.03 6.63 1.09
jo. 23:00 4276 Cadiz - Barcelona 6.05 4.40 1.60 2.55 1.17 1.27
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 38 speciale
 






































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 4038 ACSO Filiasi - UTA Arad 12.00 5.80 1.25 3.87 1.02 1.10
jo. 18:45 4039 Ripensia Timisoara - Dinamo B. 4.90 3.65 1.70 2.07 1.15 1.22
jo. 21:30 4040 CSU Craiova - CFR Cluj 2.00 3.15 4.15 1.21 1.77 1.31
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 4402 Sampdoria - Napoli 4.05 3.70 1.92 1.91 1.25 1.26
jo. 19:30 4404 Torino - Lazio 3.15 3.25 2.23 1.58 1.31 1.27
jo. 21:45 4504 AS Roma - Udinese 1.52 4.35 6.40 1.12 2.56 1.19
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 4471 Granada - Real Sociedad 4.20 3.30 2.00 1.83 1.23 1.31
jo. 20:30 4503 Osasuna - Betis 2.40 3.20 3.25 1.36 1.60 1.34
jo. 23:00 4576 Cadiz - Barcelona 5.80 4.20 1.57 2.41 1.13 1.20
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:25 3555 AL Nassr R. - Al Batin 1.30 5.20 7.60 1.03 3.06 1.08
jo. 18:30 3556 Al Fayha - Al Ahli 3.00 3.40 2.20 1.58 1.32 1.23
jo. 18:45 3557 Al Tai - Al Ettifaq 3.05 3.35 2.20 1.58 1.31 1.24
jo. 20:25 3558 Al-Shabab - Al-Hilal 3.85 3.85 1.80 1.91 1.21 1.19
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 3674 Pyunik - Sevan FC 2.40 3.15 2.90 1.35 1.49 1.27
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1126 LASK Linz - Stripfing 1.05 12.30 26.50 0.00 8.32 0.00
jo. 21:30 1127 Admira - Rapid Viena 3.65 3.60 1.90 1.79 1.23 1.21
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:15 3518 East Riffa - AL Bahrain 1.28 5.35 8.95 1.02 3.31 1.09
jo. 20:30 3519 Manama Club - Qalali Club 1.08 8.15 32.00 0.00 6.43 1.01
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 4493 Anderlecht - Gent 2.15 3.40 3.40 1.30 1.68 1.28
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 3520 Always Ready - Oriente Petrolero 1.15 6.60 13.60 0.00 4.40 1.03
jo. 23:59 3521 Royal Pari - Nacional Potosi 1.55 4.10 5.00 1.11 2.23 1.15
jo. 23:59 3522 Jorge Wilstermann - Independiente Petrolero 2.20 3.35 3.05 1.31 1.58 1.24
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3389 CSA AL - Botafogo RJ 3.25 2.80 2.40 1.49 1.28 1.34
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 4260 U23 Avai - U23 Fortaleza 3.95 3.35 1.82 1.79 1.17 1.21
jo. 21:00 4261 U23 Bahia - U23 Bragantino 1.70 3.65 4.35 1.15 1.96 1.19
jo. 21:00 4262 U23 Ceara - U23 Corinthians 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
jo. 21:00 4263 U23 Figueirense - U23 Gremio 6.40 4.35 1.40 2.56 1.05 1.11
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 2101 (F) Pinda SP - (F) Taubate 7.50 5.40 1.28 3.11 1.02 1.06
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 4277 Maritsa Plovdiv - Slavia Sofia 5.80 4.30 1.48 2.44 1.09 1.14
jo. 16:00 4282 Spartak Varna - Ludogorets 12.50 6.00 1.20 4.01 0.00 1.06
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3594 Santos de Guapiles - Plaza Amador 1.65 3.45 4.65 1.11 1.96 1.18
jo. 23:59 3595 Santa Lucia - Dep.Saprissa 3.70 3.45 1.85 1.77 1.19 1.20
jo. 23:59 3596 CD Universitario - Motagua 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
Optimi de finala! Tur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2104 Union San Felipe - U. De Concepcion 2.75 3.00 2.60 1.42 1.38 1.30
jo. 23:59 2106 Coquimbo - CD Santa Cruz 2.15 2.85 3.80 1.21 1.61 1.33
 
+ 33 speciale
 

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2992 Penarol - Atl.Paranaense 2.33 3.00 3.35 1.30 1.57 1.33
Semifinale! Tur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2978 BK Frem - Aarhus 10.00 6.50 1.23 3.90 1.02 1.06
jo. 19:00 6003 Horsens - Silkeborg 3.35 3.20 2.20 1.62 1.29 1.29
jo. 20:45 1235 Allerod FK - Brondby 25.00 14.40 1.02 9.05 0.00 0.00
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:45 3571 Al Urooba - Al Ain 10.10 6.20 1.22 3.80 1.01 1.06
jo. 17:45 3572 Ittihad Kalba - Al Wasl 2.90 3.55 2.20 1.58 1.34 1.21
jo. 20:00 3573 Al Wahda - Shabab Al Ahli Dubai 2.90 3.55 2.20 1.58 1.34 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3574 Cumbaya - Ind. Juniors 2.30 2.55 3.65 1.20 1.49 1.37
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 4530 Lugano - Grasshoppers 2.20 3.10 3.65 1.27 1.66 1.33
jo. 21:30 4531 Sion - Luzern 2.25 3.65 3.00 1.38 1.63 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 3605 Paide Linn II - Levadia Tallinn II 1.23 6.15 8.05 1.01 3.45 1.03
jo. 18:00 3606 Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond 1.80 4.20 3.25 1.25 1.81 1.12
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:15 1302 Ionikos - Giannina 2.50 2.90 3.25 1.33 1.52 1.37
jo. 20:30 1303 Volos - Atromitos 2.40 3.15 3.15 1.35 1.56 1.32
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 3598 Hapoel Petah Tikva - Hap.Raanana 2.70 2.90 2.75 1.38 1.40 1.32
jo. 20:00 3599 Maccabi Bnei Reina - Bnei Yehuda 3.70 3.30 1.95 1.73 1.21 1.24
jo. 20:00 3600 Ramat Hasharon - Hapoel Umm Al Fahm 2.95 3.00 2.45 1.47 1.34 1.30
jo. 20:00 3615 Hap.Ramat Gan - Hapoel Afula 2.15 3.10 3.40 1.26 1.61 1.28
jo. 20:00 3617 Mac.Ahi Naz. - MS Kafr Qasim 2.85 3.10 2.45 1.47 1.35 1.28
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1891 Tin. Vicenza - Tin. Udinese 2.45 3.60 2.55 1.44 1.48 1.21
1/32 Finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1895 Beitar Tel Aviv - Hap.Akko 2.80 3.10 2.55 1.46 1.39 1.29
Finala! Un singur meci! Netanya!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 3618 Vilnius FK Zalgiris B - FA Siauliai 9.00 5.30 1.25 3.30 0.00 1.06
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4631 Pachuca - Necaxa 1.85 3.35 4.35 1.18 1.87 1.26












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1402 Atl. Morelia - Alebrijes de Oaxaca 1.60 3.75 5.30 1.11 2.17 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 3587 U20 Pachuca - U20 Necaxa 1.95 3.40 3.50 1.23 1.71 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 3588 Lorenskog - Ullensaker/Kisa 2 1.22 6.35 8.15 1.01 3.53 1.03
 
+ 40 speciale
 








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:45 4787 Cambuur - Heracles 2.25 3.60 3.05 1.37 1.63 1.26
jo. 22:00 4800 Twente - AZ Alkmaar 3.05 3.50 2.25 1.61 1.36 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 3523 Thagafi Tulkarem - AL Bireh 3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
jo. 19:00 3524 Markez Tulkarm - Islami Qalqilya 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3525 Municipal - Huancayo 2.70 2.90 2.80 1.38 1.41 1.33
jo. 21:15 3526 AD Cantolao - Binacional 2.65 3.05 2.75 1.40 1.43 1.31
jo. 23:30 3527 Huanuco - Univ. de Deportes 4.15 3.30 1.90 1.82 1.19 1.26
jo. 23:59 3528 CDU San Martin - Cesar Vallejo 4.15 3.30 1.90 1.82 1.19 1.26
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 2052 Real SC - CD Cova Piedade 2.17 3.45 3.30 1.32 1.67 1.27
Turul I! Un singur meci!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 3589 Floya - Valerenga II 3.85 4.65 1.60 2.09 1.18 1.10
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 1371 LKS Lodz - Cracovia 3.00 3.20 2.40 1.53 1.36 1.29
jo. 21:30 1382 Slask Wroclaw - Termalica B-B. 1.90 3.50 3.90 1.22 1.83 1.24
1/32 Finala! Un singur meci!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:15 2437 Ferreira - Boavista 2.20 3.25 3.50 1.30 1.67 1.31
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1395 Torpedo Vladimir - Ural 10.30 4.65 1.32 3.17 1.02 1.13
Grupe!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 4145 Celtic - Raith 1.10 9.00 20.00 0.00 6.14 1.01
jo. 21:45 4147 Dundee Utd - Hibernian 3.50 3.20 2.15 1.65 1.27 1.29
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:50 3529 Mladost - Partizan Belgrad 11.50 6.00 1.20 3.90 0.00 1.05
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 3066 Tabor Sezana - Mura 3.55 3.35 2.05 1.71 1.26 1.26
jo. 18:00 3067 Koper - Aluminij 1.85 3.60 3.95 1.21 1.86 1.22
jo. 21:15 3068 Maribor - Celje 1.90 3.60 3.85 1.23 1.84 1.23
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4676 Hammarby - IFK Goteborg 1.68 4.15 4.60 1.18 2.16 1.19
jo. 20:00 4677 Kalmar - AIK 3.35 3.10 2.30 1.59 1.31 1.32
jo. 20:00 4678 Mjallby - Halmstads 2.35 3.05 3.35 1.31 1.58 1.34
jo. 20:00 4679 Varbergs BOIS - Hacken 2.70 3.20 2.70 1.45 1.45 1.31
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 3619 Storfors AIK - Bergnasets AIK 2.20 3.85 2.60 1.39 1.54 1.16
 
+ 40 speciale
 








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 4692 Konyaspor - Trabzonspor 3.20 3.20 2.35 1.58 1.34 1.31
jo. 20:00 4693 Alanyaspor - Kasimpasa 2.05 3.50 3.75 1.28 1.79 1.29
jo. 20:00 4694 Fenerbahce - Giresunspor 1.45 4.70 7.25 1.10 2.82 1.17
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 5491 Prykarpattya - Ch. Odessa 5.30 3.35 1.67 2.03 1.10 1.23
jo. 19:00 5492 Aliance - Minaj 2.20 3.40 3.10 1.32 1.61 1.25
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:00 3536 Lala FC - Monagas 4.65 3.85 1.65 2.09 1.14 1.18
jo. 23:59 3537 Puerto Cabello - Gran Valencia 1.45 3.95 7.30 1.05 2.54 1.17
jo. 23:59 3539 Dep. Tachira - Portuguesa 2.20 3.80 2.75 1.38 1.58 1.19
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 3591 Nkana - Red Arrows 2.05 3.15 3.40 1.23 1.62 1.24
 
+ 22 speciale
 






















 
+ 22 speciale
 






















 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:20 3704 Reese H / Verbeek S - Brkic T / Cacic N 2.20 1.66
Suprafata de joc: Hard
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:20 1528 Arneodo R / Bonzi B - Golubev A / Nedovyesov A 2.75 1.45
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 







 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 21:45 3985 Inglis M / Okamura K - Eikeri U / Lechemia E 2.60 1.48
Suprafata de joc: Hard
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:15 3708 Linette M / Pera B - Sharma A / Van Der Hoek R 1.24 3.90
Suprafata de joc: Hard
 
+ 11 speciale
 











 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 17:30 3374 Ritschard A. - Sousa J. 2.50 1.55
Suprafata de joc: Hard
 
+ 4 speciale
 




 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:15 2071 Stebe C.M. - Vrbensky M. 1.48 2.65
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 4 speciale
 




 
+ 11 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:00 4006 Garcian A. - Tanuma R. 2.75 1.45
Suprafata de joc: Hard










Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:00 4170 Komano M. - Mack M. 3.55 1.28
Suprafata de joc: Hard





Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:00 3787 Snigur D. - Lu J. J. 1.22 4.20
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 21:00 4185 Mendez S. - Romero G.L. 1.47 2.65
Suprafata de joc: Zgura







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 16:00 4207 (F) Senegal - (F) Mozambic 1.10 29.00 9.00 0.00 4.95
jo. 19:00 4212 (F) Camerun - (F) Egipt 1.58 15.00 2.75 1.34 2.09
jo. 22:00 4215 (F) Mali - (F) Angola 1.32 19.00 4.10 1.15 2.83
Sferturi! Se joaca in Camerun!
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 1747 Bilbao - Zaragoza 1.88 14.00 2.20 1.61 1.84
jo. 22:30 1748 San Pablo Burgos - CB Breogan 1.37 18.00 3.70 1.24 2.90
jo. 22:30 1749 Tenerife - Unicaja Malaga 1.52 16.00 2.95 1.36 2.40
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 4191 Alba Berlin - Bonn 1.15 25.00 6.80 1.08 4.86
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 4204 Unics Kazan - Lokomotiv Kuban 1.30 19.00 4.20 1.19 3.27
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 2417 (F) Chicago Sky - (F) Dallas 1.52 15.00 2.80 1.37 2.33
jo. 23:59 2418 (F) Phoenix - (F) New York 1.25 19.00 4.30 1.17 3.48
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:15 3384 Bakken Bears - Horsens 1.08 30.00 10.00 1.03 6.70
jo. 20:15 3385 Naestved - Randers 1.75 14.00 2.35 1.54 1.98
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:30 1005 Szczecin - Zielona Gora 3.40 17.00 1.38 2.85 1.28
jo. 20:30 1006 Lublin - Trefl Sopot 2.70 15.00 1.57 2.28 1.42
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 4241 BC Dnipro - Kharkivski Sokoly 1.30 18.00 3.95 1.17 2.92
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 3828 Club Union Atletica - Verdirrojo BBC 2.15 14.00 1.85 1.87 1.64
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 3387 (F) Dunarea Braila - (F) CSU Stiinta Bucuresti 1.05 30.00 19.00 0.00 8.14
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:45 4214 Barcelona - Motor Z. 1.05 35.00 17.00 0.00 8.14
jo. 19:45 4216 KS Kielce - Veszprem 2.45 9.40 1.90 1.82 1.50
jo. 21:45 4219 Porto - Flensburg-H. 2.55 9.00 1.88 1.84 1.46
jo. 21:45 4220 PSG - Dinamo Bucuresti 1.06 30.00 16.00 0.00 7.58
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:15 4223 Chambery - Aix 2.00 8.80 2.35 1.54 1.74
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:05 3965 Balingen-W. - Magdeburg 6.40 15.00 1.23 3.81 1.09
jo. 20:05 3975 Bergischer - Stuttgart 1.47 10.00 3.80 1.23 2.53
jo. 20:05 3990 Leipzig - Hamburg 1.67 9.20 3.00 1.35 2.10
jo. 20:05 4004 Minden - Fuchse Berlin 9.50 20.00 1.13 5.25 1.03


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 2628 (F) Ringkobing - (F) Copenhagen 9.50 18.00 1.08 6.21 1.02
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:15 3388 Bern - St Gallen 1.47 11.00 3.80 1.18 2.32
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:00 2631 (F) Metz - (F) Plan De Cuques 1.02 28.00 16.00 0.00 10.54
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 22:30 2634 FH Hafnarfjardar - Grotta 1.12 16.00 8.10 1.05 5.48
jo. 22:30 2635 KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 1.19 13.00 6.20 1.09 4.26
jo. 22:40 2637 Fram Reykjavik - Selfoss 2.65 8.60 1.70 2.05 1.43
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 5260 (F) Fana - (F) Kristiansand 16.00 28.00 1.02 7.65 0.00
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 3312 (F) Kobierzyce - (F) Lublin 2.70 8.40 1.70 2.05 1.42
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 1792 (F) Vasterasirsta - (F) Savehof 9.40 17.00 1.10 6.02 1.03
jo. 20:00 2640 (F) Lugi - (F) Kungalvs 1.17 13.00 6.80 1.08 4.53
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 4243 Traktor Ch. - CSKA Moscova 2.95 4.00 2.05 1.64 1.32 1.18
jo. 19:30 4257 Kunlun - Amur 2.40 4.10 2.40 1.47 1.47 1.17
jo. 19:30 4264 Severstal C. - Dinamo Riga 1.98 4.00 3.10 1.29 1.68 1.18
jo. 19:30 4267 SKA St. Petersburg - Salavat Ufa 2.05 4.10 2.95 1.32 1.64 1.17
jo. 19:30 4268 Sochi - Dynamo Moscova 5.40 5.00 1.47 2.39 1.09 1.11
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 1793 Sparta Praga - Litvinov 1.57 4.80 4.40 1.15 2.16 1.12
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 1812 IFK Helsinki - TPS Turku 1.82 3.95 3.60 1.24 1.86 1.20
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 4383 Krefeld - Iserlohn 2.65 4.40 2.10 1.64 1.41 1.16
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3231 Herlev - Odense 1.57 4.80 4.30 1.17 2.22 1.14
jo. 21:15 3237 Frederikshavn - Rungsted 2.15 4.20 2.60 1.42 1.61 1.18
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3232 Stjernen - Stavanger 2.50 4.20 2.25 1.53 1.43 1.16
jo. 19:30 3298 Sarpsborg - Ringerike 1.22 7.00 9.80 0.00 3.58 1.05
jo. 19:30 3299 Vaalerenga - Lillehammer 1.70 4.50 3.85 1.19 1.96 1.14
jo. 20:00 3300 Frisk Asker - Storhamar 2.35 4.30 2.40 1.47 1.49 1.15
jo. 20:00 3301 Gruner - Manglerud 2.70 4.40 2.10 1.61 1.37 1.15
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4289 Brynas - Vaxjo 3.30 4.60 1.82 1.86 1.28 1.15
jo. 20:00 4290 Frolunda - Leksands 1.72 4.50 3.70 1.22 1.98 1.16
jo. 20:00 4297 Linkopings - Farjestads 3.25 4.50 1.83 1.85 1.28 1.16
jo. 20:00 4300 Malmo - Djurgaardens 1.95 4.40 3.00 1.33 1.74 1.16
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 3393 EC Kac II - Jesenice 3.40 4.60 1.75 1.90 1.24 1.13
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:45 2469 Lokomotiv Orsha - Mogilev 1.45 4.60 5.60 1.10 2.52 1.15
jo. 19:00 2470 Novopolotsk - Gomel 2.70 3.65 2.25 1.56 1.40 1.23
jo. 19:00 2471 Vitebsk - Zhlobin 4.50 4.50 1.58 2.20 1.16 1.16
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 4309 Ketterae - Hermes 1.73 4.70 3.45 1.25 1.96 1.14
jo. 18:30 4310 Koo-Vee - Peliitat 2.15 4.30 2.60 1.42 1.61 1.17
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 4244 Gornyak Rudnyi - Yertis Pavlodar 1.32 5.40 7.20 1.03 2.83 1.08
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3303 Jastrzebie - Oswiecim 1.85 4.50 3.15 1.30 1.83 1.16
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 2480 Irbis - Tolpar 7.20 5.40 1.33 2.98 1.05 1.11
jo. 17:00 2481 Reaktor - Tyumenskiy Legion 1.35 5.40 6.80 1.06 2.89 1.11
jo. 18:30 3241 HK Riga - Taifun 1.80 4.30 3.45 1.25 1.88 1.17
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1817 Omskie Kryliya - Izhevsk 2.30 3.90 2.55 1.39 1.48 1.17
jo. 18:00 1818 CSK VVS - Z.Kurgan 3.00 3.95 2.05 1.60 1.29 1.17
jo. 18:00 1819 Lada - Ural Orsk 1.88 3.95 3.35 1.23 1.73 1.17
jo. 18:30 1820 Bars Kazan - Gornyak Uchaly 2.55 3.95 2.30 1.48 1.39 1.17
jo. 19:00 1821 Dizel Penza - Mechel Chelyabinsk 2.45 3.95 2.40 1.44 1.42 1.17
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 4350 Houston - Carolina 4.30 15.00 1.28 3.27 1.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:45 2699 Vannes - US Oyonnax 1.27 25.00 4.00 1.16 3.09
Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:45 3559 Gedz V. - Gutnichenko A. 2.05 1.67
jo. 15:45 3560 Zhuravlev A. - Pavlyuk R. 1.80 1.90
jo. 16:00 3668 Ivlev A. - Misevra V. 2.65 1.42
jo. 16:00 3669 Kireev S. - Khamurda V. 1.45 2.55
jo. 16:15 3676 Kievskiy Y. - Gutnichenko A. 1.82 1.90
jo. 16:15 3677 Plakhteev N. - Andreev O. 2.20 1.60
jo. 16:30 3681 Khamurda V. - Korobeynik S. 1.85 1.85
jo. 16:45 3688 Andreev O. - Gedz V. 1.57 2.25
jo. 17:00 3700 Bortsov D. - Tridukh I. 2.05 1.68
jo. 17:00 3705 Ivlev A. - Kovalev E. 1.60 2.20
jo. 17:15 3738 Gutnichenko A. - Zhuravlev A. 1.93 1.78
jo. 17:15 3739 Pavlyuk R. - Kievskiy Y. 1.35 2.95
jo. 17:30 3740 Kireev S. - Bortsov D. 1.90 1.82
jo. 17:30 3755 Polusmuak V. - Tridukh I. 2.05 1.70
jo. 17:45 3756 Kievskiy Y. - Khoroshko A. 1.75 1.97
jo. 17:45 3758 Plakhteev N. - Gedz V. 1.57 2.30
jo. 18:00 3759 Korobeynik S. - Butkov M. 2.35 1.53
jo. 18:15 3775 Andreev O. - Khoroshko A. 1.37 2.85
jo. 18:15 3776 Plakhteev N. - Pavlyuk R. 1.83 1.88
jo. 18:30 3777 Khamurda V. - Polusmuak V. 1.73 1.98
jo. 18:45 3779 Pavlyuk R. - Andreev O. 2.25 1.58
jo. 19:00 3784 Bortsov D. - Korobeynik S. 2.20 1.58
jo. 19:15 3786 Gutnichenko A. - Plakhteev N. 1.67 2.10
jo. 19:15 3789 Zhuravlev A. - Kievskiy Y. 1.70 2.05
jo. 19:30 3790 Korobeynik S. - Tridukh I. 1.77 1.93
jo. 19:45 3793 Pavlyuk R. - Gutnichenko A. 2.10 1.67
jo. 19:45 3805 Plakhteev N. - Zhuravlev A. 1.45 2.55
jo. 20:00 3806 Khamurda V. - Butkov M. 2.00 1.72
jo. 20:15 3807 Andreev O. - Gutnichenko A. 1.43 2.60
jo. 20:15 3808 Khoroshko A. - Pavlyuk R. 2.05 1.70
jo. 20:30 3809 Bortsov D. - Khamurda V. 2.60 1.45
jo. 20:30 38