BILET VIRTUAL
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1005 CSU Craiova - Farul Constanta 2.20 3.40 3.30 1.32 1.66 1.28
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2758 Auxerre - Sochaux 2.20 3.15 3.60 1.28 1.66 1.32
Un singur meci!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2412 Torino - AS Roma 3.40 3.60 2.05 1.73 1.29 1.24
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2420 Rayo Vallecano - Levante 2.00 3.90 3.40 1.31 1.80 1.22
vi. 22:00 2421 Real Madrid - Betis 1.75 4.20 4.15 1.22 2.07 1.19
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1277 Real Zaragoza - Lugo 2.10 3.25 3.50 1.26 1.67 1.27
 
+ 35 speciale
 



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2395 Antalyaspor - Galatasaray 2.25 3.60 2.95 1.37 1.61 1.24
vi. 20:00 2399 Gaziantep - Rizespor 1.80 3.75 3.95 1.20 1.90 1.20
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1448 All Boys - Dep.Madryn 2.15 2.75 3.70 1.19 1.56 1.32
vi. 23:59 1456 Atletico Atlanta - Maipu 2.35 2.85 3.10 1.28 1.47 1.30
vi. 23:59 1457 Belgrano - Flandria 1.60 3.40 5.55 1.08 2.09 1.20




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4435 Adamstown Rosebud - Lambton Jaffas 9.60 5.80 1.20 3.58 0.00 1.03
vi. 23:59 4436 Maitland - Newcastle Olympic 1.95 3.65 3.25 1.26 1.70 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 1540 APIA Tigers - Druitt Town Rangers 1.40 4.95 5.45 1.08 2.57 1.08
vi. 12:00 1572 Manly Utd - Sydney Olympic 2.35 3.40 2.55 1.38 1.44 1.19
vi. 23:59 1639 Northbridge Bulls - Tin. Sydney 4.40 4.05 1.60 2.09 1.14 1.14
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4581 South Hobart - Olympia FC Warriors 1.15 7.30 11.40 0.00 4.41 1.01
vi. 23:59 4582 Clarence Zebras - Launceston City 2.70 3.65 2.20 1.54 1.36 1.18
vi. 23:59 4583 Devonport City - Kingborough Lions 1.60 4.05 4.20 1.14 2.04 1.12
vi. 23:59 4882 Riverside Olympic - Glenorchy Knights 27.00 10.90 1.03 7.69 0.00 0.00
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:30 1224 Melbourne Knights - Dandenong City 1.70 3.70 4.15 1.15 1.94 1.17
vi. 13:00 1226 Green Gully - Oakleigh Cannons 2.50 3.25 2.55 1.40 1.41 1.22
vi. 23:59 1229 Eastern Lions - Dandenong 5.95 4.60 1.40 2.57 1.06 1.10
vi. 23:59 1233 St Albans Saints - Port Melbourne Sharks 4.35 3.80 1.65 2.01 1.14 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 1700 Sunshine Wander. - Olympic FC Brisbane 3.70 3.75 1.75 1.84 1.18 1.15
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1011 Altach - Tirol 1.57 4.20 4.65 1.13 2.18 1.14
vi. 20:00 1016 LASK Linz - Admira 1.70 3.70 4.30 1.15 1.97 1.18
Grupa retrogradare!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1036 Brusque - Tombense FC/MG 1.95 3.00 4.00 1.17 1.70 1.27
vi. 23:59 1037 Bahia - Ponte Preta 1.65 3.35 5.10 1.09 2.00 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1044 Arda K. - Beroe 3.40 3.25 2.00 1.65 1.23 1.22
vi. 20:00 1045 Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 3.15 3.15 2.20 1.56 1.28 1.26
Grupa calificare!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1780 Coquimbo - U.Espanola 2.90 3.10 2.25 1.48 1.29 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1763 Istra 1961 - Slaven Belupo 2.50 3.20 2.65 1.39 1.44 1.25
vi. 21:05 1770 Lok Zagreb - Sibenik 1.47 4.05 5.35 1.07 2.28 1.12
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2542 Cumbaya - 9 De Octubre FC 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.26
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1066 Honka - Ilves 1.75 3.70 4.80 1.18 2.07 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1807 JaPS - KTP 4.05 3.65 1.70 1.90 1.15 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1835 JJK Jyvaskyla - Vaajakoski 1.40 4.40 5.95 1.05 2.50 1.10






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1784 Kaiserslautern - Dresda 2.00 3.30 3.50 1.23 1.68 1.23
Baraj Retrogradare! Finala! Tur!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1569 Nuremberg II - Bayern Munich II 5.25 4.55 1.43 2.41 1.08 1.09
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1078 Cork City - Wexford 1.30 4.75 7.70 1.01 2.91 1.08
vi. 21:45 1083 Galway Utd - Athlone Town 1.17 6.05 11.10 0.00 3.88 1.03
vi. 21:45 1086 Treaty United - Cobh 1.75 3.45 4.00 1.15 1.83 1.18
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1076 Bohemians - Sligo 2.05 3.40 3.45 1.27 1.70 1.25
vi. 21:45 1084 St Patricks - Shelbourne 1.75 3.45 4.35 1.15 1.90 1.21
vi. 21:45 2495 Derry City - Dundalk 1.75 3.70 4.40 1.18 1.99 1.21
vi. 21:45 2496 Drogheda Utd - Finn Harps 2.70 3.05 2.65 1.42 1.40 1.30
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1074 Thor Akureyri - Grindavik 2.80 3.75 2.15 1.59 1.35 1.18
vi. 22:15 1089 Afturelding - Selfoss 2.80 3.75 2.15 1.59 1.35 1.18
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3993 Cosenza - Vicenza 2.45 3.10 2.95 1.35 1.50 1.30
Scor tur: 0-1
Baraj Retrogradare! Finala! Retur!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1129 Sanfrecce Hiroshima - Kyoto 1.65 3.45 4.65 1.11 1.96 1.18
vi. 23:59 1147 Cerezo Osaka - Gamba Osaka 1.75 3.35 4.30 1.14 1.86 1.21
vi. 23:59 1149 Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus 2.95 2.95 2.30 1.46 1.28 1.25
vi. 23:59 2031 FC Tokyo - Kashiwa Reysol 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
vi. 23:59 2100 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 2.70 3.00 2.45 1.41 1.34 1.25
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2607 Roasso Kumamoto - Chiba 3.30 3.00 2.15 1.56 1.24 1.26
vi. 23:59 2608 Blaublitz Akita - Tokyo Verdy 2.95 3.05 2.30 1.48 1.30 1.25
vi. 23:59 2609 Kanazawa - Montedio Yamagata 2.95 3.00 2.35 1.47 1.30 1.27
vi. 23:59 2610 Niigata Albirex - Yokohama FC 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
vi. 23:59 2611 Omiya Ardija - Vegalta Sendai 3.00 3.20 2.20 1.53 1.29 1.23
vi. 23:59 2612 Tokushima - Tochigi 1.77 3.20 4.50 1.13 1.85 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2606 Tacuary Asuncion - Sportivo Ameliano 2.45 3.15 2.60 1.36 1.41 1.22
vi. 23:59 2617 12 de Octubre - Guairena FC 2.75 2.80 2.55 1.37 1.32 1.28




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2287 Cesar Vallejo - AD Cantolao 1.50 3.80 5.85 1.06 2.28 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2403 Inverness - St Johnstone 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
Baraj promovare/retrogradare! Finala! Tur!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2404 Dubnica - Puchov 2.55 2.95 2.65 1.35 1.38 1.26
vi. 18:00 2406 FK Kosice - Bardejov 1.35 4.95 6.00 1.05 2.69 1.07
vi. 18:00 2408 Humenne - Skalica 2.40 3.40 2.50 1.39 1.43 1.19
vi. 18:00 2409 Petrzalka - Namestovo 1.22 5.95 8.20 0.00 3.41 1.03
vi. 18:00 2436 Rohoznik - Banska Bystrica 2.25 3.75 2.50 1.39 1.49 1.15
vi. 18:00 2443 Slovan Bratislava B - Podbrezova 2.25 4.00 2.40 1.43 1.49 1.13
vi. 18:00 2444 Trebisov - Komarno 2.60 3.05 2.50 1.39 1.36 1.24
vi. 18:00 2445 Zilina B - Samorin 2.15 3.40 2.85 1.30 1.53 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 2446 Boluspor - Altinordu 1.65 3.70 4.30 1.13 1.97 1.16
vi. 17:00 2448 Tuzlaspor - Samsunspor 2.65 3.30 2.50 1.46 1.41 1.25
vi. 20:00 2449 Balikesirspor - Eyupspor 13.40 6.65 1.15 4.40 0.00 1.03
vi. 20:00 2450 Denizlispor - Erzurumspor BB 3.20 3.45 2.05 1.64 1.27 1.21
vi. 20:00 2451 Istanbulspor AS - Bandirmaspor 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2863 Maldonado - Fenix 2.10 3.20 3.10 1.26 1.56 1.21
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 11:00 2944 Gombos N. - Van Rijthoven T. 1.55 2.30
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 11 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 1215 Potenza L. - Bayldon B. 1.04 7.60
Suprafata de joc: Hard
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3478 Hamburg - Bonn 1.70 14.00 2.55 1.46 2.05
Scor la general: 0-2
vi. 21:30 3488 Chemnitz - Bayern M. 4.10 19.00 1.33 3.09 1.20
Scor la general: 2-0
Sferturi de finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 15:30 3114 Warwick Senators - Perry Lakes Hawks 1.95 12.00 1.97 1.76 1.78
vi. 15:30 3115 Willetton Tigers - Lakeside Lightning 1.32 16.00 3.60 1.25 3.15
 
+ 12 speciale
 












 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 13:30 3117 Gold Coast Rollers - Ipswich Force 1.19 19.00 4.80 1.15 4.26
vi. 13:30 3119 Mackay Meteors - Brisbane Capitals 1.45 14.00 2.90 1.37 2.59
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 13:00 3120 Hobart Chargers - Ringwood Hawks 1.20 18.00 4.70 1.16 4.13
vi. 13:30 3121 MT Gambier Pioneers - Geelong Supercats 1.42 15.00 3.05 1.34 2.70
 
+ 5 speciale
 





 
+ 6 speciale
 






 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 10:30 3128 Franklin Bulls - Otago Nuggets 4.80 19.00 1.19 4.05 1.14
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4457 Aix - Istres 1.10 20.00 8.40 1.05 6.02
vi. 21:00 4458 Dunkerque - Creteil 1.57 8.10 3.10 1.33 2.28
vi. 21:00 4459 Nantes - Cesson 1.07 25.00 10.00 1.03 7.11
vi. 21:15 4460 Chambery - St. Raphael 1.53 8.20 3.20 1.31 2.37










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:10 1845 (F) Skuru IK - (F) Savehof 2.10 8.10 2.00 1.74 1.67
Scor la general: 1-0
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:20 4422 Germania - Italia 1.05 14.00 29.00 0.00 6.82 0.00
vi. 20:20 4423 Kazakhstan - Slovacia 8.40 6.20 1.25 3.35 1.02 1.07
In Finlanda!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:20 4443 Marea Britanie - Finlanda 60.00 35.00 1.01 9.19 0.00 0.00
vi. 20:20 4444 Letonia - Austria 1.58 4.50 4.50 1.14 2.15 1.14
In Finlanda!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 11:00 4976 Wests Tigers - Canterbury B. 1.57 19.00 2.45 1.47 2.22
vi. 12:55 4977 Parramatta - Manly S.E. 1.38 21.00 3.05 1.32 2.76
vi. 23:59 4978 St George Illawarra - New Zealand W. 1.63 21.00 2.25 1.56 2.11
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 10:05 3505 Crusaders - Fijian Drua 1.01 40.00 13.00 0.00 10.32
vi. 12:45 4408 Queensland Reds - Moana Pasifika 1.05 35.00 8.20 1.04 7.43
vi. 23:59 4410 Chiefs - W.Force 1.01 40.00 11.00 0.00 10.32
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 3284 Bristol - Exeter Chiefs 3.70 22.00 1.28 3.03 1.19
vi. 21:45 3285 Wasps - Sale Sharks 1.58 21.00 2.35 1.46 2.09
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 3318 US Oyonnax - Colomiers 1.15 27.00 5.00 1.10 4.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 1950 Benetton Treviso - Cardiff Blues 1.63 21.00 2.25 1.50 2.01
vi. 21:35 1959 Ulster - The Sharks 1.27 22.00 3.70 1.19 3.09
vi. 22:10 1960 Ospreys - Blue Bulls 1.88 27.00 1.90 1.71 1.73
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.