BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2944 Fognini F. - Rublev A. 4.65 0.00 1.25 0.00 0.00 0.00
mi. 19:45 2952 Djurgardens - Apoel Nicosia 1.70 4.00 5.60 1.19 2.33 1.30
mi. 19:45 2953 Qarabag - Plzen 2.45 3.35 3.40 1.42 1.69 1.42
Tur!
mi. 20:40 2945 Rybakina E. - Muguruza G. 1.45 0.00 3.15 0.00 0.00 0.00
mi. 20:40 2946 Tsitsipas S. - Krajinovic F. 1.30 0.00 4.20 0.00 0.00 0.00
mi. 22:00 2954 Dinamo Kiev - Benfica 5.20 4.15 1.75 2.31 1.23 1.31
Tur!
mi. 22:00 2955 West Brom - Cardiff 1.70 4.05 5.75 1.20 2.38 1.31
mi. 23:59 2947 Kudermetova V. - Halep S. 2.75 0.00 1.55 0.00 0.00 0.00
mi. 23:59 2948 Coric B - Nadal R. 5.65 0.00 1.20 0.00 0.00 0.00
mi. 23:59 2957 Corinthians - Atl. Goianiense 1.60 4.10 6.85 1.15 2.56 1.30
Scor tur: 0-2
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 55 speciale
 























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 3115 Qarabag - Plzen 2.35 3.20 3.25 1.34 1.60 1.32
Tur!
mi. 22:00 3111 Dinamo Kiev - Benfica 5.00 4.00 1.70 2.20 1.18 1.23
Tur!
mi. 22:00 3112 Maccabi Haifa - Steaua Rosie B. 2.50 3.30 3.00 1.41 1.56 1.32
Tur!
PlayOff!
 
+ 38 speciale
 






































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 5527 Djurgardens - Apoel Nicosia 1.65 3.80 5.30 1.14 2.19 1.22
PlayOff! Tur!
 
+ 40 speciale
 








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 5304 Stoke - Middlesbrough 2.65 3.20 2.70 1.44 1.45 1.30
mi. 22:00 5305 Reading - Blackburn 3.15 3.30 2.30 1.60 1.34 1.29
mi. 22:00 5306 Sheffield Utd - Sunderland 1.80 3.60 4.60 1.19 2.00 1.25
mi. 22:00 5307 West Brom - Cardiff 1.63 3.90 5.50 1.14 2.26 1.22
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:30 1982 Newells Old Boys - Lanus 2.00 3.25 3.95 1.23 1.77 1.29
mi. 22:30 1983 Tigre - Atl. Tucuman 2.10 3.15 3.75 1.25 1.69 1.31
mi. 23:59 1987 Arsenal Sarandi - River Plate 5.45 3.70 1.65 2.18 1.13 1.23
mi. 23:59 1999 Boca Juniors - Rosario Central 1.60 3.70 5.15 1.11 2.13 1.18
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4857 New York City - Charlotte 1.50 4.10 5.55 1.09 2.33 1.15
mi. 23:59 4858 FC Dallas - Philadelphia U. 2.30 3.45 3.00 1.37 1.59 1.26
mi. 23:59 4859 Vancouver - Colorado 2.40 3.40 2.85 1.39 1.53 1.26
mi. 23:59 4992 Atlanta United - NY Red Bulls 2.25 3.55 3.00 1.36 1.61 1.25
mi. 23:59 4993 Toronto - New England 1.95 3.90 3.50 1.29 1.83 1.21
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 2959 Real Madrid B - Fuenlabrada 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.24
mi. 20:00 2949 Atletico Madrid B - CF Intercity 3.40 3.65 1.95 1.74 1.26 1.20
mi. 20:00 2951 Sant Andreu - Terrassa 2.80 3.35 2.35 1.51 1.37 1.24
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 1012 FC Khujand - Sogdiana 6.65 4.35 1.47 2.60 1.09 1.17
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 1545 Royal AM - Orlando Pirates 3.25 2.80 2.40 1.49 1.28 1.34
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1175 Solihull Moors - York City 1.60 3.85 4.60 1.12 2.07 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1731 Cray Wanderers - Bognor Regis 2.90 3.70 2.10 1.61 1.33 1.18
mi. 21:45 1736 Kingstonian - Wingate & Finchley 1.75 3.75 3.70 1.18 1.84 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1732 Gosport Borough - Swindon S. 2.15 3.65 2.85 1.34 1.58 1.19
mi. 21:45 1741 Truro - Poole 1.70 3.95 4.00 1.18 1.97 1.16
 
+ 4 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:45 2179 O Connor Knights FC - Canberra Olympic 2.05 4.10 2.80 1.35 1.65 1.15
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 2172 Adelaide City - Adelaide United 5.15 4.30 1.53 2.32 1.12 1.14
mi. 12:30 2173 Avondale - Brisbane Roar 6.05 4.65 1.45 2.60 1.09 1.13
mi. 12:30 2174 Oakleigh Cannons - Brisbane City 1.27 5.05 8.05 0.00 3.07 1.06
mi. 12:30 2846 Melbourne City - Wellington Phoenix 1.40 4.70 6.50 1.07 2.70 1.12
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 2751 U21 Brisbane Roar FC - Gold Coast Knights 3.80 4.55 1.65 2.05 1.20 1.12
mi. 12:30 2831 Peninsula Power - Logan Lightning 1.35 5.45 6.05 1.07 2.84 1.07
 
+ 4 speciale
 




 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 2201 Tuzla City - NK Posusje 1.40 4.35 7.35 1.05 2.71 1.14
mi. 18:30 2820 FK Velez Mostar - Igman Konjic 1.40 4.35 7.35 1.05 2.71 1.14
 
+ 33 speciale
 

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3438 Fluminense - Fortaleza 1.65 3.65 5.55 1.12 2.18 1.23
Scor tur: 1-0
mi. 23:59 3443 Atl.Paranaense - Flamengo 4.45 3.45 1.85 1.92 1.19 1.27
Scor tur: 0-0
mi. 23:59 4678 Corinthians - Atl. Goianiense 1.55 3.95 6.55 1.10 2.44 1.22
Scor tur: 0-2
Sferturi de finala! Retur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2072 Criciuma - Operario 1.85 3.20 4.40 1.16 1.83 1.26
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1027 Oeste - Agua Santa SP 2.45 2.70 3.30 1.27 1.47 1.36
Faza Grupelor!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2823 (F) Taubate - (F) Ferroviaria 9.70 5.35 1.25 3.41 0.00 1.07
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:15 3485 U20 Flamengo RJ - U20 Internacional 1.63 3.90 4.55 1.14 2.08 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1082 Atletico Ottawa - HFX Wanderers 2.20 3.20 3.00 1.29 1.53 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4866 Antofagasta - Curico Unido 2.40 3.15 2.90 1.35 1.49 1.27
mi. 23:59 4867 Nublense - Colo Colo 3.05 3.35 2.20 1.58 1.31 1.24
mi. 23:59 4868 O´Higgins - U.Espanola 2.45 3.20 2.80 1.37 1.48 1.27
Optimi de finala! Tur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1083 Benesov - Mas Taborsko 5.30 4.45 1.50 2.39 1.11 1.13
mi. 18:00 1086 Bilovec - Trinec 11.00 7.30 1.17 4.34 0.00 1.03
mi. 18:00 1087 SK Klatovy - Pribram 9.60 6.40 1.22 3.80 1.01 1.05
mi. 18:00 1094 Sokol Brozany - Varnsdorf 4.80 4.40 1.55 2.27 1.13 1.14
mi. 18:00 1097 Zdar Nad Sazavou - FC Vysocina Jihlava 13.00 7.45 1.15 4.69 0.00 1.02
mi. 18:00 1100 Zdirec Nad Doubravou - SK Lisen 12.00 7.85 1.15 4.70 0.00 1.02
mi. 18:30 1119 Povltavska - Chrudim 5.00 4.40 1.53 2.32 1.12 1.14
Turul I! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1794 Chengdu Qianbao - Shanghai Shenhua 3.60 3.40 1.97 1.73 1.23 1.24
mi. 14:30 1343 Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns 5.45 4.35 1.50 2.39 1.10 1.14
mi. 14:30 1353 Meizhou Hakka - Guangzhou City 1.20 5.90 13.00 0.00 4.02 1.07
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 2589 Kunshan FC - Nantong Zhiyun 2.80 2.95 2.55 1.42 1.35 1.29
mi. 11:00 2591 Sichuan Jiuniu - Shaanxi Changan 2.75 2.85 2.65 1.39 1.36 1.31
mi. 14:30 2596 Qingdao Manatee - Suzhou Jinfu 1.20 6.05 10.90 0.00 3.85 1.05
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1797 U20 (F) Olanda - U20 (F) Ghana 1.20 5.45 9.35 0.00 3.41 1.03
mi. 23:59 1801 U20 (F) SUA - U20 (F) Japonia 2.45 3.05 2.75 1.35 1.43 1.26
mi. 23:59 1802 U20 (F) Coreea de Sud - U20 (F) Franta 6.15 4.20 1.45 2.47 1.07 1.14
mi. 23:59 1804 U20 (F) Nigeria - U20 (F) Canada 1.80 3.50 3.95 1.18 1.84 1.20
Faza Grupelor! Se disputa in Costa Rica!
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1120 Cibao - Motagua 5.55 3.75 1.57 2.22 1.10 1.19
mi. 23:59 1147 Hankook Verdes - Alianza FC 6.20 4.20 1.47 2.48 1.08 1.15
Optimi de finala! Tur!
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1154 Indep. Medellin - Tolima 2.30 3.10 3.10 1.31 1.53 1.28
Scor tur: 3-1
mi. 23:59 1156 Fortaleza - Millonarios 4.10 3.30 1.90 1.81 1.19 1.26
Scor tur: 0-3
Sferturi de finala! Retur!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 2125 Gwangju - Jeonnam D. 1.65 3.60 4.85 1.12 2.05 1.19
mi. 13:00 2126 Gyeongnam - Daejeon 2.80 3.35 2.30 1.51 1.35 1.22
mi. 13:30 2127 Chungnam Asan - Gimpo Citizen 1.70 3.50 4.65 1.13 1.98 1.21
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 2219 Cheongju - Cheonan City 2.65 3.00 2.65 1.39 1.39 1.29




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 1151 LSF - BK Avarta 3.55 4.05 1.80 1.87 1.23 1.16
mi. 19:30 1152 Slagelse - Naestved IF 1.80 4.00 3.40 1.23 1.82 1.14
mi. 19:30 2220 ASA Aarhus - Aarhus Fremad 2 6.60 5.30 1.30 2.91 1.03 1.05
mi. 19:30 2221 Kjellerup - Odder 3.55 4.05 1.75 1.87 1.21 1.14
mi. 19:30 2223 Vejgaard BK - Djursland 1.38 4.85 5.60 1.06 2.57 1.07
mi. 19:30 3515 Aalborg BK II - Norresundby BK 2.10 3.80 2.85 1.34 1.61 1.17
mi. 19:30 3519 B 1909 Odense - BK Marienlyst 2.90 3.90 2.05 1.65 1.33 1.16
mi. 19:30 3524 Greve - Holbaek 2.15 3.90 2.65 1.37 1.56 1.15
mi. 19:30 3525 Herstedoster - B 1908 Amager 2.75 3.55 2.15 1.53 1.33 1.17
mi. 19:30 3718 B1913 - OKS 2.80 3.60 2.10 1.56 1.31 1.16
mi. 19:30 3764 Varde - Hedensted 3.40 3.55 1.87 1.72 1.21 1.17
mi. 19:30 4313 Tarnby FF - Gvi 1.65 3.80 4.05 1.14 1.94 1.14
Faza Grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 4875 Hillerod - Fredericia 4.65 3.70 1.60 2.04 1.11 1.15
mi. 20:00 5577 Vejle - Naestved 1.50 4.15 5.50 1.09 2.34 1.14
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:00 3784 Chacaritas - Olmedo 2.00 3.05 3.65 1.20 1.64 1.25
mi. 23:59 2836 Imbabura - America de Quito 2.15 2.85 3.50 1.21 1.56 1.29
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 2232 Enppi - El Gaish 2.65 2.75 3.15 1.34 1.45 1.40
mi. 22:00 4331 Eastern Company - Al Ahly 7.95 4.25 1.45 2.74 1.07 1.19
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 1168 Flora - Legion 1.07 10.00 18.00 0.00 6.36 0.00
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2259 Paide - Parnu JK Vaprus 1.05 9.90 27.50 0.00 7.21 0.00
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 2238 KaPa Kapylan Pallo - PK Keski-Uusimaa 1.55 4.60 4.20 1.15 2.17 1.10
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 2659 Baunatal - FC Hanau 93 2.45 3.65 2.45 1.45 1.45 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 2837 ATSV Mutschelbach - Offenburger FV 1.70 4.15 3.85 1.19 1.98 1.14
mi. 19:30 2839 Bissingen - Stuttgarter Kickers 5.50 4.90 1.42 2.57 1.09 1.09
mi. 19:30 2848 Oberachern - Goppinger SV 2.90 3.90 2.05 1.65 1.33 1.16
mi. 19:30 2850 Ravensburg - Rielasingen-Arlen 1.85 4.25 3.25 1.28 1.82 1.14
mi. 19:30 2851 TSG Backnang - Grossaspach 3.80 4.00 1.73 1.93 1.20 1.15
mi. 20:00 2855 Pforzheim - Reutlingen 1.55 4.25 4.75 1.12 2.22 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 2856 Engers - Eisbachtal 1.62 4.55 3.95 1.18 2.09 1.11
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 2264 Lubeck - Hannover 96 II 1.35 4.60 6.15 1.03 2.61 1.07
mi. 19:30 2506 BSV SW Rehden - Holstein Kiel II 3.10 3.60 2.05 1.65 1.29 1.20
mi. 19:30 2507 Phonix Lubeck - Teutonia Ottensen 2.50 3.55 2.45 1.45 1.44 1.20
mi. 19:30 2508 St. Pauli II - Drochtersen/Assel 2.75 3.45 2.30 1.51 1.37 1.21
mi. 19:30 2510 Weiche Flensburg - Hildesheim 1.40 4.50 5.75 1.06 2.50 1.09
mi. 19:30 2857 Havelse - Bremer SV 1.45 4.45 5.70 1.08 2.47 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 3014 Sudeva Delhi - Uttarakhand 1.20 6.00 10.00 0.00 3.71 1.04
mi. 13:45 3015 Tarun Sangha - Indian Air Force 2.25 3.95 2.55 1.42 1.53 1.16












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 2511 B36 Torshavn - Runavik 1.35 4.90 6.90 1.05 2.84 1.10
mi. 21:00 3427 Skala IF - Vikingur Gota 17.20 8.15 1.10 5.47 0.00 0.00
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 2512 Volsungur - Aegir 1.70 4.40 3.65 1.21 1.98 1.13
mi. 21:00 3433 Magni - KF Fjallabyggd 2.00 3.90 2.95 1.31 1.66 1.16
mi. 21:00 3434 Vikingur Olafsvik - Throttur R. 3.45 3.80 1.80 1.79 1.21 1.15
mi. 21:00 4630 Reynir Sandgerdi - IR Reykjavik 3.45 4.00 1.75 1.83 1.21 1.13
mi. 22:15 4756 Haukar Hafnarfjordur - Njardvik 4.05 4.20 1.60 2.04 1.15 1.11
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 2620 Chiba - Kofu 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1187 Shkendija - FK Skopje 1.30 4.80 8.05 1.01 2.98 1.09
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:15 2276 Sarawak United - Petaling Jaya City FC 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
mi. 16:00 2277 Kedah - Sabah FA 2.10 3.65 2.95 1.32 1.62 1.19
mi. 16:00 2278 Selangor - Terengganu 2.15 3.45 3.00 1.31 1.59 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2754 Toluca - Monterrey 3.35 3.40 2.05 1.67 1.27 1.23
mi. 23:59 2758 Cruz Azul - Tijuana 1.92 3.40 3.75 1.21 1.77 1.23
mi. 23:59 2759 Pachuca - Club America 2.00 3.40 3.50 1.25 1.71 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2695 Tlaxcala - Club Celaya 2.95 3.05 2.35 1.48 1.31 1.27
mi. 23:59 2698 Dorados Sinaloa - CD Tapatio 2.00 3.30 3.50 1.23 1.68 1.23
mi. 23:59 5402 Alacranes de Durango - Leones Negros 2.30 3.15 3.05 1.32 1.53 1.27
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2281 U20 Cruz Azul - U20 Tijuana 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24
mi. 17:00 2707 U20 Toluca - U20 Monterrey 2.80 3.45 2.25 1.53 1.35 1.21
mi. 20:00 2513 U20 Pachuca - U20 America Mexico 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2711 Igalo 1929 - FK Celik Niksic 1.57 3.50 5.50 1.07 2.12 1.18
mi. 18:00 2714 Otrant Olympic Ulcinj - FK Podgorica 4.05 3.25 1.85 1.79 1.17 1.23
mi. 20:00 2723 Mladost DK - Zeta 2.40 3.20 2.70 1.36 1.45 1.23
mi. 21:00 2726 FK Berane - OFK Grbalj 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:30 2727 Yadanarbon - Myawady FC 2.00 3.90 3.00 1.31 1.68 1.16
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1188 Ham Kam - Tromso 2.30 3.35 2.90 1.35 1.54 1.24
1/16 finala! Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 3437 Nardo - Rosenborg II 1.33 5.65 5.85 1.07 2.85 1.05
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2733 Atletico Chiriqui - Herrera 2.20 2.85 3.40 1.23 1.53 1.30
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2290 Avia Swidnik - LKS Lagow 1.95 3.25 3.45 1.21 1.66 1.21
mi. 18:00 2291 Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
mi. 18:00 2292 Cracovia II - Sandomierz 1.20 5.70 9.55 0.00 3.53 1.03
mi. 18:00 2293 Czarni Polaniec - Podhale Nowy Targ 3.75 3.80 1.75 1.87 1.19 1.16
mi. 18:00 2294 Korona Kielce II - Ostrowiec Swiet. 3.00 3.30 2.15 1.56 1.29 1.21
mi. 18:00 2295 Miedz Legnica II - R.Bielsko Biala 4.25 4.15 1.60 2.08 1.14 1.13
mi. 18:00 2296 Sleza Wroclaw - Kluczbork 1.85 4.05 3.30 1.26 1.80 1.15
mi. 18:00 2297 Unia Tarnow - Stal Wola 4.60 3.75 1.65 2.05 1.13 1.18
mi. 18:00 2299 Wisloka Debica - Biala Podlaska 2.35 3.50 2.65 1.39 1.49 1.21
mi. 18:00 2749 KS Stilon Gorzow Wlkp - Gornik Zabrze II 2.45 3.65 2.45 1.45 1.45 1.19
mi. 18:00 2766 Lechia Zielona Gora - Chrobry Glogow II 1.55 4.10 4.75 1.11 2.18 1.13
mi. 18:00 2767 Stal Brzeg - Rakow II Czestochowa 3.00 3.45 2.10 1.59 1.29 1.20
mi. 18:00 2771 Swit Szczecin - Gedania Gdansk 1.40 4.75 5.70 1.07 2.57 1.09
mi. 18:00 2772 Unia Swarzedz - Pogon Szczecin II 3.50 3.80 1.80 1.80 1.21 1.15
mi. 18:00 2774 Wiazownica - Lublinianka Lublin 3.10 3.60 2.00 1.65 1.27 1.18
mi. 18:00 4324 Mlawianka Mlawa - Sokol Ostroda 1.95 3.65 3.35 1.26 1.73 1.20
mi. 18:00 4332 Warta Sieradz - Pelikan Lowicz 2.35 3.40 2.70 1.38 1.49 1.22
mi. 18:00 4801 Concordia Elblag - Legionovia Legionowo 4.45 3.85 1.60 2.04 1.12 1.14
mi. 18:00 4802 Legia II - Tomaszow Mazowiecki 1.60 4.10 4.50 1.14 2.12 1.14
mi. 18:00 4803 LKS Lodz II - Unia Skierniewice 1.82 3.70 3.45 1.21 1.77 1.16
mi. 18:00 4804 Olimpia Zambrow - Jagiellonia II 2.25 3.85 2.60 1.41 1.54 1.17
mi. 18:00 4805 Pilica Bialobrzegi - Grodzisk M. 3.60 3.80 1.82 1.83 1.22 1.17
mi. 18:00 4806 Swit Nowy DM - KS Ursus Warszawa 1.85 3.70 3.45 1.22 1.77 1.17
mi. 18:00 4920 Baltyk Gdynia - KP Starogard Gdanski 3.85 3.50 1.75 1.82 1.16 1.17
mi. 18:00 4921 Jarocin - Unia Janikowo 2.20 3.75 2.70 1.37 1.55 1.18
mi. 18:00 4922 Nowe Skalmierzyce - Zawisza B. 3.35 3.50 1.97 1.69 1.25 1.20
mi. 18:30 4333 Unia Solec Kujawski - Ol. Grudziadz 8.65 6.20 1.23 3.58 1.02 1.04
mi. 18:30 4930 Sokol Kleczew - Sroda 1.45 5.60 4.50 1.14 2.47 1.06
mi. 19:00 2300 Odra Wodzislaw Slaski - Warta Gorzow 1.93 3.80 3.05 1.27 1.68 1.15
mi. 19:00 2301 Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie 1.42 4.55 6.00 1.07 2.56 1.11
mi. 20:00 2514 Stolem Gniewino - Stargard 3.05 3.65 1.97 1.64 1.27 1.16
mi. 20:00 4807 Bron Radom - Blonianka Blonie 2.15 3.50 2.80 1.32 1.54 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 3030 Benfica B - Estrela 1.90 3.55 3.70 1.23 1.79 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:25 3053 Al-Sadd - Al Ahli Doha 1.45 5.00 5.25 1.11 2.54 1.10
mi. 19:35 3054 Al-Shamal - Al-Gharafa 3.25 3.85 1.95 1.74 1.28 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 2517 Kolubara - Radnicki Nis 2.65 3.40 2.45 1.47 1.41 1.23
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2786 (F) Houston Dash - (F) Gotham 1.48 4.35 5.15 1.09 2.33 1.12
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2884 Birmingham Legion - Detroit City FC 1.60 3.80 4.90 1.11 2.12 1.17
mi. 23:59 2887 New Mexico Utd - Memphis 901 FC 2.75 3.30 2.30 1.49 1.34 1.21
mi. 23:59 2893 Orange County - Las Vegas Lights 2.00 3.55 3.20 1.27 1.67 1.19
mi. 23:59 2894 Sacramento Rep. - Colorado Springs 1.95 3.60 3.25 1.25 1.69 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2885 Northern Colorado Hailstorm - FC Tucson 1.72 3.55 4.20 1.15 1.90 1.18
mi. 23:59 2886 Union Omaha - Charlotte Independence 1.90 3.20 3.75 1.18 1.71 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2320 Coastal Union - Kinondoni 2.30 2.70 3.50 1.23 1.51 1.35
mi. 16:00 2915 Dodoma Jiji - Mbeya City 2.30 2.55 3.80 1.20 1.51 1.39
mi. 18:15 2321 Simba - Geita Gold 1.33 4.30 9.45 1.01 2.93 1.13
mi. 20:15 3160 Azam - Kagera Sugar 1.65 3.05 5.45 1.06 1.94 1.23




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:15 3815 Rentistas - Liverpool FC 4.20 3.60 1.75 1.92 1.17 1.20
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 2324 Csakvari - Tiszakecske 1.75 3.70 4.05 1.18 1.91 1.19
mi. 18:30 2325 Dorogi - Szentlorinc 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
mi. 18:30 2326 Haladas - Szeged 2.00 3.25 3.55 1.23 1.68 1.24
mi. 18:30 2327 Mosonmagyarovari TE - Kazincbarcikai 2.25 3.45 2.80 1.35 1.53 1.21
mi. 18:30 2328 Nyiregyhaza - Soroksar 2.40 3.25 2.75 1.37 1.47 1.24
mi. 18:45 2329 Gyor - Siofok 2.15 3.15 3.05 1.27 1.53 1.22
mi. 20:00 2331 Bekescsaba 1912 - MTK Budapesta 4.55 4.20 1.60 2.16 1.15 1.15
mi. 20:00 2332 Budafoki - Gyirmot 3.00 3.35 2.10 1.57 1.28 1.20
mi. 20:00 2333 Diosgyori VTK - Ajka 1.63 3.65 4.50 1.12 2.00 1.16
mi. 20:00 2335 Kozarmisleny - Pecsi MFC 2.65 3.30 2.45 1.46 1.39 1.23
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2337 Pakhtakor T. - Olimpik 1.33 4.65 8.15 1.02 2.93 1.11
mi. 18:00 2338 Nasaf Qarshi - AGMK 1.75 3.45 4.35 1.15 1.90 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 1190 CA Atenas - Mar de Fondo 1.63 3.60 5.30 1.11 2.12 1.21
Turul II! Un singur meci!
 
+ 20 speciale
 




















 
+ 22 speciale
 






















 
+ 20 speciale
 




























 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 19:00 4995