BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 2856 UTA Arad - Viitorul 2.75 3.00 2.60 1.42 1.38 1.30
vi. 20:30 2857 Astra Giurgiu - Dinamo B. 2.35 3.10 3.10 1.32 1.53 1.30
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3817 Everton - Tottenham 3.10 3.30 2.20 1.58 1.31 1.25
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 3347 Lille - Montpellier 1.60 3.80 5.20 1.11 2.17 1.19
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2717 RB Leipzig - Hoffenheim 1.38 4.70 7.30 1.06 2.83 1.13
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3633 Reading - Cardiff 2.15 3.10 3.30 1.26 1.58 1.26
vi. 20:00 3634 Blackburn - Derby 2.15 3.15 3.35 1.27 1.61 1.27
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1196 Jsm Skikda - MC Alger 4.50 3.30 1.80 1.88 1.15 1.25
vi. 18:00 1222 MC Magra - Belouizdad 4.65 3.30 1.80 1.91 1.15 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1623 Peterborough - Northampton 1.45 3.85 6.25 1.04 2.36 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1598 Crawley - Cheltenham 3.60 3.15 1.95 1.66 1.19 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:35 3852 Al Qadisiya - Al Raed 2.35 3.60 2.65 1.41 1.51 1.21
vi. 22:10 3863 Al-Ittihad FC - Al Batin 1.45 4.35 6.25 1.08 2.54 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2754 Talleres Cordoba - Union de Santa Fe 2.20 3.35 2.90 1.31 1.54 1.21
vi. 23:00 2755 Aldosivi - Rosario Central 2.75 3.15 2.40 1.45 1.35 1.24
vi. 23:59 1243 Velez Sarsfield - Huracan 1.95 3.25 3.65 1.21 1.70 1.23
vi. 23:59 2757 Central Cordoba - River Plate 4.50 3.65 1.65 2.00 1.12 1.17
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:05 1012 WS Wanderers - Brisbane Roar 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:45 1344 NE Metrostars - Cumberland Utd 1.70 3.90 4.05 1.17 1.97 1.16
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:30 1364 Melbourne Knights - Altona Magic 1.65 4.05 4.15 1.16 2.03 1.15
vi. 12:45 1365 Port Melbourne Sharks - Avondale 3.85 3.95 1.70 1.93 1.18 1.14
vi. 13:15 1369 Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons 3.55 4.05 1.75 1.87 1.21 1.14
vi. 13:30 1370 Dandenong City - Green Gully 5.10 4.20 1.50 2.28 1.09 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:30 1372 Redlands United - Brisbane Strikers 2.90 4.05 1.97 1.67 1.31 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3423 A. Lustenau - Kapfenberg 2.05 3.50 3.15 1.28 1.64 1.20
vi. 21:25 3424 SV Lafnitz - Dornbirn 1.58 3.75 5.00 1.10 2.12 1.16
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1373 Busaiteen - Al Riffa 9.35 4.95 1.28 3.20 1.01 1.09
vi. 20:30 1374 Al Budaiya - Al-Najma 2.75 3.25 2.40 1.47 1.37 1.24
vi. 22:30 1376 Manama Club - Malkiya Club 1.32 4.70 8.35 1.02 2.98 1.11
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3729 Sputnik - Isloch 3.10 3.45 2.10 1.62 1.29 1.21
vi. 20:45 3730 Vitebsk - Slutsksakhar Slutsk 2.20 3.25 3.05 1.30 1.56 1.24
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 3431 U23 Club Brugge - St. Gilloise 6.70 4.75 1.35 2.75 1.04 1.09
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:15 4487 Etar - Botev Vratsa 2.35 3.10 3.00 1.32 1.51 1.28
vi. 19:30 4488 CSKA 1948 - Cherno More Varna 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3653 Bohemians 1905 - Ostrava 2.70 2.95 2.70 1.40 1.40 1.31
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:30 1414 Melipilla - Palestino 3.65 2.95 2.10 1.62 1.21 1.29
vi. 23:59 1415 Huachipato - Nublense 1.95 3.25 3.65 1.21 1.70 1.23
vi. 23:59 1417 U. Catolica - Curico Unido 1.40 4.20 7.30 1.04 2.64 1.14
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3442 Suwon - Gangwon 2.95 3.05 2.30 1.48 1.30 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 1019 Varazdin - Sibenik 2.60 2.90 2.70 1.36 1.38 1.28
vi. 19:05 1020 Gorica - Slaven Belupo 2.05 3.00 3.60 1.21 1.62 1.27
vi. 21:30 1030 Hajduk Split - Osijek 3.25 3.30 2.05 1.62 1.25 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 3731 Dubrava - Hajduk Split II 1.95 3.30 3.60 1.21 1.70 1.23
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4195 Vejle - Aalborg 2.55 3.10 2.65 1.39 1.41 1.26
Grupa Retrogradare!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:30 1424 El Gouna - Enppi 2.20 2.90 3.55 1.24 1.58 1.32
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4201 Viborg - Esbjerg 1.95 3.30 3.45 1.21 1.67 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4202 Skive IK - Kolding 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2833 HIK Hellerup - BK Avarta 1.52 3.75 5.70 1.07 2.24 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3452 Aarau - Chiasso 1.55 3.95 4.95 1.10 2.17 1.14
vi. 21:00 3454 Thun - Xamax 1.75 3.90 3.75 1.20 1.89 1.16
vi. 21:00 3462 Winterthur - Lausanne Ouchy 2.50 3.45 2.50 1.44 1.44 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3464 Legion - Kuressaare 1.43 4.35 6.20 1.07 2.53 1.13
vi. 19:00 3468 Tammeka Tartu - Tulevik 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1041 Le Mans - Avranches 2.20 2.95 3.50 1.25 1.58 1.31
vi. 20:00 1037 Bourg P. - Orleans 2.75 2.75 2.75 1.36 1.36 1.33
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 3553 Braunschweig - Paderborn 2.90 3.15 2.40 1.49 1.35 1.27
vi. 19:30 3554 Darmstadt - Furth 3.10 3.30 2.20 1.58 1.31 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3480 Bayern Munich II - Hansa Rostock 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3682 Great Olympics - Asante Kotoko 2.05 3.00 3.60 1.21 1.62 1.27
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:30 3066 Al-Jalil - Aqaba 3.20 3.20 2.10 1.58 1.26 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2352 Bray - Athlone Town 1.95 3.55 3.40 1.25 1.72 1.20
vi. 21:45 2367 Galway Utd - Treaty United 1.75 3.55 4.20 1.16 1.90 1.20
vi. 21:45 2368 UC Dublin - Cabinteely 1.90 3.60 3.50 1.23 1.76 1.19
vi. 21:45 2783 Cork City - Shelbourne 2.80 3.35 2.30 1.51 1.35 1.22
vi. 22:00 2369 Wexford - Cobh 2.95 3.25 2.25 1.53 1.32 1.24
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:45 1059 Waterford - Bohemians 3.85 3.30 1.90 1.76 1.19 1.23
vi. 21:45 3500 Derry City - Drogheda Utd 2.35 3.25 2.80 1.35 1.49 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3502 Coleraine - Glentoran 3.10 3.60 2.00 1.65 1.27 1.18
vi. 21:45 3504 Carrick Rangers - Dungannon 1.95 3.60 3.35 1.25 1.72 1.20
vi. 21:45 3509 Crusaders - Glenavon 1.80 3.60 3.60 1.19 1.78 1.16
vi. 22:00 3513 Larne - Warrenpoint 1.35 4.85 7.00 1.05 2.84 1.10
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 1443 Ramat Hasharon - Hap.Ramat Gan 2.25 3.20 3.10 1.31 1.56 1.26
Grupa Promovare!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 1435 Hapoel Afula - Mac.Ahi Naz. 2.25 3.25 3.05 1.32 1.56 1.26
vi. 16:00 1440 Hapoel Petah Tikva - Hap.Raanana 2.60 3.15 2.65 1.41 1.42 1.27
vi. 16:00 1442 Hapoel Umm Al Fahm - Hapoel Kfar Shalem 2.40 3.20 2.85 1.36 1.49 1.26
Grupa Retrogradare!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 4208 Spal - Ascoli 2.05 3.05 3.65 1.21 1.64 1.27
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 1090 Sapporo - Yokohama F. Marinos 2.65 3.45 2.25 1.48 1.35 1.18
vi. 23:59 1752 Avispa Fukuoka - FC Tokyo 3.65 3.20 1.95 1.69 1.20 1.23
vi. 23:59 1756 Oita Trinita - Kashiwa Reysol 3.25 3.20 2.05 1.60 1.24 1.22
vi. 23:59 1760 Tokushima - Kashima Antlers 3.60 3.30 1.92 1.70 1.20 1.21
vi. 23:59 1765 Yokohama FC - Vegalta Sendai 2.55 3.25 2.50 1.41 1.40 1.22
vi. 23:59 1767 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1751 Blaublitz Akita - Montedio Yamagata 3.20 3.00 2.25 1.53 1.27 1.28
vi. 23:59 1753 Chiba - Tochigi 2.45 2.95 2.90 1.33 1.45 1.29
vi. 23:59 1754 Kyoto - Giravanz Kitakyushu 1.75 3.55 4.15 1.16 1.89 1.19
vi. 23:59 1755 Niigata Albirex - Kanazawa 1.95 3.25 3.60 1.21 1.69 1.23
vi. 23:59 1758 Omiya Ardija - Ehime 1.70 3.35 4.70 1.12 1.94 1.21
vi. 23:59 1759 Renofa Yamaguchi - Kusatsu 2.55 2.95 2.70 1.35 1.40 1.27
vi. 23:59 1761 V-Varen Nagasaki - Machida 2.05 3.10 3.45 1.22 1.62 1.25
vi. 23:59 1764 Yamaga - Kofu 3.10 3.00 2.25 1.51 1.27 1.26
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3683 Hassania Agadir - Berkane 1.85 3.10 4.10 1.15 1.75 1.24
vi. 23:59 3684 Moghreb Tetouan - Raja Casablanca 3.30 3.00 2.15 1.56 1.24 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1444 Mazatlan - Atlas 2.70 3.10 2.45 1.43 1.35 1.25
vi. 23:59 2372 Necaxa - Queretaro 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3643 Nijmegen - Jong Alkmaar 1.38 4.45 6.20 1.04 2.56 1.09
vi. 21:00 3644 Cambuur - Helmond 1.18 5.85 10.90 0.00 3.77 1.03
vi. 21:00 3647 Dordrecht - Den Bosch 2.60 3.55 2.35 1.49 1.40 1.20
vi. 21:00 3648 FC Eindhoven - Jong Ajax 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19
vi. 21:00 3676 Jong Utrecht - FC Volendam 4.45 3.85 1.60 2.04 1.12 1.14
vi. 21:00 3685 Oss - Maastricht 2.20 3.35 2.95 1.31 1.55 1.22
vi. 21:00 3692 Roda - Breda 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
vi. 21:00 3693 Telstar - Excelsior 2.40 3.45 2.60 1.40 1.47 1.21
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1451 Guairena FC - Olimpia Asuncion 3.90 3.30 1.85 1.77 1.17 1.22
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3668 Podbeskidzie - Pogon Szczecin 3.90 3.25 1.90 1.76 1.19 1.24
vi. 21:30 3669 Gornik Z. - Slask Wroclaw 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4534 GKS Jastrzebie - Miedz Legnica 3.05 2.95 2.30 1.48 1.28 1.27
vi. 18:40 1192 LKS Lodz - Arka Gdynia 2.10 3.10 3.20 1.24 1.56 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3690 Row Rybnik - Miedz Legnica II 2.25 3.45 2.75 1.35 1.51 1.20
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 1230 Boavista - Ferreira 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
vi. 23:00 1241 SC Farense - Sporting 5.90 3.80 1.52 2.29 1.07 1.17
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:30 3903 Vilafranquense - Leixoes 2.45 2.75 2.95 1.28 1.41 1.30
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3001 St Mirren - Inverness 1.65 3.75 4.80 1.13 2.08 1.19
vi. 21:00 3002 Motherwell - Morton 1.47 4.15 5.95 1.07 2.42 1.14
vi. 21:45 3003 Forfar Athletic - Dundee Utd 10.40 5.45 1.25 3.54 1.01 1.08
Optimi de finala! Un singur meci!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 3747 Tampines Rovers - Geylang 1.32 5.15 7.80 1.04 3.07 1.10
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:45 2791 Aluminij - Maribor 5.75 3.80 1.55 2.27 1.09 1.18
vi. 20:00 2792 Mura - Celje 1.78 3.35 4.15 1.15 1.84 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4679 Fuenlabrada - Sabadell 1.95 3.15 3.90 1.19 1.73 1.26
vi. 22:00 4681 Girona - Real Zaragoza 2.15 2.90 3.70 1.22 1.61 1.32
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2650 Houston Dynamo - San Jose 1.85 3.65 3.65 1.22 1.81 1.19
vi. 23:59 2651 Seattle - Minnesota Utd 1.85 3.65 3.70 1.22 1.82 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1452 Trollhattan - Ljungskille 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 3941 Genclerbirligi - Sivasspor 3.45 3.50 2.00 1.72 1.26 1.23
vi. 16:00 3942 Konyaspor - Kayserispor 2.10 3.15 3.50 1.25 1.64 1.27
vi. 19:00 3943 Antalyaspor - Rizespor 2.30 3.15 3.15 1.32 1.56 1.29
vi. 19:00 3944 Besiktas - Ankaragucu 1.32 5.10 8.70 1.04 3.18 1.11
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 4565 FC Lviv - Oleksandriya 3.70 3.25 1.88 1.71 1.18 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 3698 Airtel Kitara - Vipers 15.20 6.70 1.15 4.60 0.00 1.04
vi. 16:00 3700 Uganda Revenue - BUL 1.28 4.60 9.85 0.00 3.10 1.10
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3953 Budafoki - Diosgyori VTK 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:15 3743 CLB Viettel - Than Quang Ninh 1.75 3.60 4.35 1.17 1.95 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 3744 Binh Phuoc - Dak Lak 2.10 3.25 3.15 1.26 1.58 1.22
vi. 13:00 3745 Cong an Nhan dan - An Giang 1.52 3.75 5.70 1.07 2.24 1.16
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:00 1511 Rogers S. - Kovinic D. 1.32 3.10
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 1514 Garin C / Pella G - Granollers M / Zeballos H 3.50 1.23
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 1586 Brooksby J. - Khan Z. 1.19 4.20
vi. 17:00 1587 CID Subervi R. - Schnur B. 2.25 1.57
Suprafata de joc: Hard
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 11:00 1585 Ymer E. - Ilkel C. 1.35 2.95
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 2123 Tsmoki Minsk - Enisey K. 2.70 15.00 1.57 2.28 1.42
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 12:30 2159 NZ Breakers - Brisbane Bullets 1.80 14.00 2.20 1.61 1.92
vi. 14:30 2160 Perth Wildcats - The Hawks 1.40 16.00 3.30 1.29 2.77
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 2199 Limoges - Cesson 1.32 9.00 4.60 1.17 3.15
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2217 Bolzano - Klagenfurt 2.25 4.10 2.50 1.48 1.59 1.20
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2221 Dusseldorf - Augsburg 1.53 5.10 4.10 1.19 2.31 1.12
vi. 20:30 2231 Eisbaren - Mannheim 2.30 4.00 2.42 1.48 1.53 1.19
vi. 20:30 2249 Ingolstadt - Bremerhaven 2.15 4.30 2.50 1.46 1.61 1.17
vi. 20:30 2256 Munchen - Iserlohn 1.45 5.40 4.60 1.15 2.52 1.11
vi. 20:30 2257 Nurnberg - Koln 2.35 4.20 2.35 1.51 1.51 1.18
vi. 20:30 2269 Schwenninger - Krefeld 1.27 6.80 6.50 1.07 3.34 1.06
vi. 20:30 2270 Straubing - Wolfsburg 2.20 4.20 2.50 1.46 1.58 1.18









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2273 Rungsted - Aalborg 2.00 4.40 2.70 1.40 1.70 1.16
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 2277 HC Yugra - Novokuznetsk 2.10 3.70 2.80 1.39 1.67 1.24
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1999 Zilina - Spisska Nova Ves 1.55 4.60 4.20 1.18 2.26 1.15
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2312 BIK Karlskoga - IF Bjorkloven 2.45 4.10 2.25 1.59 1.50 1.20
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2314 Saryarka - Kokschetau 1.77 3.95 3.55 1.26 1.96 1.22
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 21:15 2321 Ceske Budejovice - Karlovarsko 1.83 1.85
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 10:05 2669 Highlanders - Blues 3.00 21.00 1.43 2.66 1.35
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 2449 Northampton Saints - London Irish 1.38 21.00 3.05 1.34 2.85
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 2672 Section Paloise - Aviron Bayonne 1.43 20.00 2.80 1.39 2.66
 
+ 2 speciale
 


 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 11:00 2694 Newcastle K. - Cronulla Sharks 1.78 21.00 2.10 1.64 1.90
vi. 12:55 2767 Melbourne Storm - Sydney R. 1.33 21.00 3.30 1.28 2.98
vi. 23:59 2777 Manly S.E. - Gold Coast T. 2.75 22.00 1.45 2.52 1.38