BILET VIRTUAL
 
+ 41 speciale
 









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 1285 FC Arges Pitesti - Gaz Metan 2.10 3.05 4.25 1.23 1.76 1.36
lu. 20:30 4068 Botosani - CSU Craiova 4.15 3.20 2.05 1.79 1.24 1.33
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:30 1233 Ripensia Timisoara - Csikszereda M. Ciuc 3.20 3.10 2.30 1.56 1.31 1.30
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 4299 Everton - Arsenal 3.25 3.50 2.20 1.67 1.34 1.27
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 4297 Empoli - Udinese 2.65 3.35 2.75 1.46 1.50 1.31
lu. 21:45 4298 Cagliari - Torino 3.25 3.25 2.35 1.61 1.35 1.32
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3470 Getafe - Ath. Bilbao 3.45 3.00 2.40 1.59 1.32 1.37
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 5935 Oman - Bahrain 2.55 3.05 3.05 1.37 1.51 1.35
lu. 21:00 5936 Qatar - Irak 2.30 3.15 3.35 1.32 1.61 1.32
Se disputa in Qatar!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 5933 Siria - Mauritania 1.40 4.35 9.45 1.05 2.95 1.18
lu. 17:00 5934 Tunisia - Emiratele Arabe Unite 1.55 3.85 6.50 1.09 2.39 1.21
Se disputa in Qatar!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 3706 Niort - Toulouse 4.60 3.40 1.78 1.94 1.16 1.24
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 3994 Real Zaragoza - Eibar 2.65 3.00 2.95 1.39 1.47 1.35
lu. 19:15 3995 Cartagena - Tenerife 2.80 3.15 2.65 1.47 1.42 1.32
lu. 22:00 3996 Girona - Leganes 2.35 3.10 3.30 1.32 1.58 1.33
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 4335 Boreham - St Albans 1.60 4.15 5.45 1.14 2.33 1.20
1/64 Finala! Se rejoaca in caz de egalitate!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 5608 U23 Cardiff - U23 Watford 1.37 4.80 5.80 1.06 2.60 1.07
lu. 15:00 5609 U23 Ipswich - U23 Charlton 1.75 3.75 3.70 1.18 1.84 1.15
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 11:30 3615 Cambogia - Malaezia 9.40 5.15 1.30 3.29 1.03 1.11
lu. 14:30 3616 Laos - Vietnam 21.00 7.85 1.07 5.66 0.00 0.00
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 5612 U23 Crystal Palace - U23 West Ham 2.15 3.65 2.70 1.34 1.54 1.16
lu. 21:00 5618 U23 Everton - U23 Arsenal 3.55 3.65 1.80 1.78 1.19 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 5614 U23 Stoke - U23 Southampton 2.10 3.40 2.95 1.29 1.56 1.19
lu. 20:00 5615 U23 Aston Villa - U23 Birmingham 1.65 3.90 4.05 1.15 1.97 1.14
lu. 20:00 5616 U23 West Brom - U23 Middlesbrough 1.80 3.65 3.55 1.19 1.78 1.16
lu. 21:00 5617 U23 Burnley - U23 Nottingham 2.85 3.55 2.10 1.57 1.31 1.17
lu. 21:00 5619 U23 Newcastle - U23 Sunderland 1.80 3.65 3.55 1.19 1.78 1.16
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:20 5611 Al Orouba - Al Kawkab 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
lu. 16:25 5613 Al Sahel - AL Khlood 1.75 3.25 4.35 1.13 1.84 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2859 Aldosivi - Argentinos Jrs 4.00 3.20 1.90 1.76 1.18 1.25
lu. 23:59 2860 Newells Old Boys - Banfield 2.95 3.10 2.50 1.50 1.37 1.31












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3927 Almirante Brown - Barracas Central 2.40 2.85 3.10 1.29 1.47 1.31
lu. 23:59 3928 Ferro - Quilmes 2.00 3.40 3.35 1.25 1.67 1.21
Semifinale! Tur!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:30 3041 FC Urartu II - Vagharshapat 2 1.73 3.95 3.70 1.19 1.89 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:30 1047 Tin. Anderlecht - Tin. Mechelen 1.12 7.35 12.30 0.00 4.55 0.00
lu. 20:30 1048 Tin. Charleroi - Tin. Standard Liege 2.80 3.50 2.15 1.54 1.32 1.18
lu. 20:30 1049 Tin. Eupen - Tin. Beerschot 1.78 3.80 3.50 1.20 1.80 1.14
lu. 20:30 1050 Tin. Mouscron - Tin. Westerlo 1.83 3.65 3.45 1.21 1.76 1.16
lu. 20:30 1051 Tin. St. Truidense - Tin. Heverlee Leuven 2.10 3.55 2.85 1.31 1.57 1.17
lu. 20:30 1064 Tin. Zulte Waregem - Tin. Cercle Brugge 2.85 3.95 2.00 1.64 1.31 1.14
lu. 20:30 4067 Tin. Antwerp - Tin. Gent 5.60 4.60 1.40 2.50 1.06 1.09
lu. 21:00 1068 Tin. Deinze - Tin. Molenbeek 2.10 3.60 2.80 1.31 1.56 1.16
lu. 21:00 1073 Tin. Seraing - Tin. Lommel 1.98 3.55 3.10 1.26 1.64 1.17
lu. 21:00 4074 Tin. Lierse - Tin. Kortrijk 1.90 3.60 3.25 1.23 1.69 1.16
Grupe! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3332 Jorge Wilstermann - Real Tomayapo 1.38 4.55 6.45 1.05 2.64 1.10
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3317 Atl.Paranaense - Palmeiras 1.60 4.10 5.85 1.14 2.39 1.22
lu. 23:59 3319 Sao Paulo - Juventude RS 1.65 3.65 5.55 1.12 2.18 1.23
lu. 23:59 3320 Cuiaba Esporte - Fortaleza 2.55 3.10 2.80 1.39 1.46 1.29
lu. 23:59 3330 Flamengo - Santos 1.55 4.35 6.40 1.13 2.56 1.21
lu. 23:59 3331 Internacional RS - Atl. Goianiense 1.58 3.95 6.50 1.12 2.43 1.23
lu. 23:59 3333 Chapecoense SC - Sport Recife 2.80 3.25 2.65 1.49 1.45 1.32
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 12:00 5624 Minyor Pernik - Hebar 1.85 3.10 4.20 1.15 1.77 1.25
lu. 14:00 5625 Botev Plovdiv II - Dobrudzha Dobrich 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
lu. 14:00 5626 Etar - Ludogorets B 1.45 4.15 5.90 1.06 2.41 1.13
lu. 14:00 5627 Sozopol - Levski Lom 1.20 5.50 14.10 0.00 3.92 1.07
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:30 3756 Cherno More Varna - CSKA 1948 1.75 3.35 4.35 1.14 1.87 1.21
lu. 16:45 3757 Arda K. - Tsarsko Selo 1.75 3.40 4.40 1.14 1.90 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2929 Heilongjiang Ice City - Jiangxi Liansheng 1.33 4.45 8.10 1.01 2.84 1.11
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2861 Achnas - Apollon 6.00 3.85 1.55 2.32 1.09 1.19
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4714 Istra 1961 - Slaven Belupo 2.25 3.40 3.00 1.34 1.58 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 5649 Ethiopia Bunna - Defence Force FC 2.00 3.05 3.55 1.20 1.62 1.24
lu. 17:00 5650 Jimma Aba Jifar - Bahir Dar Kenema 4.75 3.05 1.75 1.84 1.10 1.24
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 4731 Annecy - Chateauroux 2.20 3.20 3.20 1.29 1.58 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4873 Mannheim - Wehen 1.95 3.50 3.70 1.24 1.78 1.24
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 2039 Lamia - Giannina 2.85 3.00 2.60 1.45 1.38 1.32
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1500 Jamshedpur - ATK Mohun Bagan 3.50 3.20 2.00 1.65 1.22 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:45 5682 Bhayangkara FC - Persela Lamongan 1.40 4.20 6.35 1.04 2.50 1.11
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 5692 Hapoel Petah Tikva - H. Ironi Rishon 3.50 2.95 2.20 1.58 1.25 1.31
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:15 1549 Hapoel Haifa - H. Beer Sheva 3.65 3.25 1.95 1.70 1.21 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 5691 Tin. Genoa - Tin. Verona 1.63 3.90 4.15 1.14 1.99 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3171 Avellino - Bari 2.70 3.25 2.55 1.46 1.41 1.27




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 3806 Fredrikstad - Kfum 1.85 3.90 3.75 1.24 1.89 1.20
Semifinala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 3978 Jong Alkmaar - Excelsior 3.25 3.85 1.90 1.74 1.26 1.16
lu. 21:00 3980 Jong PSV - Graafschap 3.85 4.00 1.75 1.94 1.21 1.17
lu. 21:00 3981 Jong Utrecht - Den Haag 3.80 3.90 1.75 1.91 1.20 1.16
lu. 21:00 4733 Jong Ajax - Emmen 2.55 3.85 2.40 1.52 1.46 1.20
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4882 Warta Poznan - Wisla 2.55 3.10 2.80 1.39 1.46 1.29
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4768 Sandecja Nowy S. - Odra Opole 1.90 3.50 3.90 1.22 1.83 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:15 4769 Chojnice - Zks Stal Rzeszow 2.75 3.20 2.30 1.46 1.32 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 5753 U23 Leixoes - U23 Vizela 2.05 3.25 3.20 1.24 1.60 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 5758 Gorilla - Etincelles 2.50 3.00 2.65 1.35 1.39 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 15:00 3188 Radnik - FK Radnicki 1923 1.75 3.60 4.55 1.17 1.99 1.23
lu. 17:00 3189 Cukaricki - Kolubara 1.25 5.40 10.60 0.00 3.54 1.08
lu. 19:00 3190 Backa Topola - Radnicki Nis 2.15 3.35 3.25 1.30 1.63 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:00 5762 Backa Palanka - Loznica 2.10 3.00 3.45 1.22 1.59 1.27
lu. 14:00 5763 Graficar Beograd - Rad Belgrad 2.85 2.80 2.50 1.40 1.31 1.29
lu. 14:00 5764 IMT Novi Beograd - Buducnost Dobanovci 1.53 3.65 5.50 1.07 2.17 1.16
lu. 14:00 5765 Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad 1.30 4.70 9.45 1.01 3.11 1.11
lu. 16:00 5766 Macva - Javor 3.10 2.75 2.35 1.44 1.25 1.30
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 3816 Burlades - Beti Kozkor 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22
Faza grupelor!
 
+ 40 speciale
 








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4901 Goztepe - Gaziantep 2.35 3.45 3.10 1.38 1.62 1.30
lu. 19:00 4902 Konyaspor - Yeni Malatyaspor 1.75 3.70 4.60 1.18 2.03 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 4770 Ankaragucu - Balikesirspor 1.20 5.60 12.80 0.00 3.86 1.06
lu. 19:00 4786 Menemen Bld - Kecioerenguecue 3.50 3.55 1.95 1.74 1.25 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 12:00 4188 Kirklarelispor - Akhisar Bld 1.90 3.35 3.50 1.20 1.69 1.19
lu. 12:00 4240 Sanliurfaspor - Pendikspor 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 4793 SC Dnipro-1 - Ch. Odessa 1.35 4.75 7.20 1.04 2.83 1.10
 
+ 10 speciale
 










 
+ 11 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 23:59 3182 Cretu C / Jecan M-A - Akkoyun U / Ilhan M 1.40 2.75
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1355 Pinar Karsiyaka - Hapoel Jerusalem 1.40 16.00 3.15 1.32 2.77
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:00 1356 Bayern M. - Heidelberg 1.13 25.00 7.10 1.07 5.25
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 16:00 2393 Parma Perm. - Zielona Gora 1.42 15.00 3.00 1.35 2.70
lu. 18:00 2394 Tsmoki Minsk - Unics Kazan 7.80 25.00 1.07 7.11 1.06
lu. 19:00 3376 Zenit Petersburg - Enisey K. 1.05 26.00 8.80 1.04 8.14
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1357 Crvena Zvezda - Cibona 1.07 25.00 8.20 1.04 6.56
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 3377 Obras - La Union 1.72 13.00 2.25 1.56 1.98
lu. 23:59 3378 Obera TC - Instituto C. 2.65 14.00 1.53 2.31 1.41
lu. 23:59 3379 Penarol - Regatas 2.40 14.00 1.65 2.08 1.49
lu. 23:59 3380 Quimsa - San Martin 1.60 14.00 2.45 1.47 2.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1358 Academic Bultex - Cherno More 1.04 27.00 9.60 1.03 8.79
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:30 1361 Apoel Nicosia - Paralimni 1.43 16.00 3.15 1.30 2.58
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 12:00 3382 Mobis Phoebus - KT Sonicboom 2.35 13.00 1.73 2.01 1.54
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 12:00 3385 (F) Busan Bnk Sum - (F) KB Stars 4.20 19.00 1.27 3.47 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:00 1378 Sonik-Puntamika - Osijek 1.42 15.00 3.05 1.34 2.70
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:30 1379 Urania Milano - Casale Monferrato 1.80 13.00 2.15 1.64 1.92
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:00 1380 (F) Virtus Bologna - (F) Lucca 1.20 19.00 4.50 1.16 3.94
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 3395 Maccabi Rishon - Galil Gilboa 2.30 13.00 1.70 2.01 1.53
lu. 20:15 3398 Galil Elion - Bnei Herzelia 1.55 14.00 2.60 1.42 2.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 12:05 3399 Sun Rockers Shibuya - Shiga 1.20 20.00 5.00 1.14 4.13
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 18:30 1385 Nevezis Kedainiai - Dzukija Alytus 2.35 14.00 1.67 2.10 1.54
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1393 Levice - Prievidza 1.03 29.00 11.00 1.02 9.58
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:04 1412 Koping Stars - BC Lulea 2.15 14.00 1.90 1.82 1.64
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 13:00 1429 (F) Cukurova - (F) Hatay 1.15 23.00 6.20 1.09 4.86
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1435 (F) Cegled - (F) UNI Gyor 3.45 17.00 1.37 2.90 1.27
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 3401 Bigua - Club Trouville 1.22 19.00 4.50 1.17 3.91
lu. 23:59 3402 Club Malvin - Capitol Montevideo 1.50 15.00 2.75 1.41 2.45
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1439 (F) Cehia - (F) Slovacia 1.30 12.00 5.20 1.13 3.27
lu. 21:30 3050 (F) Germania - (F) Ungaria 1.73 9.10 2.75 1.41 2.01
Se joaca in Spania!
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1440 (F) Tunisia - (F) Congo 1.30 12.00 5.20 1.13 3.27
lu. 21:30 1449 (F) Danemarca - (F) Coreea de Sud 1.12 21.00 9.80 1.03 5.48
Se joaca in Spania!
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:00 1450 (F) Brazilia - (F) Paraguay 1.01 45.00 35.00 0.00 11.74
lu. 21:30 1451 (F) Croatia - (F) Japonia 1.35 11.00 4.50 1.17 2.99
Se joaca in Spania!
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:30 1487 (F) Spania - (F) Austria 1.01 40.00 25.00 0.00 11.74
Se joaca in Spania!
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:30 2862 Holstebro - Bjerringbro-Silkeborg 2.80 9.40 1.72 2.02 1.39
lu. 20:30 2863 Fredericia - Lemvig 1.57 9.80 3.20 1.31 2.28
lu. 20:30 2866 Nordsjaelland - Skanderborg 3.85 11.00 1.43 2.66 1.23
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:00 1508 Empor Rostock - Dormagen 1.50 9.00 3.25 1.28 2.38
lu. 20:00 1509 Ludwigshafen - Gummersbach 2.10 8.00 2.05 1.67 1.64
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3668 New Jersey Devils - Ottawa Senators 1.80 4.40 3.45 1.25 1.88 1.16
lu. 23:59 3669 Philadelphia - Colorado 2.80 4.10 2.10 1.64 1.37 1.19
lu. 23:59 3670 Washington - Anaheim 1.77 4.40 3.50 1.25 1.92 1.16
lu. 23:59 3671 Dallas - Arizona C. 1.50 4.70 5.20 1.12 2.38 1.14
lu. 23:59 3672 Seattle - Pittsburgh 2.85 4.10 2.05 1.67 1.36 1.19
lu. 23:59 3673 Vancouver - Los Angeles Kings 2.15 4.00 2.75 1.38 1.61 1.19
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3240 Jokerit Helsinki - Amur 1.43 5.20 6.20 1.07 2.50 1.10
lu. 16:00 3241 Magnitogorsk - Spartak Moscow 1.58 4.60 4.80 1.12 2.15 1.13
lu. 16:00 3242 Traktor Ch. - Kunlun 1.23 7.00 11.00 0.00 3.50 1.05
lu. 16:00 3243 Avtomobilist - SKA St. Petersburg 3.05 4.10 2.05 1.64 1.30 1.17
lu. 16:00 3244 Salavat Ufa - Admiral Vladivostok 1.33 5.80 7.40 1.04 2.88 1.08
lu. 18:00 3245 Severstal C. - Podolsk 1.93 4.10 3.35 1.25 1.72 1.17
lu. 18:30 3239 Ak Bars - Barys 1.45 5.00 6.00 1.07 2.44 1.11
lu. 18:30 3246 Dynamo Moscova - CSKA Moscova 2.40 3.95 2.60 1.40 1.47 1.18
lu. 18:30 3247 Lokomotiv Y. - Sibir Nov. 1.57 4.50 5.00 1.11 2.16 1.14
lu. 18:30 3248 Omsk - Dinamo Riga 1.38 5.40 6.60 1.06 2.67 1.09
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4503 Herning - Rodovre 1.24 6.20 8.80 1.03 3.56 1.08
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 5084 Linkopings - Lulea 3.35 4.20 1.93 1.76 1.27 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 3692 Ujpest - Brasov 1.85 4.50 3.35 1.21 1.72 1.11
lu. 19:30 3696 Ferencvaros - Csikszereda 2.40 4.40 2.40 1.41 1.41 1.12
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 14:30 1817 Torpedo U. K. - Aktobe 1.52 4.60 4.80 1.11 2.21 1.12
lu. 15:00 1819 Yertis Pavlodar - Beibarys Atyrau 21.00 10.00 1.07 5.66 0.00 0.00
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:30 1823 Neftjanik A. - Dizel Penza 1.55 4.50 4.70 1.11 2.15 1.12
lu. 18:00 1824 Ryazan - Ural Orsk 2.35 3.90 2.55 1.39 1.46 1.17
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3744 Cleveland Monsters - Grand Rapids Griffins 2.45 3.90 2.25 1.50 1.42 1.17
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 16:30 2140 Kladno - Pribram 1.98 1.73
 
+ 8 speciale
 








 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 21:30 2318 Warszawa - Zawiercie 2.05 1.70
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 18:30 2319 (F) Bydgoszcz - (F) Kalisz 2.25 1.58
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 2882 Buffalo - New England 1.72 13.00 2.30 1.53 1.98
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.