BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1037 Bragantino - Cuiaba Esporte 1.70 3.95 5.75 1.19 2.34 1.31
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 4459 Salzburg - Dinamo Zagreb 1.70 3.95 4.55 1.18 2.09 1.20
mi. 22:00 4471 Chelsea - AC Milan 1.70 3.85 4.70 1.17 2.10 1.21
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 4458 RB Leipzig - Celtic 1.55 4.35 5.10 1.13 2.32 1.15
mi. 22:00 4474 Real Madrid - Sahtior Donetk 1.17 6.90 12.40 0.00 4.39 1.04
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 4473 Manchester City - FC Copenhaga 1.07 10.50 31.00 0.00 7.76 0.00
mi. 22:00 4476 Sevilla - Dortmund 2.80 3.55 2.50 1.55 1.45 1.28
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 4460 Benfica - PSG 4.25 4.30 1.75 2.12 1.23 1.20
mi. 22:00 4472 Juventus - Maccabi Haifa 1.30 5.70 10.00 1.05 3.59 1.12
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1950 Burnley - Stoke 1.75 3.75 4.50 1.18 2.03 1.22
mi. 21:45 1951 Hull - Wigan 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
mi. 21:45 1952 Middlesbrough - Birmingham 1.65 3.60 4.85 1.12 2.05 1.19
mi. 21:45 1953 Rotherham - Millwall 2.65 3.15 2.75 1.42 1.45 1.31
mi. 21:45 1954 Watford - Swansea 1.90 3.40 3.70 1.21 1.75 1.22
mi. 22:00 1955 Preston - West Brom 3.05 3.15 2.40 1.53 1.35 1.30
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:30 1775 Colon Santa Fe - Patronato 2.50 3.15 2.90 1.38 1.49 1.30
mi. 23:59 1777 Atl. Tucuman - Platense 2.05 3.15 3.95 1.23 1.73 1.31
mi. 23:59 1778 Defensa y Justicia - Racing Club 3.00 3.10 2.30 1.51 1.31 1.26
mi. 23:59 1779 Independiente - Central Cordoba 1.85 3.25 4.15 1.17 1.80 1.24
mi. 23:59 1787 River Plate - Estudiantes LP 1.55 4.10 6.15 1.11 2.44 1.20
 
+ 39 speciale
 







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 5746 Atl. Goianiense - Fluminense 3.30 3.30 2.20 1.63 1.31 1.28
mi. 23:59 5747 Bragantino - Cuiaba Esporte 1.60 3.70 5.35 1.11 2.17 1.19
mi. 23:59 5748 Ceara - Goias 1.65 3.70 4.70 1.13 2.05 1.18
mi. 23:59 5749 Atl. Paranaense - Fortaleza 2.15 3.15 3.60 1.27 1.66 1.31
mi. 23:59 5750 Flamengo - Internacional RS 1.55 3.85 6.05 1.09 2.33 1.20
mi. 23:59 5751 Santos AP - Atletico Mineiro 3.25 3.15 2.30 1.58 1.32 1.31
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 5828 KUPS - Haka 1.65 3.90 4.80 1.15 2.13 1.19
Grupa Campionat!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 2614 Kilmarnock - St Johnstone 2.25 3.15 3.35 1.30 1.61 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3022 Inter Miami - Orlando City 2.45 3.35 2.75 1.40 1.50 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 6368 Tin. Real Madrid - Tin. Sahtior Donetsk 1.20 6.50 10.80 0.00 4.02 1.05
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 3478 Amazulu - Richards Bay 2.35 2.75 3.30 1.25 1.49 1.33
mi. 20:30 1066 Swallows - Kaizer Chiefs 3.75 2.65 2.25 1.54 1.20 1.36
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1473 Corinthian - Cray Wanderers 2.65 3.60 2.20 1.51 1.35 1.17
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:25 1051 AL Khlood - Al Sahel 2.25 2.85 3.20 1.24 1.49 1.28
mi. 18:40 1052 Al Orouba - Al Faisaly 4.90 3.15 1.70 1.90 1.09 1.22
mi. 20:15 2482 Jeddah Club - Al Ahli 4.65 3.10 1.75 1.84 1.11 1.23
 
+ 4 speciale
 




 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:45 1065 Al-Shabbab - AL Bahrain 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
mi. 18:30 1068 Sitra Club - AL Khalidiyah 5.30 3.60 1.65 2.12 1.12 1.22
mi. 19:45 1069 Al Budaiya - East Riffa 3.10 3.30 2.20 1.58 1.31 1.25
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 1083 Zrinjski - Siroki Brijeg 1.55 3.80 5.25 1.09 2.18 1.16
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 5760 Cruzeiro - Ituano 1.48 3.70 6.10 1.05 2.28 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3483 Forge FC Hamilton - Pacific FC 2.00 3.35 3.20 1.24 1.62 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 1911 Slovan Velvary - Banik Sous 1.20 5.70 9.55 0.00 3.53 1.03
Faza Grupelor!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:30 5831 Changchun YaTai - Guangzhou FC 1.50 4.10 6.25 1.09 2.45 1.17
mi. 14:30 5832 Meizhou Hakka - Shandong Taishan 4.55 3.60 1.72 1.99 1.15 1.21
mi. 14:30 5833 Shanghai Port - Beijing Guoan 1.75 3.70 4.30 1.18 1.97 1.21
mi. 14:30 5845 Wuhan FC - Chengdu Qianbao 5.60 3.90 1.55 2.28 1.10 1.18
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 3488 U19 (F) Elvetia - U19 (F) Finlanda 2.55 3.55 2.35 1.47 1.40 1.19
mi. 15:30 3491 U19 (F) Albania - U19 (F) Letonia 2.30 3.35 2.65 1.35 1.46 1.19
mi. 15:30 3492 U19 (F) Bosnia Hert. - U19 (F) Moldova 1.20 6.85 9.40 1.01 3.92 1.03
mi. 18:00 3493 U19 (F) Slovacia - U19 (F) Danemarca 5.75 4.85 1.43 2.60 1.09 1.11
Faza Grupelor!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2452 Othellos Athienou - Doxa 5.15 3.70 1.70 2.13 1.15 1.24
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4877 Santa Fe - Millonarios 2.65 3.05 2.65 1.40 1.40 1.29
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1797 Daegu - Seoul 2.55 3.35 2.70 1.43 1.48 1.27
mi. 13:00 1800 Ulsan - Jeonbuk 2.10 3.40 3.35 1.29 1.67 1.25
Semifinale! Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 4876 Daejeon - Jeonnam D. 1.75 3.50 4.05 1.16 1.86 1.19
mi. 13:30 5761 Chungnam Asan - Seoul E. 2.15 3.15 3.05 1.27 1.53 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:00 3505 Ind. Juniors - Libertad Loja 2.00 3.05 3.65 1.20 1.64 1.25
mi. 23:00 3515 Santo Domingo - Imbabura 2.55 2.80 2.85 1.32 1.40 1.31




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3548 11 Deportivo - Metapan 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1969 Arba Minch - Ethiopian Medhin 1.15 6.65 15.50 0.00 4.61 1.04




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 2454 Rielasingen-Arlen - FC 08 Villingen 2.90 3.75 2.00 1.62 1.29 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 2455 FSV Frankfurt - Mainz II 2.95 3.40 2.10 1.56 1.29 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:15 3517 Vikingur Reykjavik - Valur Reykjavik 1.70 4.15 4.00 1.19 2.02 1.16
Grupa Campionat!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 3470 IBV Vestmannaeyjar - FH Hafnarfjordur 2.35 3.55 2.60 1.40 1.49 1.20
Grupa Retrogradare!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 3588 Vicenza - Virtus Verona 1.40 4.15 7.40 1.04 2.63 1.14
mi. 15:30 3589 Gubbio - Recanatese 1.40 4.15 8.05 1.04 2.71 1.16
mi. 15:30 3590 Mantova - Trento 2.10 3.30 3.20 1.27 1.61 1.23
mi. 15:30 3591 Renate - Pro Sesto 1.50 3.85 6.10 1.07 2.34 1.17
Un singur meci!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1100 AC Bra - Derthona 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
mi. 16:00 1101 Aglianese Calcio - Athletic Carpi 3.00 3.35 2.10 1.57 1.28 1.20
mi. 16:00 1102 ASD Cittanova - Santa Maria Cilento 1.75 3.75 3.75 1.18 1.86 1.16
mi. 16:00 1103 Castrovillari Calcio - AS Acireale 3.10 3.10 2.20 1.53 1.27 1.25
mi. 16:00 1104 FC Lamezia Terme - ASD Sancataldese 1.45 4.25 6.05 1.07 2.47 1.13
mi. 16:00 1105 GS Bagnolese - Forli 3.30 3.00 2.15 1.56 1.24 1.26
mi. 16:00 1106 Lentigione - Correggese 1.70 3.50 4.25 1.13 1.90 1.18
mi. 16:00 1107 Real Forte Querceta - Fanfulla 2.10 3.00 3.45 1.22 1.59 1.27
mi. 16:00 1109 Scd Ligorna - Casale 2.65 3.10 2.45 1.41 1.35 1.23
mi. 16:00 2616 Gozzano - Fossano 1.30 4.95 8.55 1.02 3.10 1.09
mi. 16:00 2625 S.Agata - Trapani Calcio 2.50 3.25 2.55 1.40 1.41 1.22
mi. 16:00 2626 Sammaurese - Mezzolara 2.95 2.95 2.30 1.46 1.28 1.25
mi. 21:30 2627 Prato - Pistoiese 3.55 3.30 1.90 1.69 1.19 1.20
Faza Grupelor!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1385 Omiya Ardija - Montedio Yamagata 3.45 3.20 1.95 1.64 1.20 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:30 3816 Kofu - Kashima Antlers 5.65 4.00 1.55 2.32 1.11 1.18
mi. 13:30 3836 Kyoto - Sanfrecce Hiroshima 5.00 3.75 1.65 2.12 1.13 1.20
Semifinale! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 5456 Akzhaiyk Uralsk - FK Turan 2.05 3.05 3.65 1.21 1.64 1.27
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:30 2012 Hegelmann Litauen - FK Panevezys 2.20 3.15 3.05 1.28 1.53 1.24
Semifinale! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6455 Alacranes de Durango - Atl. Morelia 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.26
mi. 23:59 6456 Alebrijes de Oaxaca - Raya2 Expansion 1.72 3.35 4.35 1.13 1.87 1.20
mi. 23:59 6457 Correcaminos - Atletico La Paz 1.85 3.35 3.90 1.18 1.78 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1146 Hantharwady United - Ispe FC 1.25 5.60 9.20 1.01 3.45 1.07
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:30 6213 General Caballero - Guairena FC 2.50 3.15 2.75 1.38 1.45 1.27
mi. 23:59 6191 Cerro Porteno - Sportivo Ameliano 1.45 4.05 6.10 1.06 2.41 1.14
mi. 23:59 6192 Olimpia Asuncion - Tacuary Asuncion 1.45 4.20 6.00 1.07 2.45 1.13
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 6025 HHC Hardenberg - Amsterdamsche 1.90 3.50 3.35 1.22 1.69 1.18
mi. 21:00 6036 Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
mi. 21:00 6040 Katwijk - OFC Oostzaan 1.27 5.05 8.05 0.00 3.07 1.06
mi. 21:00 6041 Rijnsburgse Boys - De Treffers 2.35 3.25 2.65 1.35 1.45 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:00 4912 AD Tarma - Melgar 3.15 3.50 2.10 1.64 1.30 1.22
mi. 23:30 4919 Ayacucho - Sporting Cristal 3.70 3.70 1.85 1.83 1.22 1.20
mi. 23:59 4920 Univ. de Deportes - Carlos Mannucci 1.50 3.85 5.45 1.07 2.23 1.14
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 3783 Lech Poznan 2 - Siedlce 2.00 3.40 3.20 1.25 1.63 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4933 Edinburgh City - Peterhead 1.65 3.90 4.75 1.15 2.12 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:30 1149 NK Dob - NK Krka 3.05 3.25 2.10 1.56 1.26 1.21
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3598 Louisville City FC - Detroit City FC 1.60 4.00 4.45 1.13 2.09 1.14
mi. 23:59 3607 Memphis 901 FC - Rio Grande 1.95 3.60 3.25 1.25 1.69 1.18
mi. 23:59 3608 El Paso Locomotive - Colorado Springs 1.70 4.25 3.50 1.20 1.90 1.11








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:30 1179 Bayburt Ozel Idare - Somaspor 3.15 3.05 2.15 1.53 1.25 1.24
mi. 14:30 1182 Sivas Belediyespor - Corum 3.75 3.25 1.90 1.72 1.19 1.22
mi. 15:00 1183 Ankaraspor - Bursaspor 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
mi. 15:00 1185 Duzcespor - Isparta 32 Spor 2.05 2.95 3.55 1.20 1.60 1.26
mi. 15:30 1187 Esenler Erokspor - Afjet Afyonspor 1.65 3.35 4.85 1.09 1.96 1.19
mi. 15:30 1188 Inegolspor - Sanliurfaspor 2.80 3.15 2.30 1.47 1.32 1.22
mi. 18:30 1199 Tarsus - Nazillispor 1.60 3.60 4.85 1.10 2.05 1.17
mi. 19:00 1203 24 Erzincanspor - Arnavutkoy Belediyesi 1.60 3.55 4.90 1.09 2.04 1.17
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2017 Csakvari - Szentlorinc 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
mi. 16:00 2018 Mosonmagyarovari TE - Budafoki 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22
mi. 16:00 2019 Nyiregyhaza - MTK Budapesta 5.75 4.85 1.37 2.60 1.06 1.07
mi. 16:00 2020 Soroksar - Ajka 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
mi. 18:00 2021 Gyor - Gyirmot 2.65 3.10 2.50 1.41 1.37 1.25
mi. 19:00 2022 Diosgyori VTK - Dorogi 1.35 4.60 6.60 1.03 2.68 1.09
mi. 19:00 2023 Haladas - Kazincbarcikai 1.85 3.20 4.05 1.16 1.77 1.23
mi. 19:00 2024 Kozarmisleny - Bekescsaba 1912 2.40 3.25 2.60 1.37 1.43 1.21
mi. 19:00 2025 Siofok - Pecsi MFC 2.50 2.95 2.75 1.34 1.41 1.27
mi. 19:00 2026 Tiszakecske - Szeged 2.35 3.05 2.90 1.31 1.47 1.26
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2033 Red Arrows - Buildcon 1.70 3.15 4.90 1.09 1.90 1.22
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 3940 Bublik A. - Hurkacz H. 2.35 1.53
Suprafata de joc: Hard
 
+ 20 speciale
 




















 
+ 20 speciale
 




















 
+ 22 speciale
 






















 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:50 2249 Hach Verdugo H / Kecmanovic M - Matos R / Vega Hernandez D 2.95 1.37
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 2904 Marterer M. - Jung J. 1.43 2.60
Suprafata de joc : Hard













Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 4680 Bouzige M. - Beale J. 2.25 1.57
mi. 23:59 4681 Schoolkate T. - Sinclair C. 1.47 2.42
Suprafata de joc: Hard


Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 2857 Wong C. L. C. - Masabayashi T. 1.30 3.15
Suprafata de joc: Hard


Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 3914 Morita A. - Kawaguchi N. 1.30 3.05
Suprafata de joc: Iarba



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 2966 Baranovska A. - Yao X. 7.40 1.06
mi. 12:30 2971 Glanzer D. - Maslenkova M. 1.15 4.70
Suprafata de joc: Hard
 
+ 3 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 3703 In-Albon Y. - Pigato L. 1.42 2.65
mi. 11:00 3972 Urgesi F. - Fita Boluda A. 6.20 1.08
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 3970 Jani Reka-L. - Masic M. 1.01 11.00
mi. 12:30 4361 Bouzas M.J. - Bojovic J. 1.06 7.10
Suprafata de joc: Zgura



 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 6140 Strasbourg - Szombathely 1.23 18.00 4.30 1.19 3.81
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 6141 Oostende - Galatasaray 2.60 14.00 1.55 2.32 1.45
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 6143 Bahcesehir Kol. - Igokea 1.47 14.00 2.90 1.37 2.53
 
+ 23 speciale
 























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 6156 PAOK - Dijon 2.40 13.00 1.65 2.13 1.52
mi. 21:30 6157 Sassari - Unicaja Malaga 2.45 13.00 1.62 2.18 1.50
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:30 6158 Tenerife - Rytas 1.15 20.00 5.60 1.12 4.86
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 10185 Ostrava - USK Praga 2.05 13.00 1.85 1.87 1.70
mi. 18:45 10186 Kolin - Opava 2.30 13.00 1.68 2.08 1.56
mi. 19:00 10187 Decin - Pardubice 1.98 12.00 1.95 1.78 1.75
mi. 20:00 10265 Hradec Kralove - Brno 4.00 17.00 1.27 3.47 1.21
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:15 10266 Svendborg - Naestved 2.10 14.00 2.05 1.70 1.67
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 10189 Kauhajoen Karhu - Salon Vilpas 1.22 18.00 4.50 1.16 3.74
mi. 18:30 10190 Lahti - Kouvot Kouvola 1.42 15.00 3.05 1.32 2.61
mi. 18:30 10191 Pyrinto Tampere - Lapuan Korikobrat 1.52 14.00 2.70 1.40 2.33
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:30 10267 Fribourg - Starwings Basel 1.01 29.00 15.00 0.00 11.74
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4035 TAL TECH - Tartu U. 1.93 12.00 2.00 1.74 1.79
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 1224 Abejas - Libertadores De Queretaro 1.33 16.00 3.45 1.22 2.78
Scor la general: 3-2
mi. 23:59 1225 Astros - Soles de Mexicali 1.12 22.00 6.50 1.04 4.58
Scor la general: 3-2
mi. 23:59 1227 Fuerza Regia - Mineros de Zacatecas 1.58 14.00 2.55 1.39 2.09
Scor la general: 2-3
mi. 23:59 1228 Dorados - Plateros 1.23 18.00 4.40 1.13 3.35
Scor la general: 3-2
Sferturi de finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4090 CAB Madeira - Sangalhos 1.10 23.00 7.20 1.07 6.02
mi. 18:00 10193 Ovarense - Vitoria 1.40 15.00 3.15 1.32 2.77
mi. 20:00 10269 Sporting CP - Oliveirense 1.08 24.00 7.60 1.06 6.70
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 10194 Handlova - Iskra Svit 1.57 14.00 2.55 1.46 2.28
mi. 19:00 10195 Levice - Inter Bratislava 1.04 26.00 9.50 1.03 8.79
mi. 19:00 10196 Prievidza - Lucenec 2.50 13.00 1.60 2.22 1.48
mi. 20:00 10270 Spisski Rytieri - Komarno 1.48 14.00 2.80 1.39 2.50
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4112 Ansar - Sportive de Grombalia 2.35 13.00 1.73 1.96 1.51
mi. 19:00 4117 Etoile Sahel - Stade Nabeulien 3.40 16.00 1.38 2.76 1.26
mi. 19:00 4147 Menzah - Ezzahra 4.20 18.00 1.27 3.34 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:45 6818 Dinamo Bucuresti - Porto 1.30 12.00 4.80 1.15 3.27
mi. 21:45 6819 GOG - Veszprem 4.50 13.00 1.28 3.40 1.17
 
+ 26 speciale
 


























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:45 6817 Celje - Nantes 4.10 12.00 1.32 3.15 1.20
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 2874 Winterthur - Suhr Aarau 1.28 12.00 5.00 1.10 3.03
 
+ 6 speciale
 






 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 10202 Haslum HK - Fjellhammer 2.00 8.80 2.20 1.61 1.74
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3263 (F) Larvik - (F) Molde 5.20 13.00 1.22 3.43 1.09
mi. 19:00 3279 (F) Sola - (F) Volda 1.10 19.00 8.20 1.01 4.95
mi. 19:30 3280 (F) Fana - (F) Tertnes 1.40 10.00 3.55 1.21 2.52
mi. 19:45 3281 (F) Kristiansand - (F) Storhamar 1.07 22.00 9.10 0.00 5.66
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3286 Melhus IL - Ros 1.12 15.00 7.60 1.06 5.48
mi. 19:00 3287 Noetteroey - Bergen Handball 3.70 9.00 1.42 2.70 1.24
mi. 19:00 3288 Viking HK Stavanger - Viking TIF 1.78 9.00 2.40 1.52 1.95
mi. 19:30 3294 Herulf Moss - Nordstrand 3.60 9.50 1.42 2.70 1.25
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 3303 Santo Tirso - Povoa 5.60 12.00 1.20 4.13 1.12
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 5461 Ystads IF - Hallby 1.23 13.00 5.60 1.12 3.81
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 6589 Varberg - Vasterasirsta 1.25 11.00 5.00 1.14 3.63
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3305 (F) Fjellhammer - (F) Fyllingen 1.27 12.00 4.60 1.17 3.47
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 1232 (F) Kobierzyce - (F) Zaglebie 3.25 9.50 1.48 2.50 1.30
mi. 20:30 2448 (F) Jaroslaw - (F) Start Elblag 1.24 12.00 4.80 1.15 3.72
 
+ 26 speciale
 


























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 3838 TPS Turku - Wolfsburg 1.88 4.10 3.40 1.28 1.84 1.20
mi. 20:15 3840 HK Olimpija - Zug 9.10 6.80 1.24 3.72 1.04 1.08
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 3844 Munchen - Tappara 2.42 4.10 2.40 1.52 1.51 1.20
mi. 21:00 3845 Slovan Bratislava - Rapperswil 3.40 4.40 1.83 1.89 1.28 1.18
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:20 3865 Salzburg - Fribourg 4.10 4.60 1.65 2.13 1.20 1.17
 
+ 23 speciale