BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 3468 Farul Constanta - Gaz Metan 2.15 2.95 3.60 1.23 1.61 1.31
du. 21:30 3472 FCSB - CSU Craiova 2.30 3.10 3.10 1.31 1.53 1.28
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1463 Nuremberg - Aue 1.65 3.70 4.70 1.13 2.05 1.18
du. 14:30 1465 Sandhausen - Dusseldorf 3.15 3.25 2.15 1.58 1.28 1.24
du. 14:30 1467 St.Pauli - Kiel 2.50 3.35 2.55 1.42 1.43 1.22
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3410 Costa Rica - Canada 2.55 2.80 2.75 1.32 1.37 1.28
du. 23:59 3411 SUA - Jamaica 1.55 3.70 5.15 1.08 2.13 1.16
Sferturi de finala! Un singur meci!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 3663 Ol. Franta - Ol. Africa de Sud 1.20 6.70 14.80 1.01 4.57 1.08
du. 14:00 3682 Ol. Japonia - Ol. Mexic 2.90 3.30 2.50 1.53 1.41 1.30
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 3664 Ol. Noua Zeelanda - Ol. Honduras 3.10 2.95 2.55 1.50 1.35 1.36
du. 14:00 3683 Ol. Romania - Ol. Coreea de Sud 3.75 3.15 2.15 1.69 1.27 1.33
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 3656 Ol. Egipt - Ol. Argentina 5.35 3.60 1.70 2.13 1.14 1.25
du. 13:30 3666 Ol. Australia - Ol. Spania 10.00 5.20 1.32 3.39 1.04 1.13
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 3665 Ol. Brazilia - Ol. Coasta de Fildes 1.30 5.70 10.90 1.05 3.71 1.13
du. 14:30 3684 Ol. Arabia Saudita - Ol. Germania 9.15 5.30 1.33 3.32 1.05 1.13
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 1079 Defensa y Justicia - Godoy Cruz 2.15 2.95 3.50 1.23 1.58 1.29
du. 19:30 3091 Patronato - Sarmiento Junin 2.30 3.00 3.10 1.29 1.51 1.28
du. 21:45 3092 Rosario Central - Velez Sarsfield 2.70 2.90 2.65 1.38 1.37 1.30
du. 23:59 3093 River Plate - Union de Santa Fe 1.63 3.55 5.15 1.11 2.08 1.20
du. 23:59 3100 Estudiantes LP - Independiente 2.55 2.95 2.80 1.35 1.42 1.29
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1131 Quilmes - Dep. Riestra 2.00 3.00 3.90 1.19 1.68 1.28
du. 21:05 1147 Deportivo Moron - All Boys 1.90 3.20 4.00 1.18 1.76 1.25
du. 21:10 1153 Tigre - Belgrano 2.25 2.90 3.35 1.25 1.54 1.31
du. 21:30 1158 CA Mitre - Nueva Chicago 1.93 3.15 3.95 1.18 1.73 1.26
du. 21:30 1159 Inst.Cordoba - Def. de Belgrano 2.05 2.85 4.00 1.18 1.65 1.31
du. 22:00 1160 Agropecuario - Gimnasia Y Esgrima 2.55 2.75 3.00 1.31 1.42 1.34
Faza grupelor!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3455 Austria Klagenfurt - Wolfsberger 4.10 3.65 1.75 1.91 1.17 1.19
du. 18:00 3456 Ried - Austria Viena 2.85 3.65 2.20 1.58 1.36 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 1680 A. Lustenau - Grazer AK 2.65 3.45 2.30 1.48 1.37 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3685 Smorgon - Isloch 3.65 3.60 1.85 1.79 1.21 1.19
du. 20:45 3686 Bate Borisov - Dinamo Brest 1.40 4.35 7.15 1.05 2.68 1.14
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 1476 KV Mechelen - Antwerp 2.65 3.40 2.40 1.47 1.39 1.22
du. 17:00 1477 Club Brugge - Eupen 1.20 6.25 12.10 0.00 4.08 1.06
du. 22:00 1480 St. Truiden - Gent 4.40 3.65 1.70 1.98 1.15 1.19
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1231 Atletico Mineiro - Bahia 1.65 3.55 5.20 1.12 2.09 1.21
du. 22:00 1232 Flamengo - Sao Paulo 1.65 3.60 4.90 1.12 2.05 1.20
du. 22:00 1236 Fortaleza - Bragantino 2.45 3.00 3.00 1.34 1.49 1.31
du. 23:59 3488 Atl.Paranaense - Internacional RS 2.45 3.00 2.95 1.34 1.47 1.30
du. 23:59 3489 Santos - Atl. Goianiense 1.85 3.20 4.40 1.16 1.83 1.26
du. 23:59 3490 Sport Recife - Ceara 3.00 2.80 2.55 1.43 1.32 1.34
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3500 Operario - Coritiba 2.70 2.50 3.05 1.29 1.36 1.39
du. 23:59 3501 Avai - Brasil de Pelotas 1.55 3.65 5.80 1.08 2.22 1.19
du. 23:59 3502 Sampaio Correa - CRB 2.10 3.05 3.40 1.23 1.59 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:45 2408 CSKA 1948 - CSKA Sofia 5.15 3.00 1.80 1.88 1.11 1.29
du. 21:00 2409 Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets 3.95 3.65 1.80 1.88 1.19 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1498 Ceske Budejovice - Teplice 1.95 3.35 3.60 1.22 1.72 1.23
du. 17:00 1499 Liberec - Slovacko 2.15 3.00 3.45 1.24 1.59 1.28
du. 17:00 1500 Plzen - Mlada Boleslav 1.70 3.65 4.40 1.15 1.98 1.19
du. 20:00 1501 Zlin - Slavia Praga 7.25 4.50 1.38 2.75 1.05 1.12
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 3704 Changchun YaTai - Dalian Pro 1.42 3.85 6.85 1.03 2.44 1.14
du. 11:30 3705 Wuhan FC - Hebei 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26
du. 13:30 3706 Shanghai Port - Tianjin Tigers 1.30 4.45 9.60 0.00 3.01 1.11
du. 15:30 3707 Beijing Guoan - Shanghai Shenhua 2.90 3.20 2.25 1.51 1.31 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 1214 Huachipato - La Serena 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
du. 22:00 1218 Palestino - S. Wanderers 1.65 3.50 4.75 1.11 2.00 1.19
du. 23:59 1212 Curico Unido - U. de Chile 3.20 3.10 2.10 1.56 1.24 1.23
du. 23:59 1222 U. Catolica - O´Higgins 1.67 3.40 4.60 1.11 1.94 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:30 2437 Atl.Bucaramanga - Santa Fe 2.95 2.75 2.45 1.41 1.28 1.30
du. 23:59 2438 Junior - Envigado 1.50 3.75 5.95 1.06 2.28 1.16
du. 23:59 2444 Dep. Cali - Indep. Medellin 1.77 2.95 4.85 1.10 1.82 1.26
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1102 Ulsan - Suwon 1.55 3.90 5.30 1.10 2.22 1.16
du. 14:00 1103 Gangwon - Jeju Utd 2.95 2.90 2.45 1.45 1.31 1.30
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1206 Chungnam Asan - Gyeongnam 3.15 3.25 2.10 1.58 1.26 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:55 2722 Rijeka - Istra 1961 1.45 3.85 6.60 1.04 2.41 1.15
du. 22:00 2723 Hajduk Split - Osijek 2.40 3.00 2.85 1.32 1.45 1.26
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1892 Nordsjælland - Aarhus 2.75 3.70 2.20 1.56 1.37 1.19
du. 15:00 1897 Randers FC - Odense 2.25 3.35 2.90 1.33 1.54 1.23
du. 17:00 1899 FC Copenhaga - Silkeborg 1.50 4.20 5.40 1.09 2.34 1.14
du. 19:00 1901 Brondby - Viborg 1.80 3.45 4.10 1.17 1.85 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3689 Ind. del Valle - Orense 1.45 4.35 6.20 1.08 2.53 1.14
du. 23:59 1166 9 De Octubre FC - LDU Quito 3.30 3.35 2.00 1.65 1.24 1.21
du. 23:59 1169 Barcelona G. - Manta 1.30 4.80 8.15 1.01 2.99 1.09
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:15 3351 FC Wil - Vaduz 2.80 3.60 2.15 1.56 1.33 1.18
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:15 1777 Lugano - Zurich 2.20 3.35 2.95 1.31 1.55 1.22
du. 17:30 1780 Grasshoppers - Basel 3.85 3.55 1.82 1.83 1.19 1.20
du. 17:30 1781 Sion - Servette 3.05 3.50 2.10 1.61 1.30 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3486 Mariehamn - Inter Turku 4.25 3.35 1.80 1.85 1.16 1.23
du. 18:30 3487 Honka - Lahti 2.50 2.90 2.90 1.33 1.44 1.30
du. 18:30 3511 KUPS - Ilves 1.75 3.50 4.30 1.16 1.91 1.21
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 2461 Mikkelin Palloilijat - Klubi 04 2.00 3.55 3.05 1.27 1.62 1.17
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3464 Esbjerg - Vendsyssel 1.85 3.40 3.75 1.19 1.77 1.20
du. 16:00 3503 Nykoebing - Lyngby 3.95 3.80 1.75 1.92 1.19 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3598 Viktoria Berlin - Viktoria Koln 2.95 3.25 2.20 1.53 1.30 1.22
du. 15:00 3599 Verl - Turkgucu Munchen 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2472 Killester Donnycarney FC - Usher Celtic 1.67 3.60 4.30 1.13 1.94 1.17
du. 16:00 2466 Crumlin Utd. - St Mochtas FC 3.35 3.75 1.85 1.75 1.23 1.16
du. 16:00 2473 Liffeys Pearse - Cobh 4.25 3.50 1.70 1.90 1.13 1.18
du. 16:00 2487 Treaty United - Dundalk 7.75 3.90 1.37 2.57 0.00 1.13
du. 17:00 2465 College Corinthians - Bohemians 17.10 7.55 1.10 5.19 0.00 0.00
du. 19:00 2478 Sligo - Cork City 1.33 3.85 10.20 0.00 2.77 1.14
1/16 Finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3009 Akranes - FH Hafnarfjordur 4.45 3.85 1.60 2.04 1.12 1.14
du. 20:00 3011 Leiknir R. - KA Akureyri 3.50 3.60 1.85 1.76 1.21 1.17
du. 22:15 3012 Keflavik - Breidablik K. 5.00 4.25 1.48 2.27 1.09 1.11
du. 22:15 3015 Kopavogs - Valur Reykjavik 4.25 3.50 1.70 1.90 1.13 1.18
du. 22:15 3016 Vikingur Reykjavik - Stjarnan 1.63 3.80 4.30 1.13 2.00 1.15
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2596 Pumas - Atlas 2.55 3.05 2.65 1.37 1.40 1.26
du. 23:59 2597 Monterrey - Puebla 1.60 3.55 5.10 1.09 2.07 1.18
du. 23:59 2601 Tijuana - Tigres 2.60 3.05 2.50 1.39 1.36 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1260 Guairena FC - River Plate 2.05 2.95 3.55 1.20 1.60 1.26
du. 23:59 1261 Cerro Porteno - Libertad Asuncion 2.80 3.05 2.35 1.45 1.31 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 4069 Cusco FC - Binacional 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
du. 21:15 4070 Melgar - Cesar Vallejo 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
du. 23:30 4071 Cajamarca - Univ. de Deportes 3.30 3.40 1.95 1.66 1.23 1.19
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1518 Piast Gliwice - Rakow 2.40 3.15 2.80 1.35 1.47 1.25
du. 18:30 1516 Slask Wroclaw - Warta Poznan 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
du. 21:00 1515 Pogon Szczecin - Gornik Z. 1.90 3.30 3.85 1.19 1.76 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:30 1537 Ural - Krasnodar 4.60 3.65 1.70 2.01 1.15 1.20
du. 19:00 1536 KS Samara - Akhmat Grozny 2.55 3.10 2.75 1.39 1.44 1.28
du. 20:00 1538 CSKA Moscova - Ufa 1.50 4.00 6.10 1.08 2.39 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2758 Metallurg Lipetsk - Akron Tolyatti 4.40 3.65 1.70 1.98 1.15 1.19
du. 20:00 2759 PFC Kuban - Veles M. 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3864 St Mirren - Partick Thistle 1.60 3.90 4.55 1.12 2.08 1.15
du. 19:15 3865 Hearts - Inverness 1.47 4.25 5.40 1.08 2.35 1.12
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 2519 Slovan Bratislava B - FK Kosice 3.50 4.55 1.68 1.96 1.21 1.10
du. 11:30 2520 Zilina B - Puchov 1.47 4.55 5.00 1.10 2.36 1.10
du. 12:00 2521 Rohoznik - Skalica 4.80 3.75 1.60 2.08 1.11 1.16
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1175 Michalovce - Dunajska Streda 4.40 3.70 1.63 1.99 1.12 1.15
du. 19:00 1177 Zilina - Sered 1.38 4.60 5.95 1.05 2.57 1.09
du. 21:00 1180 Spartak Trnava - Pohronie 1.55 3.85 4.90 1.09 2.13 1.14
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3570 New England - Montreal 1.40 4.75 7.15 1.07 2.83 1.14
du. 23:59 3571 New York City - Orlando City 1.65 4.00 4.60 1.16 2.12 1.18
du. 23:59 3578 Inter Miami - Philadelphia U. 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
du. 23:59 3580 DC United - NY Red Bulls 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.24
du. 23:59 3581 Seattle - Kansas City 2.25 3.35 2.95 1.33 1.55 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3564 (F) Racing Louisville - (F) Washington Spirit 2.80 3.15 2.35 1.47 1.33 1.24
du. 23:59 3566 (F) Gotham - (F) Chicago 2.00 3.35 3.30 1.24 1.65 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1837 Kalmar - Djurgardens 3.50 3.30 2.00 1.68 1.23 1.23
du. 18:30 1842 Hacken - Elfsborg 2.35 3.25 2.80 1.35 1.49 1.24
du. 18:30 1843 Hammarby - IFK Norrkoping 2.05 3.45 3.20 1.27 1.64 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1319 Varnamo - Vasalunds 1.70 3.45 4.50 1.13 1.93 1.20
du. 18:00 1840 AFC Eskilstuna - Orgryte 2.20 3.00 3.10 1.26 1.51 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2528 FC Metalist 1925 - Rukh Lviv 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
du. 19:30 2529 Desna C. - Ch. Odessa 1.75 3.25 4.55 1.13 1.88 1.23
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 2431 Franta - SUA 6.20 23.00 1.15 4.86 1.09
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 11:20 2446 Australia - Nigeria 1.33 17.00 3.70 1.24 3.09
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:59 2506 Argentina - Slovenia 2.95 15.00 1.48 2.50 1.36
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:59 2522 (F) Coreea de Sud - (F) Spania 14.10 20.00 1.01 8.26 0.00
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 10:15 2559 (F) Norvegia - (F) Coreea de Sud 1.07 27.00 9.80 1.03 7.11
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:30 2561 (F) Spania - (F) Suedia 1.90 8.20 2.25 1.59 1.82
du. 15:30 2562 (F) Ungaria - (F) Franta 3.95 10.00 1.37 2.90 1.22
 
+ 4 speciale
 




 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 10:25 2638 (F) China - (F) Turcia 1.05 7.10
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:20 1963 Serbia - Spania 1.72 7.10 2.65 1.36 1.89 1.03
du. 13:50 1964 Croatia - Kazakhstan 1.01 18.00 18.00 0.00 8.26 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 14:00 1436 Pumas - Western Province 1.80 24.00 2.00 1.64 1.80
du. 16:15 1437 Blue Bulls - Golden Lions 1.10 30.00 6.60 1.04 4.95
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.