BILET VIRTUAL
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 1710 AS Roma - Lecce 1.35 4.95 7.85 1.05 3.01 1.12
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 48 speciale
 
















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1043 Elche - Real Madrid 6.75 4.25 1.50 2.58 1.10 1.19
jo. 22:30 1038 Ath. Bilbao - Barcelona 3.25 3.35 2.25 1.63 1.33 1.29
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 3781 Getafe - Granada 2.05 3.05 4.25 1.21 1.76 1.34
 
+ 55 speciale
 























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 1696 Arsenal - Liverpool 3.50 3.45 2.10 1.72 1.29 1.27
Scor tur: 0-0
Semifinala! Retur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1012 Coasta de Fildes - Algeria 3.40 3.10 2.30 1.61 1.31 1.33
jo. 18:00 1014 Sierra Leone - Guineea Ec. 3.45 2.65 2.55 1.48 1.29 1.42







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 3532 Gambia - Tunisia 4.90 3.00 1.95 1.84 1.17 1.35
jo. 21:00 3536 Mali - Mauritania 1.35 4.55 9.95 1.03 3.09 1.15
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4969 Peru - Jamaica 1.40 4.20 7.85 1.04 2.71 1.15
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 35 speciale
 



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1075 Alanyaspor - Hatayspor 2.40 3.60 2.80 1.43 1.56 1.25
jo. 19:00 1076 Galatasaray - Kasimpasa 1.73 3.80 4.80 1.18 2.10 1.23
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1037 Atletic Escaldes - Engordany 1.37 4.90 6.85 1.06 2.83 1.11
jo. 21:45 1039 Santa Coloma - FC Ordino 1.45 4.30 6.35 1.07 2.54 1.15
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:50 4284 Al Ettifaq - Abha 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
jo. 17:10 4291 Al-Shabab - Al Fateh 1.58 4.10 4.90 1.13 2.21 1.16
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2493 (F) Adelaide Utd - (F) Wellington Phoenix 1.15 6.80 12.60 0.00 4.37 1.02
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:55 1225 AL Khalidiyah - Al-Muharraq 2.85 3.05 2.55 1.46 1.37 1.31
jo. 19:30 1226 Al-Ahli SC Manama - Al-Najma 2.50 3.25 2.75 1.40 1.47 1.27
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4116 Alianca - CSA AL 5.25 3.50 1.57 2.08 1.07 1.17
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4520 River PI - Corisabba 1.55 3.75 5.25 1.09 2.17 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3144 Rionegro Aguilas - Atl.Bucaramanga 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
jo. 23:59 3146 America De Cali - Envigado 1.55 3.75 5.95 1.09 2.28 1.19
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1295 Xylotymbou - Omonia N. 13.60 6.30 1.18 4.26 0.00 1.05
Tur!
Optimi de finala!
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 2072 Aris - Lamia 1.40 3.95 7.00 1.02 2.50 1.13
Sferturi de finala! Tur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:45 1148 Diagoras - Ergotelis 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
Faza grupelor!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 4300 Kerala Blasters - ATK Mohun Bagan 2.70 3.10 2.45 1.43 1.35 1.25
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:00 1243 Kakamega Homeboyz - Nairobi City 1.95 3.15 3.60 1.19 1.66 1.23
jo. 14:00 1244 Tusker - Vihiga Bullets 1.28 4.60 9.50 0.00 3.07 1.09
jo. 14:00 4123 Leopards - Mathare United 1.65 3.50 4.80 1.11 2.00 1.19
jo. 14:00 4521 Bandari - Wazito 1.55 3.60 5.65 1.07 2.18 1.18
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4125 Tarxien - Senglea 1.35 4.50 7.30 1.03 2.76 1.11
jo. 22:00 4677 Qrendi - Luqa Sa 1.65 4.00 4.10 1.16 2.00 1.14
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1323 Atl. San Luis - Juarez 2.05 3.15 3.65 1.23 1.67 1.27












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2532 CD Tapatio - Venados 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1246 U20 Atletico San Luis - U20 Juarez 1.55 3.80 4.95 1.09 2.13 1.14
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1317 Kwara - Kano Pillars 1.47 3.75 7.50 1.05 2.48 1.19
 
+ 26 speciale
 


























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:45 1353 PSV - Telstar 1.05 9.75 28.50 0.00 7.19 0.00
jo. 22:00 1354 Ajax - Excelsior Maassluis 1.01 17.00 47.50 0.00 12.39 0.00
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 1322 Vitoria Setubal - Santarem 1.37 4.30 6.80 1.03 2.61 1.11
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:00 3154 Gicumbi FC - Mukura 2.70 2.90 2.55 1.38 1.34 1.27
jo. 15:00 3155 Musanze - Gasogi United 2.15 2.85 3.50 1.21 1.56 1.29
jo. 15:00 3156 Police FC Rwanda - Rutsiro 1.75 3.30 4.25 1.13 1.84 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 1424 Hibernian - Cove Rangers 1.13 6.65 15.50 0.00 4.61 1.02
1/16 Finala! Se rejoaca in caz de egalitate!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 1290 (F) Levante - (F) Atletico Madrid 3.90 3.85 1.75 1.92 1.19 1.17
Semifinale! Un singur meci!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:00 1291 Mbeya City - Ruvu Shooting 1.50 3.55 6.20 1.04 2.23 1.17
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 11:00 4155 U19 Aytemiz Alanyaspor - U19 Hatayspor 1.30 5.05 7.55 1.02 3.00 1.08
jo. 12:00 3648 U19 Galatasaray - U19 Kasimpasa 1.25 5.45 8.60 1.01 3.30 1.06
 
+ 19 speciale
 



















 
+ 7 speciale
 







 
+ 20 speciale
 




















 
+ 4 speciale
 




 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 14:20 4201 Agamenone F. - Uchida K. 1.57 2.30
jo. 18:30 1326 Clarke J. - Stebe C.M. 2.10 1.68
Suprafata de joc: Hard







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:00 1343 Martin An / Weissborn T-S - Cerundolo F / Ugo Carabelli C 1.58 2.30
Suprafata de joc: Zgura







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:40 4205 Halys Q / Olivetti A - Margaroli L / Zuk K 1.58 2.30
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 11:30 4667 Poljak D. - Gerch L. 1.60 2.20
jo. 11:30 4668 Virtanen O. - Squire H. 1.55 2.30
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 12:00 4671 Kolodynska J. - Riera J. 1.66 2.10
jo. 15:00 4278 Mandlik E. - Uchijima M. 2.20 1.60
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:30 4596 Igokea - Oostende 1.68 15.00 2.50 1.48 2.08
jo. 21:30 4604 San Pablo Burgos - Darussafaka 1.58 15.00 2.75 1.41 2.26
jo. 21:30 4605 Tenerife - Pinar Karsiyaka 1.42 17.00 3.40 1.28 2.70
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:00 3166 Unics Kazan - Barcelona 2.10 14.00 1.95 1.78 1.67
jo. 19:00 3167 Zenit Petersburg - Monaco 1.50 16.00 3.05 1.34 2.45
jo. 19:45 3169 Fenerbahce - Zalgiris 1.19 22.00 5.60 1.12 4.26
jo. 21:00 3171 Alba Berlin - Real Madrid 4.60 20.00 1.27 3.47 1.17
jo. 21:05 3174 Maccabi Tel Aviv - Olympiakos 2.42 14.00 1.73 2.01 1.51
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 3195 Brescia - Pesaro 1.40 17.00 3.50 1.27 2.77
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 14:00 2918 Jeoutai - Taiwan Beer 2.55 14.00 1.63 2.17 1.46
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:00 3405 Partizan - BC Mega 1.01 30.00 13.00 0.00 10.32
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 2548 Boca Juniors - Platense 1.19 19.00 4.80 1.14 4.05
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 2557 (F) Bendigo Spirit - (F) Townsville Fire 2.90 15.00 1.45 2.59 1.37
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 13:35 3050 Shenzhen - Shanghai 3.95 18.00 1.30 3.27 1.22
jo. 14:00 3051 Beijing R.F. - Guangzhou 1.52 16.00 2.80 1.39 2.40
jo. 23:59 3441 Fujian - Qingdao 3.95 17.00 1.27 3.47 1.22
jo. 23:59 3520 Beijing - Sichuan 1.19 19.00 4.90 1.15 4.26
jo. 23:59 3521 Jilin - Zhejiang Guangsha 8.10 24.00 1.07 7.11 1.05
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 12:00 4606 Incheon - Wonju DB 2.45 13.00 1.67 2.10 1.50
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 12:00 2919 (F) KB Stars - (F) Busan Bnk Sum 1.18 21.00 5.40 1.12 4.39
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 2920 Ventspils - Kk Viimsi 1.10 23.00 7.00 1.07 6.02
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 4611 Fortitudo Agrigento - Lions Bisceglie 1.30 18.00 3.95 1.22 3.27
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:15 2921 Njardvik - Thor AK Akureyri 1.06 29.00 9.60 1.03 7.58
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 4400 Hapoel Haifa - Galil Gilboa 1.67 14.00 2.35 1.51 2.05
jo. 19:00 4425 Maccabi Rishon - Hapoel Beer Sheva 1.78 13.00 2.15 1.61 1.90
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 4426 Kongsberg Miners - Asker Aliens 1.12 22.00 6.20 1.09 5.48
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:00 4162 BAL Weert - Groningen 8.10 25.00 1.07 5.66 1.01
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:30 3608 Zielona Gora - Lublin 1.15 21.00 5.60 1.12 4.86
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:00 3522 OKK Beograd - Kk Mladost Zemun 3.15 16.00 1.43 2.58 1.30
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:00 2944 Lleida - Basquet Girona 2.85 16.00 1.55 2.32 1.38
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:00 4428 BC Krivbas - BC Dnipro 2.40 14.00 1.70 1.91 1.44
jo. 19:00 4429 BC Mykolaiv - Kharkivski Sokoly 3.35 16.00 1.38 2.59 1.23
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 4627 Etoile Sportive Rades - Kairouan 1.30 18.00 3.85 1.21 3.15
jo. 17:00 4628 Stade Nabeulien - Club Africain 2.60 15.00 1.60 2.16 1.42














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 16:30 3549 Muntenegru - Croatia 5.00 11.00 1.24 3.72 1.14
jo. 19:00 3555 Franta - Olanda 1.12 17.00 7.80 1.06 5.48
jo. 21:30 3556 Danemarca - Islanda 1.18 13.00 6.00 1.10 4.39
Se joaca la Budapesta!














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 16:30 3535 Rusia - Suedia 4.30 10.00 1.32 3.15 1.19
jo. 19:00 3543 Germania - Spania 4.30 11.00 1.30 3.27 1.19
jo. 21:30 3544 Polonia - Norvegia 6.20 13.00 1.17 4.53 1.09
Se joaca la Bratislava!
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:30 4632 Luxemburg - Belgia 2.05 8.40 2.05 1.60 1.60
Turul 2! Finala! Retur!
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 5091 Varberg - Kungalvs HK 1.88 8.20 2.30 1.56 1.84
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 3572 (F) Skara HF - (F) Onnereds HK 1.85 8.10 2.35 1.54 1.87
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2562 Boston Bruins - Washington 2.05 4.20 2.85 1.36 1.67 1.18
jo. 23:59 2563 Buffalo - Dallas 3.10 4.10 1.95 1.74 1.31 1.19
jo. 23:59 2564 Philadelphia - Columbus 2.20 4.10 2.60 1.42 1.58 1.19
jo. 23:59 2574 Pittsburgh - Ottawa Senators 1.55 4.70 4.60 1.15 2.26 1.14
jo. 23:59 2575 Nashville - Winnipeg 2.15 4.10 2.75 1.38 1.61 1.19
jo. 23:59 2576 Edmonton - Florida 2.95 4.50 1.93 1.76 1.34 1.16
jo. 23:59 2577 Los Angeles Kings - Colorado 3.40 4.50 1.78 1.90 1.26 1.16
jo. 23:59 2592 Seattle - San Jose Sharks 2.35 4.00 2.45 1.47 1.51 1.19
jo. 23:59 2593 Vegas G.K. - Montreal 1.43 5.00 5.60 1.10 2.58 1.13
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 4430 Karpat - Pelicans 1.83 4.00 3.50 1.25 1.85 1.19
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 4431 Augsburg - Dusseldorf 2.45 4.40 2.35 1.51 1.47 1.16
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4822 Esbjerg - Odense 1.48 5.00 4.80 1.14 2.43 1.13
jo. 20:45 4825 Frederikshavn - Herning 2.50 4.00 2.30 1.53 1.46 1.19
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3228 Stavanger - Sarpsborg 1.67 4.30 4.40 1.15 2.00 1.15
jo. 20:00 3611 Gruner - Frisk Asker 5.50 5.10 1.47 2.39 1.09 1.11
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 3107 Poprad - Slovan Bratislava 2.85 4.30 2.00 1.67 1.34 1.15
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4279 Farjestads - Djurgaardens 1.62 4.60 4.50 1.16 2.13 1.15
jo. 20:00 4282 Leksands - Vaxjo 2.40 4.20 2.50 1.46 1.49 1.18
jo. 20:00 4285 Linkopings - Frolunda 2.80 4.10 2.15 1.61 1.37 1.19
jo. 20:00 4286 Oskarshamn - Brynas 2.10 4.20 2.90 1.35 1.64 1.18
jo. 20:00 4288 Skellefteaa - Timra 1.43 5.10 6.00 1.09 2.58 1.12
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4173 Asiago - Lustenau 1.65 4.50 4.00 1.18 2.03 1.14
jo. 20:00 4176 Broncos - EC Kac II 1.65 4.70 3.85 1.19 2.03 1.13
jo. 20:00 4180 Cortina - Kitzbuhel 1.50 4.90 4.70 1.13 2.31 1.12
jo. 20:00 4181 Feldkirch - Fassa 3.40 4.50 1.78 1.86 1.24 1.14
jo. 20:00 4183 HC Merano - Bregenzerwald 2.25 4.00 2.55 1.41 1.53 1.18
jo. 20:00 4185 Jesenice - Steel Wings Linz 1.05 12.00 24.00 0.00 6.82 0.00
jo. 20:00 4186 Ritten - Red Bull 1.57 4.80 4.30 1.15 2.16 1.12
jo. 20:00 4187 Vienna Capitals - Gherdeina 5.80 5.50 1.38 2.67 1.08 1.09
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1486 Lokomotiv Orsha - HK Brest 1.52 4.30 5.20 1.12 2.33 1.17
jo. 18:00 1490 Molodechno - Lida 1.19 6.60 11.00 0.00 4.05 1.07
jo. 18:00 1491 Novopolotsk - Mogilev 1.57 4.10 5.20 1.12 2.22 1.19
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 3649 Hermes - TuTo 2.15 4.10 2.65 1.41 1.61 1.19
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1497 Sputnik Almetievsk - Irbis 2.20 3.75 2.80 1.37 1.58 1.22
jo. 18:00 1498 Atlant - Loko 8.40 6.40 1.24 3.56 1.03 1.07
jo. 18:00 1500 JHC Dynamo M. - Russkie Vityazi 2.05 4.00 2.95 1.34 1.67 1.19
jo. 18:00 1503 SKA-1946 - Kapitan 1.13 8.00 14.00 0.00 4.95 1.04
jo. 18:30 1513 HK Riga - Krylia Sovetov 4.10 4.50 1.63 2.11 1.19 1.16
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 13:00 4438 Angarsk - Dinamo St Petersburg 7.50 5.60 1.30 2.92 1.02 1.07
jo. 13:00 4439 Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 1.72 4.40 3.75 1.18 1.89 1.13
jo. 14:00 4440 Rubin Tyumen - Molot-Prikamye Perm 1.98 4.00 3.05 1.28 1.65 1.16
jo. 14:00 4442 Sokol K. - Ryazan 1.60 4.40 4.40 1.13 2.06 1.13
jo. 16:00 4447 HC Yugra - Toros Neftekamsk 1.72 4.30 3.80 1.18 1.89 1.14
jo. 17:00 4448 Lada - CSK VVS 1.10 8.80 17.00 0.00 4.95 0.00
jo. 18:00 3628 Dizel Penza - Bars Kazan 3.15 4.10 1.93 1.69 1.26 1.15
jo. 18:00 4451 Zvezda Moscow - Izhevsk 1.32 5.40 7.40 1.02 2.83 1.08
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3108 Charlotte Checkers - Springfield Thunderbirds 2.50 3.95 2.25 1.50 1.41 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4900 Bodens - Kiruna AIF 1.25 6.00 8.60 1.02 3.35 1.07
 
+ 7 speciale
 







 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 19:00 3705 Usti - Dukla Liberec 1.85 1.85
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 19:00 1585 Czarni Radom - Stal Nysa 1.48 2.45
Sferturi. Un singur meci.
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 1588 Kazakhstan - Slovenia 1.30 6.40 6.80 1.05 3.23 1.07
jo. 21:30 1589 Italia - Finlanda 1.37 5.80 5.60 1.07 2.79 1.08
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:45 4649 Provence Rugby - Colomiers 1.37 22.00 3.30 1.24 2.62
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.