BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 5388 HJK Helsinki - Silkeborg 3.00 3.20 2.35 1.53 1.34 1.28
jo. 19:30 2132 Ferencvaros - Shamrock 1.45 4.40 7.00 1.08 2.67 1.17
jo. 20:00 2135 Pyunik - Sheriff Tiraspol 3.15 3.15 2.35 1.56 1.33 1.31
jo. 20:00 5386 Apollon - Olympiacos 3.40 3.30 2.25 1.66 1.32 1.31
jo. 20:00 5389 Malmo FF - Sivasspor 1.80 3.55 4.40 1.18 1.95 1.24
jo. 20:00 5390 Zurich - Hearts 1.85 3.65 4.05 1.22 1.90 1.23
jo. 20:45 2136 Ludogorets - Zalgiris 1.45 4.75 7.50 1.10 2.88 1.18
jo. 21:00 5627 Dnipro-1 - AEK Larnaca 2.65 3.25 2.80 1.45 1.49 1.32
jo. 21:30 2137 Gent - Omonia N. 1.30 5.15 8.60 1.03 3.19 1.10
jo. 22:00 5387 Austria Viena - Fenerbahce 3.15 3.35 2.25 1.61 1.33 1.27
PlayOff! Tur!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 5528 Rakow - Slavia Praga 2.85 3.30 2.45 1.51 1.39 1.28
jo. 20:00 5529 CSKA Sofia - Basel 3.20 3.30 2.25 1.61 1.32 1.28
jo. 20:00 5530 Maccabi Tel Aviv - Nice 2.95 3.20 2.40 1.52 1.36 1.28
jo. 20:00 5531 Molde - Wolfsberger 1.65 3.95 4.75 1.15 2.14 1.19
jo. 20:00 5532 Rigas - Linfield 1.65 3.55 5.30 1.12 2.10 1.22
jo. 20:00 5533 Slovacko - AIK 1.90 3.55 3.95 1.23 1.85 1.24
jo. 20:00 5534 Young Boys - Anderlecht 2.05 3.55 3.35 1.29 1.71 1.23
jo. 20:30 5535 CSU Craiova - H. Beer Sheva 2.05 3.35 3.55 1.26 1.71 1.26
jo. 20:45 5536 Basaksehir - Antwerp 2.00 3.35 3.70 1.24 1.74 1.26
jo. 21:00 5537 Zrinjski - Slovan Bratislava 2.70 3.05 2.55 1.42 1.37 1.27
jo. 21:00 5546 Vaduz - Rapid Viena 4.15 3.80 1.80 1.96 1.21 1.22
jo. 21:15 5538 Maribor - CFR Cluj 3.20 3.10 2.30 1.56 1.31 1.30
jo. 21:30 5539 FC Koln - MOL Fehervar 1.27 4.95 9.95 0.00 3.27 1.09
jo. 21:30 5540 FCSB - Viking 1.80 3.65 4.25 1.19 1.94 1.23
jo. 21:30 5541 Lech Poznan - F91 Dudelange 1.25 5.90 11.00 1.02 3.80 1.09
jo. 21:45 2141 Villarreal - Hajduk Split 1.28 5.05 9.05 1.01 3.21 1.09
jo. 21:45 2143 West Ham - Viborg 1.23 5.60 10.90 0.00 3.66 1.07
jo. 22:00 5542 AZ Alkmaar - Gil Vicente 1.55 3.90 5.30 1.10 2.22 1.16
jo. 22:00 5543 Fiorentina - Twente 1.50 4.35 6.10 1.10 2.51 1.17
jo. 22:00 5544 Partizan Belgrad - Hamrun 1.17 6.05 14.30 0.00 4.21 1.05
jo. 22:00 5545 Shkupi - FC Ballkani 2.20 3.30 3.30 1.31 1.63 1.28
PlayOff! Tur!
 
+ 37 speciale
 





































 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 11:00 1403 Daegu - Jeonbuk 3.05 3.35 2.30 1.58 1.35 1.27
jo. 14:00 1404 Vissel Kobe - Yokohama Marinos 3.50 3.60 1.90 1.76 1.23 1.19
Optimi de finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 2542 Rez. Racing Club - Rez. Banfield 2.30 3.05 2.95 1.30 1.48 1.25
jo. 17:00 2548 Rez. Estudiantes LP - Rez. Argentinos Juniors 2.85 3.10 2.35 1.47 1.32 1.25
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 12:30 1258 Green Gully - Eastern Lions 1.12 7.35 14.10 0.00 4.78 1.01
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4683 America MG - Sao Paulo 2.65 3.20 2.70 1.44 1.45 1.30
Scor tur: 0-1
Sferturi de finala! Retur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2073 CSA AL - Vasco da Gama 2.65 2.75 2.80 1.34 1.37 1.32
jo. 23:59 2074 Tombense FC/MG - Sport Recife 2.80 2.70 2.70 1.36 1.34 1.33
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2211 Huachipato - Coquimbo 1.73 3.45 4.70 1.14 1.97 1.23
jo. 23:59 4869 Cobresal - U. de Chile 1.80 3.45 3.80 1.17 1.79 1.18
Optimi de finala! Tur!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:30 4916 Dalian Pro - Cangzhou 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 11:00 2629 Guangxi Pingguo Haliao - Beijing Sport Univ. 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
jo. 11:00 2634 Hebei Kungfu - Xinjiang Tianshan 1.45 4.05 6.50 1.06 2.47 1.15
jo. 11:00 2640 Liaoning Shenyang - Jiangxi Liansheng 4.15 3.70 1.70 1.94 1.15 1.17
jo. 11:00 2643 Nanjing City - Qingdao Youth Island 2.65 3.45 2.25 1.48 1.35 1.18
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1164 U.Magdalena - La Equidad 2.80 2.90 2.65 1.41 1.37 1.32
Scor tur: 1-1
jo. 23:59 1166 Atl. Nacional Medellin - Junior 2.20 3.20 3.20 1.29 1.58 1.26
Scor tur: 0-3
Sferturi de finala! Retur!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:00 2825 Atletico FC - Tigres 2.45 2.85 3.00 1.30 1.45 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 5628 Al Masry - Ismaily SC 2.20 3.00 3.65 1.26 1.63 1.33
jo. 19:30 5629 El Gouna - Ghazl El Mahallah 2.50 2.90 3.15 1.33 1.49 1.35
jo. 22:00 1301 Future FC - Ceramica Cleopatra 2.05 3.15 3.80 1.23 1.71 1.29
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 2235 TPS Turku - EIF 1.55 3.95 5.20 1.10 2.22 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 5584 Honka Akatemia - Espoon Palloseura 1.60 4.15 4.10 1.14 2.04 1.12
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 12:00 2665 PSIS Semarang - Persik Kediri 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
jo. 16:30 2668 Barito Putera - Bali United 5.65 3.95 1.47 2.30 1.06 1.13
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 2670 Malavan BA - Esteghlal 7.05 3.00 1.60 2.08 1.03 1.26
jo. 19:00 2672 Mes Rafsanjan - Gol Gohar 2.65 2.50 3.20 1.27 1.39 1.41
jo. 19:30 2678 Sepahan - Nassaji Mazandaran 1.45 3.70 7.65 1.03 2.47 1.18
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 4751 Fjolnir - Grindavik 1.60 4.15 4.25 1.14 2.08 1.13
jo. 21:00 4752 Kordrengir - Vestri 1.80 3.70 3.75 1.20 1.84 1.18
jo. 21:00 4753 Throttur Vogum - Grotta 3.90 4.20 1.70 2.00 1.20 1.15
jo. 22:15 4754 Afturelding - KV Vesturbaer 1.50 4.45 5.05 1.11 2.34 1.12
jo. 22:15 4755 Fylkir R. - Selfoss 1.35 5.40 6.55 1.07 2.93 1.09
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2879 Hap. Petah Tikva - MS Kafr Qasim 2.95 2.85 2.50 1.44 1.32 1.31
jo. 20:00 2881 Hap.Akko - Ironi Tiberias 1.90 3.15 4.15 1.17 1.77 1.26
jo. 20:00 2882 Hap.Ramat Gan - Maccabi Jaffa 2.50 2.90 2.90 1.33 1.44 1.30
jo. 20:00 2883 Hapoel Afula - Hapoel Umm Al Fahm 2.40 3.00 2.95 1.32 1.47 1.28
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:00 1172 Taraz Karatau - Zhenis Nur Sultan 1.70 3.70 4.15 1.15 1.94 1.17
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:15 2683 Kuala Lumpur - Negeri Sembilan 2.00 3.30 3.25 1.23 1.62 1.20
jo. 16:00 2689 Penang - Pahang 2.30 3.55 2.60 1.38 1.49 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2760 Santos Laguna - Leon 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
jo. 23:59 2761 Atl. San Luis - Pumas 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 5403 Tepatitlan - Correcaminos 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26
jo. 23:59 5404 Pumas De Tabasco - Atlante 3.55 3.15 2.00 1.65 1.21 1.24
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2709 U20 Santos Laguna - U20 Leon 2.10 3.35 3.00 1.28 1.57 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2732 Senja - Mjolner 8.00 5.40 1.25 3.19 0.00 1.05
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 1189 Storfors AIK - Bodens 8.70 4.90 1.28 3.10 0.00 1.08
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:00 2914 Cilic M. - Alcaraz G.C. 3.75 1.23
Suprafata de joc: Hard
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 20:00 1254 Inglis M. - Wang X. Y. 2.70 1.40
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:00 2355 Ram R / Salisbury J - Kokkinakis T / Kyrgios N 2.40 1.52
Suprafata de joc: Hard







 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1443 Univ. San Simon - Pichincha de Potosi 5.80 21.00 1.13 5.25 1.11
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1005 (F) Connecticut - (F) Dallas 1.19 19.00 4.90 1.13 4.05
jo. 23:59 1010 (F) Seattle Storm - (F) Washington Mystics 1.57 14.00 2.55 1.44 2.22
Sferturi de finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:30 1444 Finlanda - Ucraina 1.65 13.00 2.40 1.49 2.08
jo. 19:30 1446 Lituania - Spania 1.25 17.00 4.10 1.19 3.48
jo. 20:00 1452 Croatia - Ungaria 1.10 22.00 6.80 1.06 5.62
Se pot juca pe teren neutru!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1453 Halcones Uv Xalapa - Soles de Mexicali 2.55 14.00 1.58 2.09 1.39
 
+ 4 speciale
 




 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1058 Lukko - Davos 2.55 4.00 2.15 1.55 1.39 1.16
jo. 19:00 1228 Oskarshamn - Vaxjo 2.55 3.95 2.20 1.52 1.39 1.17
jo. 20:00 1229 BIK Karlskoga - AIK 1.90 3.95 3.10 1.27 1.71 1.17
jo. 20:00 1234 Malmo - HV 71 2.25 4.00 2.45 1.42 1.50 1.16
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.