BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1800 Gremio - Fluminense
2.10 3.15 3.50 1.25 1.64 1.27
ma. 23:59 2204 Colo Colo - Junior
1.90 3.15 4.25 1.17 1.79 1.27
ma. 23:59 2208 San Lorenzo - Atletico Mineiro
2.50 3.00 2.90 1.35 1.46 1.30
Optimi de Finala! Tur!
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:30 2102 Carlisle - Stoke
5.00 3.75 1.63 2.12 1.12 1.19
ma. 21:30 2103 Leyton - Newport
1.52 3.95 5.90 1.09 2.34 1.17
ma. 21:30 2105 Stockport - Blackburn
2.65 3.30 2.50 1.46 1.41 1.25
ma. 21:45 2106 Barrow - Port Vale
2.50 3.45 2.55 1.44 1.45 1.22
ma. 21:45 2107 Bolton - Mansfield
1.63 4.10 4.50 1.15 2.12 1.16
ma. 21:45 2108 Bristol City - Coventry
2.55 3.45 2.50 1.45 1.44 1.22
ma. 21:45 2111 Bromley - Wimbledon
2.85 3.50 2.25 1.56 1.36 1.22
ma. 21:45 2113 Burton - Blackpool
2.95 3.60 2.15 1.61 1.33 1.21
ma. 21:45 2114 Cambridge Utd - QPR
4.35 3.60 1.75 1.95 1.17 1.21
ma. 21:45 2118 Cardiff - Bristol Rovers
1.60 3.70 5.40 1.11 2.17 1.20
ma. 21:45 2119 Charlton - Birmingham
3.05 3.35 2.20 1.58 1.31 1.24
ma. 21:45 2120 Colchester - Reading
4.20 3.60 1.77 1.92 1.17 1.21
ma. 21:45 2121 Crawley - Swindon
2.05 3.40 3.35 1.27 1.67 1.23
ma. 21:45 2122 Derby - Chesterfield
1.53 3.80 6.15 1.08 2.33 1.19
ma. 21:45 2123 Fleetwood - West Brom
5.65 4.00 1.55 2.32 1.11 1.18
ma. 21:45 2124 Grimsby - Bradford
2.60 3.30 2.55 1.44 1.42 1.25
ma. 21:45 2125 Huddersfield - Morecambe
1.57 3.80 5.55 1.10 2.23 1.19
ma. 21:45 2128 Leeds - Middlesbrough
1.65 3.90 4.60 1.15 2.09 1.18
ma. 21:45 2129 Lincoln - Harrogate
1.48 4.05 6.35 1.07 2.45 1.16
ma. 21:45 2130 Northampton - Wycombe
2.30 3.25 2.95 1.33 1.53 1.25
ma. 21:45 2134 Norwich - Stevenage
1.43 4.30 6.75 1.06 2.60 1.14
ma. 21:45 2137 Oxford Utd - Peterborough
2.20 3.55 2.90 1.34 1.58 1.21
ma. 21:45 2140 Plymouth - Cheltenham
1.60 3.95 5.15 1.13 2.21 1.18
ma. 21:45 2143 Portsmouth - Millwall
2.40 3.20 2.85 1.36 1.49 1.26
ma. 21:45 2145 Preston - Sunderland
2.25 3.35 2.95 1.33 1.55 1.24
ma. 21:45 2147 Rotherham - Crewe
1.55 4.15 5.15 1.12 2.28 1.16
ma. 21:45 2148 Salford - Doncaster
2.20 3.55 2.90 1.34 1.58 1.21
ma. 21:45 2149 Shrewsbury - Notts County
2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
ma. 21:45 2150 Swansea - Gillingham
1.45 4.30 6.35 1.07 2.54 1.15
ma. 21:45 2151 Tranmere - Accrington
2.05 3.60 3.20 1.29 1.68 1.21
ma. 21:45 2152 Walsall - Exeter
3.40 3.55 1.98 1.72 1.26 1.21
ma. 21:45 2154 Watford - Milton Keynes
1.48 4.30 5.80 1.09 2.44 1.14
ma. 21:45 2155 Wigan - Barnsley
2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
ma. 22:00 2158 Sheffield Utd - Wrexham
1.55 4.05 5.30 1.11 2.27 1.16
Turul I! Un singur meci! In caz de egalitate se executa lovituri de departajare!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.