BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2664 Djokovic N. - Tsitsipas S. 1.35 0.00 3.65 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 2682 Anglia - Croatia 1.60 4.05 7.15 1.15 2.59 1.31
Stadionul Wembley, Londra, Anglia!
du. 19:00 2665 Barcelona - Aalborg 1.25 16.80 6.30 1.16 4.58 0.00
Finala!
du. 19:00 2683 Bodo/Glimt - Mjondalen 1.45 5.10 7.70 1.13 3.07 1.22
du. 19:30 2668 Real Madrid - Barcelona 2.40 14.95 1.90 2.07 1.69 0.00
du. 19:30 2684 JS Kabylie - US Biskra 1.50 4.60 7.95 1.13 2.91 1.26
du. 22:00 2685 Flamengo - America MG 1.55 4.40 7.15 1.15 2.72 1.27
du. 22:00 2686 Olanda - Ucraina 1.60 4.10 7.10 1.15 2.60 1.31
Johan Cruijff Arena, Amsterdam, Olanda!
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 4301 Austria - Macedonia de Nord 1.80 3.35 5.45 1.16 2.05 1.31
Arena Nationala, Bucuresti, Romania!
du. 22:00 4302 Olanda - Ucraina 1.57 3.95 6.85 1.11 2.48 1.24
Johan Cruijff Arena, Amsterdam, Olanda!
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4305 Anglia - Croatia 1.57 3.95 6.95 1.11 2.49 1.24
Stadionul Wembley, Londra, Anglia!
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3195 Brazilia - Venezuela 1.08 10.50 28.00 0.00 7.56 1.01
du. 23:59 3196 Columbia - Ecuador 1.92 3.30 4.60 1.20 1.90 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2669 Tanzania - Malawi 1.95 2.95 4.60 1.16 1.78 1.33
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 33 speciale
 

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1075 Rayo Vallecano - Girona 2.20 3.05 3.75 1.27 1.67 1.34
Baraj promovare! Finala! Tur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1599 Jsm Skikda - Tlemcen 2.00 3.10 3.95 1.20 1.72 1.29
du. 19:00 1605 Ol. Medea - MC Magra 1.75 3.45 4.55 1.15 1.94 1.23
du. 19:30 1611 JS Kabylie - US Biskra 1.40 4.25 7.30 1.04 2.66 1.14
du. 19:45 1606 MC Alger - JS Saoura 2.15 2.95 3.60 1.23 1.61 1.31
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1618 Northbridge Bulls - Wollongong Wolves 2.30 3.75 2.50 1.41 1.49 1.16
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2481 Isloch - Dinamo Brest 2.95 3.10 2.40 1.50 1.34 1.28
du. 19:00 2482 FC Ruh Brest - Zhodino 1.80 3.75 3.75 1.20 1.86 1.18
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1003 FC Lida - Baranovichi 1.90 3.60 3.40 1.23 1.73 1.18
du. 19:00 1004 Arsenal Dzerzhinsk - Kommunalnik Slonim 1.15 5.95 16.00 0.00 4.29 1.04
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1007 Flamengo - America MG 1.50 4.20 6.85 1.09 2.58 1.19
du. 22:00 2404 Atletico Mineiro - Sao Paulo 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
du. 22:00 2408 Gremio - Atl.Paranaense 1.75 3.25 4.60 1.13 1.89 1.23
du. 23:59 2409 Bahia - Internacional RS 2.70 3.10 2.65 1.43 1.41 1.30
du. 23:59 2410 Bragantino - Fluminense 2.05 3.20 3.45 1.24 1.64 1.25
du. 23:59 2414 Chapecoense SC - Ceara 2.90 3.10 2.50 1.48 1.37 1.30
du. 23:59 2416 Fortaleza - Sport Recife 1.70 3.45 4.55 1.13 1.94 1.20
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 2405 Avai - Brusque 2.05 3.05 3.80 1.21 1.68 1.29
du. 22:00 3493 Botafogo RJ - Remo PA 1.75 3.35 4.75 1.14 1.94 1.24
du. 23:59 2407 Coritiba - Londrina 1.98 3.05 3.75 1.19 1.67 1.26
du. 23:59 2417 Vitoria BA - Operario 2.30 2.95 3.25 1.28 1.53 1.31
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2143 Criciuma - Ypiranga FC 2.05 3.05 3.50 1.21 1.61 1.25
du. 17:00 2144 Tombense FC/MG - AE Altos 2.10 3.05 3.40 1.23 1.59 1.26
du. 22:00 2145 Botafogo PB - Volta Redonda RJ 2.25 2.95 3.15 1.26 1.51 1.27
du. 22:00 2146 Parana - Figueirense 2.10 3.05 3.40 1.23 1.59 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1005 Campinense - America RN 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
du. 21:00 1006 Central PE - Caucaia 1.65 3.65 4.55 1.12 2.01 1.17
du. 21:00 1012 Madureira - Portuguesa 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
du. 21:00 1016 Marcilio Dias - Cascavel 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
du. 21:00 1018 Rio Branco FC - Boa EC 2.20 3.25 2.95 1.30 1.53 1.22
du. 21:00 1019 Santo Andre - Boavista 2.35 3.10 2.85 1.32 1.47 1.25
du. 21:00 1020 Sergipe - Retro 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.24
du. 22:00 1021 ABC FC - Sousa 1.60 3.55 5.15 1.09 2.08 1.18
du. 22:00 1022 Caldense MG - Ferroviaria 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 22:00 1023 Caxias - Rio Branco PR 1.40 4.35 6.40 1.05 2.56 1.11
du. 22:00 1024 Cianorte - Inter de Limeira 2.20 3.25 2.95 1.30 1.53 1.22
du. 22:00 1025 Goianesia - Rondonopolis 1.45 4.05 6.10 1.06 2.41 1.14
du. 22:00 1027 Juazeirense - ASA 1.52 3.45 6.55 1.04 2.24 1.20
du. 22:00 1028 Nova Mutum - Jaragua EC 1.42 3.95 7.00 1.03 2.50 1.15
du. 22:00 1029 Paragominas PA - Tocantinopolis 2.05 3.35 3.20 1.26 1.62 1.21
du. 22:00 1030 Penarol AM - Castanhal PA 2.95 3.65 2.05 1.62 1.30 1.17
du. 22:00 1031 Porto Velho - Brasiliense 7.95 3.85 1.40 2.57 1.02 1.15
du. 22:00 1033 Ypiranga - Atletico Acreano 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 23:59 1034 Galvez - Gas RR 1.90 3.45 3.50 1.21 1.72 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2674 U20 Coritiba - U20 Botafogo 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
Finala!Tur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 1842 Millonarios - Junior 2.05 3.20 3.45 1.24 1.64 1.25
Scor tur: 2-3
Semifinale! Retur!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1057 Gualaceo SC - Santo Domingo 1.95 3.05 3.85 1.18 1.68 1.26
du. 23:30 1062 Guayaquil SC - CA Porteno 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
du. 23:59 1101 Ind. Juniors - EL Nacional 2.10 3.10 3.30 1.24 1.58 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1130 Rovaniemi - TPS Turku 3.30 3.10 2.20 1.58 1.27 1.28
du. 18:30 1131 IF Gnistan - Mikkelin Palloilijat 2.10 3.55 3.10 1.31 1.64 1.21
du. 18:30 1132 Jippo - FF Jaro 3.75 3.40 1.92 1.77 1.21 1.23
du. 18:30 1133 Musa Pori - VPS Vaasa 2.60 3.40 2.50 1.46 1.43 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2491 PK Keski-Uusimaa - PEPO 7.55 5.05 1.30 3.00 1.02 1.08
du. 18:30 1886 Atlantis - PeKa 1.40 4.70 5.80 1.07 2.57 1.09
du. 18:30 1887 Grankulla IFK - FC Ilves-Kissat 1.93 4.00 3.00 1.29 1.70 1.14
du. 18:30 1888 Honka Akatemia - FC Jazz 1.55 4.25 4.75 1.12 2.22 1.13
du. 18:30 1889 KaPa Kapylan Pallo - JaPS 4.90 4.35 1.50 2.28 1.10 1.11
du. 18:30 1890 NJS - Lahden Reipas 2.20 3.65 2.70 1.36 1.54 1.18
du. 18:30 2492 Ilves 2 - Salpa 1.55 4.75 4.10 1.16 2.18 1.09
du. 18:30 2649 Kokkola - VIFK 2.15 3.60 2.80 1.33 1.56 1.18
du. 18:30 2650 OTP FC - SJK Akatemia 3.55 4.05 1.75 1.87 1.21 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2677 Wit Georgia - FC Rustavi 1.80 3.90 3.20 1.22 1.74 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2148 Ashanti - Ebusua Dwarfs 1.45 3.85 7.10 1.04 2.47 1.17
du. 18:00 2149 Bechem United - Berekum Chelsea 1.60 3.45 5.65 1.08 2.12 1.21
du. 18:00 2151 Karela - Legon Cities 1.77 3.15 4.60 1.12 1.85 1.24
du. 18:00 2152 King Faisal - Great Olympics 2.35 2.85 3.10 1.28 1.47 1.30
du. 18:00 2153 WAFA - Dreams 1.75 3.25 4.55 1.13 1.88 1.23
du. 21:00 2158 Hearts of Oak - Medeama 1.50 3.55 7.00 1.04 2.33 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1104 PAE PS Kalamata - Kallithea 1.85 3.20 4.05 1.16 1.77 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1910 HB Torshavn - Vikingur Gota 1.75 4.15 3.75 1.22 1.95 1.16
du. 17:00 2159 Streymur - Runavik 8.45 5.55 1.28 3.32 1.03 1.08
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2173 KFS Vestmannaeyjar - Augnablik 8.05 5.70 1.25 3.30 1.01 1.05
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1129 (F) Vikingur Reykjavik - (F) KR Reykjavik 4.45 4.00 1.60 2.09 1.13 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2174 Tin. AS Roma - Tin. AC Milan 1.60 4.15 4.25 1.14 2.08 1.13
du. 18:00 2175 Tin. Spal - Tin. Sassuolo 2.30 3.55 2.60 1.38 1.49 1.18
du. 20:00 1913 Tin. Inter Milano - Tin. Bologna 1.25 5.35 8.85 0.00 3.30 1.06
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2135 Padova - Alessandria 2.15 2.95 3.60 1.23 1.61 1.31
Finala! Tur!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1156 Cittanovese - San Luca 2.65 3.25 2.40 1.45 1.37 1.22
du. 17:00 1194 FC Messina - Castrovillari Calcio 1.45 3.85 6.65 1.04 2.41 1.15
du. 17:00 1206 Rimini - Correggese 1.70 3.75 4.10 1.16 1.94 1.17
du. 17:00 1918 Ambrosiana - Arzignano Valchiampo 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
du. 17:00 1919 ASD Pineto Calcio - Castelfidardo 1.88 3.40 3.65 1.20 1.74 1.20
du. 17:00 1921 Audace Cerignola - AC Nardo 1.65 3.65 4.40 1.12 1.98 1.16
du. 17:00 1922 Caldiero Terme - Montebelluna 1.85 3.45 3.80 1.19 1.79 1.21
du. 17:00 1923 Cannara - San Donato 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
du. 17:00 1924 Casale - Sanremese 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
du. 17:00 1925 Flaminia - Foligno 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
du. 17:00 1926 Folgore Caratese - Lavagnese 1.65 3.75 4.40 1.13 2.00 1.16
du. 17:00 1927 Lentigione - Fiorenzuola 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
du. 17:00 1928 Mezzolara - Aglianese Calcio 5.40 3.45 1.60 2.08 1.08 1.20
du. 17:00 1929 Muravera - Torres 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22
du. 17:00 1930 Ostia Mare - Pianese 3.20 3.10 2.15 1.56 1.26 1.25
du. 17:00 1932 Recanatese - San Nicolo Notaresco 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
du. 17:00 1933 Rieti - Campobasso 3.95 3.45 1.80 1.82 1.17 1.20
du. 17:00 1944 Scandicci - Lornano Badesse 1.55 3.80 5.20 1.09 2.17 1.16
du. 17:00 1945 Sestri Levante - Saluzzo 1.60 3.70 5.10 1.11 2.12 1.18
du. 17:00 1946 Vado - AC Legnano 2.05 3.45 3.10 1.27 1.62 1.20
du. 17:00 2177 Afragolese - Arzachena 1.40 4.05 7.20 1.03 2.57 1.14
du. 17:00 2178 AS Acireale - Dattilo Noir 1.65 3.70 4.60 1.13 2.03 1.18
du. 17:00 2179 Calvina - Nibionnoggiono 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22
du. 17:00 2180 GS Bagnolese - Marignanese 2.05 3.25 3.30 1.24 1.62 1.23
du. 17:00 2181 Lanusei Calcio - SS Nola 1925 1.90 3.25 3.85 1.19 1.74 1.23
du. 17:00 2182 Lavello - Taranto 8.65 2.95 1.55 2.18 1.01 1.28
du. 17:00 2183 Marina di Ragusa - Troina 1.75 3.50 4.00 1.16 1.85 1.18
du. 17:00 2184 Pont Donnaz Evancon - Borgosesia 1.65 3.45 4.75 1.11 1.98 1.19
du. 17:00 2185 Prato - Forli 2.20 3.25 2.95 1.30 1.53 1.22
du. 17:00 2187 Puteolana - Casarano 3.85 4.15 1.65 1.98 1.17 1.12
du. 17:00 2189 US Tolentino - Vastese 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3513 FC Astana - Tobol Kostanay 1.90 3.35 3.90 1.20 1.78 1.24
du. 16:00 3514 FC Taraz - Kairat Almaty 5.00 3.75 1.65 2.12 1.13 1.20
du. 18:00 3521 Kaisar Kyzylorda - FK Turan 2.15 3.30 3.20 1.29 1.61 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1952 Maxtaaral - FK Aksu 1.85 3.55 3.60 1.20 1.77 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 1218 Spartaks Jurmala - FK Liepaja 3.25 3.70 1.92 1.71 1.25 1.17
du. 19:00 1263 Rigas - FK Metta / Lu 1.12 6.85 16.40 0.00 4.78 1.02
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:15 1274 Hassania Agadir - Wydad 4.50 2.90 1.95 1.75 1.15 1.32
du. 23:30 1277 Raja Casablanca - Berkane 1.80 3.00 5.25 1.11 1.89 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2693 (F) Iordania - (F) Tunisia 3.45 3.50 2.00 1.72 1.26 1.23
du. 20:00 1286 (F) Costa Rica - (F) Guatemala 1.03 12.90 31.50 0.00 9.06 0.00
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.
 
+ 12 speciale
 












 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3486 Bodo/Glimt - Mjondalen 1.40 4.90 7.35 1.08 2.91 1.14
du. 19:00 3487 Lillestrom - Haugesund 2.50 3.15 2.85 1.38 1.48 1.29
du. 19:00 3488 Sarpsborg 08 - Brann 2.30 3.25 3.05 1.33 1.56 1.27
du. 19:00 3489 Stromsgodset - Rosenborg 3.20 3.55 2.10 1.67 1.31 1.23
du. 21:00 3490 Viking - Valerenga 2.70 3.50 2.30 1.51 1.37 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1834 Baltyk Gdynia - GKS Przodkowo 1.80 3.70 3.65 1.20 1.82 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2008 Pena Azagresa - Txantrea 3.00 3.20 2.20 1.53 1.29 1.23
du. 19:30 2009 Tropezon - Siete Villas 1.75 3.30 4.30 1.13 1.85 1.21
du. 20:00 2010 Cardassar - Llosetense 2.25 3.30 2.85 1.32 1.51 1.22
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1287 U23 Jacksonville Armada - Port City FC 1.45 4.50 5.60 1.09 2.47 1.12
du. 21:00 2679 Tulsa Athletics - Arkansas Wolves 1.25 6.15 8.05 1.03 3.45 1.05
du. 23:59 2681 San Diego - FC Arizona 2.50 3.35 2.50 1.42 1.42 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1314 Charlotte Independence - Hartford Athletic 2.90 3.45 2.15 1.56 1.31 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1317 North Texas - Greenville 8.25 4.20 1.35 2.76 1.01 1.13
du. 23:59 1322 SG Tormenta - Toronto FC II 2.30 3.20 2.85 1.32 1.49 1.23
 
+ 2 speciale
 


 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2526 IFK Luleaa - IF Sylvia 2.75 3.55 2.20 1.53 1.34 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 1868 Qviding FIF - Trollhattan 2.55 3.45 2.40 1.45 1.40 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1368 Vanersborgs - Angered BK 1.90 3.85 3.20 1.26 1.73 1.16
du. 16:00 2063 FK Karlskrona - Balkan 1.42 4.50 5.75 1.07 2.50 1.10
du. 16:00 2234 FC Jarfalla - IFK Lidingo 2.35 3.75 2.45 1.43 1.47 1.16
du. 16:00 2247 Gottne IF - Bergnasets AIK 1.57 4.10 4.50 1.12 2.12 1.13
du. 16:00 2251 IFK Ostersund - Sandviks 1.55 3.90 5.25 1.10 2.22 1.16
du. 16:00 2252 IFK Skovde FK - Nordvarmland 2.00 3.65 3.05 1.28 1.64 1.17
du. 16:00 2272 Stocksund - FC Stockholm Int. 4.40 4.15 1.60 2.11 1.14 1.14
du. 17:00 1370 Arameisk-Syrianska - Motala AIF 4.85 4.15 1.55 2.21 1.12 1.14
du. 17:00 1373 Karlslunds - Huddinge 1.70 3.55 4.35 1.14 1.94 1.19
du. 17:00 2066 IFK Berga - Eslovs 1.28 5.45 7.40 1.03 3.11 1.06
du. 17:00 2291 Team TG FF - Skelleftea 1.80 3.85 3.50 1.21 1.82 1.15
du. 19:00 1374 Eskilstuna - Smedby Ais 2.70 3.20 2.40 1.45 1.36 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1385 U19 Basaksehir - U19 Antalyaspor 2.35 3.45 2.60 1.38 1.47 1.20
du. 17:00 1386 U19 Kasimpasa - U19 Goztepe 2.50 3.65 2.35 1.47 1.42 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 2666 Maldonado - Cerro Largo 2.75 2.90 2.55 1.40 1.34 1.28
du. 21:30 2667 Nacional M. - Fenix 1.75 3.15 4.50 1.11 1.83 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1388 Estudiantes M. - Hermanos Col. 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26
du. 23:59 2013 Monagas - UCV FC 1.50 3.90 6.35 1.07 2.39 1.18
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1407 Zesco Utd - Napsa Stars 1.45 3.75 6.95 1.04 2.41 1.16
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3123 Franta - Castiga EURO 5.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3129 Anglia - Castiga EURO 8.25 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3130 Austria - Castiga EURO 99.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3131 Belgia - Castiga EURO 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3132 Cehia - Castiga EURO 99.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3133 Croatia - Castiga EURO 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3135 Danemarca - Castiga EURO 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3136 Elvetia - Castiga EURO 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3138 Finlanda - Castiga EURO 350.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3139 Germania - Castiga EURO 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3149 Italia - Castiga EURO 8.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3150 Macedonia de Nord - Castiga EURO 499.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3151 Olanda - Castiga EURO 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3152 Polonia - Castiga EURO 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3155 Portugalia - Castiga EURO 9.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3156 Rusia - Castiga EURO 99.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3157 Scotia - Castiga EURO 149.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3158 Slovacia - Castiga EURO 499.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3159 Spania - Castiga EURO 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3160 Suedia - Castiga EURO 99.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3161 Tara Galilor - Castiga EURO 175.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3162 Turcia - Castiga EURO 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3163 Ucraina - Castiga EURO 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3164 Ungaria - Castiga EURO 499.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga EURO 2020!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3254 Anglia - Finalista EURO 2020 3.75 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3255 Austria - Finalista EURO 2020 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3256 Belgia - Finalista EURO 2020 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3257 Cehia - Finalista EURO 2020 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3258 Croatia - Finalista EURO 2020 13.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3259 Danemarca - Finalista EURO 2020 13.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3260 Elvetia - Finalista EURO 2020 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3261 Finlanda - Finalista EURO 2020 149.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3262 Franta - Finalista EURO 2020 3.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3263 Germania - Finalista EURO 2020 5.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3264 Italia - Finalista EURO 2020 4.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3265 Macedonia de Nord - Finalista EURO 2020 199.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3266 Olanda - Finalista EURO 2020 6.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3267 Polonia - Finalista EURO 2020 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3268 Portugalia - Finalista EURO 2020 5.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3269 Rusia - Finalista EURO 2020 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3270 Scotia - Finalista EURO 2020 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3271 Slovacia - Finalista EURO 2020 99.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3272 Spania - Finalista EURO 2020 5.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3273 Suedia - Finalista EURO 2020 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3274 Tara Galilor - Finalista EURO 2020 60.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3275 Turcia - Finalista EURO 2020 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3276 Ucraina - Finalista EURO 2020 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 16:00 3277 Ungaria - Finalista EURO 2020 149.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Disputa finala EURO 2020!
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 2
du. 16:00 1009 Djokovic N. - Tsitsipas S. 1.30 3.50
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:45 1522 OConnell C. - Rinderknech A. 2.26 1.57
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:40 1579 Muhammad A. - Voegele S. 2.50 1.47
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:45 1586 Martincova T. - Garcia Perez G. 1.32 3.15
du. 16:40 1608 McNally C. - Nara K. 1.28 3.35
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 16:30 1641 Masur D / Molleker R - Hanfmann Y / Koepfer D 2.55 1.45
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
du. 17:00 1695 Kudla D. - Tiafoe F. 2.40 1.55
Suprafata de joc: Iarba
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
du. 18:00 1698 Mejia N. - Eubanks C. 2.95 1.38
Suprafata de joc: Hard


















Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:30 1785 Zeballos F. - Mansouri S. 2.60 1.43
du. 15:40 1767 Sels J. - Setkic A. 1.47 2.55
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
du. 20:00 1809 Nanda G. - Kypson P. 3.00 1.35
Suprafata de joc: Hard






Ora Cod Eveniment 1 2
du. 16:30 1943 Sanchez A. S. - Bektas E. 1.88 1.82
Suprafata de joc: Hard





Ora Cod Eveniment 1 2
du. 16:10 2777 Teboul L. - Voisin E. 7.40 1.06
du. 17:10 2778 Aubriot A. - Hellum Lilleengen L. 1.85 1.85
Suprafata de joc : Zgura
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 22:00 2287 Milwaukee - Brooklyn 2.25 15.00 1.83 1.89 1.59
Scor la general 1-2!
du. 23:59 1973 Denver - Phoenix 2.45 15.00 1.72 2.02 1.50
Scor la general 0-3!
Sferturi! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:30 2322 Real Madrid - Barcelona 2.25 14.00 1.82 1.90 1.59
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 1983 Bayern M. - Alba Berlin 1.42 17.00 3.40 1.28 2.70
Scor la general 1-2!
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 1984 Guam - Hong Kong 1.01 25.00 17.50 0.00 0.00
du. 19:00 1985 Iordania - Kazahstan 1.13 26.00 7.20 1.05 4.95
Faza grupelor!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 22:10 2816 (F) Brazilia - (F) Canada 4.40 20.00 1.28 3.03 1.13
du. 23:59 2817 (F) Venezuela - (F) Argentina 5.60 22.00 1.19 3.69 1.07
Faza grupelor!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 3099 Ada Blois - Nancy 1.24 21.00 4.90 1.15 3.72
du. 19:00 2328 Rouen - St. Chamond 1.83 14.00 2.25 1.59 1.89
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:00 1986 Scafati - Udine 1.40 16.00 3.35 1.29 2.77
Scor la general 1-2!
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:00 2831 Mexic - Tunisia 1.47 16.00 3.15 1.30 2.46
du. 21:30 2832 Polonia - Rusia 1.50 16.00 3.00 1.33 2.38




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 21:30 1992 Crvena Zvezda - BC Mega 1.12 22.00 6.40 1.07 5.15
Scor la general 1-1!
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 1978 Sagesse - AL Mouttahed Tripoli 1.01 25.00 12.50 0.00 0.00
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:15 1993 Nantes - PSG 3.40 11.00 1.50 2.25 1.22
Locul 3!
du. 19:00 1996 Barcelona - Aalborg 1.22 16.00 6.00 1.06 3.43
Finala!
Final Four! Se joaca la Koln!
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 2288 Coburg 2000 - Lemgo 4.80 12.00 1.32 3.15 1.15
du. 17:00 3000 Fuchse Berlin - Nordhorn-Lingen 1.04 28.00 16.00 0.00 8.79
du. 17:00 3001 Hannover Burgdorf - Erlangen 1.30 12.00 4.90 1.15 3.27
du. 17:00 3003 Rhein Lowen - Melsungen 1.48 10.00 3.50 1.27 2.50



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:30 2337 Dubrava - Porec 1.13 15.00 7.60 1.06 5.25
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 2346 Großwallstadt - ASV Hamm 1.45 9.60 3.50 1.25 2.52
du. 18:00 3112 Elbflorenz - Hamburg 3.10 9.10 1.53 2.31 1.31
du. 18:00 3113 Huttenberg - Emsdetten 1.68 8.80 2.70 1.40 2.03
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1876 Tampa Bay Lightning - New York Islanders 1.82 4.20 3.50 1.25 1.86 1.18
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 8 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 2131 Benfica - Sporting 2.45 4.20 2.30 1.50 1.46 1.16
Scor la general 1-2!
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1312 MFK Sinara - Tyumen 1.65 5.10 3.60 1.21 2.07 1.11
Finala!
Cel mai bun din 5 meciuri!
Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:30 2259 Selkin V. - Kulikov S. 1.35 2.95
du. 15:45 2260 Golovachev E. - Tolmachev I. 1.70 2.05
du. 15:45 2261 Petrov V. - Kaplan S. 3.50 1.25
du. 16:00 2262 Kim S.I. - Meteleshko I. 1.65 2.15
du. 16:15 2263 Batalov A. - Poletaev I. 2.42 1.50
du. 16:15 2264 Melnikov V. - Innazarov A. 1.37 2.85
du. 16:30 2265 Kulikov S. - Kim S.I. 1.77 1.95
du. 16:45 2266 Kaplan S. - Melnikov V. 1.78 1.93
du. 16:45 2268 Tolmachev I. - Batalov A. 2.25 1.58
du. 17:00 2269 Meteleshko I. - Selkin V. 2.05 1.67
du. 17:15 2270 Innazarov A. - Petrov V. 1.73 1.98
du. 17:15 2271 Poletaev I. - Golovachev E. 1.57 2.25
du. 17:30 2273 Selkin V. - Kim S.I. 1.28 3.30
du. 17:45 2274 Golovachev E. - Batalov A. 1.88 1.83
du. 17:45 2275 Petrov V. - Melnikov V. 2.80 1.38
du. 18:00 2276 Kulikov S. - Meteleshko I. 2.05 1.67
du. 18:15 2277 Kaplan S. - Innazarov A. 1.25 3.50
du. 18:15 2278 Tolmachev I. - Poletaev I. 3.55 1.25
du. 19:30 2844 Staroverov V. - Chernov V. 2.55 1.45
du. 19:45 2850 Khramkov P. - Ilyukhin E. 2.05 1.68
du. 19:45 2852 Razinkov D. - Moshkov I. 2.25 1.57
du. 20:00 2853 Zemit I. - Pronin O. 6.50 1.08
du. 20:15 2855 Balakin D. - Beliakov V. 1.57 2.25
du. 20:15 2856 Yudin A. - Marshalov V. 1.55 2.30
du. 20:30 2857 Chernov V. - Zemit I. 3.40 1.27
du. 20:45 2858 Ilyukhin E. - Balakin D. 1.28 3.35
du. 20:45 2859 Moshkov I. - Yudin A. 1.77 1.95
du. 21:00 2860 Pronin O. - Staroverov V. 1.10 5.60
du. 21:15 2862 Beliakov V. - Khramkov P. 2.25 1.57
du. 21:15 2866 Marshalov V. - Razinkov D. 1.43 2.60
du. 21:30 2867 Staroverov V. - Zemit I. 4.80 1.15
du. 21:45 2868 Khramkov P. - Balakin D. 2.30 1.55
du. 21:45 2869 Razinkov D. - Yudin A. 2.05 1.68
du. 22:00 2870 Chernov V. - Pronin O. 2.10 1.65
du. 22:15 2871 Ilyukhin E. - Beliakov V. 1.28 3.35
du. 22:15 2872 Moshkov I. - Marshalov V. 1.45 2.55
du. 23:30 2874 Fedosov A. - Sayanov D. 2.00 1.72
du. 23:45 2875 Kirilenko A. - Zhurba N. 3.75 1.23
du. 23:59 2876 Ogay S. - Pavlenko R. 2.20 1.60
du. 23:59 2877 Gerasimov A. - Ramenskiy I. 2.42 1.50
du. 23:59 2878 Safonov V. - Serebrennikov A. 1.85 1.85
du. 23:59 2879 Sayanov D. - Chahur V. 1.57 2.25
du. 23:59 2880 Kutuzov O. - Ilin A. 2.20 1.60
du. 23:59 2881 Zhurba N. - Kalashnikov Ev. 2.25 1.57
du. 23:59 2882 Fedosov A. - Ogay S. 2.00 1.72
du. 23:59 2883 Kirilenko A. - Safonov V. 2.10 1.65
du. 23:59 2884 Mihaylov I.V. - Gerasimov A. 1.65 2.10
du. 23:59 2885 Chahur V. - Pavlenko R. 1.80 1.90
du. 23:59 2886 Ilin A. - Ramenskiy I. 1.60 2.20
du. 23:59 2887 Kalashnikov Ev. - Serebrennikov A. 1.90 1.80
du. 23:59 2888 Sayanov D. - Ogay S. 2.00 1.72
du. 23:59 2889 Kutuzov O. - Gerasimov A. 1.25 3.50
du. 23:59 2890 Zhurba N. - Safonov V. 1.15 4.80
du. 23:59 2892 Pavlenko R. - Fedosov A. 1.57 2.25
du. 23:59 2893 Ramenskiy I. - Mihaylov I.V. 1.72 2.00
du. 23:59 2895 Serebrennikov A. - Kirilenko A. 1.28 3.35
du. 23:59 2896 Ogay S. - Chahur V. 1.65 2.10
du. 23:59 2897 Gerasimov A. - Ilin A. 2.35 1.53
du. 23:59 2898 Safonov V. - Kalashnikov Ev. 2.20 1.60
du. 23:59 2900 Pavlenko R. - Sayanov D. 1.95 1.75
du. 23:59 2901 Ramenskiy I. - Kutuzov O. 1.95 1.75
du. 23:59 2902 Serebrennikov A. - Zhurba N. 2.35 1.53
du. 23:59 2906 Chahur V. - Fedosov A. 1.90 1.80
du. 23:59 2907 Kalashnikov Ev. - Kirilenko A. 1.43 2.60
Cel mai bun din 5 seturi.
Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:30 2321 Kireev S. - Gaynyuk V. 3.10 1.32
du. 15:30 2334 Kovalenko V. - Krol Y. 1.70 2.05
du. 15:45 2336 Doroshenko A. - Deynega K. 1.58 2.20
du. 15:45 2338 Sulim A. - Deynega M. 2.40 1.50
du. 16:00 2339 Mashtakov A. - Myronchenko M. 1.50 2.40
du. 16:00 2340 Pisklov S. - Gusev V. 1.85 1.85
du. 16:15 2342 Oprysk M. - Zavinskiy S. 3.25 1.30
du. 16:30 2343 Chukanov M. - Pisklov S. 1.75 1.97
du. 16:30 2344 Gusev V. - Kireev S. 2.05 1.70
du. 16:30 2345 Zakharov Y. - Kolesnik P. 1.58 2.20
du. 16:45 2347 Sulim A. - Zavinskiy S. 1.17 4.40
du. 17:00 2350 Gaynyuk V. - Kovalenko V. 1.43 2.60
du. 17:00 2357 Mashtakov A. - Zakharov Y. 1.58 2.20
du. 17:15 2358 Deynega K. - Sulim A. 2.05 1.70
du. 17:15 2359 Deynega M. - Panchenko B. 1.27 3.45
du. 17:30 2360 Kireev S. - Kovalenko V. 1.50 2.40
du. 17:45 2361 Doroshenko A. - Sulim A. 1.58 2.20
du. 17:45 2362 Panchenko B. - Deynega K. 3.25 1.30
du. 18:00 2364 Gusev V. - Chukanov M. 1.70 2.05
du. 18:00 2366 Pisklov S. - Krol Y. 2.05 1.70
du. 18:15 2368 Oprysk M. - Deynega M. 1.85 1.85
du. 18:15 2369 Zavinskiy S. - Kalenik S. 1.43 2.60
du. 18:30 2375 Krol Y. - Gusev V. 1.75 1.97
du. 18:30 2380 Pisklov S. - Kireev S. 3.10 1.32
du. 18:45 2381 Deynega M. - Zavinskiy S. 1.85 1.85
du. 18:45 2382 Kalenik S. - Doroshenko A. 1.32 3.10
du. 19:00 2385 Gaynyuk V. - Pisklov S. 1.55 2.30
du. 19:15 2386 Deynega K. - Oprysk M. 2.05 1.70
du. 19:15 2396 Sulim A. - Panchenko B. 1.50 2.40
du. 19:30 2411 Pisklov S. - Kovalenko V. 1.30 3.25
du. 20:00 2412 Chukanov M. - Krol Y. 1.85 1.85
du. 20:00 2413 Gusev V. - Gaynyuk V. 2.20 1.58
du. 20:15 2415 Kalenik S. - Deynega M. 2.05 1.70
du. 20:15 2428 Zavinskiy S. - Deynega K. 2.20 1.58
du. 20:30 2429 Gaynyuk V. - Chukanov M. 1.43 2.60
du. 20:30 2432 Krol Y. - Kireev S. 1.85 1.85
du. 20:45 2433 Deynega K. - Kalenik S. 2.05 1.70
du. 20:45 2434 Deynega M. - Doroshenko A. 2.10 1.65
du. 21:00 2436 Kovalenko V. - Gusev V. 2.20 1.58
du. 21:15 2447 Zavinskiy S. - Doroshenko A. 3.10 1.32
du. 21:45 2456 Smetenko V. - Khorolsky V. 1.58 2.20
du. 22:20 2459 Vavrenyuk S. - Lazebny R. 1.85 1.85
du. 22:55 2461 Smetenko V. - Lazebny R. 2.60 1.43
du. 23:30 2462 Vavrenyuk S. - Khorolsky V. 2.10 1.65
du. 23:45 2473 Gulevskiy N. - Borysov A. 2.05 1.70
du. 23:59 2477 Smetenko V. - Vavrenyuk S. 1.70 2.05
du. 23:59 2496 Kharchenko S. - Gulevskiy N. 1.85 1.85
du. 23:59 2497 Lazebny R. - Khorolsky V. 1.58 2.20
Cel mai bun din 5 seturi.
Ora Cod Eveniment 1 2
du. 15:35 2908 Tkachenko O. - Shcherbak D. 1.85 1.85
du. 15:50 2909 Petryshyn I. - Vorsulyak Ya. 1.55 2.30
du. 15:55 2647 Simonchuk D. - Zhukovskij A. 3.10 1.32
du. 16:10 2910 Levshin A. - Baklykov An. 1.43 2.60
du. 16:30 2651 Filatov S. - Lytvynenko M. 1.85 1.85
du. 16:45 2911 Shaban V. - Shcherbak D. 1.57 2.25
du. 16:55 2912 Demchuk I. - Vatsin I. 2.00 1.72
du. 17:00 2913 Ivasiv V. - Vorsulyak Ya. 1.58 2.25
du. 17:05 2652 Dubrovin D. - Pismenniy E. 2.35 1.53
du. 17:20 2914 Tkachenko O. - Levshin A. 1.62 2.15
du. 17:35 2915 Petryshyn I. - Faflei Y. 2.00 1.72
du. 17:55 2916 Shaban V. - Baklykov An. 1.58 2.25
du. 18:05 2919 Bosak V. - Demchuk I. 1.72 2.00
du. 18:30 2920 Levshin A. - Shcherbak D. 1.70 2.05
du. 18:40 2921 Tuchkevych V. - Vatsin I. 1.50 2.45
du. 18:45 2934 Faflei Y. - Vorsulyak Ya. 2.00 1.72
du. 19:05 2947 Shaban V. - Levshin A. 1.19 4.20
du. 19:20 2948 Ivasiv V. - Faflei Y. 1.57 2.25
du. 19:40 2949 Tkachenko O. - Baklykov An. 2.05 1.70
du. 19:50 2950 Tuchkevych V. - Demchuk I. 1.35 2.95
du. 20:15 2951 Shaban V. - Tkachenko O. 1.70 2.05
du. 20:25 2952 Bosak V. - Vatsin I. 1.30 3.20
du. 20:30 2953 Ivasiv V. - Petryshyn I. 1.85 1.85
du. 20:50 2954 Baklykov An. - Shcherbak D. 2.15 1.62
du. 21:00 2955 Tuchkevych V. - Bosak V. 1.75 1.97
du. 23:45 2956 Tsykhotskiy A. - Kostiuk O. 1.53 2.35
du. 23:59 2957 Tovkach M. - Kostiuk O. 1.57 2.25
du. 23:59 2958 Tsykhotskiy A. - Stasiuk B. 1.40 2.70
du. 23:59 2959 Stasiuk B. - Kostiuk O. 1.65 2.10
du. 23:59 2963 Tovkach M. - Stasiuk B. 1.47 2.50
du. 23:59 2964 Tsykhotskiy A. - Kaptanovsky A. 1.65 2.10
du. 23:59 2965 Tovkach M. - Tsykhotskiy A. 1.90 1.80
du. 23:59 2966 Kaptanovsky A. - Kostiuk O. 2.35 1.53
Cel mai bun din 5 seturi.