BILET VIRTUAL
 
+ 42 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1694 Maroc - Portugalia 5.50 3.70 1.70 2.19 1.15 1.26
Sfert de Finala! Al Thumama Stadium, Doha!
sâ. 21:00 1025 Anglia - Franta 3.10 3.25 2.45 1.57 1.38 1.33
Sfert de Finala! Al Bayt Stadium, Al Khor!
Se disputa in Qatar!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1035 Hermannstadt - Farul Constanta 3.65 3.10 2.20 1.66 1.27 1.33
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2112 Blackburn - Preston 2.15 3.10 3.30 1.26 1.58 1.26
sâ. 14:30 2120 Rotherham - Bristol City 2.80 3.25 2.35 1.49 1.35 1.24
sâ. 16:00 2119 Reading - Coventry 2.50 3.15 2.70 1.38 1.44 1.26
sâ. 17:00 2114 Blackpool - Birmingham 2.60 3.10 2.60 1.40 1.40 1.26
sâ. 17:00 2117 Middlesbrough - Luton 1.80 3.45 4.10 1.17 1.85 1.21
sâ. 17:00 2118 Millwall - Wigan 1.85 3.35 4.10 1.18 1.83 1.24
sâ. 17:00 2121 Sheffield Utd - Huddersfield 1.47 4.20 5.85 1.08 2.42 1.14
sâ. 17:00 2128 Stoke - Cardiff 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
sâ. 17:00 2129 Swansea - Norwich 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.23
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:45 1079 Oliveirense - Arouca 3.50 3.35 1.95 1.69 1.22 1.21
Faza Grupelor!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 2716 FC Andorra - Leganes 2.10 2.90 3.70 1.21 1.61 1.30
sâ. 20:00 2738 Villarreal B - Tenerife 2.70 2.80 2.80 1.36 1.39 1.33
sâ. 22:00 3048 Real Zaragoza - Huesca 2.00 2.85 4.20 1.16 1.68 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:45 1062 Sydney - Melbourne City 2.65 3.40 2.40 1.47 1.39 1.22
sâ. 13:30 1050 Perth Glory - Western United 2.75 3.55 2.25 1.53 1.36 1.20
sâ. 23:59 1085 Central Coast - Newcastle Jets 1.80 3.55 3.95 1.18 1.85 1.20
sâ. 23:59 1117 Macarthur - Melbourne Victory 3.65 3.45 1.90 1.76 1.21 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 5490 Ipswich - Peterborough 1.55 3.75 5.05 1.09 2.13 1.15
sâ. 14:30 5491 Shrewsbury - Bolton 3.05 3.05 2.20 1.51 1.27 1.24
sâ. 16:00 5494 Burton - Derby 3.00 3.20 2.15 1.53 1.27 1.21
sâ. 16:00 5497 Forest Green - Cheltenham 2.30 3.15 2.80 1.32 1.47 1.22
sâ. 17:00 5492 Accrington - Portsmouth 3.05 3.25 2.10 1.56 1.26 1.21
sâ. 17:00 5493 Bristol Rovers - Port Vale 2.40 3.15 2.65 1.35 1.42 1.22
sâ. 17:00 5495 Cambridge Utd - Plymouth 3.05 3.25 2.10 1.56 1.26 1.21
sâ. 17:00 5496 Exeter - Sheffield Wed 3.55 3.30 1.90 1.69 1.19 1.20
sâ. 17:00 5498 Lincoln - Wycombe 2.70 3.20 2.35 1.45 1.34 1.22
sâ. 17:00 5499 Milton Keynes - Fleetwood 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
sâ. 17:00 5500 Morecambe - Charlton 3.55 3.30 1.90 1.69 1.19 1.20
sâ. 17:00 5501 Oxford Utd - Barnsley 2.25 3.20 2.85 1.31 1.49 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 5699 Carlisle - Barrow 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
sâ. 15:00 5700 Crewe - Leyton 3.65 3.15 1.95 1.67 1.19 1.23
sâ. 15:00 5703 Harrogate - Northampton 2.95 3.15 2.20 1.51 1.28 1.22
sâ. 16:00 5705 Rochdale - Stockport 3.90 3.30 1.82 1.77 1.16 1.20
sâ. 17:00 5702 Grimsby - Tranmere 2.20 3.00 3.10 1.26 1.51 1.25
sâ. 17:00 5704 Newport - Doncaster 1.95 3.10 3.65 1.19 1.66 1.23
sâ. 17:00 5706 Salford - Walsall 2.35 3.10 2.75 1.32 1.44 1.23
sâ. 17:00 5707 Stevenage - Mansfield 1.95 3.25 3.45 1.21 1.66 1.21
sâ. 17:00 5708 Sutton - Colchester 1.90 3.30 3.55 1.19 1.69 1.20
sâ. 17:00 5709 Swindon - Wimbledon 1.90 3.35 3.50 1.20 1.69 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 5711 Bromley - Wealdstone 1.73 3.50 4.05 1.15 1.86 1.18
sâ. 17:00 5712 Eastleigh - Wrexham 4.90 3.95 1.55 2.17 1.10 1.14
sâ. 17:00 5713 Maidenhead - Notts County 7.30 4.65 1.32 2.81 1.02 1.08
sâ. 17:00 5715 Maidstone - Altrincham 2.65 3.35 2.30 1.46 1.35 1.19
sâ. 17:00 5716 Solihull Moors - Aldershot 1.55 3.85 4.90 1.09 2.13 1.14
sâ. 17:00 5717 Woking - York City 1.60 3.65 4.75 1.10 2.04 1.16
sâ. 17:00 5718 Yeovil - Scunthorpe 2.05 3.25 3.20 1.24 1.60 1.21
sâ. 17:00 5878 Boreham - Southend 2.45 3.10 2.65 1.35 1.41 1.23
sâ. 17:00 5879 Chesterfield - Dorking 1.38 4.45 6.20 1.04 2.56 1.09
sâ. 17:00 5886 Halifax - Barnet 1.90 3.40 3.45 1.21 1.70 1.19
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2131 Banbury United - Curzon 1.95 3.45 3.25 1.23 1.66 1.18
sâ. 17:00 2136 Buxton - Peterborough Sports 2.35 3.25 2.65 1.35 1.45 1.21
sâ. 17:00 2138 Chester - Alfreton 1.75 3.55 4.00 1.16 1.86 1.18
sâ. 17:00 2139 Chorley - Telford 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
sâ. 17:00 2154 Farsley - Leamington 2.00 3.25 3.30 1.23 1.62 1.21
sâ. 17:00 2157 Gloucester - Darlington 2.55 3.40 2.35 1.44 1.38 1.19
sâ. 17:00 2158 Kettering - AFC Fylde 3.65 3.45 1.85 1.76 1.19 1.19
sâ. 17:00 2162 Kidderminster - Blyth 1.55 3.80 5.15 1.09 2.16 1.16
sâ. 17:00 2163 Kings Lynn - Bradford PA 1.32 4.50 7.70 1.01 2.81 1.09
sâ. 17:00 2164 Scarborough - Brackley 3.30 3.25 2.00 1.62 1.23 1.21
sâ. 17:00 2166 Southport - Boston Utd 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
sâ. 17:00 2169 Spennymoor - Hereford 2.15 3.35 2.90 1.30 1.54 1.20
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 5880 Chippenham - Ebbsfleet 5.00 3.90 1.55 2.17 1.10 1.15
sâ. 17:00 5881 Concord - Hungerford 2.25 3.25 2.80 1.32 1.49 1.21
sâ. 17:00 5882 Dartford - Bath 2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
sâ. 17:00 5883 Dover - Worthing 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
sâ. 17:00 5884 Eastbourne - Oxford City 2.10 3.40 2.95 1.29 1.56 1.19
sâ. 17:00 5885 Farnborough - Hemel 2.35 3.25 2.65 1.35 1.45 1.21
sâ. 17:00 5887 Hampton & Richmond - Cheshunt 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
sâ. 17:00 5888 Slough - Havant & W 3.55 3.40 1.87 1.72 1.19 1.19
sâ. 17:00 5889 St Albans - Chelmsford 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
sâ. 17:00 5890 Tonbridge - Weymouth 2.20 3.30 2.85 1.31 1.51 1.20
sâ. 17:00 5891 Welling - Taunton Town 2.15 3.15 3.05 1.27 1.53 1.22








 
+ 4 speciale
 




 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3190 (F) WS Wanderers - (F) Adelaide Utd 6.45 4.65 1.37 2.68 1.05 1.10
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1219 Lierse K. - Dender 1.90 3.70 3.20 1.24 1.70 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1132 (F) Zulte Waregem - (F) Leuven 13.70 7.45 1.12 4.78 0.00 0.00
sâ. 16:30 1134 (F) Club Brugge - (F) Gent 1.43 4.25 5.70 1.06 2.41 1.11
sâ. 16:30 1138 (F) St. Liege - (F) Genk 2.20 3.50 2.70 1.34 1.51 1.18
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 5134 Anorthosis - Olympiakos Nicosia 1.50 3.75 5.65 1.06 2.23 1.15
sâ. 19:00 5135 Enos.Paralimni - Apollon 4.10 3.40 1.75 1.84 1.14 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1516 Atlas Delmenhorst - Phonix Lubeck 2.60 3.55 2.25 1.49 1.36 1.17
sâ. 15:00 1524 BSV SW Rehden - Hildesheim 1.87 3.65 3.30 1.22 1.72 1.16
sâ. 15:00 1534 Havelse - Kickers Emden 1.43 4.55 5.25 1.08 2.41 1.09
sâ. 15:00 1542 Lubeck - Bremer SV 1.12 7.05 13.30 0.00 4.56 0.00
sâ. 17:00 1699 SSV Jeddeloh II - Hamburg SV II 2.40 3.60 2.40 1.43 1.43 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1509 Babelsberg - Cottbus 2.90 3.60 2.10 1.59 1.31 1.18
sâ. 14:00 1513 Lichtenberg 47 - Greifswalder FC 3.05 3.55 2.00 1.62 1.27 1.17
sâ. 14:00 1514 Meuselwitz - Tennis Borussia Berlin 1.40 4.35 5.70 1.05 2.44 1.09
sâ. 15:00 1526 Carl Zeiss Jena - Lok. Leipzig 2.20 3.55 2.75 1.34 1.53 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1535 Homburg - SGV Freiberg 1.55 3.80 4.95 1.09 2.13 1.14
sâ. 15:00 1536 Kassel - FSV Frankfurt 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
sâ. 15:00 1547 Mainz II - SG Barockstadt 2.40 3.30 2.55 1.38 1.42 1.20
sâ. 15:00 1550 Offenbacher - Koblenz 1.25 5.10 8.80 0.00 3.20 1.06
sâ. 15:00 1555 TSG Balingen - Aalen 1.73 3.65 4.05 1.16 1.90 1.18
sâ. 15:00 1556 TSV Steinbach - Bahlinger 1.65 3.65 4.50 1.12 2.00 1.17
sâ. 15:00 1557 Ulm - Eintracht Trier 1.20 5.60 10.20 0.00 3.58 1.04
sâ. 15:00 1560 VFB Stuttgart II - Wormatia Worms 1.75 3.45 3.90 1.15 1.81 1.17
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1517 B. Monchengladbach II - Duren 1.65 3.70 4.40 1.13 1.99 1.16
sâ. 15:00 1518 Bocholt - Preussen Munster 8.10 4.60 1.30 2.90 0.00 1.09
sâ. 15:00 1537 Koln II - 1.FC Kaan-Marienborn 1.98 3.45 3.30 1.25 1.67 1.20
sâ. 15:00 1551 Rodinghausen - Fortuna Koln 2.00 3.30 3.35 1.23 1.65 1.21
sâ. 15:00 1553 SV Straelen - Oberhausen 5.90 3.85 1.45 2.31 1.04 1.13
sâ. 15:00 1569 Wattenscheid - Ahlen 2.60 3.45 2.30 1.47 1.37 1.18
sâ. 15:00 1570 Wiedenbruck - Wuppertaler 3.35 3.50 1.90 1.69 1.22 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:45 2963 Kifisia FC - Of Ierapetras 1.27 4.75 9.80 0.00 3.17 1.09
sâ. 15:00 2965 PASA Irodotos - Kallithea 9.55 3.95 1.33 2.77 0.00 1.13
Faza Grupelor!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 3360 Sudeva Delhi - Churchill Brothers 3.50 3.10 2.00 1.63 1.20 1.23
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5724 Goa - Odisha 2.10 3.50 2.95 1.30 1.58 1.19
sâ. 16:00 5725 Northeast United - Chennaiyin 3.30 3.40 1.95 1.66 1.23 1.19
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1709 Larne - Newry City 1.15 6.25 12.40 0.00 4.11 1.02
sâ. 17:00 1711 Portadown - Ballymena 3.50 3.50 1.85 1.73 1.20 1.17
sâ. 17:00 5731 Dungannon - Carrick Rangers 3.15 3.40 2.00 1.62 1.25 1.19
sâ. 17:00 5898 Glentoran - Glenavon 1.30 4.95 7.20 1.02 2.90 1.07
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 1273 San Donato - Imolese 2.15 2.90 3.35 1.22 1.54 1.27
sâ. 15:30 1284 Torres - Gubbio 3.35 3.00 2.10 1.57 1.22 1.25
sâ. 15:30 5740 Alessandria - Montevarchi Calcio 2.35 2.95 2.90 1.29 1.45 1.26
sâ. 15:30 5741 Reggiana - Olbia 1.42 4.00 6.40 1.04 2.44 1.13
sâ. 15:30 5742 Vis Pesaro - Cesena 3.70 3.10 1.95 1.67 1.19 1.24
sâ. 18:30 1279 Lucchese - Carrarese 2.10 3.00 3.35 1.22 1.57 1.25
sâ. 18:30 1281 Pontedera - Fermana 1.90 3.05 4.15 1.16 1.74 1.26
sâ. 18:30 1282 Rimini - Ancona 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26
sâ. 18:30 1283 Siena - Fiorenzuola 2.05 3.00 3.45 1.21 1.59 1.25
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 3196 Sporting B - Amora 2.35 3.05 2.80 1.31 1.45 1.24
sâ. 21:00 3028 Leiria - Real SC 1.35 3.95 8.60 0.00 2.68 1.13
Faza Grupelor!
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 2520 U19 Benfica - U19 Maritimo 1.22 6.05 8.00 1.01 3.41 1.03
Faza Grupelor!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1286 Stenhousemuir - Forfar Athletic 2.00 3.50 3.20 1.26 1.65 1.19
sâ. 17:00 5905 East Fife - Bonnyrigg Rose 2.05 3.35 3.10 1.26 1.59 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2320 Elgin City - Clyde 2.45 3.30 2.50 1.39 1.41 1.20
sâ. 17:00 2215 Kelty Hearts - Linfield 3.25 3.50 1.95 1.67 1.24 1.18
sâ. 17:00 2379 Queens Park - Montrose 1.82 3.55 3.60 1.19 1.77 1.17
sâ. 17:00 2383 Raith - Morton 2.20 3.35 2.80 1.31 1.51 1.20
Optimi de Finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 5745 Bravo - Koper 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1721 Celta Vigo B - Cultural Leonesa 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
sâ. 18:00 2302 R. Sociedad B - CF La Nucia 1.95 3.30 3.70 1.21 1.73 1.24
sâ. 19:00 1253 Real Madrid B - Talavera de La Reina 1.23 5.25 9.40 0.00 3.33 1.06
sâ. 19:00 1722 San Fernando - Algeciras 2.55 2.95 2.65 1.35 1.38 1.26
sâ. 19:00 2303 CD Numancia - Logrones 2.50 3.00 2.65 1.35 1.39 1.25
sâ. 19:00 2308 Eldense - Amorebieta 1.75 3.55 4.40 1.16 1.95 1.21
Faza Grupelor!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 3367 Burgos Promesas - Cristo Atletico 3.25 3.30 2.00 1.62 1.23 1.20
sâ. 19:00 3380 Guijuelo - Bergantinos 1.93 3.25 3.50 1.20 1.67 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 3029 Union Mutilvera - Alfaro CD 1.95 3.30 3.45 1.21 1.67 1.21
sâ. 18:00 3377 Racing Rioja - Tudelano 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
sâ. 18:00 3379 San Juan - Logrones B 2.30 3.15 2.80 1.32 1.47 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3434 Granada B - Ucam Murcia 3.15 3.05 2.15 1.53 1.25 1.24
sâ. 17:00 3436 Cadiz B - Betis B 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
sâ. 19:00 3440 Sevilla B - Xerez D.F.C. 2.15 3.10 3.10 1.26 1.53 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1730 (F) Madrid CFF - (F) Valencia 1.70 3.65 4.05 1.15 1.90 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2350 Connahs Q. - Aberystwyth 1.33 4.60 7.10 1.02 2.76 1.09
sâ. 15:00 2351 Flint - Cardiff Metropolitan 3.35 3.25 2.00 1.63 1.23 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 1418 Kecioerenguecue - Adanaspor AS 1.75 3.55 3.90 1.16 1.84 1.17
sâ. 12:30 1419 Tuzlaspor - Rizespor 3.40 3.35 1.95 1.67 1.22 1.20
sâ. 18:00 1421 Goztepe - Manisa FK 2.20 3.30 2.85 1.31 1.51 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1083 Alvarez J.(ARG) - DA 35.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 17:00 1089 Ramos G.(POR) - DA 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 17:00 4016 Leao R.(POR) - DA 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 17:00 4327 Ronaldo C.(POR) - DA 65.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 1759 Rashford M. (ANG) - DA 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 1262 Saka B. (ANG) - DA 35.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 4197 Kane H.(ANG) - DA 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 5414 Bellingham J.(ANG) - DA 150.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 4188 Giroud O.(FRA) - DA 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 4190 Griezmann A. (FRA) - DA 150.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 21:00 4315 Mbappe K.(FRA) - DA 1.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Nu se iau in considerare golurile marcate din loviturile de departajare, prelungiri sau autogolurile. In cazul in care sunt mai multi castigatori, cota se imparte la nr. acestora. Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 18:00 3988 Athletic Constanta - Steaua 1.38 16.00 3.40 1.22 2.59
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 3172 Kolossos Rhodes - Peristeri 2.30 13.00 1.77 1.83 1.48
sâ. 16:00 3174 Lavrio - AS Karditsas 1.60 14.00 2.60 1.38 2.06
sâ. 19:15 3175 Promitheas - Apollon Patras 1.17 21.00 5.60 1.07 3.90
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 12:00 2562 Buyukcekmece - Bahcesehir Kol. 2.20 13.00 1.82 1.78 1.52
sâ. 14:30 2565 Konyaspor - Bursaspor 2.40 14.00 1.70 1.91 1.44
sâ. 17:00 2566 Pinar Karsiyaka - Petkim Spor 1.37 16.00 3.50 1.21 2.62
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:00 1925 Melbourne Utd - Brisbane Bullets 1.82 13.00 2.20 1.52 1.78
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:30 2574 (F) Bendigo Spirit - (F) Adelaide Lightning 1.57 14.00 2.55 1.37 2.05
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 2575 Chernomorets - Beroe 1.38 15.00 3.20 1.21 2.43
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 3038 Pinheiros - Sao Jose Dos Campos 1.33 16.00 3.45 1.18 2.60
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 18:30 4012 Pardubice - Ostrava 1.15 20.00 5.50 1.05 3.75
sâ. 18:45 2576 Kolin - Olomoucko 1.12 21.00 6.20 1.03 4.11
sâ. 19:00 3188 Hradec Kralove - USK Praga 3.10 15.00 1.42 2.31 1.23
sâ. 19:00 3189 Slavia Prague - Brno 3.10 15.00 1.40 2.37 1.23
sâ. 19:00 4036 Decin - Usti nad Labem 1.33 16.00 3.50 1.18 2.60
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 20:00 2586 Zabok - Dinamo Zagreb 1.58 14.00 2.55 1.37 2.04
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 18:00 2598 Lugano - Fribourg 10.00 27.00 1.04 6.17 0.00
sâ. 19:00 2599 Neuchatel - BBC Nyon 1.30 16.00 3.65 1.18 2.82
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 4132 Kk Parnu - BK Liepaja 1.32 16.00 3.60 1.16 2.64
sâ. 17:00 4133 Rakvere Tarvas - Keila 4.20 17.00 1.24 3.03 1.11
sâ. 19:00 4147 Valmiera Glass Via - Kk Rapla 6.40 22.00 1.12 4.11 1.02
sâ. 20:15 4155 Prometey - Latvijas Universitate 1.01 29.00 14.00 0.00 6.84
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 2612 Boulazac - Saint Vallier 1.15 22.00 6.00 1.03 3.75
sâ. 19:00 2614 Quimper - BC Gries-Souffel 1.37 16.00 3.50 1.18 2.46
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:00 2615 (F) Bourges - (F) Flammes Carolo 1.15 22.00 6.00 1.05 3.94
 
+ 15 speciale
 















 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 4176 (F) Halle Lions - (F) Saarlouis 2.30 13.00 1.68 2.03 1.53
sâ. 20:00 4182 (F) Marburg - (F) Freiburg 1.90 13.00 2.05 1.67 1.78
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 18:45 2655 Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Beer Sheva 1.08 23.00 7.20 1.05 6.21
sâ. 19:20 2656 Maccabi Tel Aviv - Bnei Herzelia 1.10 22.00 6.60 1.07 5.62
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 20:00 2659 (F) Polisportiva A. Galli - (F) San Giovanni 6.80 22.00 1.10 5.62 1.06
sâ. 21:30 2664 (F) Faenza - (F) San Martino 2.00 13.00 1.90 1.78 1.70
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 3051 MZT Skopje - Borac 1.65 13.00 2.40 1.49 2.08
sâ. 19:00 3052 Crvena Zvezda - Mornar Bar 1.06 25.00 8.50 1.03 6.97
sâ. 21:00 3053 Buducnost - Studentski Centar 1.13 21.00 6.00 1.09 4.95
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 2669 Rytas - Lietkabelis 1.47 14.00 2.85 1.27 2.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 2680 Centrum Tigers - Nidaros Jets 1.03 28.00 11.00 0.00 6.55
sâ. 17:30 2681 Tromso - Gimle 2.50 14.00 1.60 2.01 1.38
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 18:30 4278 Sokol Lancut - Gdynia 3.25 15.00 1.38 2.43 1.21
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 4232 Iskra Svit - Lucenec 1.52 14.00 2.70 1.31 2.09
sâ. 20:00 4246 Spisski Rytieri - Prievidza 1.12 21.00 6.20 1.03 4.11
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 14:00 2684 Podcetrtek - Sencur 2.00 13.00 1.90 1.67 1.60
sâ. 20:00 2685 Hopsi Polzela - Helios Domzale 8.80 25.00 1.06 5.55 0.00
sâ. 20:00 2686 KD Ilirija - LTH Castings 1.15 20.00 5.50 1.06 3.94
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 2688 Almansa - Oviedo 1.33 17.00 3.75 1.18 2.78
 
+ 12 speciale
 












 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:04 2698 Uppsala - Sodertelje 2.10 13.00 1.90 1.67 1.54
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:30 2699 (F) Hogsbo Basket - (F) Lund 2.85 14.00 1.47 2.26 1.29
sâ. 18:00 2700 (F) Uppsala Basket - (F) Norrkoping 2.05 13.00 1.90 1.67 1.57
sâ. 19:00 2701 (F) Lulea - (F) Alvik Bbk 1.02 29.00 12.00 0.00 6.98
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 13:00 3057 (F) Fenerbahce SK - (F) Besiktas 1.01 29.00 15.00 0.00 8.26
sâ. 15:00 2702 (F) Emlak Konut - (F) Galatasaray 2.15 13.00 1.80 1.80 1.55
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 2712 Atomeromu - Zalakeramia 1.83 13.00 2.10 1.54 1.73
sâ. 19:00 2714 Budapesti Honved - Hubner Nyiregyhaza 1.60 13.00 2.50 1.38 2.01
sâ. 19:00 4249 Szolnoki Olaj - Kormend 1.30 16.00 3.65 1.18 2.82
sâ. 19:00 4255 Szombathely - Szedeak 1.10 23.00 7.10 1.02 4.66


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 2074 (F) Kastamonu - (F) Metz 16.00 20.00 1.01 9.19 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:00 4312 PSG - Cesson 1.04 17.00 13.00 0.00 6.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 3665 Minden - Leipzig 3.75 7.80 1.42 2.46 1.18
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 3678 Cisne BM - La Rioja 4.60 10.00 1.27 3.09 1.12
sâ. 18:30 2592 Puente Genil - Bidasoa Irun 3.95 8.80 1.37 2.62 1.17
sâ. 20:00 3641 Anaitasuna - Benidorm 1.68 7.60 2.70 1.35 1.94
sâ. 21:30 3680 Granollers - Atl. Valladolid 1.15 11.00 6.60 1.04 4.14
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 3363 Hammarby - Guif 1.35 9.60 3.95 1.17 2.70
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 3287 Kolding - Nordsjaelland 1.17 11.00 6.80 1.04 3.90
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 2720 Manchester Storm - Nottingham Panthers 2.50 4.30 2.10 1.57 1.41 1.14
sâ. 21:00 2721 Cardiff - Belfast Giants 2.42 4.10 2.20 1.52 1.43 1.15
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2746 Nidaros - Bergen Ishockeyklubb 1.48 4.90 4.30 1.15 2.36 1.12
sâ. 17:00 2748 Narvik - Furuset 1.35 5.00 5.80 1.08 2.79 1.11
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.