BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:30 4517 Universitatea Cluj - ACS Viitorul Tg. Jiu 2.20 3.15 3.45 1.28 1.63 1.30
mi. 20:30 3993 Petrolul Ploiesti - Astra Giurgiu 2.70 3.10 2.60 1.43 1.40 1.28
Sferturi de finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 52 speciale
 




















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 3192 Burnley - Leicester 3.70 3.20 2.05 1.70 1.24 1.28
mi. 20:00 3193 Sheffield Utd - Aston Villa 3.55 3.35 2.05 1.71 1.26 1.26
mi. 22:15 3200 Crystal Palace - Manchester Utd 6.75 4.30 1.45 2.60 1.07 1.16
 
+ 47 speciale
 















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 3155 Brest - Dijon 1.70 3.85 4.70 1.17 2.10 1.21
mi. 20:00 3156 Lyon - Rennes 1.60 4.05 5.35 1.14 2.28 1.19
mi. 20:00 3157 Metz - Angers 2.50 3.00 3.00 1.35 1.49 1.32
mi. 20:00 3161 Nice - Nimes 1.75 3.65 4.40 1.17 1.98 1.21
mi. 20:00 3162 St. Etienne - Lens 2.65 3.15 2.65 1.42 1.42 1.29
mi. 22:00 3171 Bordeaux - PSG 6.75 4.30 1.45 2.60 1.07 1.16
mi. 22:00 3172 Lille - Marseille 1.70 3.50 5.30 1.13 2.09 1.25
mi. 22:00 3173 Montpellier - Lorient 1.98 3.45 3.50 1.25 1.72 1.23
mi. 22:00 3174 Nantes - Reims 2.45 2.95 3.10 1.33 1.50 1.33
mi. 22:00 3175 Strasbourg - Monaco 3.80 3.60 1.85 1.83 1.21 1.21
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 1679 RW Essen - Kiel 5.10 3.60 1.70 2.09 1.14 1.24
mi. 21:45 1680 RB Leipzig - Wolfsburg 1.85 3.65 3.90 1.22 1.87 1.22
Sferturi de finala! Un singur meci!
 
+ 44 speciale
 












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 3178 Sassuolo - Napoli 3.45 3.40 2.10 1.70 1.29 1.27
mi. 21:45 1442 Fiorentina - AS Roma 3.60 3.35 2.00 1.72 1.24 1.25
mi. 21:45 3181 AC Milan - Udinese 1.80 3.50 4.35 1.18 1.92 1.23
mi. 21:45 3182 Atalanta - Crotone 1.18 6.70 12.00 0.00 4.26 1.04
mi. 21:45 3183 Benevento - Verona 3.25 3.15 2.25 1.58 1.30 1.29
mi. 21:45 3185 Cagliari - Bologna 2.55 3.15 2.70 1.40 1.44 1.27
mi. 21:45 3186 Genoa - Sampdoria 2.80 3.00 2.55 1.43 1.36 1.29
 
+ 39 speciale
 







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2177 Barcelona - Sevilla 1.53 4.40 5.60 1.12 2.44 1.17
Meci tur: 0-2
Semifinale! Retur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 1083 Norwich - Brentford 2.20 3.20 3.20 1.29 1.58 1.26
mi. 21:00 1084 QPR - Barnsley 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.28
mi. 21:00 1085 Watford - Wycombe 1.35 4.50 7.85 1.03 2.83 1.12
mi. 21:45 1086 Bristol - Bournemouth 4.10 3.40 1.85 1.84 1.19 1.24
mi. 21:45 1087 Sheffield Wed - Rotherham 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
mi. 22:15 1088 Stoke - Swansea 2.55 2.90 2.85 1.34 1.42 1.31
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 2750 Chippa Utd - Cape Town City 3.20 3.00 2.30 1.53 1.29 1.30
mi. 17:00 2751 Golden Arrows - Baroka 2.15 2.60 4.15 1.17 1.58 1.37
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:50 2496 AL Shoulla FC - Al Fayha 4.50 3.55 1.70 1.96 1.14 1.20
mi. 15:05 2497 Al Hazm - Al Draih 1.45 3.85 6.65 1.04 2.41 1.15
mi. 17:20 2498 Al Sahel - AL Nahda FC 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
mi. 17:20 2500 Al Thoqbah - Najran 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 1209 Wolfsberger - LASK Linz 3.95 3.65 1.80 1.88 1.19 1.20
mi. 22:00 1210 Sturm Graz - Salzburg 5.85 4.35 1.45 2.47 1.08 1.13
Semifinale!Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 2502 Sumgayit - Zira 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.24
mi. 16:15 2503 Neftchi Baku - Sabah 1.40 4.25 7.65 1.04 2.70 1.15
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:10 2514 Al Hidd - East Riffa 2.30 3.40 2.85 1.36 1.53 1.23
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1211 Eupen - Gent 3.55 3.60 1.95 1.77 1.25 1.22
mi. 21:45 1212 Anderlecht - Cercle Brugge 1.48 4.15 5.75 1.08 2.39 1.14
Sferturi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 2752 Botev Plovdiv - CSKA 1948 4.25 3.30 1.85 1.84 1.17 1.25
mi. 15:00 2753 Tsarsko Selo - Ludogorets 10.00 4.75 1.32 3.19 1.02 1.13
mi. 18:00 2755 Levski Sofia - Beroe 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 2756 Liberec - Ceske Budejovice 1.90 3.50 3.80 1.22 1.80 1.23
mi. 15:00 2757 Teplice - Brno 1.95 3.50 3.55 1.24 1.74 1.22
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 5163 Osijek - Rijeka 2.25 3.20 3.00 1.31 1.53 1.25
mi. 18:00 5164 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1.28 5.35 8.20 1.02 3.21 1.07
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3232 Patriotas - America De Cali 3.40 2.70 2.30 1.49 1.23 1.33
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2759 Atletico FC - Tigres 2.70 2.55 3.05 1.30 1.37 1.39
mi. 22:00 2760 Leones - Llaneros 2.05 2.80 4.25 1.17 1.67 1.34
mi. 22:00 2761 Real Cartagena - Boca Juniors 2.20 2.65 4.05 1.19 1.59 1.38
mi. 23:00 2762 Fortaleza - U.Magdalena 1.85 3.00 4.65 1.13 1.81 1.28
mi. 23:59 2765 Huila - Valledupar 1.75 3.00 5.40 1.09 1.91 1.28
mi. 23:59 3217 Real San Andres - Orsomarso 2.15 3.00 3.45 1.24 1.59 1.28
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:00 2527 Limon - Herediano 3.60 3.30 2.00 1.70 1.23 1.25
mi. 23:59 4835 Sporting FC - Perez Zeledon 2.25 3.25 2.95 1.32 1.53 1.24
mi. 23:59 4837 Dep.Saprissa - San Carlos 1.50 4.15 5.50 1.09 2.34 1.14
mi. 23:59 4843 Guadalupe - Alajuelense 3.75 3.60 1.85 1.82 1.21 1.20
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2766 AEL Limassol - Nea Salamina 1.52 3.90 5.70 1.08 2.29 1.16
Sferturi de finala! Tur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:15 1259 St. Gallen - Servette 2.15 3.50 3.05 1.32 1.61 1.22
mi. 21:30 1266 Basel - Young Boys 5.30 4.05 1.55 2.27 1.11 1.16
mi. 21:30 1267 Vaduz - Lausanne 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.24
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1275 Aarhus - Nordsjælland 1.60 4.00 4.65 1.13 2.13 1.15
mi. 19:00 1276 Horsens - Aalborg 3.10 3.30 2.15 1.58 1.29 1.23
mi. 21:00 1282 FC Copenhaga - Vejle 1.55 4.05 5.55 1.11 2.32 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1287 Lubeck - Hansa Rostock 3.65 3.40 1.90 1.74 1.21 1.21
mi. 18:00 1288 Saarbrucken - Duisburg 2.05 3.25 3.20 1.24 1.60 1.21
mi. 18:00 1289 Uerdingen - Ingolstadt 3.75 3.25 1.90 1.72 1.19 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 2778 FSV Frankfurt - SC Freiburg II 3.00 2.95 2.35 1.47 1.29 1.28
mi. 20:00 2779 Ulm - Koblenz 1.33 4.85 7.35 1.03 2.89 1.09
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 2768 Aachen - Preussen Munster 3.10 3.00 2.25 1.51 1.27 1.26
mi. 19:00 2769 Lippstadt - Lotte 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22
mi. 19:00 2770 Wuppertaler - Fortuna Koln 3.60 3.40 1.90 1.73 1.21 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1290 Lamia - PAOK 6.25 4.00 1.47 2.41 1.06 1.15
Scor tur: 2-5
mi. 20:00 1291 Panathinaikos - Giannina 1.45 4.10 7.30 1.06 2.60 1.17
Scor tur: 1-2
Sferturi de finala!Retur.
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:50 5186 Maccabi Petah Tikva - Netanya 2.50 3.15 2.70 1.38 1.44 1.26
mi. 20:00 5187 Kiryat Shmona - H. Beer Sheva 3.35 3.15 2.10 1.61 1.25 1.25
mi. 20:45 5188 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa 5.60 3.60 1.58 2.17 1.09 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:30 5191 Olbia - Como 3.25 3.05 2.15 1.56 1.25 1.26
mi. 16:00 5192 Albinoleffe - Lucchese 1.85 3.30 3.90 1.17 1.77 1.22
mi. 16:00 5193 Lecco - Renate 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
mi. 16:00 5194 Piacenza - Giana Erminio 2.10 3.10 3.30 1.24 1.58 1.24
mi. 16:00 5195 Pro Vercelli - Pergolettese 1.65 3.55 4.70 1.12 2.00 1.18
mi. 19:00 5196 U23 Juventus - Novara 2.65 2.90 2.65 1.37 1.37 1.29
mi. 19:30 5197 Pontedera - Pistoiese 2.05 3.10 3.45 1.22 1.62 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2789 Vis Pesaro - Feralpisalo 3.20 3.00 2.20 1.53 1.26 1.26
mi. 16:00 4709 Triestina - Gubbio 1.85 3.30 3.90 1.17 1.77 1.22
mi. 16:00 4853 Arezzo - Mantova 2.70 2.95 2.55 1.40 1.35 1.27
mi. 18:30 1038 Modena - Imolese 1.57 3.55 5.50 1.08 2.14 1.18
mi. 18:30 1040 Sudtirol - Fano 1.55 3.60 5.65 1.07 2.18 1.18
mi. 18:30 4710 Ravenna - Matelica 2.20 3.20 3.00 1.29 1.53 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1037 Paganese - Viterbese 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
mi. 16:00 2777 Foggia - Vibonese 1.98 3.10 3.65 1.20 1.66 1.25
mi. 16:00 4708 Casertana - Virtus Francavilla 2.15 3.10 3.20 1.26 1.56 1.25
mi. 21:30 1041 Catania - Palermo 1.88 3.30 3.75 1.19 1.74 1.21
mi. 21:30 2790 Monopoli - Bisceglie 1.88 3.25 3.85 1.18 1.74 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 2776 Matese - Atletico Porto Santelpidio 1.35 4.60 7.05 1.03 2.76 1.10
mi. 15:30 4701 Cittanovese - Paterno 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
mi. 15:30 4702 Foligno - San Donato 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
mi. 15:30 4703 Forli - Real Forte Querceta 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
mi. 15:30 4705 Monterosi FC - Vis Artena 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
mi. 15:30 4706 Montevarchi Calcio - Scandicci 1.45 4.05 6.50 1.06 2.47 1.15
mi. 15:30 4707 Muravera - Latina 2.65 3.20 2.45 1.44 1.37 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 3405 Avispa Fukuoka - Hokkaido Consadole Sapporo 3.30 3.35 2.00 1.65 1.24 1.21
mi. 11:00 3406 FC Tokyo - Tokushima 1.75 3.50 4.30 1.16 1.91 1.21
mi. 11:00 3408 Kashiwa Reysol - Yokohama FC 1.65 3.70 4.90 1.13 2.09 1.20
mi. 11:00 3410 Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai 1.50 4.45 5.25 1.11 2.38 1.13
mi. 12:00 3411 Kashima Antlers - Sagan Tosu 1.65 3.60 5.10 1.12 2.09 1.21
mi. 12:00 3416 Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse 1.65 3.80 4.40 1.14 2.02 1.16
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 2780 Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 1.40 4.40 6.75 1.05 2.64 1.12
mi. 12:00 2781 Nagoya Grampus - Gamba Osaka 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 1044 Tobol Kostanay - Kairat Almaty 4.35 3.60 1.75 1.95 1.17 1.21
Semifinala! Un singur meci!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 4714 Racing Union - Jeunesse Esch 2.35 3.55 2.55 1.40 1.47 1.19
mi. 20:30 4715 RM Hamm Benfica - Hostert 2.40 3.75 2.40 1.45 1.45 1.16
mi. 20:30 4718 Una Strassen - Differdange 2.60 3.55 2.30 1.49 1.38 1.18
mi. 20:30 4719 Union Titus Petange - Etzella Ettelbruck 1.85 3.85 3.35 1.24 1.77 1.16
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 1050 Santa Lucia - Mosta 2.40 3.55 2.50 1.42 1.45 1.19
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1052 Kawkab Marrakech - Hassania Agadir 7.45 4.05 1.45 2.60 1.06 1.18
mi. 20:30 1054 IR Tanger - FAR Rabat 2.25 2.95 3.35 1.26 1.55 1.31
Optimi de finala! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4739 Zacatecas Mineros - Cancun 2.15 3.05 3.35 1.25 1.58 1.27
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3418 Juarez - Monterrey 3.20 3.10 2.10 1.56 1.24 1.23
mi. 23:59 3426 Queretaro - Guadalajara 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
mi. 23:59 3440 Cruz Azul - Mazatlan 1.45 3.95 6.00 1.05 2.36 1.13
mi. 23:59 3441 Tijuana - Club America 2.50 3.15 2.60 1.38 1.41 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2841 U20 Juarez - U20 Monterrey 3.60 3.65 1.83 1.79 1.21 1.18
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1305 Heerenveen - Ajax 6.75 4.95 1.37 2.83 1.06 1.10
Semifinale! Un singur meci!
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 2785 Almere City - FC Volendam 2.20 3.55 2.75 1.34 1.53 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 4751 Tubas - Taraji W. Al-Nes 1.40 4.45 6.20 1.05 2.56 1.11
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:15 1309 FC Porto - Braga 1.80 3.70 3.95 1.20 1.89 1.20
Scor tur: 1-1
Semifinale!Retur.
 
+ 26 speciale
 


























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 1454 Chojnice - Cracovia 6.70 4.15 1.45 2.54 1.06 1.16
mi. 21:30 1457 Legia Varsovia - Piast Gliwice 1.65 3.75 4.80 1.13 2.08 1.19
Sferturi de finala!Un singur meci! Se pot juca pe teren neutru.
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2786 Covilha - Academico Viseu 2.05 3.10 3.60 1.22 1.65 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2787 Amora - Esperanca de Lagos 1.60 3.55 5.15 1.09 2.08 1.18
mi. 17:00 4865 Pinhalnovense - Louletano 3.40 3.15 2.05 1.62 1.23 1.24
mi. 21:30 1059 Ccdr Vila Cortez - Castro Daire 7.25 4.75 1.33 2.84 1.03 1.09
mi. 22:30 4866 Sporting B - Montijo 1.32 4.50 8.30 1.01 2.89 1.10
Grupe!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 4536 Ufa - Ural 2.50 2.90 3.00 1.33 1.46 1.32
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 2788 Tin.Zenit - Tin.CSKA Moscova 2.05 3.65 2.95 1.30 1.62 1.17
mi. 12:00 2791 Tin. Khimki - Tin. Lokomotiv M. 9.80 6.65 1.20 3.92 1.01 1.04
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 1316 Hamilton - St Johnstone 4.20 3.55 1.75 1.90 1.16 1.20
mi. 20:00 1319 Livingston - Rangers 8.45 4.55 1.33 2.93 1.02 1.11
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1060 Cukaricki - Metalac 1.37 4.45 8.00 1.04 2.83 1.13
mi. 15:00 1064 FK Vozdovac - Backa Palanka 1.53 4.00 5.65 1.10 2.32 1.17
mi. 15:00 1065 Mladost - Zlatibor Cajetina 1.63 3.70 5.10 1.12 2.12 1.20
mi. 15:00 1066 Napredak - Rad Belgrad 1.80 3.40 4.35 1.17 1.89 1.23
mi. 15:00 2792 Radnik - Novi Pazar 1.72 3.55 4.40 1.15 1.95 1.20
mi. 17:05 1074 Javor - FK Indija 1.80 3.50 4.20 1.18 1.89 1.22
mi. 17:05 1075 Proleter - Radnicki Nis 2.25 3.20 3.10 1.31 1.56 1.26
mi. 17:05 2793 Sp. Subotica - Macva 1.30 4.90 8.55 1.02 3.08 1.09
mi. 17:05 2794 TSC Backa Topola - Steaua Rosie B. 7.85 4.50 1.35 2.83 1.03 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 2842 Atletico Victoria - CD Atletico Paso 3.25 3.30 2.05 1.62 1.25 1.22
mi. 19:00 1076 Jove Espanol - Crevillente 1.95 3.30 3.50 1.21 1.68 1.21
mi. 19:00 1077 Novelda CF - CF Intercity 6.00 3.95 1.45 2.36 1.05 1.13
mi. 20:00 1079 Cerdanyola - Vilassar de Mar 1.83 3.40 3.85 1.18 1.79 1.20
mi. 20:00 1080 Zaragoza B - CF Illueca 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.22
mi. 20:15 2843 Siete Villas - UD Samano 2.05 3.30 3.25 1.25 1.62 1.22
mi. 21:00 1100 Manzanares - La Roda 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
mi. 21:00 2795 Santfeliuenc - Castelldefels 2.60 3.00 2.60 1.38 1.38 1.26
mi. 21:00 2844 Mostoles - Leganes B 5.30 3.65 1.57 2.14 1.09 1.17
mi. 22:00 1101 Vera - Union Guimar 1.55 3.95 4.95 1.10 2.17 1.14
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 2796 Ostersunds - Akropolis 1.45 4.10 6.40 1.06 2.47 1.15
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1103 Mwadui - Namungo 3.80 2.55 2.25 1.51 1.18 1.37
mi. 13:00 1111 Ihefu - Gwambina 2.30 2.60 3.55 1.21 1.49 1.35
mi. 15:00 1131 Kagera Sugar - Azam 3.25 2.55 2.50 1.41 1.25 1.37
mi. 15:00 1134 Ruvu Shooting - Dodoma Jiji 2.15 2.65 3.90 1.18 1.56 1.34
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1112 Rayong FC - Ratchaburi 4.80 4.05 1.55 2.17 1.11 1.14
mi. 13:00 1113 Suphanburi - Samut Prakan City 3.00 3.55 2.15 1.61 1.33 1.21
mi. 13:30 1114 Bangkok Utd - Nakhon Ratchasima 1.60 4.00 4.30 1.13 2.05 1.13
mi. 14:00 1115 Prachuap - Port FC 3.10 3.70 2.05 1.67 1.31 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1110 Nongbua Pitchaya - Chiangmai FC 1.55 4.05 5.00 1.11 2.22 1.15
mi. 13:00 4783 Chiangmai Utd - Phrae 1.65 3.70 4.60 1.13 2.03 1.18
mi. 13:00 4784 Nakhon Pathom - Lampang 1.22 5.80 9.25 0.00 3.53 1.05
mi. 13:00 4785 Sisaket - Kasetsart 2.15 3.50 2.85 1.32 1.56 1.19
mi. 14:00 4786 Customs Utd - Ayutthaya Utd 3.00 3.30 2.15 1.56 1.29 1.21
mi. 14:00 4787 Khonkaen FC - Uthai Thani FC 1.75 3.55 4.15 1.16 1.89 1.19
mi. 14:00 4788 Ranong United - Navy FC 1.80 3.55 3.90 1.18 1.84 1.19
mi. 14:00 4789 Udon Thani FC - Khon Kaen United FC 4.80 3.85 1.60 2.12 1.12 1.16
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 4790 JS Kairouanaise - Olympique Beja 4.75 3.25 1.75 1.91 1.13 1.24
mi. 15:00 4791 Rejiche - Club Africain 1.95 3.30 3.80 1.21 1.75 1.25
mi. 15:00 4868 Metlaoui - Etoile Sahel 4.25 3.15 1.90 1.79 1.17 1.27
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1355 Erzurumspor BB - Karagumruk 2.70 3.15 2.60 1.44 1.41 1.28
mi. 15:00 1356 Basaksehir - Konyaspor 2.10 3.25 3.60 1.26 1.69 1.29
mi. 15:00 1357 Sivasspor - Hatayspor 2.35 3.15 3.15 1.33 1.56 1.31
mi. 18:00 1359 Ankaragucu - Galatasaray 6.05 4.20 1.50 2.45 1.09 1.17
mi. 18:00 1362 Kayserispor - Rizespor 2.40 3.25 3.00 1.37 1.54 1.29
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 2914 Cankaya FK - Kemerspor 2003 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.24
mi. 13:00 2917 Karsiyaka - Catalcaspor 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
mi. 13:00 2931 Tepecikspor - Ceyhanspor 2.05 3.00 3.60 1.21 1.62 1.27
mi. 13:00 2936 Yomraspor - Fethiyespor 2.80 3.00 2.45 1.43 1.34 1.27
mi. 13:00 4869 Alemdag Spor - Manisaspor 1.85 3.40 3.85 1.19 1.79 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 2798 Veres Rivne - Zorya L. 4.75 3.65 1.65 2.04 1.12 1.19
mi. 17:00 2799 Dinamo Kiev - Kolos K. 1.32 4.70 8.00 1.02 2.93 1.10
mi. 19:00 2800 SC Dnipro-1 - Oleksandriya 2.95 3.15 2.30 1.51 1.32 1.25
Sferturi de finala! Un singur meci!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1302 Police - Mbarara City 1.52 3.85 5.50 1.08 2.24 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:15 2801 Mezokovesd Zsory - Zalaegerszeg 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
mi. 18:30 2802 Ujpest - Budafoki 2.10 3.30 3.10 1.27 1.58 1.21
mi. 21:00 2803 MOL Fehervar - Paks 2.00 3.55 3.25 1.27 1.68 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1340 Debreceni Eac - Gyirmot 5.25 3.90 1.55 2.22 1.10 1.16
mi. 15:30 1341 Gyor - Kazincbarcikai 1.55 4.05 5.00 1.11 2.22 1.15
mi. 15:30 2937 Dorogi - Csakvari 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
mi. 15:30 2939 Nyiregyhaza - Bekescsaba 1912 1.83 3.55 3.70 1.20 1.79 1.19
mi. 15:30 2944 Pecsi MFC - Haladas 2.05 3.40 3.15 1.27 1.62 1.20
mi. 15:30 2946 Soroksar - Szentlorinc 1.75 3.50 4.10 1.16 1.87 1.19
mi. 19:00 1342 Vasas - Siofok 1.33 4.85 7.05 1.03 2.84 1.09
mi. 19:00 2951 Ajka - Debrecen 4.15 3.60 1.70 1.91 1.14 1.17
mi. 19:00 2952 Kaposvari - Budaorsi SC 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 16:00 2954 Kecmanovic M. - Monteiro T. 2.36 1.48
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 8 speciale
 








 
+ 6 speciale
 






 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:30 2958 Kontaveit A. - Kerber A. 1.27 3.25
mi. 13:30 2960 Sabalenka A. - Muguruza G. 1.77 1.90
Suprafata de joc: Hard
 
+ 10 speciale
 










 
+ 6 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 4870 Kavcic B - Bonadio R. 1.52 2.40
Suprafata de joc : Zgura











 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:20 2976 Ramanathan R. - Ferreira S.F. 3.25 1.30
Suprafata de joc : Hard












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:00 3142 Polansky P / Schnur B - Fomin S / Tashbulatov D 1.10 5.80
Suprafata de joc: Hard
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:30 3432 Ilhan M. - Kodat T. A. 2.55 1.42
mi. 10:30 3435 Maggioli E. - Agabigun S. 1.57 2.20
Suprafata de joc: Zgura















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 3447 Campo A. - Capecchi D. 3.20 1.27
mi. 11:00 3479 Marmousez L. - Echargui M. 1.62 2.15
Suprafata de joc: Hard





 
+ 5 speciale
 










 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4475 Baskonia - Olympiakos 1.45 16.00 3.00 1.29 2.37
mi. 21:45 4476 Milano - Fenerbahce 1.63 14.00 2.50 1.41 2.01
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 1575 Levallois - Lokomotiv Kuban 2.30 14.00 1.72 1.84 1.45
mi. 21:00 1576 Trento - Partizan 1.57 14.00 2.65 1.34 2.05
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:45 1580 JL Bourg - Buducnost 2.65 15.00 1.55 2.09 1.34
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 1579 Unics Kazan - Morabanc Andorra 1.30 17.00 3.75 1.17 2.82
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3062 Pinar Karsiyaka - Tofas 1.33 17.00 3.65 1.19 2.78
mi. 21:30 3068 Brindisi - Hapoel Holon 1.53 15.00 2.75 1.34 2.19
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 3073 Igokea - Tenerife 3.25 16.00 1.40 2.52 1.24
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4914 Braunschweig - Gottingen 1.27 19.00 4.20 1.15 3.09
mi. 20:00 4916 Ulm - Hamburg 1.27 19.00 4.20 1.15 3.09
mi. 21:30 4917 Crailsheim Merlins - S.Oliver Wurzburg 1.17 22.00 5.60 1.07 3.90
mi. 21:30 4918 Syntainics MBC - Giessen 1.47 15.00 2.95 1.30 2.32
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4919 Obradoiro - Estudiantes 1.75 14.00 2.30 1.48 1.85
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 10:30 4485 Perth Wildcats - South East Melbourne 1.93 13.00 2.05 1.60 1.69
mi. 23:59 3084 Cairns Taipans - Sydney Kings 2.40 14.00 1.70 1.91 1.44
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4922 Pieno Zvaigzdes - Dzukija Alytus 1.32 17.00 3.65 1.16 2.64
mi. 18:30 4923 Juventus - Neptunas 1.35 17.00 3.50 1.18 2.53
mi. 19:00 4927 Siauliai - Lietkabelis 2.65 14.00 1.55 2.04 1.32
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4491 Gdynia - Zielona Gora 13.00 30.00 1.02 6.41 0.00
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4929 Castello - Mallorca Palma 1.28 18.00 4.10 1.15 3.03
Grupe!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:45 4492 Barcelona - Motor Z. 1.04 23.00 11.00 0.00 7.28
mi. 19:45 4497 Veszprem - Nantes 1.13 14.00 6.60 1.06 4.67
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 1604 Malmo - Varberg 1.04 22.00 13.00 0.00 6.69
mi. 20:00 1605 Redbergslids - Lugi HF 2.65 8.40 1.65 1.98 1.36
mi. 20:00 1606 Skovde - Guif 1.27 10.00 4.70 1.11 3.09
mi. 20:00 1607 Ystads IF - Savehof 1.90 8.40 2.25 1.50 1.71
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 5045 (F) Slavia Praga - (F) Dunajska Streda 2.35 8.40 1.85 1.75 1.46
mi. 18:00 5047 (F) Zlin - (F) Plzen 1.24 12.00 5.10 1.09 3.28
mi. 19:00 5046 (F) HK Hodonin - (F) SSK Presov 2.50 8.40 1.77 1.83 1.41
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 1624 Eisenach - Wilhelmshavener 1.62 8.40 2.80 1.37 2.13
mi. 20:15 1627 ASV Hamm - Großwallstadt 1.58 8.60 2.85 1.36 2.20
mi. 21:00 1628 Hamburg - Gummersbach 1.58 8.40 2.90 1.35 2.20
 
+ 6 speciale
 






 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:30 4678 Vitoria FC - AA Avanca 1.62 8.40 2.75 1.32 1.98
mi. 22:00 4679 Horta - Gaia 2.25 8.00 1.90 1.67 1.47
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:30 3558 Maribor - MRK Krka 1.13 14.00 7.00 1.02 4.19



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 5052 (F) Aula Valladolid - (F) Malaga 3.80 10.00 1.38 2.43 1.15
mi. 20:30 5053 (F) Gran Canaria - (F) Elche 1.62 8.80 2.75 1.29 1.93
Grupe!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 1665 (F) Skuru IK - (F) Boden 1.01 24.00 17.00 0.00 8.26
mi. 20:00 1666 (F) Vasterasirsta - (F) BK Heid 1.37 9.40 3.70 1.19 2.62
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 1669 (F) FTC - (F) Mosonmagyarovari 1.01 24.00 14.00 0.00 7.49
mi. 19:00 5054 (F) Siofok - (F) Szombathelyi 1.03 22.00 12.00 0.00 6.55
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 17:00 5055 Budakalasz - Eger 1.57 9.10 3.00 1.27 2.05
mi. 19:00 5056 Oroshazi - Balatonfuredi 5.10 12.00 1.24 3.15 1.08
 
+ 9 speciale
 









 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 4546 Salavat Ufa - Traktor Ch. 1.85 4.10 3.50 1.23 1.79 1.17
mi. 18:30 4547 Ak Bars - Nizhny Novgorod 1.38 5.50 5.50 1.09 2.67 1.09
mi. 18:30 4548 CSKA Moscova - Spartak Moscow 1.50 4.70 4.70 1.13 2.31 1.13
mi. 18:30 4549 Lokomotiv Y. - Jokerit Helsinki 1.83 4.10 3.30 1.26 1.81 1.17
Optimi! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 4550 HC Vrchlabi - Sumperk 1.23 6.80 6.80 1.06 3.65 1.06
mi. 17:00 4558 Prerov - Kadan 1.08 10.00 12.00 0.00 6.21 1.01
mi. 18:00