BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:15 2200 Bencic B. - Wang Q. 1.25 0.00 4.80 0.00 0.00 0.00
lu. 18:25 2201 Taberner C. - Opelka R. 6.30 0.00 1.15 0.00 0.00 0.00
lu. 19:30 2211 U20 (F) Croatia - U20 (F) Egipt 1.15 19.60 8.90 1.09 6.12 0.00
lu. 20:00 2809 Elfsborg - Varbergs BOIS 1.35 5.65 9.25 1.09 3.51 1.18
lu. 21:00 3137 Al Raed - Abha 1.60 4.30 6.55 1.17 2.60 1.29
lu. 21:30 2212 U20 (F) Germania - U20 (F) Cehia 1.40 11.95 4.55 1.25 3.30 0.00
lu. 21:45 3272 St Patricks - Shamrock 4.60 3.50 1.95 1.99 1.25 1.37
lu. 21:45 3274 Treaty United - Cork City 6.60 4.60 1.55 2.71 1.16 1.26
lu. 23:00 3277 U. de Chile - General Velasquez 1.20 7.50 16.20 1.03 5.13 1.12
Scor tur: 2-1
lu. 23:59 2217 (F) Phoenix - (F) Indiana 1.45 18.35 3.85 1.34 3.18 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 35 speciale
 



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 1912 Patronato - Independiente 3.25 3.00 2.45 1.54 1.34 1.36
lu. 23:59 1913 Atl. Tucuman - Godoy Cruz 2.75 3.15 2.70 1.45 1.44 1.32
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 2311 St Patricks - Shamrock 4.40 3.35 1.90 1.88 1.20 1.29
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2846 Elfsborg - Varbergs BOIS 1.33 5.40 8.85 1.06 3.32 1.12
lu. 20:00 2852 Kalmar - Varnamo 1.75 3.50 5.20 1.16 2.07 1.27
lu. 20:00 2854 Malmo FF - Helsingborgs 1.23 5.80 12.00 1.02 3.87 1.10
lu. 20:00 2855 Sirius - IFK Goteborg 2.60 3.40 2.70 1.46 1.49 1.28
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2848 IF Brommapojkarna - Osters 2.65 3.35 2.60 1.46 1.45 1.27
lu. 20:00 2853 Landskrona - Orebro 2.80 3.20 2.55 1.48 1.40 1.29
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 1025 Neftchi Kochkor-Ata - Altyn Asyr 6.30 4.60 1.42 2.63 1.07 1.12
lu. 20:00 1045 CSKA Pamir Dushanbe - Sogdiana 4.75 3.80 1.65 2.09 1.14 1.19
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 3451 FC Dordoi Bishkek - Kopetdag Asgabat 1.42 4.60 6.30 1.07 2.63 1.12
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 2951 Kedah - Kaya 1.50 4.35 5.45 1.10 2.39 1.14
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 1026 Young Elephants FC - Hougang United 15.60 9.35 1.10 5.79 0.00 0.00
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 3400 Slavia Sofia - Arda K. 2.40 3.25 2.80 1.37 1.49 1.25
lu. 18:30 2800 U.Cluj - Napredak 2.55 3.40 2.55 1.44 1.44 1.24
lu. 19:00 2254 Olympiacos - Cracovia 1.60 4.00 4.90 1.13 2.18 1.17
lu. 20:00 2795 Crvena Zvezda - Domzale 1.35 4.90 7.40 1.05 2.92 1.11
lu. 20:30 2255 Crusaders - St Mirren 6.85 4.90 1.37 2.83 1.06 1.11
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2377 Al Fayha - Al Ettifaq 6.00 3.85 1.55 2.32 1.09 1.19
lu. 21:00 2431 AL Nassr R. - Al Fateh 1.55 4.25 5.00 1.12 2.27 1.15
lu. 21:00 2444 Al Raed - Abha 1.50 4.00 6.10 1.08 2.39 1.17
lu. 21:00 2452 Al Tai - Al Hazm 1.47 4.20 6.20 1.08 2.48 1.15
lu. 21:00 2459 Al-Hilal - Al Faisaly 1.35 5.05 7.10 1.05 2.92 1.10
lu. 21:00 2477 Al-Ittihad FC - Al Batin 1.27 5.35 8.65 1.02 3.27 1.07
lu. 21:00 2478 Al-Shabab - Al Ahli 3.15 3.80 2.00 1.71 1.30 1.19
lu. 21:00 2491 Damac FC - Al-Taawon 4.95 3.95 1.60 2.17 1.13 1.17
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1072 Rez. Godoy Cruz - Rez. Atletico Tucuman 2.85 3.40 2.25 1.53 1.34 1.22
lu. 16:00 1076 Rez. Velez Sarsfield - Rez. Defensa y Justicia 1.95 3.20 3.50 1.20 1.65 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 2952 Sp. Barracas - Deportivo Muniz 2.10 2.95 3.40 1.21 1.56 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 4037 Sacachispas - Atletico Atlanta 3.00 2.60 2.75 1.38 1.32 1.39
lu. 23:59 4038 Ferro - Chaco For Ever 2.35 2.75 3.45 1.25 1.51 1.36
lu. 23:59 4039 Nueva Chicago - Club Atl. Guemes 2.25 2.80 3.60 1.24 1.56 1.34
lu. 23:59 4040 Def. de Belgrano - Chacarita Juniors 2.45 2.70 3.20 1.27 1.45 1.35
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:45 2734 Douglas Haig - Central Norte Salta 3.45 2.55 2.45 1.45 1.24 1.39
lu. 21:00 2736 Sarmiento Res. - San Martin Formosa 1.97 3.00 3.85 1.18 1.67 1.26
lu. 23:59 1091 Racing de Cordoba - U. de Sunchales 1.28 4.50 10.40 0.00 3.11 1.11
lu. 23:59 1092 Sp.Belgrano - D. Pronunciamiento 2.45 2.65 3.30 1.26 1.46 1.36
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 3751 Energetik Bgu - Dnepr Mogilev 1.28 5.25 9.25 1.02 3.32 1.09
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1916 Operario - Chapecoense SC 2.50 2.80 3.10 1.31 1.46 1.34
lu. 23:59 1918 Sampaio Correa - CSA AL 2.50 2.95 2.95 1.34 1.46 1.31
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 4086 Figueirense - Remo PA 2.25 2.80 3.25 1.24 1.49 1.29
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1103 Trem - Sao Raimundo AM 2.65 3.20 2.50 1.44 1.39 1.25
lu. 23:59 1108 Alagoinhas BA - Santa Cruz PE 2.45 2.85 3.00 1.30 1.45 1.31
Faza grupelor!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:45 2527 Imperio Serrano - Uni Souza RJ 1.58 4.30 4.45 1.14 2.16 1.13
lu. 20:45 2529 Juventus RJ - Atlético Carioca RJ 3.20 3.65 2.00 1.69 1.28 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 1123 U20 Fluminense - U20 Vasco da Gama 2.30 2.95 3.15 1.28 1.51 1.29
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 2242 U. de Chile - General Velasquez 1.15 6.95 15.00 0.00 4.70 1.04
Scor tur: 2-1
1/16 Finala! Retur!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 2146 U19 (F) Suedia - U19 (F) Germania 4.15 3.85 1.70 1.98 1.17 1.17
lu. 18:30 2148 U19 (F) Anglia - U19 (F) Norvegia 1.90 3.65 3.45 1.24 1.76 1.19
lu. 18:30 2156 U19 (F) Spania - U19 (F) Italia 1.30 5.20 7.50 1.03 3.04 1.07
Faza grupelor! Se joaca in Cehia!
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 1128 (F) Georgia - (F) Irlanda 35.00 15.00 1.01 10.40 0.00 0.00
Faza grupelor!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2334 El Gouna - Eastern Company 1.98 3.25 4.05 1.22 1.79 1.29
lu. 20:00 2335 Pharco - Al Ittihad Al. 2.90 2.75 2.85 1.40 1.39 1.39
lu. 22:30 2338 Future FC - El Gaish 1.95 3.00 4.70 1.17 1.81 1.34
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1121 Arba Minch - Saint George 6.00 3.15 1.65 2.04 1.07 1.26
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:30 2568 Persis Solo - Persita Tangerang 2.20 3.25 3.05 1.30 1.56 1.24
Faza Grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 2339 Athlone Town - Waterford 7.25 5.00 1.33 2.93 1.04 1.09
lu. 21:45 2340 Bray - Wexford 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.24
lu. 21:45 2341 Longford - Galway Utd 3.75 3.65 1.85 1.83 1.22 1.20
lu. 21:45 2342 Treaty United - Cork City 6.10 4.25 1.45 2.48 1.07 1.14
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:15 2960 Grotta - Throttur Vogum 1.42 4.90 5.50 1.09 2.57 1.09
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:15 2963 Kordrengir - Afturelding 1.90 4.00 3.35 1.28 1.80 1.18
lu. 22:45 2964 Akranes - Breidablik 5.05 4.65 1.50 2.40 1.12 1.12
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 1140 FK Liepaja - SK Super Nova 1.05 9.20 33.00 0.00 7.12 0.00
lu. 19:00 1141 FK Metta / Lu - FK Auda 4.60 3.65 1.70 2.01 1.15 1.20
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2804 Club Valencia - United Victory 3.20 3.80 1.95 1.72 1.28 1.18




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:15 1571 (F) Finlanda - (F) Japonia 10.40 5.45 1.25 3.54 1.01 1.08
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2344 Sportivo Ameliano - Guairena FC 2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
lu. 23:59 2345 Tacuary Asuncion - Sol de America 3.20 3.00 2.30 1.53 1.29 1.30
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 1142 Sarpsborg 2 - Fram Larvik 4.35 4.45 1.60 2.18 1.17 1.13
lu. 18:30 1143 Forde - Molde 2 2.20 4.40 2.45 1.45 1.56 1.12
lu. 19:00 1144 Halsen IF - Start 2 2.75 4.00 2.10 1.61 1.36 1.16
lu. 19:30 1145 Volda - Hodd 2 1.50 4.85 4.60 1.13 2.34 1.10
lu. 20:00 1146 Bjarg - FK Haugesund 2 1.40 4.90 6.20 1.08 2.71 1.11
lu. 20:00 1161 Fredrikstad FK 2 - Eik-Tonsberg 4.30 4.55 1.57 2.19 1.16 1.12
lu. 20:00 1162 Stabaek 2 - Lokomotiv Oslo 2.20 3.75 2.70 1.37 1.55 1.18
lu. 20:30 2499 Stromsgodset 2 - Gjelleraasen 3.45 4.50 1.70 1.93 1.22 1.10
lu. 21:00 2519 Kongsvinger 2 - Honefoss 6.95 5.30 1.32 2.98 1.05 1.08
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2717 Asane - Sandnes 2.80 3.65 2.30 1.57 1.40 1.22
lu. 19:00 2718 Bryne - Stjordals Blink 1.75 3.95 4.15 1.20 2.00 1.19
lu. 19:00 2722 Grorud - Brann 9.95 6.40 1.23 3.86 1.02 1.06
lu. 19:00 2723 Ranheim - Kfum 2.60 3.65 2.50 1.50 1.47 1.24
lu. 19:00 2745 Sogndal - Mjondalen 1.95 3.75 3.55 1.27 1.81 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3099 Independiente - CF de La Mora 2.45 2.85 3.00 1.30 1.45 1.31





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:30 2346 CDU San Martin - Municipal 3.60 3.60 1.90 1.78 1.23 1.21
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 1183 Odds BK II - Flekkeroy 2.75 3.70 2.20 1.56 1.37 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2806 (F) IFK Norrköping - (F) IK Uppsala 2.80 3.60 2.20 1.56 1.35 1.20
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2047 Falkenbergs - Angelholms FF 1.60 3.90 4.80 1.12 2.13 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2378 Rentistas - Albion 2.10 3.15 3.50 1.25 1.64 1.27
lu. 23:59 2382 Montevideo Wanderers - Montevideo City 2.95 3.15 2.35 1.51 1.33 1.27
Faza Grupelor!
 
+ 19 speciale
 



















 
+ 22 speciale
 






















 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 











 
+ 11 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 15:35 1402 Yevseyev D. - Bobrov B. 1.58 2.35
lu. 15:35 2274 Wenger D. - Stodder T. 1.87 1.90
Suprafata de joc: Zgura










Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 15:15 1421 Donders D. - Weng Jing L. 1.22 3.90
Suprafata de joc : Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 17:00 1563 Rosca I. L. - Morderger T. 1.19 4.20
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 17:30 1590 Delai M. - Dinu C. 2.55 1.47
lu. 17:30 1591 Zucchini A. - Pigato L. 5.20 1.12
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 1440 (F) Los Angeles - (F) Las Vegas Aces 3.20 16.00 1.42 2.61 1.29
lu. 23:59 1439 (F) Phoenix - (F) Indiana 1.35 17.00 3.60 1.24 2.89
 
+ 5 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:30 3183 U20 (F) Angola - U20 (F) Slovenia 1.68 8.00 2.75 1.41 2.08
lu. 21:30 3196 U20 (F) Germania - U20 (F) Cehia 1.32 11.00 4.20 1.19 3.15
Se joaca in Slovenia!






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:30 3197 U20 (F) Croatia - U20 (F) Egipt 1.10 18.00 8.20 1.05 6.02
lu. 21:30 1646 U20 (F) Ungaria - U20 (F) Elvetia 1.01 35.00 18.00 0.00 11.74
Se joaca in Slovenia!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 15:30 3201 U20 (F) Romania - U20 (F) Mexic 1.01 30.00 20.00 0.00 11.74
lu. 17:30 3208 U20 (F) Chile - U20 (F) Lituania 4.40 12.00 1.30 3.27 1.18
Se joaca in Slovenia!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 15:30 3209 U20 (F) Polonia - U20 (F) Kazakhstan 1.01 35.00 20.00 0.00 11.74
lu. 17:30 2808 U20 (F) Austria - U20 (F) SUA 1.01 28.00 22.00 0.00 11.74
Se joaca in Slovenia!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:30 3218 Georgia - Croatia 11.00 13.00 1.10 6.02 1.02 0.00
Optimi de finala!
lu. 18:00 3221 Brazilia - Germania 7.80 11.00 1.15 4.86 1.06 1.02
Semifinale! Locurile 13-16!
lu. 18:00 3226 Italia - Australia 1.05 16.00 16.00 0.00 8.14 0.00
Optimi de finala!
lu. 19:30 3229 Africa de Sud - SUA 22.00 22.00 1.01 11.74 0.00 0.00
Optimi de finala!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.