BILET VIRTUAL
 
+ 41 speciale
 









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1074 Manchester City - Manchester Utd 1.28 5.40 8.80 1.02 3.31 1.08
Finala! Un singur meci! Stadionul Wembley, Londra!
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1168 Juventus - Monza 1.35 5.20 7.80 1.06 3.09 1.12
sâ. 21:45 1156 AC Milan - Salernitana 1.18 7.15 10.50 0.00 4.21 1.03
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1151 Osasuna - Villarreal
2.90 3.55 2.25 1.58 1.36 1.23
sâ. 17:15 1154 Real Sociedad - Atl. Madrid 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.25
sâ. 19:30 1158 Almeria - Cadiz 2.05 3.50 3.25 1.28 1.67 1.22
sâ. 19:30 2173 Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 2.85 3.40 2.35 1.53 1.38 1.25
sâ. 22:00 1180 Real Madrid - Betis 1.37 5.05 6.60 1.07 2.83 1.10
 
+ 33 speciale
 

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 2178 Lyon - PSG 4.95 4.15 1.57 2.23 1.13 1.16
Finala! Un singur meci! Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve dAscq!
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1029 Kaiserslautern - Leverkusen 14.40 7.10 1.15 4.71 0.00 1.03
Finala! Un singur meci! Olympiastadion, Berlin!
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1104 Argentinos Jrs - River Plate 3.60 3.30 2.00 1.70 1.23 1.25
sâ. 23:30 1183 Godoy Cruz - San Lorenzo 2.15 2.90 3.85 1.22 1.64 1.34
sâ. 23:30 1185 Newells Old Boys - Defensa y Justicia 2.00 3.20 3.90 1.22 1.74 1.28
sâ. 23:59 1009 Boca Juniors - Talleres Cordoba 2.10 3.00 3.70 1.22 1.64 1.30
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1324 Hradec Kralove - Teplice
1.98 3.30 3.55 1.23 1.69 1.23
Scor tur: 1-0
Semifinale! Retur!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1323 Bohemians 1905 - FK Pardubice
1.75 3.60 4.15 1.17 1.91 1.19
sâ. 19:00 1353 Jablonec - Zlin
3.05 3.50 2.10 1.61 1.30 1.21
sâ. 19:00 1355 Karvina - Ceske Budejovice
2.15 3.05 3.35 1.25 1.58 1.27
Grupa Retrogradare!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1257 Varazdin - Osijek
3.70 3.40 1.90 1.75 1.21 1.22
sâ. 20:10 1356 Lok Zagreb - Hajduk Split
3.30 3.60 2.00 1.70 1.27 1.21
 
+ 33 speciale
 

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1075 Hvidovre IF - Lyngby 3.30 3.45 2.05 1.67 1.27 1.23
sâ. 16:00 1077 Randers FC - Vejle 1.75 3.60 4.15 1.17 1.91 1.19
sâ. 16:00 1096 Viborg - Odense 2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
Grupa Retrogradare!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1114 Lugano - Servette
2.45 3.45 2.55 1.42 1.45 1.21
sâ. 21:30 1157 St. Gallen - Zurich
2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
sâ. 21:30 1165 Young Boys - Winterthur
1.48 4.55 5.15 1.11 2.39 1.12
Grupa Campionat!
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1101 HJK Helsinki - Ilves 2.05 3.60 3.20 1.29 1.68 1.21
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:30 1912 Panathinaikos - Aris Salonic
1.75 3.45 4.35 1.15 1.90 1.21
Finala! Un singur meci! Panthessaliko Stadium, Volos!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1788 Cremonese - Catanzaro
1.60 3.95 4.70 1.13 2.12 1.16
Scor tur: 2-2
Semifinale! Retur!
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 2353 Fredrikstad - Tromso 1.70 3.75 4.45 1.16 2.01 1.19
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 1263 Jagiellonia - Warta Poznan
1.42 4.45 6.20 1.07 2.56 1.12
sâ. 18:30 1264 Lech Poznan - Korona Kielce
1.95 3.80 3.25 1.28 1.73 1.18
sâ. 18:30 1267 Legia Varsovia - Zaglebie
1.55 4.10 5.20 1.11 2.27 1.16
sâ. 18:30 1268 LKS Lodz - Stal Mielec
2.60 3.35 2.45 1.45 1.40 1.22
sâ. 18:30 1274 Radomiak Radom - Widzew Lodz
2.25 3.15 3.05 1.30 1.53 1.26
sâ. 18:30 1300 Rakow - Slask Wroclaw
2.60 3.45 2.40 1.47 1.40 1.21
sâ. 18:30 1314 Ruch Chorzow - Cracovia
2.65 3.40 2.45 1.47 1.41 1.23
sâ. 18:30 2923 Puszcza N. - Piast Gliwice
2.80 3.20 2.45 1.48 1.37 1.27
sâ. 18:30 3465 Pogon Szczecin - Gornik Z.
1.80 3.95 3.70 1.22 1.89 1.17
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:45 1047 Portimonense - Avs Futebol Sad
1.90 3.35 3.90 1.20 1.78 1.24
Baraj Retrogradare! Tur!
 
+ 32 speciale
 
































 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1100 GAIS - Hacken
2.95 3.50 2.15 1.58 1.32 1.21
sâ. 18:30 1103 Mjallby - Djurgardens
3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1391 Karagumruk - Samsunspor 1.75 3.70 4.05 1.18 1.91 1.19
sâ. 19:00 1415 Sivasspor - Kayserispor 1.90 3.55 3.60 1.23 1.77 1.21
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 1220 FC Metalist 1925 - Veres Rivne
2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
sâ. 15:30 1242 Ch. Odessa - Dnipro-1
5.45 3.95 1.53 2.27 1.09 1.16
sâ. 15:30 1245 Polissya - Sahtior Donetk
5.10 3.90 1.55 2.19 1.10 1.15
sâ. 15:30 1252 Rukh Lviv - Dinamo Kiev
3.75 3.65 1.85 1.83 1.22 1.20
sâ. 15:30 2168 Zorya L. - Kolos K.
2.20 3.00 3.30 1.26 1.56 1.28
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:45 3472 Central Coast - Melbourne Victory FC
2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26
Finala! Un singur meci!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:30 1073 Hebar - Etar
1.35 4.50 7.35 1.03 2.76 1.11
sâ. 20:30 1078 Lokomotiv Sofia - Pirin Blagoevgrad
5.15 3.80 1.55 2.16 1.09 1.16
sâ. 20:30 1901 Botev Vratsa - Beroe
1.48 3.95 5.50 1.07 2.28 1.13
Grupa Retrogradare!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:35 1058 Shandong Taishan - Zhejiang Professional
1.90 3.55 3.60 1.23 1.77 1.21
sâ. 15:00 1060 Wuhan Three Towns - Meizhou Hakka
1.52 3.85 5.20 1.08 2.19 1.14
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1061 El Daklyeh - Al Mokawloon
4.00 3.00 1.97 1.70 1.18 1.28
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1045 KR Reykjavik - Vestri
1.43 4.65 5.70 1.08 2.54 1.11
sâ. 20:00 1051 Akranes - Vikingur Reykjavik
4.90 4.40 1.52 2.30 1.12 1.13
sâ. 22:15 1054 Valur Reykjavik - FH Hafnarfjordur
1.73 3.80 4.00 1.18 1.93 1.17
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 1069 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
1.38 4.60 6.75 1.05 2.71 1.11
sâ. 18:30 1070 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Bnei Reina
1.30 5.10 8.00 1.03 3.08 1.08
sâ. 18:30 1072 Sakhnin - H. Beer Sheva
3.80 3.55 1.85 1.82 1.20 1.21
Grupa Campionat!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3293 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
2.20 3.20 3.10 1.29 1.56 1.25
sâ. 10:00 3294 Niigata Albirex - Avispa Fukuoka
2.45 2.95 2.90 1.33 1.45 1.29
sâ. 23:59 3295 Vissel Kobe - Tokyo Verdy
1.57 3.70 5.45 1.09 2.18 1.18
sâ. 23:59 3306 Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima
3.90 3.25 1.90 1.76 1.19 1.24
sâ. 23:59 3308 FC Tokyo - Gamba Osaka
2.35 3.05 2.95 1.31 1.48 1.27
sâ. 23:59 3311 Nagoya Grampus - Kyoto
2.00 3.15 3.75 1.21 1.69 1.27
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 1006 Baltika K. - Lokomotiv Moscova
2.30 3.55 2.75 1.38 1.53 1.21
sâ. 16:30 1007 CSKA Moscova - Ural
2.00 3.60 3.30 1.27 1.70 1.21
sâ. 16:30 1008 Fakel V. - Akhmat Grozny
1.55 4.10 5.25 1.11 2.28 1.16
sâ. 16:30 1011 Krasnodar - Dinamo Moscova
2.30 3.55 2.75 1.38 1.53 1.21
sâ. 16:30 1025 KS Samara - Nizhny N.
1.85 3.80 3.60 1.23 1.83 1.19
sâ. 16:30 1032 Rubin Kazan - Sochi
2.20 3.55 2.90 1.34 1.58 1.21
sâ. 16:30 1043 Zenit - Rostov
1.18 6.45 12.90 0.00 4.26 1.05
sâ. 16:30 2355 Orenburg - Spartak Moscova
2.15 3.80 2.85 1.36 1.61 1.19
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 3569 Al Ain - Yokohama Marinos
2.05 3.70 3.10 1.31 1.67 1.20
Finala! Retur! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1125 Polokwane City - TS Galaxy
2.65 2.85 2.70 1.36 1.37 1.30
sâ. 16:00 1519 Orlando Pirates - Supersport Utd
1.60 3.45 5.10 1.08 2.04 1.18
sâ. 16:00 2092 Mamelodi - Cape Town City
1.47 3.90 5.75 1.06 2.30 1.14
sâ. 16:00 3091 Cape Town Spurs - Kaizer Chiefs
4.15 3.20 1.80 1.79 1.14 1.22
sâ. 16:00 3096 Chippa Utd - Sekhukhune United
2.70 2.80 2.70 1.36 1.36 1.31
sâ. 16:00 3097 Richards Bay - Stellenbosch
3.45 3.00 2.05 1.59 1.21 1.25
sâ. 16:00 3099 Swallows - Royal AM
2.55 2.45 3.35 1.24 1.40 1.40
sâ. 16:00 3632 Amazulu - Golden Arrows
2.10 2.95 3.50 1.21 1.58 1.27
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1121 Deportivo Merlo - Canuelas
1.95 2.95 3.85 1.16 1.65 1.26
sâ. 21:30 1139 CA Acassuso - CA Fenix
2.15 2.90 3.45 1.22 1.56 1.28
sâ. 21:30 1286 Dep. Laferrere - Villa Dalmine
2.25 2.90 3.20 1.25 1.51 1.28
sâ. 21:30 1288 Flandria - Argentino Merlo
2.20 2.90 3.20 1.24 1.51 1.26
sâ. 21:30 1347 UAI Urquiza - Dep. Armenio
3.05 2.80 2.40 1.45 1.28 1.30
sâ. 21:30 1397 Villa San Carlos - CS Italiano
2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.28
sâ. 23:00 1398 San Martin Burzaco - Arg. Quilmes
2.65 2.90 2.65 1.37 1.37 1.29
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 1302 San Telmo - Colon Santa Fe
3.15 3.15 2.10 1.56 1.25 1.22
sâ. 19:30 1301 Tristan Suarez - San Martin SJ
3.00 2.95 2.35 1.47 1.29 1.28
sâ. 21:00 1303 Agropecuario - Def. Unidos
1.75 3.10 4.65 1.11 1.84 1.23
sâ. 23:59 1309 Atl.Rafaela - Almirante Brown
1.90 3.10 3.90 1.17 1.71 1.24
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1123 Canberra Croatia FC - Yoogali SC
1.05 11.60 23.50 0.00 7.69 0.00
sâ. 23:59 1124 Tuggeranong Utd - Gungahlin Utd
6.65 5.20 1.32 2.89 1.04 1.07
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1143 Valentine - New Lambton FC
1.28 5.55 6.75 1.03 3.02 1.04
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1134 APIA Tigers - Blacktown
1.92 4.00 2.95 1.28 1.68 1.13
sâ. 12:00 1148 Hills United FC - Sydney Olympic
2.85 3.70 2.05 1.59 1.31 1.16
sâ. 12:00 1150 St George Saints - Manly Utd
2.10 3.70 2.75 1.33 1.56 1.16
sâ. 23:59 1152 Rockdale - St George City
1.43 4.50 5.60 1.07 2.47 1.10
sâ. 23:59 1153 Sydney Utd - Tin. Central Coast
1.28 5.45 7.40 1.03 3.11 1.06
sâ. 23:59 1155 Wollongong Wolves - Marconi
2.60 3.70 2.20 1.51 1.37 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1485 NE Metrostars - White City Beograd
1.42 4.55 5.40 1.07 2.44 1.09
sâ. 11:30 1489 Adelaide Olympic - Adelaide Comets
5.70 4.75 1.38 2.57 1.06 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1559 (F) Lions FC - (F) Souths United
1.25 5.75 7.95 1.02 3.30 1.05
sâ. 23:59 1560 (F) Sunshine Coast - (F) Olympic FC Brisbane
2.05 3.85 2.85 1.32 1.62 1.16
 
+ 4 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1798 Balcatta - Armadale
2.75 3.55 2.15 1.53 1.33 1.17
sâ. 10:00 1799 Floreat Athena - Olympic Kingsway
3.80 3.95 1.70 1.92 1.18 1.14
sâ. 10:00 1801 Fremantle City - Perth SC
1.83 3.90 3.25 1.23 1.76 1.14
sâ. 10:00 1802 Inglewood - Bayswater City
21.00 9.10 1.05 6.29 0.00 0.00
sâ. 10:00 1803 Perth RedStar FC - Western Knights
1.93 3.70 3.10 1.26 1.67 1.15
sâ. 10:00 1903 U21 Perth Glory - Stirling Macedonia
3.40 3.70 1.83 1.75 1.21 1.15
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1673 Tin. Western United - Northcote City
1.87 3.80 3.30 1.24 1.75 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 1176 Wolves - Gold Coast Knights
6.25 5.05 1.33 2.77 1.04 1.06
sâ. 12:30 1178 Moreton City Excelsior - Olympic FC Brisbane
1.83 3.85 3.30 1.23 1.76 1.14
sâ. 23:59 1809 U21 Brisbane Roar FC - Brisbane City
2.20 3.50 2.70 1.34 1.51 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 1335 Bregenz - Admira
3.45 3.85 1.85 1.80 1.24 1.17
sâ. 18:30 1340 DSV Leoben - Sturm Graz Am.
1.32 5.45 6.70 1.05 2.98 1.07
sâ. 18:30 1341 First Vienna - Amstetten
1.60 4.00 4.25 1.13 2.04 1.13
sâ. 18:30 1342 Grazer AK - Kapfenberg
1.43 4.60 5.75 1.08 2.53 1.11
sâ. 18:30 1350 Liefering - SV Lafnitz
1.60 4.25 4.00 1.15 2.04 1.11
sâ. 18:30 1351 Ried - Dornbirn
1.43 5.10 5.15 1.11 2.54 1.09
sâ. 18:30 1352 Stripfing - Floridsdorfer AC
2.40 3.75 2.45 1.45 1.47 1.18
sâ. 18:30 1354 SV Horn - St. Polten
2.95 3.85 1.95 1.65 1.28 1.14

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 3014 Gent - St. Truiden 1.50 4.40 5.10 1.11 2.34 1.12
sâ. 21:30 3015 KV Mechelen - St. Liege 1.85 3.70 3.65 1.22 1.82 1.19
sâ. 21:30 3018 Leuven - Westerlo
2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
Faza Grupelor!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 4212 Guarani - Paysandu
1.92 2.95 4.00 1.15 1.68 1.26
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1377 Confianca - ABC RN
2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28
sâ. 23:00 1378 Nautico - Remo PA
1.98 2.95 3.90 1.17 1.66 1.27
sâ. 23:59 1384 Floresta - Ferroviario
2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30
sâ. 23:59 1386 Sampaio Correa - Botafogo PB
2.40 2.90 2.85 1.30 1.42 1.26
Faza Grupelor!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1067 Atletico Ottawa - Forge FC Hamilton
2.40 3.10 2.70 1.34 1.43 1.23
sâ. 23:59 1118 Vancouver Langley - Pacific FC
2.85 3.30 2.25 1.51 1.32 1.22
 
+ 27 speciale
 



























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1259 Dukla Praga - Sparta Praga B
1.67 3.60 4.60 1.13 2.00 1.19
sâ. 18:00 1261 FC Vlasim - Brno
2.35 3.15 2.90 1.33 1.49 1.26
sâ. 18:00 1266 Opava - FC Vysocina Jihlava
1.78 3.35 4.00 1.15 1.80 1.19
sâ. 18:00 1270 Pribram - MFK Vyskov
2.10 3.80 2.85 1.34 1.61 1.17
sâ. 18:00 1271 SK Lisen - Chrudim
1.90 3.25 3.60 1.19 1.69 1.21
sâ. 18:00 1272 SK Sigma Olomouc B - Varnsdorf
1.65 3.60 4.40 1.12 1.96 1.16
sâ. 18:00 1273 Slavia Kromeriz - Mas Taborsko
4.05 3.35 1.77 1.82 1.15 1.19
sâ. 18:00 1275 Viktoria Zizkov - Prostejov
2.55 3.45 2.45 1.45 1.42 1.21













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 2637 (F) Barcelona - (F) Lyon
1.38 4.30 6.55 1.03 2.57 1.11
Finala! Un singur meci! Estadio San Mamés, Bilbao!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1909 La Serena - Csd Rangers
2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
sâ. 22:00 1918 Dep. Magallanes - Union San Felipe
1.42 3.60 7.80 1.01 2.44 1.17
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 1536 Huachipato - Everton Del Mar
2.05 3.20 3.45 1.24 1.64 1.25
sâ. 22:00 3289 Dep. Iquique - Colo Colo
3.20 3.30 2.10 1.61 1.27 1.23
sâ. 23:59 1420 OHiggins - Cobresal
1.80 3.35 3.90 1.16 1.78 1.19
sâ. 23:59 3021 U. Catolica - Cobreloa
1.60 3.65 4.75 1.10 2.04 1.16
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 3333 Ulsan - Daejeon
1.65 3.80 4.55 1.14 2.05 1.17
sâ. 13:00 1538 Pohang - Seoul
2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
sâ. 13:00 3336 Incheon - Gwangju
2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1755 Junior - Atl.Bucaramanga
1.73 3.35 4.90 1.13 1.97 1.24
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1281 Suwon B. - Seoul E.
2.05 3.30 3.25 1.25 1.62 1.22
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:50 1283 Sibenik - Dubrava
1.20 6.45 9.30 0.00 3.77 1.03
sâ. 18:30 1284 Dugopolje - Orijent
2.40 3.15 2.65 1.35 1.42 1.22
sâ. 18:30 1285 Jarun Zagreb - Croatia Zmijavci
2.15 3.20 3.00 1.27 1.53 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 2361 Glostrup FK - Goerslev IF
2.65 2.65 2.90 1.31 1.37 1.34
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1319 F.Amager - Thisted FC
1.75 3.65 3.80 1.17 1.84 1.16
sâ. 15:00 1321 HIK Hellerup - Brabrand
2.10 3.55 2.85 1.31 1.57 1.17
sâ. 15:00 1322 Skive IK - FA 2000
1.70 3.55 4.30 1.14 1.93 1.18
Grupa Retrogradare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1826 VSK Aarhus - Ishoej IF
2.35 3.50 2.50 1.39 1.44 1.18
sâ. 15:00 1835 Næsby - BK Avarta
1.70 3.55 4.15 1.14 1.89 1.17
Grupa Campionat!
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1978 Ittihad Kalba - Baniyas
1.85 4.05 3.10 1.26 1.74 1.12
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1709 Delfin - Aucas
3.15 3.05 2.15 1.53 1.25 1.24
sâ. 23:59 1714 Macara - Ind. del Valle
3.30 3.25 2.00 1.62 1.23 1.21
sâ. 23:59 1837 Barcelona G. - Tecnico U.
1.45 3.70 6.65 1.03 2.35 1.15
sâ. 23:59 2389 LDU Quito - Univ. Catolica
1.75 3.45 4.00 1.15 1.83 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1495 Longford - Cobh
2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3045 Kofu - Yokohama FC
3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
sâ. 23:59 3046 Blaublitz Akita - Kusatsu
1.70 3.20 4.80 1.10 1.90 1.22
sâ. 23:59 3047 Iwaki FC - Tokushima
1.72 3.30 4.45 1.12 1.88 1.20
sâ. 23:59 3049 Oita Trinita - Renofa Yamaguchi
2.50 3.00 2.65 1.35 1.39 1.25
sâ. 23:59 3059 Roasso Kumamoto - Montedio Yamagata
2.40 2.95 2.80 1.31 1.42 1.25
sâ. 23:59 3064 Shimizu S-Pulse - Mito
1.60 3.75 4.75 1.11 2.07 1.16
sâ. 23:59 3363 Vegalta Sendai - Okayama
2.45 2.85 2.85 1.30 1.41 1.28
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1961 FK Metta / Lu - Grobina
2.20 3.15 3.05 1.28 1.53 1.24
sâ. 18:00 1964 TUKUMS 2000/TSS - Rigas
9.75 6.10 1.20 3.71 0.00 1.04
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 1345 Kuala Lumpur - Johor DT
11.00 6.70 1.15 4.12 0.00 1.01
sâ. 15:15 1346 Sabah FA - Kuching FA
1.18 6.15 10.00 0.00 3.77 1.02
sâ. 16:00 1348 PDRM - Penang
1.70 3.55 4.15 1.14 1.89 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3430 Nacional A. - Sol de America
2.15 3.30 3.20 1.29 1.61 1.25
sâ. 23:59 3440 Tacuary Asuncion - Cerro Porteno
7.65 4.45 1.38 2.79 1.04 1.13
sâ. 23:59 3442 Guarani - Sp. Luqueno
2.45 3.20 2.80 1.37 1.48 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1530 Huancayo - Cajamarca
1.60 3.70 4.65 1.11 2.04 1.15
sâ. 23:00 1531 Univ. de Deportes - Los Chankas
1.07 9.50 23.00 0.00 6.66 0.00
sâ. 23:00 1832 Comerciantes Unidos - Sporting Cristal
6.90 4.70 1.33 2.77 1.03 1.08
sâ. 23:00 1833 Deportivo Garcilaso - Melgar
4.25 3.35 1.80 1.85 1.16 1.23
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2614 Celtic - Rangers
1.85 3.45 3.85 1.19 1.80 1.21
Finala! Un singur meci! Hampden Park, Glasgow!








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1871 (F) Cajasol Trigueros Huelva - (F) Granada
3.80 3.55 1.77 1.82 1.17 1.17
sâ. 13:00 1985 (F) Levante - (F) Villarreal
1.20 5.85 10.40 0.00 3.71 1.04
 
+ 13 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 1572 Miramar Misiones - Montevideo Wanderers
2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
sâ. 21:00 1573 Rampla Juniors - Liverpool M.
3.50 3.35 1.90 1.69 1.20 1.19
sâ. 23:59 1574 Nacional M. - Danubio
1.50 3.85 5.75 1.07 2.28 1.15
Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 4609 Alex De Minaur - Castiga ATP Roland Garros
35.00 0.00
sâ. 11:00 4612 Alexander Zverev - Castiga ATP Roland Garros
7.00 0.00
sâ. 11:00 4613 Andrey Rublev - Castiga ATP Roland Garros
35.00 0.00
sâ. 11:00 4614 Cameron Norrie - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4615 Carlos Alcaraz - Castiga ATP Roland Garros
3.00 0.00
sâ. 11:00 4616 Casper Ruud - Castiga ATP Roland Garros
15.00 0.00
sâ. 11:00 4618 Daniil Medvedev - Castiga ATP Roland Garros
20.00 0.00
sâ. 11:00 4619 Felix Auger Aliassime - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4620 Grigor Dimitrov - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4621 Holger Rune - Castiga ATP Roland Garros
20.00 0.00
sâ. 11:00 4623 Hubert Hurkacz - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4624 Jannik Sinner - Castiga ATP Roland Garros
5.00 0.00
sâ. 11:00 4625 Karen Khachanov - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4626 Nicolas Jarry - Castiga ATP Roland Garros
65.00 0.00
sâ. 11:00 4627 Novak Djokovic - Castiga ATP Roland Garros
3.75 0.00
sâ. 11:00 4628 Rafael Nadal - Castiga ATP Roland Garros
20.00 0.00
sâ. 11:00 4629 Stefanos Tsitsipas - Castiga ATP Roland Garros
10.00 0.00
sâ. 11:00 4630 Taylor Fritz - Castiga ATP Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4631 Tommy Paul - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4670 Borna Coric - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4676 Francisco Cerundolo - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4708 Matteo Berrettini - Castiga ATP Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4745 Roberto Bautista-Agut - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4750 Ben Shelton - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4751 Davidovich Fokina - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4752 Denis Shapovalov - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4753 Frances Tiafoe - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4754 Jack Draper - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4755 Lorenzo Musetti - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4756 Sebastian Baez - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4757 Sebastian Korda - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4767 Stan Wawrinka - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
sâ. 11:00 4770 Tomas Martin Etcheverry - Castiga ATP Roland Garros
100.00 0.00
Cote disponibile si la cerere pentru alti jucatori, neinclusi in oferta!
Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 4665 Aryna Sabalenka - Castiga WTA Roland Garros
6.00 0.00
sâ. 11:00 4667 Barbora Krejcikova - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4668 Beatriz Haddad Maia - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4669 Bianca Andreescu - Castiga WTA Roland Garros
75.00 0.00
sâ. 11:00 4671 Caroline Garcia - Castiga WTA Roland Garros
35.00 0.00
sâ. 11:00 4672 Coco Gauff - Castiga WTA Roland Garros
10.00 0.00
sâ. 11:00 4673 Danielle Collins - Castiga WTA Roland Garros
20.00 0.00
sâ. 11:00 4674 Daria Kasatkina - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4675 Elena Rybakina - Castiga WTA Roland Garros
9.00 0.00
sâ. 11:00 4693 Iga Swiatek - Castiga WTA Roland Garros
1.85 0.00
sâ. 11:00 4694 Jelena Ostapenko - Castiga WTA Roland Garros
30.00 0.00
sâ. 11:00 4695 Jessica Pegula - Castiga WTA Roland Garros
25.00 0.00
sâ. 11:00 4696 Linda Noskova - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4698 Liudmila Samsonova - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4699 Madison Keys - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4706 Maria Sakkari - Castiga WTA Roland Garros
25.00 0.00
sâ. 11:00 4707 Marketa Vondrousova - Castiga WTA Roland Garros
35.00 0.00
sâ. 11:00 4736 Mirra Andreeva - Castiga WTA Roland Garros
35.00 0.00
sâ. 11:00 4738 Ons Jabeur - Castiga WTA Roland Garros
30.00 0.00
sâ. 11:00 4743 Paula Badosa - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4744 Qinwen Zheng - Castiga WTA Roland Garros
30.00 0.00
sâ. 11:00 4746 Simona Halep - Castiga WTA Roland Garros
25.00 0.00
sâ. 11:00 4747 Sloane Stephens - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4748 Veronika Kudermetova - Castiga WTA Roland Garros
50.00 0.00
sâ. 11:00 4749 Viktoria Azarenka - Castiga WTA Roland Garros
35.00 0.00
Cote disponibile si la cerere pentru alti jucatori, neinclusi in oferta!
 
+ 14 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:45 1650 Milano - Brescia
1.27 16.00 4.00 1.21 3.47
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 2071 Slask Wroclaw - Trefl Sopot
2.55 14.00 1.57 2.28 1.46
Scor la general: 0-2
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 2739 Flensburg-H. - Dinamo Bucuresti
1.52 9.00 3.05 1.32 2.33
sâ. 19:00 2740 Rhein Lowen - Fuchse Berlin
4.40 11.00 1.28 3.27 1.16
Final Four! Semifinale!








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 15:00 2710 (F) Odense - (F) Herning-Ikast
1.30 12.00 4.00 1.21 3.27
Locul 3! Scor la general: 1-0
sâ. 17:00