BILET VIRTUAL
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 1012 FCSB - CFR Cluj 2.25 3.05 3.50 1.28 1.61 1.33
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1039 Arsenal - Everton 1.52 4.25 6.00 1.11 2.46 1.18
du. 18:00 1055 Liverpool - Wolves 1.20 6.65 13.10 1.01 4.37 1.07
du. 18:00 1068 Norwich - Tottenham 11.50 6.25 1.23 4.01 1.02 1.08
du. 18:00 2294 Brentford - Leeds 2.30 3.55 2.90 1.38 1.58 1.24
du. 18:00 2297 Brighton - West Ham 2.55 3.35 2.70 1.43 1.48 1.27
du. 18:00 2299 Burnley - Newcastle 2.40 3.35 3.00 1.38 1.57 1.29
du. 18:00 2398 Chelsea - Watford 1.15 7.15 19.80 0.00 5.20 1.05
du. 18:00 2402 Crystal Palace - Manchester Utd 3.00 3.55 2.30 1.61 1.38 1.26
du. 18:00 2410 Leicester - Southampton 1.95 3.70 3.60 1.26 1.81 1.23
du. 18:00 2411 Manchester City - Aston Villa 1.15 7.20 19.40 0.00 5.20 1.05
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 2407 Spezia - Napoli 5.35 4.40 1.55 2.39 1.13 1.17
du. 19:00 2387 Inter Milan - Sampdoria 1.13 8.15 19.10 0.00 5.66 1.03
du. 19:00 2405 Sassuolo - AC Milan 6.85 4.65 1.45 2.74 1.09 1.16
du. 22:00 2397 Salernitana - Udinese 1.70 4.00 4.50 1.18 2.10 1.20
du. 22:00 2415 Venezia - Cagliari 4.95 3.80 1.70 2.13 1.16 1.23
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 2463 Elche - Getafe 3.05 2.95 2.55 1.48 1.35 1.35
du. 21:00 2416 Alaves - Cadiz 4.20 3.70 1.85 1.95 1.22 1.25
du. 21:00 2419 Granada - Espanyol 1.45 4.55 6.25 1.09 2.61 1.14
du. 21:00 2465 Osasuna - Mallorca 3.50 3.35 2.15 1.69 1.30 1.29
du. 23:00 2418 Barcelona - Villarreal 2.00 4.05 3.30 1.33 1.80 1.21
du. 23:00 2424 Sevilla - Ath. Bilbao 2.50 3.30 2.90 1.41 1.53 1.30
du. 23:00 2521 Real Sociedad - Atl. Madrid 2.70 3.20 2.65 1.45 1.44 1.30






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2494 St. Gilloise - Antwerp 1.47 4.25 5.75 1.08 2.42 1.14
du. 19:30 2499 Club Brugge - Anderlecht 2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
Grupa campionat!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2491 Basaksehir - Trabzonspor 1.80 3.55 4.05 1.18 1.87 1.21
du. 16:00 2493 Karagumruk - Alanyaspor 3.00 3.55 2.10 1.61 1.31 1.20
du. 19:00 2497 Adana Demirspor - Goztepe 1.38 4.80 6.35 1.06 2.71 1.10
du. 19:00 2498 Hatayspor - Giresunspor 2.05 3.40 3.25 1.27 1.65 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:15 1348 Bromley - Wrexham 4.65 3.70 1.60 2.04 1.11 1.15
Finala! Un singur meci! Stadionul Wembley, Londra!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 2580 Boca Juniors - Tigre 2.05 3.15 4.10 1.23 1.76 1.33
Finala! Un singur meci! Estadio Mario Alberto Kempes, Cordoba!
 
+ 12 speciale
 












 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:15 1714 U21 Brisbane Roar FC - Brisbane City 2.45 3.45 2.50 1.42 1.44 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2507 A. Lustenau - Austria V. (Am) 1.35 4.50 6.35 1.03 2.61 1.08
du. 18:00 2510 Floridsdorfer AC - FC Juniors 1.42 4.50 5.30 1.07 2.41 1.09
du. 18:00 2511 Grazer AK - SV Lafnitz 2.35 3.40 2.55 1.38 1.44 1.19
du. 18:00 2513 Kapfenberg - BW Linz 4.50 4.25 1.55 2.16 1.12 1.12
du. 18:00 2514 Liefering - SV Horn 1.90 3.60 3.20 1.23 1.68 1.16
du. 18:00 2515 Rapid V. (Am) - Amstetten 2.35 3.60 2.45 1.41 1.44 1.16
du. 18:00 2516 Vorwarts Steyr - St. Polten 2.85 3.40 2.15 1.53 1.30 1.19
du. 18:00 2517 W.Innsbruck - Dornbirn 1.70 3.95 3.80 1.18 1.92 1.14
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1732 Corinthians - Sao Paulo 2.15 3.20 3.65 1.27 1.69 1.31
du. 22:00 1740 Fortaleza - Fluminense 2.25 3.15 3.45 1.30 1.63 1.32
du. 23:59 1741 Atl.Paranaense - Avai 1.63 3.75 5.55 1.12 2.22 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1731 Cruzeiro - Sampaio Correa 1.45 3.75 6.55 1.04 2.36 1.15
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 1742 Botev Plovdiv - Slavia Sofia 1.55 3.75 5.05 1.09 2.13 1.15
du. 20:30 1747 Cherno More Varna - CSKA Sofia 2.20 2.85 3.30 1.23 1.51 1.28
du. 20:30 1749 Levski Sofia - Ludogorets 1.85 3.40 3.75 1.19 1.77 1.20
Grupa campionat!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 4586 Sokol Brozany - Teplice B 1.65 4.80 3.60 1.22 2.04 1.10
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1353 Palestino - Cobresal 2.05 3.20 3.25 1.24 1.60 1.22
du. 22:00 1355 O´Higgins - Colo Colo 4.50 3.55 1.65 1.96 1.12 1.17
du. 23:59 1359 Nublense - Curico Unido 1.85 3.40 3.65 1.19 1.74 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3951 Millonarios - Atl.Bucaramanga 1.50 3.65 6.10 1.05 2.26 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2522 Llaneros - Leones 2.15 3.00 3.30 1.24 1.56 1.26
du. 23:59 4734 Real Cartagena - Chico 3.45 3.10 2.05 1.62 1.22 1.25
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 1349 Daegu - Gangwon 1.95 3.20 3.65 1.20 1.69 1.23
du. 10:30 1350 Jeju Utd - Suwon B. 1.80 3.20 4.30 1.14 1.82 1.23
du. 13:00 1352 Suwon - Jeonbuk 3.60 3.25 1.95 1.69 1.21 1.23
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 1342 Gimpo Citizen - Busan 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.24
du. 10:00 1344 Gyeongnam - Gwangju 3.55 3.35 1.95 1.71 1.22 1.22
du. 12:30 1351 Anyang - Seoul E. 2.70 2.95 2.55 1.40 1.35 1.27
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2525 Jammerbugt - F.Amager 3.50 3.45 1.87 1.72 1.20 1.18
du. 15:00 2526 Vendsyssel - HB Koge 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 4568 Brondby - Silkeborg 2.25 3.55 2.75 1.36 1.53 1.20
du. 18:00 4569 FC Copenhaga - Aalborg 1.50 4.30 5.50 1.10 2.39 1.14
du. 18:00 4574 Midtjylland - Randers FC 1.65 3.85 4.45 1.14 2.04 1.17
Grupa Campionat!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:15 2534 Ajman - Al Ain 4.15 4.05 1.65 2.03 1.16 1.15
du. 20:00 2537 Ittihad Kalba - Khor Fakkan 1.90 3.70 3.30 1.24 1.73 1.17
du. 20:00 2538 Shabab Al Ahli Dubai - Baniyas 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 2540 Aucas - Barcelona G. 2.60 3.15 2.50 1.41 1.38 1.24
du. 23:59 2546 Ind. del Valle - Mushuc Runa 1.27 5.05 8.75 0.00 3.17 1.08
du. 23:59 2547 Macara - Tecnico U. 2.05 2.90 3.75 1.19 1.62 1.29
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2533 Ismaily SC - National Bank 2.40 2.75 3.15 1.27 1.45 1.32
du. 19:30 2535 Al Masry - Future FC 4.25 2.95 1.90 1.72 1.14 1.27
du. 19:30 2536 Ceramica Cleopatra - Misr Elmaqasah 1.70 3.30 4.95 1.11 1.96 1.23
du. 22:00 2539 Al Ittihad Al. - Pyramids 4.35 3.25 1.80 1.84 1.15 1.23
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1827 Lahti - AC Oulu 2.10 3.50 3.50 1.30 1.73 1.27
du. 18:30 1829 HJK Helsinki - Haka 1.47 4.15 7.00 1.07 2.58 1.18
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2552 OTP FC - VIFK 2.25 3.50 2.70 1.36 1.51 1.19
du. 18:30 2553 Grankulla IFK - HJS Akatemia 1.92 4.25 2.90 1.31 1.71 1.12
du. 18:30 2554 Honka Akatemia - Salpa 2.00 3.60 3.10 1.27 1.65 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2618 Atlas Delmenhorst - Hamburg SV II 2.70 3.50 2.25 1.51 1.36 1.19
du. 15:00 2624 St. Pauli II - BSV SW Rehden 2.30 3.65 2.55 1.40 1.49 1.17
du. 16:00 2625 Drochtersen/Assel - SSV Jeddeloh II 2.30 3.65 2.55 1.40 1.49 1.17
du. 16:00 2626 HSC Hannover - Phonix Lubeck 5.20 4.60 1.45 2.42 1.09 1.10
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3279 Keflavik - FH Hafnarfjordur 3.30 3.65 1.90 1.72 1.24 1.17
du. 22:15 2556 Breidablik - Fram Reykjavik 1.23 5.35 9.10 0.00 3.34 1.05
du. 22:15 2557 Valur Reykjavik - Vikingur Reykjavik 2.00 3.50 3.15 1.26 1.64 1.19
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:30 2620 Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2.40 3.15 2.65 1.35 1.42 1.22
du. 23:59 2621 Libertad Asuncion - Nacional A. 1.50 3.95 5.25 1.08 2.23 1.13
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1496 Haugesund - Bodo/Glimt 3.90 3.60 1.90 1.85 1.23 1.24
du. 19:00 1497 Jerv - Odd 2.85 3.25 2.55 1.50 1.41 1.31
du. 19:00 1559 Sarpsborg 08 - Aalesund 1.80 3.80 4.30 1.21 2.00 1.23
du. 19:00 1560 Stromsgodset - Valerenga 2.55 3.45 2.65 1.45 1.48 1.26
du. 19:00 1561 Tromso - Viking 3.05 3.35 2.35 1.58 1.37 1.29
du. 21:00 1562 Ham Kam - Rosenborg 3.00 3.45 2.35 1.59 1.38 1.28
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1492 Raufoss - Stabaek 3.35 3.35 1.95 1.66 1.22 1.20
du. 16:00 1494 Sogndal - Asane 1.50 4.00 5.15 1.08 2.23 1.13





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2363 Municipal - Alianza Lima 2.90 3.20 2.20 1.51 1.29 1.21
du. 21:00 2623 Atletico Grau - Alianza Atl. 2.45 3.40 2.45 1.41 1.41 1.19
du. 21:15 2668 Sport Boys - Carlos Mannucci 2.15 3.10 3.10 1.26 1.53 1.23
du. 23:30 2669 Ayacucho - Melgar 3.65 3.30 1.85 1.72 1.17 1.19
du. 23:59 2676 Binacional - Huancayo 2.40 3.10 2.70 1.34 1.43 1.23
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:15 3439 FC Porto - Tondela 1.20 5.75 10.40 0.00 3.67 1.04
Finala! Un singur meci! Estádio Nacional, Oeiras!
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:15 2648 SK Traeff - Frigg 1.90 3.75 3.30 1.25 1.74 1.17
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:40 2590 Arka Gdynia - Sandecja Nowy S. 1.65 3.55 4.50 1.12 1.96 1.17
du. 13:40 2591 Chrobry Gl. - Zaglebie S. 1.72 3.45 4.20 1.14 1.88 1.18
du. 13:40 2592 GKS Katowice - LKS Lodz 2.20 3.35 2.80 1.31 1.51 1.20
du. 13:40 2593 GKS Tychy 71 - Korona Kielce 2.10 3.20 3.10 1.26 1.56 1.21
du. 13:40 2594 Odra Opole - Resovia Rzeszow 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
du. 13:40 2595 Olsztyn - Puszcza N. 2.80 3.25 2.25 1.49 1.32 1.21
du. 13:40 2596 Polkowice - Miedz Legnica 3.00 3.20 2.15 1.53 1.27 1.21
du. 13:40 2597 Skra - GKS Jastrzebie 2.05 3.25 3.25 1.24 1.61 1.22
du. 13:40 2599 Widzew Lodz - Podbeskidzie 2.05 3.25 3.20 1.24 1.60 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 2735 Bravo - Koper 4.20 3.40 1.73 1.86 1.14 1.19
du. 18:30 2736 Celje - O. Ljubljana 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
du. 18:30 2742 Mura - Maribor 4.10 4.00 1.62 2.00 1.14 1.13
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2745 Montreal - Real Salt Lake 1.80 3.65 4.45 1.19 1.99 1.24
du. 23:59 2752 Charlotte - Vancouver 1.80 3.70 4.25 1.20 1.96 1.23
du. 23:59 2766 New York City - Chicago Fire 1.40 4.65 7.10 1.07 2.78 1.13
du. 23:59 2771 Inter Miami - NY Red Bulls 3.70 3.45 2.00 1.77 1.25 1.26
du. 23:59 2776 FC Dallas - Minnesota Utd 1.68 3.80 4.95 1.15 2.13 1.22
du. 23:59 2784 San Jose - Kansas City 2.10 3.40 3.45 1.29 1.70 1.27
du. 23:59 2785 Austin - Orlando City 2.15 3.50 3.25 1.32 1.67 1.26
du. 23:59 2819 Colorado - Seattle 1.75 3.65 4.65 1.17 2.02 1.23
du. 23:59 2820 LA Galaxy - Houston Dynamo 1.75 3.65 4.65 1.17 2.02 1.23
du. 23:59 2821 Portland Timbers - Philadelphia U. 2.35 3.30 3.00 1.36 1.56 1.28
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1676 Elfsborg - IFK Goteborg 1.55 4.20 5.95 1.12 2.44 1.19
du. 16:00 1677 Hammarby - IFK Norrkoping 1.80 3.80 4.30 1.21 2.00 1.23
du. 16:00 1682 Varbergs BOIS - Degerfors 1.95 3.60 3.85 1.25 1.84 1.26
du. 18:30 1690 Kalmar - Djurgardens 3.35 3.15 2.30 1.61 1.32 1.32
du. 18:30 1691 Malmo FF - Hacken 1.95 3.60 3.85 1.25 1.84 1.26
 
+ 31 speciale
 































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2835 Dalkurd - Vasteras SK 2.65 3.35 2.30 1.46 1.35 1.19
du. 14:00 2836 Landskrona - Brage 2.90 3.35 2.15 1.54 1.30 1.20
du. 16:00 2837 Trelleborgs - Osters 2.40 2.95 2.80 1.31 1.42 1.25





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 2848 Rentistas - Cerro Largo 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
du. 19:00 2849 Liverpool FC - CA River Plate 1.75 3.65 3.80 1.17 1.84 1.16
du. 21:30 2850 Danubio - Defensor Sp. 2.50 2.95 2.70 1.34 1.40 1.26
du. 23:59 2851 CS Cerrito - Montevideo Wanderers 3.25 3.20 2.05 1.60 1.24 1.22
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 4527 Vasas - Soroksar 1.45 4.20 6.15 1.07 2.47 1.14
du. 19:00 4528 Bekescsaba 1912 - III Keruleti TVE 2.15 3.70 2.75 1.35 1.56 1.17
du. 19:00 4529 Csakvari - Ajka 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
du. 19:00 4530 Diosgyori VTK - Budafoki 1.75 3.60 4.00 1.17 1.88 1.18
du. 19:00 4539 Gyor - Dorogi 1.90 3.40 3.65 1.21 1.74 1.21
du. 19:00 4540 Kecskemeti - Szentlorinc 1.45 4.20 6.15 1.07 2.47 1.14
du. 19:00 4541 Nyiregyhaza - Szeged 2.15 3.30 3.00 1.29 1.56 1.21
du. 19:00 4570 Pecsi MFC - Tiszakecske 2.00 3.45 3.30 1.25 1.67 1.21
du. 19:00 4571 Siofok - Budaorsi SC 1.60 3.80 4.70 1.11 2.08 1.16
du. 19:00 4572 Szolnoki MAV - Haladas 1.90 3.40 3.65 1.21 1.74 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 5050 Liverpool - Castiga Premier League 8.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 18:00 5051 Manchester City - Castiga Premier League 1.13 6.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Anglia Premier League 2021-2022!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 5808 AC Milan - Castiga Serie A 1.12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 19:00 5813 Inter - Castiga Serie A 7.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Italia Seria A 2021-2022!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 4462 Chartres - PSG 13.00 16.00 1.04 8.79 0.00
du. 18:00 4463 Montpellier - Limoges 1.13 12.00 7.80 1.06 5.25
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 4468 Flensburg-H. - Kiel 2.10 7.50 2.05 1.70 1.67
du. 15:00 4469 Leipzig - Bergischer 1.43 8.80 3.45 1.27 2.66
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:20 4433 Kazakhstan - Germania 8.20 6.20 1.22 3.58 1.02 1.07
du. 20:20 4434 Elvetia - Franta 1.20 6.20 9.00 1.01 3.77 1.07
In Finlanda!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:20 4449 Marea Britanie - Letonia 11.00 8.00 1.13 4.67 0.00 1.03
du. 20:20 4450 Suedia - Norvegia 1.13 7.40 12.00 0.00 4.67 1.04
In Finlanda!
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 22:00 4266 Trentino - Kedzierzyn-Kozle 1.55 2.20
Finala! Un singur meci! In Slovenia!



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 19:00 4285 (F) Conegliano - (F) Vakifbank 1.55 2.20
Finala! Un singur meci! in Slovenia!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 22:05 3313 Castres Olympique - USA Perpignan 1.15 30.00 4.90 1.10 4.14
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.