BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1038 Inter Milan - Monchengladbach 1.85 4.05 4.45 1.27 2.12 1.31
mi. 23:59 1043 Flamengo RJ - Atl Junior 1.55 4.45 6.75 1.15 2.68 1.26
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 10216 Bayern Munchen - Atl.Madrid 1.67 3.90 5.00 1.16 2.17 1.21
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 10218 Inter Milan - Monchengladbach 1.77 3.85 4.20 1.19 1.99 1.20
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 10219 Manchester City - FC Porto 1.30 6.00 9.00 1.06 3.56 1.10
mi. 22:00 10220 Olympiakos P. - Marseille 2.15 3.25 3.60 1.28 1.69 1.31
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 10221 Ajax - Liverpool 4.50 4.35 1.65 2.19 1.18 1.17
mi. 22:00 10222 FC Midtjylland - Atalanta 4.45 4.10 1.70 2.11 1.19 1.19
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 5978 Cardiff City - Bournemouth 3.25 3.15 2.25 1.58 1.30 1.29
mi. 21:45 5979 QPR - Preston 2.75 3.10 2.60 1.44 1.40 1.30
mi. 21:45 5980 Sheffield Wed - Brentford 3.35 3.25 2.17 1.63 1.29 1.28
mi. 21:45 5981 Stoke City - Barnsley FC 2.00 3.30 3.95 1.23 1.78 1.29
mi. 21:45 5982 Watford - Blackburn Rovers 2.12 3.30 3.60 1.28 1.70 1.29
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6140 Nacional Montevideo - Alianza Lima 1.22 6.45 10.50 1.02 3.96 1.06
mi. 23:59 6141 Racing Club - Estudiantes de Merida 1.17 7.55 12.10 0.00 4.60 1.03
mi. 23:59 6142 Bolivar La Paz - Club Guarani 1.47 4.35 6.25 1.09 2.54 1.15
mi. 23:59 6143 Flamengo RJ - Atl Junior 1.50 4.20 6.40 1.09 2.51 1.18
mi. 23:59 6144 Indep. Del Valle - Barcelona SC 1.70 3.75 4.65 1.16 2.06 1.21
mi. 23:59 6145 Palmeiras SP - CA Tigre 1.20 6.00 14.30 0.00 4.18 1.07
Faza grupelor!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 5480 Kingstonian - Potters Bar Town FC 2.05 3.60 3.00 1.29 1.62 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1067 Vasco Da Gama - Corinthians 2.70 2.85 2.80 1.37 1.40 1.33
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:30 1060 Figueirense - CRB 2.75 2.85 2.75 1.39 1.39 1.33
mi. 23:59 1061 Cuiaba EC - Parana 1.75 3.15 4.95 1.11 1.91 1.25
mi. 23:59 1062 Sampaio Correa - Confianca 2.30 2.85 3.40 1.26 1.53 1.33
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 6094 Aparecidense GO - Uniao Rondonopolis 1.37 4.40 7.00 1.03 2.67 1.11
mi. 22:00 6096 Frei Paulistano SE - ABC RN 3.70 3.30 1.90 1.73 1.19 1.22
mi. 22:00 6102 Tupynambas MG - Alagoinhas BA 1.80 3.50 3.75 1.18 1.79 1.18
mi. 23:30 6103 Galvez AC - Ji-Parana FC RO 1.70 3.80 4.15 1.16 1.96 1.17
mi. 23:59 6104 Ferroviaria SP - Bangu RJ 1.55 3.85 5.35 1.09 2.22 1.17
mi. 23:59 6105 Bahia de Feira BA - Gama DF 4.30 4.00 1.62 2.05 1.14 1.14
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 6403 U20 Londrina - U20 Palmeiras SP 4.70 3.80 1.60 2.08 1.11 1.16
Optimi de finala! Tur!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 6127 Univ. de Chile - Audax Italiano 1.80 3.45 4.25 1.17 1.89 1.23
mi. 23:59 6128 Union Espanola - Cobresal 1.70 3.90 4.25 1.17 2.01 1.18
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:00 6410 Dep. Pereira - Tigres FC 1.50 3.70 6.40 1.06 2.32 1.18
mi. 23:00 6411 Jaguares d. Cordoba - Deportes Quindio 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27
mi. 23:59 6412 Dep. La Equidad - Cucuta Dep. 1.47 3.90 7.00 1.06 2.48 1.18
mi. 23:59 6413 Boyaca Chico - Real San Andres 1.85 3.20 4.05 1.16 1.77 1.23
mi. 23:59 6414 Envigado FC - Once Caldas 4.15 2.95 2.00 1.71 1.18 1.31
1/16 Finala! Tur!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1200 CA Porteno - Fuerza Amarilla 1.90 3.15 4.00 1.17 1.74 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6196 CD Marathon - CD Honduras 1.40 4.30 6.55 1.05 2.57 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 6224 Carrarese - Pistoiese 1.60 3.50 5.50 1.09 2.12 1.20
mi. 21:45 6230 Pro Sesto - Giana Erminio 2.45 2.65 3.20 1.26 1.44 1.35
mi. 21:45 6231 Pro Vercelli - U23 Juventus 2.05 2.85 3.85 1.18 1.62 1.30
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 6226 Cesena - Fano 2.35 2.95 3.00 1.29 1.47 1.28
mi. 21:45 6227 Fermana - Gubbio 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.26
mi. 21:45 6228 Imolese - Sambenedettese 2.90 2.95 2.40 1.45 1.31 1.27
mi. 21:45 6232 Ravenna - Virtus Verona 2.65 3.05 2.55 1.40 1.37 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 6225 Catania - Ternana 2.55 2.75 2.90 1.31 1.40 1.32
mi. 21:45 6233 SS Monopoli 1966 - Bari 3.25 2.95 2.20 1.53 1.25 1.27
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:15 6261 Sliema Wanderers - Gudja United 1.80 3.70 4.05 1.20 1.91 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6269 Club Tijuana - Monterrey 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
Finala! Tur!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6266 Tlaxcala FC - Cimarrones de Sonora 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
mi. 23:59 6267 Leones Negros Udg - Cancun FC 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
mi. 23:59 6268 Dorados de Sinaloa - CD Tapatio 2.50 3.10 2.80 1.37 1.46 1.28
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 6438 FC Fiorentino - SC Faetano 2.20 3.45 2.80 1.33 1.53 1.20
Scor tur: 1-1
mi. 21:45 6440 SP La Fiorita - AC Libertas 1.22 5.85 9.15 0.00 3.53 1.04
Scor tur: 4-0
Optimi de finala! Retur!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:30 6070 Almeria - FC Cartagena 2.00 3.05 4.15 1.20 1.74 1.31
mi. 22:30 6072 Fuenlabrada - UD Logrones 2.10 2.95 3.90 1.21 1.66 1.32
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6293 South Georgia Tormenta - NE Revolution II 2.40 3.20 2.70 1.36 1.45 1.23
mi. 23:59 6294 Forward Madison - North Texas 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 6353 Dep. Lara - Puerto Cabello 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
mi. 23:59 6355 Carabobo FC - Atletico Venezuela 2.40 3.10 2.95 1.34 1.50 1.28
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 21:40 2336 Lopez F. - De Minaur A. 3.65 1.25
Suprafata de joc: Hard
 
+ 11 speciale
 











Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 22:00 2340 Gunneswaran P. - Lacko L. 2.05 1.70
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 21:55 1477 Glasspool L / Lawson A - Raja P / Ramanathan R 1.85 1.85
Suprafata de joc: Hard
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:45 1015 Unicaja Malaga - Brescia 1.30 16.25 3.55 1.19 2.82
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 22:00 1019 Virtus Bologna - AS Monaco 1.30 16.50 3.55 1.19 2.82
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 2600 Guangzhou Long Lions - Jiangsu Dragons 1.35 16.25 3.40 1.22 2.70
mi. 23:59 2601 Zhejiang Golden Bulls - Shanxi Dragons 1.04 25.00 9.50 0.00 6.69
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 22:00 1110 (F) Movistar Estudiantes - (F) Zamarat 1.12 21.00 5.75 1.07 4.58
mi. 22:00 1112 (F) CDB Clarinos - (F) Girona 5.25 19.50 1.16 4.02 1.09
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:45 6708 HC Ppd Zagreb - Celje 1.70 7.75 2.70 1.37 1.96
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 1905 L.A. Dodgers - Tampa Bay Rays 1.65 2.10
Finala. Cel mai bun din 7 meciuri.
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 3746 Peniscola - Itea Córdoba CF 1.65 5.75 3.35 1.24 2.07 1.08
mi. 22:30 3749 UMA Antequera - Vina Albali Caldepenas 5.25 6.25 1.35 2.77 1.09 1.05