BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1953 FC Arges Pitesti - Dinamo B. 1.85 3.30 4.60 1.17 1.90 1.28
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2529 Watford - Norwich 2.05 3.45 3.65 1.27 1.76 1.27
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1511 Lyon - St. Etienne 1.40 4.55 7.95 1.06 2.86 1.15
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1508 Frankfurt - Arminia Bielefeld 1.75 3.60 4.85 1.17 2.05 1.25
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1509 Verona - Bologna 2.05 3.35 3.75 1.26 1.75 1.29
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1510 Espanyol - Betis 3.10 3.20 2.40 1.56 1.36 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 1747 Dusseldorf - Nurnberg 2.40 3.35 2.90 1.38 1.54 1.27
vi. 19:30 1748 Hamburger SV - St.Pauli 2.25 3.40 3.10 1.34 1.61 1.26
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2578 Parma - Frosinone 2.50 3.10 2.90 1.37 1.48 1.30
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1756 Arouca - Benfica 8.35 4.70 1.32 2.98 1.02 1.11
vi. 23:15 1774 Ferreira - Boavista 2.45 3.05 3.00 1.35 1.50 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1758 Tenerife - Real Oviedo 2.10 3.15 3.75 1.25 1.69 1.31
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 4271 CS Constantine - USM Alger 1.73 3.50 4.40 1.15 1.93 1.20
vi. 16:00 4256 MC Alger - Chelghoum 1.45 3.80 7.30 1.04 2.47 1.17
vi. 16:00 4257 Ol. Medea - JS Saoura 3.25 3.05 2.15 1.56 1.25 1.26
vi. 16:00 4266 Paradou AC - US Biskra 1.70 3.30 5.05 1.11 1.98 1.23
vi. 16:00 4270 Tlemcen - JS Kabylie 3.80 3.10 1.95 1.69 1.19 1.25
vi. 16:00 4276 Belouizdad - Oran 1.43 3.90 6.95 1.04 2.47 1.15
vi. 16:00 4280 ES Setif - RC Arbaa 1.35 4.50 7.85 1.03 2.83 1.12
vi. 16:00 4281 MC Magra - Chlef 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26
vi. 16:00 4283 Relizane - Hussein Dey 2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2935 Notts County - Barnet 1.60 3.90 4.55 1.12 2.08 1.15
vi. 21:45 2936 Southend - Kings Lynn 1.60 3.75 4.60 1.11 2.05 1.15
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:30 4292 Al Batin - Al-Hilal 7.10 4.25 1.40 2.63 1.04 1.13
vi. 14:40 4294 Al-Taawon - AL Nassr R. 3.85 3.30 1.90 1.76 1.19 1.23
vi. 14:55 4293 Damac FC - Al Ahli 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
vi. 19:10 4305 Al-Ittihad FC - Al Faisaly 1.35 4.65 6.95 1.04 2.76 1.10
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:45 1040 Wellington Phoenix - Western United 2.80 3.60 2.25 1.56 1.37 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:45 2498 East Riffa - Al Hidd 1.88 3.55 3.60 1.22 1.77 1.20
vi. 17:00 2495 Al Riffa - Al Budaiya 1.15 7.15 14.20 0.00 4.71 1.03
vi. 18:20 2502 Al Hala - Manama Club 4.10 3.75 1.73 1.94 1.17 1.18
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1830 Oostende - Antwerp 3.35 3.60 1.95 1.72 1.25 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1060 RWD Molenbeek - Lommel 1.90 3.85 3.30 1.26 1.76 1.17
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 5035 (F) Gent - (F) Genk 1.83 3.75 3.35 1.22 1.75 1.15
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3147 Dep. Pasto - Millonarios 4.20 3.10 1.80 1.77 1.13 1.22
vi. 23:59 4320 Santa Fe - La Equidad 2.05 2.95 3.55 1.20 1.60 1.26
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1269 Avranches - Sete 2.15 3.10 3.20 1.26 1.56 1.25
vi. 20:00 1270 Bastia Borgo - Sedan 2.65 2.90 2.65 1.37 1.37 1.29
vi. 20:00 1273 Briochin - Creteil 1.95 3.15 3.70 1.19 1.68 1.24
vi. 20:00 1275 Cholet - Bourg P. 3.45 3.10 2.05 1.62 1.22 1.25
vi. 20:00 1276 Le Mans - Chateauroux 2.70 2.85 2.70 1.37 1.37 1.31
vi. 20:00 1277 Orleans - Boulogne 1.75 3.40 4.45 1.14 1.91 1.22
vi. 20:00 1278 Red Star - Chambly 1.65 3.40 5.00 1.10 2.00 1.20
vi. 20:00 1279 Villefranche - Laval 2.15 3.00 3.30 1.24 1.56 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2239 Borussia Dortmund II - SC Freiburg II 1.80 3.60 4.00 1.19 1.88 1.20
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 1152 Jamshedpur - Mumbai City 2.40 3.30 2.55 1.38 1.42 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1153 Crusaders - Glentoran 2.25 3.45 2.80 1.35 1.53 1.21
vi. 21:45 1154 Larne - Cliftonville 1.80 3.55 3.65 1.18 1.78 1.17
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 2503 Bnei Yehuda - MS Kafr Qasim 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
vi. 15:00 2510 H. Ironi Rishon - AS Ashdod 3.05 3.15 2.25 1.53 1.30 1.26
vi. 15:00 2514 Hap.Akko - Hapoel Umm Al Fahm 2.40 3.05 2.90 1.33 1.47 1.27
vi. 15:00 2515 Maccabi Bnei Reina - Hapoel Kfar Saba 2.35 3.15 2.90 1.33 1.49 1.26
vi. 15:00 2516 Ramat Hasharon - Mac.Ahi Naz. 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.27
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:15 2520 Bourj FC - Sporting Beirut 1.33 4.40 7.65 1.01 2.77 1.10
vi. 16:45 2526 Nejmeh SC - Shabab Al Sahel 1.85 3.10 4.05 1.15 1.74 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1056 Mazatlan - Toluca 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
vi. 23:59 1058 Puebla - Tijuana 2.00 3.00 3.60 1.19 1.62 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1333 Den Bosch - FC Eindhoven 3.05 3.40 2.05 1.59 1.27 1.19
vi. 21:00 1334 Graafschap - Almere City 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
vi. 21:00 1335 Helmond - Oss 2.80 3.25 2.25 1.49 1.32 1.21
vi. 21:00 1336 Jong Alkmaar - Venlo 2.20 3.45 2.90 1.33 1.56 1.21
vi. 21:00 1337 Jong PSV - Excelsior 3.20 3.60 2.00 1.68 1.27 1.19
vi. 21:00 1338 Jong Utrecht - Dordrecht 1.95 3.50 3.20 1.24 1.65 1.18
vi. 21:00 1339 Maastricht - FC Volendam 5.60 4.50 1.45 2.47 1.09 1.12
vi. 21:00 1340 Roda - Den Haag 2.25 3.45 2.90 1.35 1.56 1.23
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:30 4333 Oliveira Hospital - Alverca 4.65 3.45 1.65 1.96 1.11 1.18
vi. 21:30 4339 Real SC - Torreense 3.05 2.95 2.25 1.48 1.26 1.26
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1425 Rangers - Stirling 1.02 11.90 28.00 0.00 8.27 0.00
1/16 Finala! Se rejoaca in caz de egalitate!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2533 Dodoma Jiji - Kagera Sugar 1.60 3.25 5.65 1.06 2.04 1.21








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 4128 Cambrian Clydach Vale - Carmarthen Town 2.20 3.75 2.65 1.37 1.54 1.17
vi. 21:30 4135 Goytre United - Afan Lido 1.25 5.40 8.70 0.00 3.30 1.06
vi. 21:30 4154 Swansea Univ. - Risca United 1.58 4.00 4.60 1.12 2.12 1.14
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2534 TNS - Connahs Q. 1.53 4.20 5.05 1.11 2.27 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1399 Samsunspor - Kocaelispor 1.53 4.00 5.65 1.10 2.32 1.17







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 2535 Zonguldak - Pendikspor 4.10 3.40 1.75 1.84 1.14 1.19
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3176 CSKA Moscova - Milano 1.40 17.00 3.40 1.28 2.77
vi. 19:30 3182 Efes - Panathinaikos 1.10 26.00 7.60 1.06 6.02
vi. 21:30 3183 Baskonia - Bayern M. 1.48 16.00 3.00 1.35 2.50
vi. 22:00 3184 Lyon Villeurbanne - Crvena Zvezda 1.78 14.00 2.30 1.56 1.95
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 3384 Adelaide - Melbourne Utd 3.30 16.00 1.40 2.77 1.29
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 4610 Split - Osijek 1.06 26.00 8.80 1.04 7.58
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 4161 Spojnia Stargard - Torun 1.60 14.00 2.50 1.48 2.22
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:00 4624 Khimik Yuzhny - Prometey 8.40 26.00 1.06 5.96 1.01
vi. 18:30 4625 Cherkaski Mavpy - BC Ternopil 2.70 14.00 1.52 2.21 1.35
vi. 19:00 4626 Budivelnik - Kyiv-Basket 1.63 14.00 2.42 1.43 2.01
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2602 Karlovy Vary - Plzen 2.50 4.20 2.25 1.53 1.43 1.16
vi. 19:00 2620 Kladno - Brno 2.75 4.30 2.10 1.61 1.36 1.15
vi. 19:00 2626 Liberec - Ceske Budejovice 1.73 4.40 3.60 1.22 1.92 1.15
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 2627 Ajoie - Zug 7.20 5.60 1.28 3.15 1.04 1.09
vi. 20:45 2629 Bern - Fribourg 2.40 3.90 2.35 1.49 1.47 1.19
vi. 20:45 2630 Biel - Zurich 2.25 3.90 2.50 1.43 1.53 1.19
vi. 20:45 2631 Langlau - Ambri-Piotta 2.30 3.85 2.45 1.45 1.51 1.19
vi. 20:45 2634 Rapperswil - Servette 2.10 3.90 2.75 1.36 1.61 1.19
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2635 Thurgau - Winterthur 1.43 4.80 5.20 1.09 2.43 1.11
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 4636 Kalpa - TPS Turku 2.05 3.75 2.85 1.36 1.67 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2640 Bad Nauheim - Kaufbeuren 1.78 4.60 3.10 1.31 1.90 1.15
vi. 20:30 2641 Landshut - Dresdner Eislowen 2.85 4.40 1.93 1.76 1.36 1.16
vi. 20:30 2642 Lausitzer Fuchse - Kassel 3.30 4.50 1.75 1.94 1.28 1.16
vi. 20:30 2643 Lowen Frankfurt - Tolzer Lowen 1.43 5.00 4.90 1.13 2.58 1.13
vi. 21:00 2646 Bayreuth - Heilbronner 2.42 4.30 2.20 1.58 1.48 1.17
vi. 21:00 2647 Crimmitschau - Ravensburg 2.40 4.20 2.25 1.56 1.49 1.18
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4163 Rodovre - Rungsted 4.50 4.50 1.52 2.33 1.16 1.16
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2649 Banska Bystrica - L.Mikulas 1.42 4.90 5.20 1.10 2.53 1.12
vi. 18:30 2650 Spisska Nova Ves - Kosice 2.50 4.20 2.20 1.55 1.43 1.16
vi. 19:00 2667 Nitra - Nove Zamky 1.45 4.80 4.90 1.12 2.44 1.12
vi. 19:00 2670 Zvolen - Trencin 1.62 4.50 3.85 1.19 2.08 1.14
vi. 20:30 2671 Michalovce - HC 21 Presov 1.60 4.50 4.00 1.18 2.11 1.14
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3612 Gyergyoi - Brasov 2.15 4.40 2.60 1.35 1.52 1.12
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4639 Gomel - Soligorsk 2.30 3.75 2.55 1.44 1.53 1.22
vi. 18:00 4640 Yunost Minsk - Neman Grodno 1.57 4.10 4.60 1.15 2.22 1.19
vi. 18:00 4641 Zhlobin - Vitebsk 1.78 4.00 3.45 1.25 1.90 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4951 Karlskrona HK - Hanviken 1.57 4.60 4.10 1.17 2.16 1.13
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4959 Halmstad - Kallinge-Ronneby 2.35 4.40 2.20 1.55 1.49 1.15
Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:00 4165 Carty A. - Allen M. 2.50 1.50
vi. 15:15 4166 Pinches B. - Muir R. 2.10 1.70
vi. 15:30 4167 Boiko I. - Williams R. 2.80 1.40
vi. 15:45 4168 Pengfei T. - Kenna R. 1.17 4.60
vi. 16:00 4169 Bingham S. - Davis M. 1.67 2.10
vi. 16:15 4170 Saengkham N. - Grace D. 1.67 2.10
vi. 16:30 4202 Mann M. - Guodong X. 2.30 1.57
vi. 16:45 2676 Un-nooh T. - Johal K. 1.30 3.25
vi. 17:00 4228 Junhui D. - Hawkins B. 1.88 1.88
vi. 17:15 4229 Georgiou M. - Jiahui S. 1.88 1.88
vi. 17:30 4230 Jones D. - Si X. 1.97 1.78
vi. 17:45 3217 Joyce M. - Bingtao Y. 2.50 1.50
vi. 18:00 4231 Jiankang Z. - Anda Z. 2.15 1.65
vi. 18:15 4232 Clarke J. R. - Hancorn B. 1.65 2.15
vi. 18:30 4233 Pagett A. - Graham L. 1.55 2.35
vi. 18:45 4234 White J. - Lam S. 1.70 2.10
vi. 21:00 4235 Brecel L. - Perry J 1.70 2.10
vi. 21:15 4236 Wakelin C. - White M. 1.78 1.97
vi. 21:30 4242 Donaldson S. - Lilley D. 1.60 2.25
vi. 21:45 4243 Vafaei H. - Devlin P. 1.48 2.55
vi. 22:00 4244 Sijun Y. - Ford T. 2.10 1.70
vi. 22:15 4245 Castle B. J. - Maddocks S. 1.57 2.30
vi. 22:30 4251 Hamilton A. - Milkins R. 1.88 1.88
vi. 22:45 4252 Brown J. - Jones J. 1.95 1.80
vi. 23:00 4253 King M. - Dott G. 2.10 1.70
vi. 23:15 4254 Kleckers L. - Heathcote L. 2.15 1.65
vi. 23:30 4260 Mcguigan R. - Highfield L. 2.95 1.37
vi. 23:45 4263 Yuelong Z. - Hallworth S. 1.58 2.25
vi. 23:59 4264 Langning B. - Doherty K. 1.97 1.78
vi. 23:59 4265 Hicks A. - Wilson G. 2.40 1.53
vi. 23:59 4267 Selt M. - Hugill A. 1.65 2.15
vi. 23:59 4268 Holt M. - Xintong Z. 2.15 1.65
Un singur frame!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.