BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:45 1302 Berrettini M. - Carballes Baena R. 1.25 0.00 4.30 0.00 0.00 0.00
jo. 18:00 1303 Cehia - Muntenegru 1.40 0.00 3.50 0.00 0.00 0.00
jo. 19:30 1305 CSKA Moscova - Admiral Vladivostok 1.25 7.15 11.00 1.06 4.33 1.12
jo. 19:55 1334 Apoel Nicosia - F91 Dudelange 1.35 5.45 11.55 1.08 3.70 1.21
jo. 19:55 1337 Getafe - Trabzonspor 1.70 3.90 5.85 1.18 2.34 1.32
jo. 21:45 1306 Nantes - St. Raphael 1.25 13.50 6.45 1.14 4.36 0.00
jo. 22:00 1341 Roma - Basaksehir 1.50 4.80 7.25 1.14 2.89 1.24
jo. 22:00 1346 Wolfsburg - FC Oleksandria 1.25 6.90 13.10 1.06 4.52 1.14
jo. 22:00 1340 Rangers FC - Feyenoord 2.35 3.55 3.35 1.41 1.72 1.38
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:55 3981 Apoel Nicosia - F91 Dudelange 1.30 5.20 11.00 1.03 3.50 1.13
jo. 19:55 3982 Qarabag FK - Sevilla 6.10 4.00 1.57 2.39 1.12 1.21
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:55 3985 FC Copenhaga - FC Lugano 1.85 3.55 4.35 1.20 1.94 1.26
jo. 19:55 3984 Dinamo Kiev - Malmo FF 1.97 3.35 4.05 1.23 1.82 1.29
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:55 3987 Basel - Krasnodar 2.25 3.45 3.15 1.35 1.63 1.27
jo. 19:55 4005 Getafe - Trabzonspor 1.65 3.75 5.60 1.13 2.22 1.24
 
+ 42 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:55 4007 PSV Eindhoven - Sporting CP 1.73 4.05 4.40 1.20 2.09 1.20
jo. 19:55 4006 LASK Linz - Rosenborg BK 1.95 3.50 3.95 1.24 1.84 1.27
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:55 4008 CFR Cluj - Lazio 4.55 3.55 1.82 1.97 1.19 1.26
jo. 19:55 4009 Rennes - Celtic FC 2.25 3.25 3.30 1.32 1.62 1.30
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:55 4010 Eintracht Frankfurt - Arsenal 2.55 3.50 2.65 1.46 1.49 1.26
jo. 19:55 4011 Standard Liege - Vitoria Guimaraes 1.90 3.60 4.05 1.23 1.89 1.25
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4012 FC Porto - Young Boys 1.55 4.10 6.15 1.11 2.44 1.20
jo. 22:00 4013 Rangers FC - Feyenoord 2.25 3.40 3.20 1.34 1.63 1.28
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4015 Ludogorets - CSKA Moscova 2.70 3.00 2.85 1.41 1.45 1.34
jo. 22:00 4014 Espanyol - Ferencvarosi 1.43 4.60 7.50 1.08 2.82 1.16
 
+ 38 speciale
 






































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4017 Wolfsburg - FC Oleksandria 1.22 6.60 12.50 1.02 4.28 1.08
jo. 22:00 4016 Gent - St Etienne 2.15 3.45 3.35 1.31 1.68 1.27
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4020 Roma - Basaksehir 1.45 4.60 6.95 1.09 2.74 1.16
jo. 22:00 4019 B. Monchengladbach - Wolfsberger AC 1.42 4.90 7.00 1.09 2.85 1.15
 
+ 46 speciale
 














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4035 Wolverhampton - Braga 1.62 3.90 5.65 1.13 2.28 1.22
jo. 22:00 4021 Slovan Bratislava - Besiktas 3.00 3.45 2.35 1.59 1.38 1.28
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4036 Manchester United - FC Astana 1.25 5.90 12.00 1.02 3.92 1.10
jo. 22:00 4037 Partizan Belgrad - AZ Alkmaar 2.75 3.30 2.60 1.49 1.44 1.30
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:50 5611 Dhamk - Al Shabab Ksa 5.25 4.10 1.55 2.28 1.11 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:10 5627 SP Estudiantes San Luis - Barracas Central 4.00 3.30 1.90 1.79 1.19 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:30 5645 Agsu - PFK Neftci Baku II 7.00 4.65 1.33 2.77 1.02 1.08
jo. 14:30 5647 Turan Tovuz - Kapaz 2.15 3.35 2.90 1.30 1.54 1.20
jo. 14:30 5646 FK Sumgayit II - Moik Baku 3.00 3.60 2.00 1.62 1.27 1.16
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2007 Brasil de Pelotas RS - Figueirense 1.90 3.00 4.65 1.15 1.81 1.31
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 5668 U20 Fluminense RJ - U20 America MG 2.20 3.40 2.85 1.32 1.53 1.20
jo. 23:59 2024 U20 Bahia BA - U20 Ponte Preta SP 1.60 3.80 4.70 1.11 2.08 1.16
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 1268 Barra Mansa FC - Rio Sao Paulo 2.15 3.30 3.00 1.29 1.56 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 1270 U19 Indep. Futebol Sao Joseense - U19 Londrina 4.55 3.95 1.60 2.09 1.13 1.15
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:00 5677 Llaneros FC - Orsomarso 2.30 3.15 3.05 1.32 1.53 1.27
jo. 23:00 5676 Bogota FC - Boca Jrs. de Cali 1.85 3.50 3.95 1.20 1.84 1.22
jo. 23:59 2075 Deportes Quindio - Atletico FC 1.50 3.95 6.50 1.08 2.43 1.18
jo. 23:59 2078 Dep. Pereira - Leones FC 1.72 3.55 4.60 1.15 1.98 1.21
jo. 23:59 2083 Club Cortulua - Real Cartagena 2.15 3.35 3.15 1.30 1.61 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2147 Colon Santa Fe - Atletico MG 2.60 2.90 3.05 1.36 1.47 1.36
Semifinale! Tur!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1369 Kolding B - Odder Igf 2.35 3.75 2.45 1.43 1.47 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 5705 Vejle BK - FC Roskilde 1.42 4.60 6.30 1.07 2.63 1.12
jo. 21:00 5706 Viborg FF - Vendsyssel FF 1.90 3.45 3.80 1.21 1.79 1.23
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:45 5707 Al Jazira Club - Al Dhafra 1.35 5.10 7.00 1.06 2.92 1.10
jo. 17:45 5708 Hatta - Al Ahli Dubai 5.30 5.20 1.43 2.60 1.11 1.09
jo. 20:15 5710 Sharjah FC - Al Khaleej Fakkan 1.42 4.80 5.95 1.08 2.63 1.11
jo. 20:15 5709 Bani Yas - Ajman Club 1.85 4.00 3.45 1.25 1.83 1.17
 
+ 2 speciale
 


 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 5718 Tallinna JK Legion - U21 Flora Tallinn 1.48 4.35 5.15 1.09 2.33 1.12
jo. 18:30 5719 Parnu JK Vaprus - FC Elva 2.15 3.70 2.75 1.35 1.56 1.17
jo. 19:00 5720 JK Tammeka Tartu II - JK Jarve 1.33 5.60 5.90 1.06 2.84 1.05
jo. 19:30 5722 U21 Levadia Tallinn - U21 JK Tallinna Kalev 1.38 5.05 5.65 1.07 2.64 1.08
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 5724 Pepo Lappeenranta - Sudet 1.13 7.35 12.70 0.00 4.61 1.01
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:45 1377 Ponnistajat - TuPS 1.40 4.85 5.55 1.08 2.56 1.08
jo. 20:00 1378 FC Viikingit II - Valtti 2.35 4.15 2.30 1.49 1.47 1.13
jo. 20:00 1379 TKT - TPV/2 1.80 4.10 3.35 1.24 1.83 1.14
jo. 20:00 1380 TP-T - Janpa 2.75 4.25 2.00 1.65 1.35 1.12
jo. 20:15 1381 LePa - KoiPS 1.90 4.15 2.95 1.29 1.71 1.12
jo. 20:15 1385 Töölön Taisto - Atlantis 9.50 6.80 1.18 3.92 0.00 1.02
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 5725 Haka V. - TPS Turku 1.65 3.95 4.55 1.15 2.09 1.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 1120 Boca Jrs Gibraltar - Lynx FC 7.15 6.25 1.25 3.30 1.03 1.03
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 5739 CD Platense - CD Olimpia 3.20 3.20 2.10 1.58 1.26 1.23
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:30 5742 Badak Lampung - Kalteng Putra 1.95 3.45 3.35 1.23 1.68 1.20
jo. 14:30 5743 Psm Makassar - PS Tni 1.90 3.45 3.55 1.21 1.73 1.20
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:15 1333 PAS Hamedan - Shahrdari Bandar Abbas 1.70 3.40 4.65 1.12 1.94 1.21
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 5747 H. Nir Ramat Hasharon - M. Nazareth 1.95 3.30 3.80 1.21 1.75 1.25
jo. 19:00 5749 M. Petah Tikva - Beitar T.A. Ramla 1.75 3.50 4.50 1.16 1.95 1.22
jo. 19:00 5746 H. Akko - Bnei Sakhnin 2.90 3.05 2.45 1.47 1.35 1.29
jo. 19:00 5748 H.Nazareth Illit - H. Rishon Letzion 3.50 3.25 2.05 1.67 1.24 1.25
jo. 19:00 5750 SC Kfar Qasem - H. Ramat Gan 2.90 3.00 2.50 1.46 1.35 1.30
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 2582 KF Feronikeli - KF Flamurtari 1.40 3.80 8.15 1.01 2.57 1.16
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:00 1329 QPCC - San Juan Jabloteh 4.30 3.90 1.70 2.02 1.17 1.18
Se pot disputa pe teren neutru!Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 de min. sau 2 reprize x 40 de min. va primi cota 1.
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 5786 Vardeneset - Madla 3.90 4.55 1.60 2.08 1.17 1.10
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 1290 U19 Raufoss - U19 Kongsvinger 1.70 4.60 3.45 1.23 1.95 1.10
jo. 21:15 1292 U19 Lyn Fotball - U19 KFUM 2.40 3.90 2.35 1.47 1.45 1.15
jo. 21:15 1294 U19 Ullem - U19 Strommen 1.42 5.15 4.95 1.10 2.50 1.07
jo. 21:30 1298 U19 Lorenskog - U19 Baerum SK 3.70 4.55 1.65 2.02 1.20 1.11
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1330 U19 Lillestrom - U19 Viking FK 2.40 4.20 2.25 1.51 1.45 1.13
jo. 17:00 1331 U19 Rosenborg - U19 Kristiansund BK 1.05 10.40 19.40 0.00 6.70 0.00
jo. 19:00 1332 U19 Odd - U19 Sarpsborg 08 2.25 4.20 2.40 1.45 1.51 1.13
Turul 3
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2647 Atyra FC - Sol de America 3.00 3.40 2.20 1.58 1.32 1.23
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 5792 U23 Belenenses - U23 Braga 2.45 3.45 2.50 1.42 1.44 1.20
jo. 18:00 5793 U23 Leixoes - U23 Sporting CP 5.10 4.65 1.45 2.41 1.09 1.10
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:00 5800 (F) Torpedo Izhevsk - (F) FC Lokomotiv Moscova 18.80 10.60 1.05 6.71 0.00 0.00
jo. 18:00 5799 (F) Ryazan VDV - (F) Zvezda 2005 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 2713 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 1.17 6.55 13.80 0.00 4.40 1.05
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 5458 Elche CF - Tenerife 2.20 3.10 3.50 1.27 1.63 1.31
jo. 20:00 5459 Real Oviedo - UD Extremadura 1.85 3.25 4.60 1.17 1.89 1.28
jo. 23:00 5460 Las Palmas - Gijon 2.60 2.85 2.80 1.35 1.40 1.31
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 1404 Binissalem - Llosetense 1.55 3.50 5.90 1.06 2.17 1.19
jo. 21:30 1405 UD Socuellamos - CD Guadalajara S.A.D. 1.83 3.45 3.80 1.18 1.79 1.20
jo. 21:30 1299 La Solana - Manchego 2.70 3.30 2.35 1.47 1.36 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 5822 U21 Dnipro-1 - U21 Karpaty Lviv 1.90 4.35 2.90 1.31 1.72 1.11
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 5841 Liverpool M. - CA Fenix 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
jo. 22:00 5840 Danubio FC - Plaza Colonia CD 1.95 3.35 3.65 1.22 1.73 1.23
jo. 22:00 5839 CA Boston River - CA Cerro 2.45 3.30 2.65 1.39 1.46 1.23
jo. 23:59 2852 Mdeo. Wanderers - Nacional Montevideo 4.90 3.85 1.57 2.13 1.10 1.15
 
+ 18 speciale
 


















 
+ 18 speciale
 


















 
+ 6 speciale
 






 
+ 6 speciale
 






 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 14:35 1541 Bouzkova M. - Blinkova A. 1.85 1.90
jo. 15:50 1542 Kenin S. - Paolini J. 1.07 8.00
Suprafata de joc: Hard
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:59 1546 Keys M. - Kerber A. 1.65 2.20
Suprafata de joc: Hard
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:59 1544 Flipkens K. - Linette M. 2.80 1.40
jo. 23:59 1543 Ahn K. - Alexandrova E. 2.40 1.55
Suprafata de joc : Hard
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 14:50 3334 Krunic A / Marozava L - Bouzkova M / Zidansek T 1.60 2.20
Suprafata de joc: Hard
 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 14:45 1577 Krstin P. - Rola B. 1.95 1.75
Suprafata de joc : Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:00 2980 Tseng C H / WU T-L - Balaji N S / Vardhan V 3.75 1.22
Suprafata de joc : Hard
 
+ 7 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 14:45 1788 Danilov S. - Pogosian S. 1.07 6.75
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:25 1744 Chepelev A. - Laurent T. 3.65 1.25
jo. 15:45 1748 Dougaz A. - Tabacco F. 1.05 8.00
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:05 2031 Dascalu N. - Udvardy P. 1.30 3.15
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:00 1228 Kessler M. - Sewing S. 1.85 1.85
Suprafata de joc: Hard
 
+ 7 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 14:30 2045 Koelzer R. - Serban R. G. 2.85 1.35
jo. 15:20 2044 Grabher J. - Njiric S. 1.18 4.40
Suprafata de joc: Hard





















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 15:15 3623 Hering K. - Nieuwboer P. 1.06 7.50
jo. 15:20 2039 Vanhoutte C. - Audenaert E. 2.05 1.65
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 1792 HC Sparta Prague - HC Ocelari Trinec 2.00 4.30 2.70 1.37 1.67 1.15
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 1804 TS Ice Tigers - Grizzly Wolfsburg 1.95 4.45 2.80 1.37 1.74 1.16
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 1805 Manglerud/Star - Frisk/Asker 5.50 5.00 1.40 2.60 1.09 1.11
jo. 19:30 1806 Narvik Ishockeyklubb - Stjernen Hockey 3.30 4.70 1.70 1.96 1.26 1.13
jo. 20:00 1813 Sparta - Valerenga IF 2.85 4.10 2.00 1.67 1.34 1.17
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1807 Djurgardens IF - HC Orebro 1.70 4.15 3.70 1.22 2.01 1.18
jo. 20:00 1808 Farjestads BK - Vaxjo Lakers 1.95 3.95 2.95 1.34 1.74 1.20
jo. 20:00 1809 Frolunda HC - Linkopings HC 1.60 4.30 4.10 1.19 2.16 1.17
jo. 20:00 1812 Rogle BK - IK Oskarshamn 1.50 4.60 4.45 1.16 2.38 1.15
jo. 20:00 1810 Leksands IF - Skellefteaa Aik 2.40 3.90 2.35 1.51 1.49 1.20
jo. 20:00 1811 Lulea Hockey - HV 71 1.75 4.00 3.65 1.23 1.94 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:15 1814 Red Bull Hockey Juniors - EC Kac II 1.25 6.50 7.25 1.04 3.35 1.06
jo. 21:00 1815 Ritten Sport - Asiago 2.20 4.45 2.35 1.49 1.55 1.14
jo. 21:00 1816 Vipiteno - EHC Lustenau 2.40 4.40 2.20 1.55 1.47 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1817 Neman Grodno - Metallurg Zhlobin 1.20 6.50 9.50 1.02 3.94 1.07
jo. 19:00 1818 HC Dinamo Molodechno - HK Mogilev 1.22 7.00 7.25 1.05 3.74 1.06
jo. 19:00 1820 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 3.05 3.65 2.00 1.70 1.32 1.23
jo. 19:00 1819 HK Lida - HK Gomel 3.40 3.60 1.90 1.78 1.26 1.24
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:30 1857 Kuznetskie Medvedi - Ladya 2.30 4.25 2.35 1.51 1.53 1.17
jo. 14:30 1858 Sibirskie Snaipery - Sarmaty Orenburg 1.30 5.75 6.50 1.07 3.15 1.10
jo. 15:30 1859 HC Altai - Avto Yekaterinburg 7.00 6.25 1.25 3.48 1.06 1.08
jo. 16:00 1860 Snezhnye Barsy - Tolpar UFA 4.10 4.35 1.60 2.16 1.19 1.17
jo. 17:00 1861 Krasnaya Armiya - SKA-1946 2.65 3.75 2.20 1.58 1.41 1.22
 
+ 10 speciale
 










 
+ 7 speciale
 







 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 2818 BC Laguneros Comarca - Fuerza Regia 2.90 15.00 1.45 2.37 1.30
jo. 23:59 2820 Mineros - Lenadores De Durango 1.70 14.00 2.25 1.50 1.91
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:30 2010 (F) Team Esbjerg - (F) Herning-Ikast 1.65 8.75 2.80 1.33 1.98
jo. 21:30 2011 (F) Aarhus United - (F) TTH Holstebro 1.60 8.75 2.90 1.30 2.06
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:45 2049 Nantes - St. Raphael 1.20 12.50 6.00 1.05 3.45
 
+ 17 speciale
 

















 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:00 2079 Sydhavsoerne - TMS Ringsted 3.25 9.00 1.50 2.19 1.23
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:45 2114 (F) Rostov-Don - (F) Agu Adiif 1.01 33.00 19.50 0.00 8.26
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 2123 HK Aranas - LIF Lindesberg 1.14 14.25 7.50 1.01 4.06
jo. 20:00 2122 Hif Karlskrona - Karra HF 1.25 10.75 5.25 1.07 3.09
jo. 20:00 2121 Hammarby HB - Alstermo IF 1.80 7.75 2.50 1.38 1.76
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 2126 (F) BK Heid - (F) Savehof 4.00 10.50 1.35 2.70 1.16
jo. 20:00 2127 (F) Skuru IK - (F) Vasterasirsta HF 1.05 26.00 13.00 0.00 6.30
 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 3052 Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans 2.05 12.50 1.90 1.78 1.67