BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2476 San Antonio - Oklahoma 1.45 16.80 3.80 1.33 3.10 0.00
mi. 23:59 2702 Anaheim - Colorado 4.80 5.00 1.65 2.45 1.24 1.23
mi. 23:59 2703 Tiafoe F. - Fritz T. 3.25 0.00 1.40 0.00 0.00 0.00
mi. 23:59 2705 Cirstea S. - Kucova K. 1.35 0.00 3.60 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 54 speciale
 






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:30 3783 Valencia - Sevilla 3.10 3.05 2.50 1.52 1.36 1.34
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4356 Bahia - Unirb 1.57 3.80 5.00 1.10 2.14 1.16
mi. 23:59 4357 Doce Mel - Alagoinhas BA 4.65 3.60 1.65 2.01 1.12 1.18







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4311 U20 Palmeiras - U20 Oeste SP 1.28 5.35 7.60 1.02 3.11 1.06
Sferturi de finala! Un singur meci!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4312 4 de Julho EC - Oeirense 1.57 3.65 5.30 1.09 2.14 1.17
mi. 23:59 4314 AE Altos - Parnahyba 1.15 6.05 15.40 0.00 4.30 1.04
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4313 ABC RN - Potiguar 1.28 5.05 8.30 1.01 3.11 1.08
mi. 23:59 4318 Potyguar Seridoense - CE Forca e Luz 2.10 3.40 3.05 1.29 1.59 1.21
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1235 Lobos Upnfm - Vida 2.55 2.75 2.90 1.31 1.40 1.32
mi. 23:59 1236 Olimpia - Real Sociedad 1.20 5.75 10.80 0.00 3.71 1.05
mi. 23:59 1237 CD Victoria - Real Espana 4.55 3.55 1.67 1.97 1.12 1.18
mi. 23:59 1238 Honduras Progreso - Motagua 4.50 4.25 1.55 2.16 1.12 1.12
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2274 Leon - Atlas 2.50 3.00 3.00 1.35 1.49 1.32












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1302 Club Celaya - Atlante 2.95 2.80 2.55 1.42 1.32 1.33
mi. 23:59 1304 Pumas De Tabasco - Tampico Madero 2.40 3.00 3.05 1.32 1.50 1.30
mi. 23:59 1305 Alebrijes de Oaxaca - Leones Negros 2.20 3.10 3.20 1.27 1.56 1.26







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1303 (F) Club Santos Laguna - (F) Club Necaxa 1.25 5.35 8.85 0.00 3.30 1.06
 
+ 19 speciale
 



















 
+ 20 speciale
 




















 
+ 5 speciale
 





 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 4535 Gulin S. - Sharipov M. 2.30 1.57
Suprafata de joc: Hard
 
+ 20 speciale
 




















 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 22:30 5127 Manresa - Obradoiro 1.28 20.00 4.50 1.17 3.40
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 3196 Gimnasia - Obera TC 1.24 19.00 4.50 1.16 3.56
mi. 23:59 3197 Olimpico - Obras 2.20 14.00 1.80 1.88 1.58
mi. 23:59 3200 Regatas - Instituto C. 1.90 13.00 2.10 1.64 1.78
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 1461 (F) Sydney Uni Flames - (F) Adelaide Lightning 4.00 18.00 1.30 3.27 1.21
 
+ 13 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 3045 Liaoning - Xinjiang 1.13 23.00 6.60 1.08 5.25
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:00 5151 Ovarense - Imortal BC 2.35 14.00 1.70 2.05 1.54
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 3385 New Jersey Devils - Arizona C. 1.77 4.60 3.75 1.22 1.92 1.15
mi. 23:59 3386 New York Rangers - Toronto 3.00 4.30 2.05 1.67 1.33 1.17
mi. 23:59 3387 Anaheim - Colorado 4.60 4.80 1.60 2.16 1.15 1.14
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 2408 Moose Jaw W. - Calgary Hitmen 2.30 4.30 2.42 1.46 1.51 1.15
 
+ 3 speciale
 



 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:30 1523 AJ Fonte Bastardo - PAOK 1.67 2.05
1/16 finala!
* Evenimentele afisate la la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.