BILET VIRTUAL
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:30 2860 CSU Craiova - Sepsi 1.80 3.30 4.50 1.15 1.88 1.25
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2858 Chindia T. - Hermannstadt 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
sâ. 17:30 2859 Gaz Metan - Voluntari 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
 
+ 29 speciale
 





























 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3814 Chelsea - Manchester City 4.55 3.45 1.75 1.94 1.15 1.23
Semifinale! Un singur meci! Stadionul Wembley, Londra!
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 2702 Newcastle - West Ham 3.60 3.30 2.00 1.70 1.23 1.25
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:45 3376 Angers - Rennes 3.25 3.15 2.20 1.58 1.28 1.27
sâ. 18:00 3386 Marseille - Lorient 1.90 3.35 3.90 1.20 1.78 1.24
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 2718 Augsburg - Arminia Bielefeld 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27
sâ. 16:30 2719 Freiburg - Schalke 1.65 3.90 4.85 1.15 2.14 1.19
sâ. 16:30 2720 Monchengladbach - Frankfurt 2.45 3.40 2.65 1.41 1.47 1.23
sâ. 16:30 2722 Union Berlin - Stuttgart 2.20 3.30 3.10 1.31 1.58 1.25
sâ. 16:30 2723 Wolfsburg - Bayern Munchen 3.60 3.60 1.90 1.78 1.23 1.21
sâ. 19:30 2724 Leverkusen - FC Koln 1.60 3.80 5.20 1.11 2.17 1.19
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3436 Crotone - Udinese 3.95 3.50 1.85 1.84 1.20 1.22
sâ. 16:00 3437 Sampdoria - Verona 2.50 3.25 2.70 1.40 1.46 1.26
sâ. 19:00 3438 Sassuolo - Fiorentina 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
sâ. 21:45 3439 Cagliari - Parma 2.15 3.35 3.15 1.30 1.61 1.24
 
+ 32 speciale
 
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 2957 Ath. Bilbao - Barcelona 5.40 4.20 1.50 2.34 1.09 1.14
Finala! Un singur meci! Estadio de La Cartuja, Sevilla!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 3635 Brentford - Millwall 1.57 3.60 5.70 1.08 2.18 1.19
sâ. 14:30 3637 Luton - Watford 4.20 3.30 1.80 1.83 1.15 1.22
sâ. 14:30 3638 Middlesbrough - QPR 2.00 3.25 3.60 1.23 1.69 1.25
sâ. 14:30 3640 Sheffield Wed - Bristol 2.00 3.15 3.65 1.21 1.67 1.25
sâ. 14:30 3641 Stoke - Preston 2.10 3.00 3.55 1.22 1.61 1.28
sâ. 22:00 3646 Norwich - Bournemouth 1.85 3.45 3.85 1.19 1.80 1.21
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1109 Pretoria Callies - Chippa Utd 3.35 3.05 2.15 1.58 1.25 1.27
Sferturi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1593 Bristol Rovers - Lincoln 2.70 3.20 2.35 1.45 1.34 1.22
sâ. 14:30 1594 Burton - Plymouth 2.00 3.25 3.35 1.23 1.63 1.21
sâ. 14:30 1596 Charlton - Ipswich 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
sâ. 14:30 1616 Milton Keynes - Portsmouth 2.70 3.00 2.45 1.41 1.34 1.25
sâ. 14:30 1625 Shrewsbury - Doncaster 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
sâ. 14:30 1672 Wigan - Crewe 2.70 3.10 2.45 1.43 1.35 1.25
sâ. 19:30 1619 Oxford Utd - Gillingham 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1595 Carlisle - Port Vale 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22
sâ. 14:30 1599 Exeter - Southend 1.65 3.45 4.85 1.11 2.00 1.19
sâ. 14:30 1600 Forest Green - Scunthorpe 1.85 3.15 3.95 1.15 1.73 1.22
sâ. 14:30 1601 Grimsby - Bolton 3.60 3.25 1.95 1.69 1.21 1.23
sâ. 14:30 1602 Harrogate - Bradford 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
sâ. 14:30 1605 Leyton - Barrow 2.45 2.90 2.80 1.31 1.41 1.27
sâ. 14:30 1617 Morecambe - Oldham 1.90 3.40 3.50 1.21 1.71 1.19
sâ. 14:30 1618 Newport - Cambridge Utd 2.25 2.90 3.10 1.25 1.48 1.26
sâ. 14:30 1639 Stevenage - Mansfield 2.65 2.85 2.60 1.36 1.35 1.27
sâ. 14:30 1671 Tranmere - Salford 2.45 2.90 2.80 1.31 1.41 1.27
sâ. 19:30 1597 Colchester - Walsall 2.25 3.00 3.10 1.27 1.51 1.26
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:30 1677 Halifax - Kings Lynn 1.50 3.75 5.65 1.06 2.23 1.15
sâ. 14:30 1680 Altrincham - Sutton 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
sâ. 14:30 1682 Barnet - Aldershot 3.30 3.40 1.95 1.66 1.23 1.19
sâ. 14:30 1683 Chesterfield - Bromley 1.70 3.55 4.35 1.14 1.94 1.19
sâ. 14:30 1692 Dagenham & Red. - Solihull Moors 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
sâ. 14:30 1693 Notts County - Eastleigh 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22
sâ. 14:30 1696 Stockport - Maidenhead 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
sâ. 14:30 1697 Wealdstone - Hartlepool 5.20 3.80 1.55 2.17 1.09 1.16
sâ. 14:30 1698 Woking - Wrexham 3.05 3.05 2.25 1.51 1.28 1.26
sâ. 14:30 1699 Yeovil - Boreham 2.30 3.15 2.80 1.32 1.47 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:35 1700 Al Fateh - Damac FC 2.05 3.40 3.15 1.27 1.62 1.20
sâ. 22:10 1701 Al Wehda - Al Ettifaq 2.55 3.45 2.40 1.45 1.40 1.20
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 2768 Newells Old Boys - Patronato 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
sâ. 20:00 2769 Sarmiento Junin - Lanus 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
sâ. 23:59 1265 San Lorenzo - Argentinos Jrs 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
sâ. 23:59 1268 Boca Juniors - Atl. Tucuman 1.65 3.65 4.50 1.12 2.00 1.17
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:05 1704 Western United - Central Coast 2.80 3.35 2.20 1.51 1.31 1.20
sâ. 12:10 1705 Melbourne City - Melbourne Victory 1.25 5.30 8.25 0.00 3.19 1.05
sâ. 23:59 1706 Sydney - Adelaide United 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1714 Admira - Hartberg 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
sâ. 18:00 1716 Ried - Altach 2.25 3.25 2.95 1.32 1.53 1.24
sâ. 18:00 1717 St. Polten - Austria Viena 2.90 3.35 2.25 1.54 1.33 1.23
Faza grupelor!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 3425 Amstetten - Liefering 3.95 3.50 1.75 1.84 1.16 1.18
sâ. 15:30 3426 Austria V. (Am) - W.Innsbruck 4.55 3.90 1.60 2.08 1.12 1.15
sâ. 15:30 3427 BW Linz - Vorwarts Steyr 1.30 4.70 8.45 1.01 2.99 1.09
sâ. 15:30 3428 FC Juniors - Floridsdorfer AC 2.20 3.45 2.75 1.33 1.51 1.19
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3873 Charleroi - Eupen 2.20 3.05 3.25 1.27 1.56 1.27
sâ. 21:45 3862 Antwerp - Genk 2.70 3.40 2.35 1.49 1.38 1.22
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3432 Seraing - Lierse K. 1.50 4.15 5.15 1.09 2.28 1.13
sâ. 21:00 3433 RWD Molenbeek - Lommel 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:45 4489 Botev Plovdiv - Slavia Sofia 2.40 3.05 2.80 1.33 1.45 1.25
sâ. 20:00 4490 Arda K. - Beroe 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3654 Mlada Boleslav - Opava 1.45 4.20 6.15 1.07 2.47 1.14
sâ. 17:00 3656 Karvina - Ceske Budejovice 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
sâ. 17:00 3657 Sigma Olomouc - Teplice 1.75 3.45 4.50 1.15 1.93 1.22
sâ. 19:30 3658 Plzen - Jablonec 1.60 3.70 5.15 1.11 2.13 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 4493 Chrudim - SK Lisen 2.30 3.20 3.00 1.32 1.53 1.26
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2771 Union San Felipe - Puerto Montt 1.95 3.25 3.65 1.21 1.70 1.23
sâ. 19:00 2774 Barnechea - Coquimbo 3.00 3.20 2.20 1.53 1.29 1.23
sâ. 19:00 2775 Lautaro De Bui­n - Dep.Iquique 3.10 3.10 2.20 1.53 1.27 1.25
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1419 O´Higgins - La Serena 2.05 3.15 3.30 1.23 1.60 1.23
sâ. 23:59 1421 Un.La Calera - A. Italiano 1.95 2.95 3.80 1.16 1.64 1.25
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 2635 Anorthosis - Omonia N. 4.00 3.50 1.80 1.85 1.18 1.20
Grupa Campionat!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 3443 Incheon - Jeju Utd 2.90 2.95 2.40 1.45 1.31 1.27
sâ. 10:30 3444 Seoul - Daegu 2.50 3.00 2.80 1.35 1.43 1.28
sâ. 13:00 3445 Gwangju - Pohang 3.30 3.10 2.10 1.58 1.24 1.24
sâ. 23:59 3446 Suwon B. - Ulsan 3.20 3.10 2.15 1.56 1.26 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1741 Rijeka - Lok Zagreb 1.35 4.30 7.95 1.02 2.76 1.12
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:15 4203 HB Koge - Silkeborg 6.25 3.85 1.45 2.36 1.04 1.14
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4509 Vendsyssel - Hvidovre IF 2.75 3.15 2.40 1.45 1.35 1.24
sâ. 16:00 4510 F.Amager - Hobro 2.40 3.25 2.65 1.37 1.45 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2836 Oure FA - Holstebro 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19
sâ. 14:30 2839 VSK Aarhus - FC Sydvest 05 1.65 3.70 4.45 1.13 2.00 1.17
sâ. 15:00 2845 Holbaek - BK Frem 4.05 3.70 1.72 1.91 1.16 1.17
sâ. 15:00 2846 Jammerbugt - Aarhus Fremad 2.10 3.40 3.05 1.29 1.59 1.21
sâ. 15:00 2849 Middelfart - Dalum 1.50 4.15 5.20 1.09 2.28 1.13
sâ. 15:00 2850 Næsby - B93 Copenhaga 4.25 3.70 1.68 1.96 1.14 1.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2840 Hillerod - Skovshoved 1.43 4.25 6.05 1.06 2.47 1.12
sâ. 15:00 2861 Taarnby - FC Roskilde 4.50 3.80 1.63 2.04 1.13 1.16
sâ. 16:00 2869 Nykoebing - KFUM Roskilde 1.25 5.15 9.45 0.00 3.30 1.07
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 3463 Grasshoppers - FC Wil 1.60 3.70 4.65 1.11 2.04 1.15
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:15 3378 Sion - Zurich 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 21:30 3498 St. Gallen - Luzern 2.05 3.65 3.05 1.30 1.64 1.19
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2782 Flora - Narva JK Trans 1.22 6.05 8.70 1.01 3.53 1.04
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2885 Clermont - Le Havre 1.52 3.60 6.50 1.06 2.29 1.19
sâ. 16:00 3470 Troyes - Caen 1.60 3.50 5.85 1.09 2.17 1.22
sâ. 21:00 3471 AC Ajaccio - Niort 1.75 3.35 4.70 1.14 1.94 1.24
sâ. 21:00 3472 Auxerre - Nancy 1.90 3.15 4.05 1.17 1.75 1.25
sâ. 21:00 3473 Chambly - Amiens 3.05 3.05 2.30 1.51 1.30 1.27
sâ. 21:00 3474 Dunkerque - Grenoble 2.95 3.00 2.40 1.47 1.32 1.28
sâ. 21:00 3476 Rodez - Paris FC 2.95 2.85 2.50 1.44 1.32 1.31
sâ. 21:00 3477 Sochaux - Pau FC 2.05 3.15 3.50 1.23 1.64 1.25
sâ. 21:00 3478 Toulouse - Chateauroux 1.40 4.30 7.00 1.05 2.64 1.13
sâ. 21:00 3479 Valenciennes - Guingamp 2.95 3.15 2.30 1.51 1.32 1.25
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1744 Concarneau - Bastia Borgo 2.35 2.70 3.30 1.24 1.47 1.33
sâ. 20:00 1746 Sete - Laval 2.50 2.70 3.05 1.29 1.42 1.33
sâ. 21:00 1747 Boulogne - Briochin 2.25 2.70 3.50 1.22 1.51 1.33
sâ. 21:00 1748 Red Star - Cholet 1.75 3.10 4.85 1.11 1.87 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3559 St.Pauli - Wurzburg K. 1.65 3.90 4.40 1.15 2.05 1.16
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 3481 Dresda - Duisburg 1.75 3.30 4.35 1.13 1.86 1.21
sâ. 15:00 3482 Kaiserslautern - Saarbrucken 2.50 3.10 2.65 1.37 1.41 1.25
sâ. 15:00 3483 Magdeburg - Zwickau 2.20 3.15 3.05 1.28 1.53 1.24
sâ. 15:00 3484 Turkgucu Munchen - 1860 Munchen 4.35 3.30 1.75 1.86 1.13 1.21
sâ. 15:00 3485 Verl - Uerdingen 2.15 3.10 3.20 1.26 1.56 1.25
sâ. 15:00 3487 Viktoria Koln - Hallescher 2.05 3.35 3.20 1.26 1.62 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2886 OFI Crete - Atromitos 1.90 3.50 3.60 1.22 1.76 1.21
sâ. 17:15 2887 Panaitolikos - Smyrnis 1.85 3.25 4.15 1.17 1.80 1.24
sâ. 19:30 2890 Volos - Giannina 2.75 2.75 2.75 1.36 1.36 1.33
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:00 1074 Dundalk - St Patricks 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
sâ. 21:45 1750 Sligo - Finn Harps 1.90 3.15 4.05 1.17 1.75 1.25
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3515 Linfield - Ballymena 1.42 4.20 5.95 1.05 2.44 1.11
sâ. 19:30 3517 Portadown - Cliftonville 5.45 3.85 1.50 2.23 1.07 1.14
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:45 3530 Maccabi Petah Tikva - H. Beer Sheva 2.50 2.85 2.80 1.32 1.40 1.28
sâ. 20:30 3531 Maccabi Haifa - Kiryat Shmona 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
Grupa Campionat!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 3518 Netanya - Hapoel Tel Aviv 2.40 2.85 3.00 1.29 1.45 1.29
sâ. 18:00 3519 Sakhnin - Hapoel Kfar Saba 2.50 2.75 2.95 1.30 1.41 1.31
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4209 Empoli - Brescia 1.65 3.30 5.55 1.09 2.05 1.23
sâ. 15:00 4210 Monza - Cremonese 2.05 2.80 4.10 1.17 1.65 1.33
sâ. 15:00 4211 Pescara - Entella 1.70 3.35 4.90 1.12 1.97 1.22
sâ. 15:00 4224 Pisa - Cosenza 1.95 3.25 3.70 1.21 1.71 1.24
sâ. 15:00 4225 Reggina - Reggiana 1.90 3.05 4.35 1.16 1.77 1.28
sâ. 15:00 4231 Salernitana - Venezia 2.70 2.85 2.70 1.37 1.37 1.31
sâ. 15:00 4233 Vicenza - Lecce 3.55 3.00 2.10 1.61 1.22 1.28
sâ. 16:00 4234 Cittadella - Chievo 2.55 2.70 3.05 1.30 1.42 1.35
sâ. 19:00 4239 Pordenone - Frosinone 2.70 2.70 2.85 1.34 1.37 1.34
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1776 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 1.43 4.05 6.10 1.05 2.41 1.12
sâ. 23:59 1779 Cerezo Osaka - Urawa Reds 2.00 3.10 3.55 1.20 1.64 1.24
sâ. 23:59 1786 Nagoya Grampus - Sagan Tosu 1.80 3.20 4.15 1.14 1.79 1.22
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1773 Okayama - Mito 2.45 2.95 2.85 1.33 1.44 1.28
sâ. 11:00 1774 Ryukyu - Verdy 2.15 3.25 3.15 1.28 1.58 1.24
sâ. 23:59 1775 Sagamihara - Iwata 5.50 3.50 1.60 2.12 1.09 1.20
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1445 Atl. San Luis - Puebla 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
sâ. 23:59 1446 Guadalajara - Tijuana 2.15 3.15 3.05 1.27 1.53 1.22
sâ. 23:59 1447 Club America - Cruz Azul 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 3694 G.A. Eagles - Almere City 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3670 Lechia Gdansk - Piast Gliwice 2.55 3.10 2.75 1.39 1.44 1.28
sâ. 18:30 3671 Rakow - Lech Poznan 2.20 3.20 3.10 1.29 1.56 1.25
sâ. 21:00 3672 Wisla - Warta Poznan 1.90 3.25 3.90 1.19 1.76 1.24
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:40 1789 G.Leczna - Puszcza N. 1.85 3.30 3.75 1.17 1.74 1.20
sâ. 16:00 1791 Resovia Rzeszow - Olsztyn 2.10 3.00 3.45 1.22 1.59 1.27
sâ. 17:00 1796 Sandecja Nowy S. - Widzew Lodz 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
sâ. 21:00 1820 Termalica B-B. - Chrobry Gl. 1.60 3.65 4.90 1.10 2.07 1.17
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 1807 Guimaraes - Santa Clara 2.15 3.10 3.30 1.26 1.58 1.26
sâ. 17:30 1811 Moreirense - Tondela 2.20 3.10 3.20 1.27 1.56 1.26
sâ. 20:00 1790 Belenenses - Maritimo 2.20 3.00 3.30 1.26 1.56 1.28
sâ. 20:00 1818 Benfica - Gil Vicente 1.25 5.15 10.40 0.00 3.41 1.08
sâ. 22:30 1821 Rio Ave - Braga 4.25 3.45 1.77 1.89 1.16 1.21
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1788 Feirense - Varzim 1.75 3.20 4.40 1.12 1.83 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1852 Akhmat Grozny - Khimki 2.05 3.35 3.40 1.26 1.67 1.24
sâ. 16:30 1860 Lokomotiv Moscova - Rostov 1.95 3.25 3.95 1.21 1.77 1.27
sâ. 16:30 1862 Rotor Volgograd - Dinamo Moscova 5.30 3.50 1.65 2.09 1.11 1.22
sâ. 19:00 1863 Krasnodar - Zenit 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1876 Alloa - Raith 3.70 3.45 1.85 1.77 1.19 1.20
sâ. 14:00 1889 Arbroath - Ayr 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
sâ. 14:00 1892 Dunfermline - Queen of South 1.90 3.35 3.50 1.20 1.69 1.19
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:45 3004 Kilmarnock - Montrose 1.25 5.45 9.40 1.01 3.42 1.07
sâ. 19:30 3008 Aberdeen - Livingston 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
sâ. 19:30 3010 St Johnstone - Clyde 1.15 6.90 16.60 0.00 4.83 1.04
Optimi de finala! Un singur meci!
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1890 Cove Rangers - Falkirk 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
sâ. 14:00 1893 East Fife - Peterhead 2.05 3.40 3.15 1.27 1.62 1.20
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1887 Annan - Brechin 1.55 3.85 5.15 1.09 2.18 1.16
sâ. 14:00 1891 Cowdenbeath - Stirling 3.60 3.45 1.90 1.74 1.21 1.21
sâ. 14:00 1894 Edinburgh City - Queens Park 3.05 3.35 2.15 1.58 1.30 1.22
sâ. 14:00 1895 Elgin City - Albion Rovers 1.40 4.50 6.55 1.06 2.64 1.12





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 1897 Slovan Bratislava - Spartak Trnava 1.33 4.65 7.30 1.02 2.81 1.09
sâ. 18:00 1900 Dunajska Streda - Trencin 1.38 4.65 5.85 1.05 2.56 1.08





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 1907 Ruzomberok - Pohronie 2.35 2.80 3.05 1.26 1.45 1.29
sâ. 18:00 1906 Nitra - Senica 2.75 3.30 2.25 1.49 1.32 1.20
sâ. 18:00 1908 Sered - Michalovce 1.95 3.40 3.30 1.23 1.66 1.19
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 4535 Bardejov - Slovan Bratislava B 1.47 4.35 5.15 1.09 2.33 1.11
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2795 Bravo - Domzale 3.15 3.15 2.10 1.56 1.25 1.22
sâ. 18:15 2798 ND Gorica - O. Ljubljana 4.95 3.40 1.63 2.00 1.09 1.19
sâ. 21:00 2800 Koper - Tabor Sezana 1.88 3.20 3.75 1.17 1.71 1.21
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 4683 Lugo - Alcorcon 2.65 2.80 2.80 1.35 1.39 1.32
sâ. 17:00 4685 Castellon - Mallorca 4.35 3.00 1.90 1.76 1.15 1.28
sâ. 19:15 4686 Gijon - Real Oviedo 2.15 2.95 3.50 1.23 1.58 1.29
sâ. 19:15 4687 Las Palmas - Malaga 2.35 2.90 3.15 1.29 1.49 1.31
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2801 Union. de Salamanca - Real Valladolid B 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
sâ. 19:00 3696 Real Madrid B - Talavera de La Reina 2.05 3.10 3.45 1.22 1.62 1.25
Grupa Promovare!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 2813 Racing de Ferrol - Marino Luanco 1.75 3.35 4.35 1.14 1.87 1.21
sâ. 18:00 3706 Rayo Majadahonda - Villanovense 2.20 2.90 3.35 1.24 1.54 1.29
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3705 Las Palmas B - El Ejido 2.45 2.80 3.00 1.29 1.43 1.31
sâ. 18:00 2812 Coruxo - Real Oviedo B 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22
sâ. 20:00 3713 Marino - Yeclano 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
Grupa Retrogradare!
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 2652 Montreal - Toronto 3.40 3.55 1.95 1.72 1.25 1.20
sâ. 22:00 2653 Orlando City - Atlanta United 2.00 3.45 3.35 1.25 1.68 1.21
sâ. 23:59 2654 Los Angeles FC - Austin 1.45 4.25 6.05 1.07 2.47 1.13
sâ. 23:59 2655 DC United - New York City 3.80 3.55 1.83 1.82 1.20 1.20
sâ. 23:59 2657 FC Dallas - Colorado 2.05 3.40 3.25 1.27 1.65 1.22
sâ. 23:59 2658 NY Red Bulls - Kansas City 2.35 3.40 2.70 1.38 1.49 1.22
sâ. 23:59 2659 Chicago Fire - New England 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
sâ. 23:59 2660 Nashville - Cincinnati 1.73 3.50 4.40 1.15 1.93 1.20
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3923 Hammarby - Mjallby 1.60 3.75 5.05 1.11 2.13 1.18
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3920 AFC Eskilstuna - Akropolis 2.65 3.25 2.35 1.45 1.35 1.21
sâ. 16:00 3921 Brage - Falkenbergs 2.25 3.10 2.90 1.29 1.48 1.23
sâ. 16:00 3922 GAIS - Vasteras SK 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
sâ. 18:00 3926 Vasalunds - Trelleborgs 2.75 3.30 2.25 1.49 1.32 1.20
 
+ 30 speciale
 






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:30 3946 Denizlispor - Erzurumspor BB 2.65 3.05 2.65 1.40 1.40 1.29
sâ. 16:00 3947 Trabzonspor - Hatayspor 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
sâ. 16:00 3948 Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 3.25 3.40 2.10 1.65 1.29 1.24
sâ. 19:00 3949 Goztepe - Galatasaray 3.95 3.70 1.80 1.89 1.20 1.20
 
+ 29 speciale
 





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 4566 Minaj - Desna C. 4.60 3.50 1.65 1.97 1.11 1.18
sâ. 17:00 4567 Vorskla P. - Zorya L. 3.50 3.15 1.98 1.64 1.20 1.23
sâ. 19:30 4568 Sahtior Donetk - Dinamo Kiev 1.95 3.35 3.35 1.22 1.66 1.20
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:45 3959 Ujpest - Mezokovesd Zsory 2.50 3.25 2.50 1.40 1.40 1.21
sâ. 18:00 3960 Kisvarda - Ferencvaros 6.15 3.75 1.47 2.31 1.05 1.15
sâ. 20:30 3961 Paks - Zalaegerszeg 1.95 3.40 3.30 1.23 1.66 1.19







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 2641 Kristianstad - Skovde 1.60 7.50 2.85 1.38 2.22
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 12:45 2668 W.Force - Waratahs 1.35 21.00 3.20 1.29 2.89
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:05 2670 Chiefs - Crusaders 3.00 21.00 1.40 2.77 1.35
 
+ 2 speciale
 


 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:30 2793 South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 1.07 30.00 7.40 1.05 6.56
sâ. 12:35 2808 Canberra Raiders - Parramatta 1.63 20.00 2.30 1.53 2.11