BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 3928 Dimitrov G. - Kyrgios N. 2.45 0.00 1.65 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 35 speciale
 



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3604 Southampton - Tottenham 4.90 3.65 1.60 2.07 1.10 1.17
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3628 Nice - St Etienne 1.55 3.65 5.55 1.08 2.18 1.18
du. 18:00 3629 Monaco - Metz 1.30 5.30 7.70 1.03 3.11 1.08
du. 22:00 3630 Lyon - PSG 5.15 4.55 1.50 2.39 1.12 1.13
 
+ 42 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3639 Bayern Munchen - Werder Bremen 1.12 8.30 15.00 0.00 5.29 1.01
du. 19:00 3640 FC Schalke 04 - Hannover 96 1.55 3.90 5.55 1.10 2.27 1.18
 
+ 35 speciale
 



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 1015 Atalanta - Napoli 3.45 3.40 2.05 1.70 1.27 1.25
du. 16:00 1068 Hellas Verona - Crotone 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
du. 16:00 1076 Sampdoria - Fiorentina 2.80 3.30 2.45 1.50 1.39 1.27
du. 16:00 1082 Udinese - Spal 1.72 3.35 4.55 1.13 1.91 1.21
du. 16:00 1078 Sassuolo - Torino 2.65 3.15 2.65 1.42 1.42 1.29
du. 16:00 1057 Bologna - Benevento 1.65 3.55 4.70 1.12 2.00 1.18
du. 16:00 1069 Lazio - Chievo 1.23 5.75 9.70 0.00 3.57 1.06
du. 19:00 1085 Cagliari - AC Milan 3.60 3.30 2.00 1.70 1.23 1.25
du. 21:45 1087 Inter Milan - Roma 2.35 3.35 2.90 1.37 1.54 1.26
 
+ 42 speciale
 










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3651 Alaves - Leganes 2.15 3.00 3.55 1.24 1.61 1.30
du. 17:15 3652 Real Madrid - Dep. La Coruna 1.12 8.10 12.90 0.00 4.98 1.03
du. 19:30 3653 Real Sociedad - Celta Vigo 1.85 3.55 3.70 1.20 1.79 1.20
du. 21:45 3654 Betis - Barcelona 8.00 5.50 1.30 3.23 1.04 1.08









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 1149 Baroka - Kaizer Chiefs 2.75 2.75 2.50 1.36 1.30 1.27
du. 15:30 1150 Chippa Utd - Lamontville Golden Arrows 2.25 2.75 3.10 1.23 1.44 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 2762 FC Cape Town - Highlands Park 3.55 2.95 2.00 1.60 1.18 1.24
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3765 Royal Antwerp FC - Club Brugge 4.75 3.50 1.65 2.00 1.11 1.19
du. 19:00 3766 Genk - Anderlecht 2.50 3.05 2.60 1.36 1.39 1.24
du. 21:00 3767 Gent - Lokeren 1.30 4.75 8.45 1.01 3.01 1.09
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2764 Atlantico BA - Vitoria Da Conquista BA 3.50 3.10 2.00 1.63 1.20 1.23
du. 21:00 2765 Bahia de Feira BA - EC Bahia 5.10 4.05 1.50 2.23 1.08 1.12
du. 23:30 2768 Vitoria BA - Juazeirense 1.25 5.50 7.80 1.01 3.19 1.05
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2792 Tubize - Oud-Heverlee Leuven 3.25 3.25 2.00 1.61 1.23 1.20
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2793 Ferroviario - Tiradentes CE 1.75 3.50 3.95 1.16 1.84 1.18
du. 23:00 2811 Fortaleza CE - Maranguape 1.35 4.75 6.30 1.04 2.68 1.08
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2810 Goias GO - Vila Nova GO 2.00 3.30 3.25 1.23 1.62 1.20
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 4344 Bangu RJ - Volta Redonda RJ 1.90 3.25 3.75 1.19 1.72 1.22
du. 21:00 4345 Vasco Da Gama - Nova Iguacu RJ 1.75 3.45 4.20 1.15 1.88 1.20
du. 23:59 4346 Flamengo RJ - Cabofriense RJ 1.30 4.80 8.15 1.01 2.99 1.09









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2896 Chapecoense - Internacional de Lages SC 1.25 5.00 9.10 0.00 3.19 1.07
du. 21:00 2888 Avai SC - Joinville SC 1.90 3.30 3.55 1.19 1.69 1.20
du. 21:00 2893 Brusque SC - Hercilio Luz CA 1.80 3.40 3.85 1.17 1.79 1.19
du. 21:00 2897 Criciuma SC - Concordia SC 1.30 4.55 8.25 0.00 2.90 1.09
 
+ 9 speciale
 









 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 2885 Villa Nova MG - Boa Esporte MG 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22
du. 20:00 2883 CA Patrocinense MG - Tombense MG 3.35 3.10 2.00 1.59 1.20 1.21
du. 21:00 2887 Atletico MG - EC Democrata MG 1.20 6.05 9.00 0.00 3.58 1.03
du. 23:30 2915 Urt MG - America Mineiro MG 2.85 3.40 2.15 1.53 1.30 1.19
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 3736 Foz Do Iguacu PR - Londrina PR 3.95 3.50 1.75 1.84 1.16 1.18
du. 21:00 3734 Cianorte PR - Rio Branco PR 1.45 3.95 6.00 1.05 2.36 1.13
du. 21:00 3735 Coritiba PR - Prudentopolis PR 1.15 5.60 16.20 0.00 4.12 1.04
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2892 Botafogo SP - Palmeiras SP 4.40 3.40 1.70 1.90 1.12 1.19
du. 23:30 2914 Sao Caetano SP - Corinthians 5.80 3.70 1.50 2.24 1.06 1.16
du. 23:30 2913 Santo Andre SP - Red Bull Brasil SP 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
du. 23:30 2912 Ponte Preta - Atletico Linense SP 1.40 4.00 6.85 1.03 2.50 1.13
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2872 Juventus SP - Xv de Piracicaba 2.00 3.15 3.40 1.21 1.62 1.22
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2882 Velo Clube SP - Noroeste SP 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
du. 14:00 2876 Monte Azul SP - Desportivo Brasil SP 2.05 3.45 3.00 1.27 1.59 1.18
du. 14:00 2874 Mogi Mirim SP - Portuguesa Santista 2.00 3.25 3.30 1.23 1.62 1.21
du. 14:00 2871 Barretos SP - GE Osasco SP 1.60 4.05 4.20 1.14 2.04 1.12
du. 14:00 2881 Olimpia SP - Marilia SP 1.80 3.45 3.80 1.17 1.79 1.18









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 3733 America PE - Santa Cruz PE 4.35 3.65 1.65 1.96 1.12 1.16
Stagiul 1









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 1156 Sudan - Maroc 6.25 3.85 1.45 2.36 1.04 1.14
du. 21:00 1155 Mauritania - Guinea 4.10 2.85 1.90 1.66 1.13 1.26
Calificari! Faza grupelor!
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2933 Nea Salamina - Pafos FC 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23
du. 16:00 2934 Apoel Nicosia - AEK Larnaca 1.65 3.45 4.45 1.11 1.92 1.17
du. 18:00 2935 Aris Limassol - Apollon Limassol 12.10 5.95 1.15 3.95 0.00 1.02









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2938 Municipal Liberia - Limon FC 2.40 3.25 2.60 1.37 1.43 1.21
du. 23:00 2936 AD Carmelita - Perez Zeledon 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
du. 23:00 2937 AD Grecia - Santos de Guapiles 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
du. 23:59 2939 Cartagines - Deportiva Alajuelense 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2950 Al Ahly Cairo - Misr Mak. 1.40 3.60 8.00 0.00 2.46 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1228 Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2.10 3.30 3.10 1.27 1.58 1.21
du. 23:00 1220 CD Aguila - Santa Tecla 2.50 3.25 2.55 1.40 1.41 1.22
du. 23:00 1227 CD Audaz - Chalatenango 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:10 1562 Al Ain - Hatta 1.17 6.40 9.40 0.00 3.77 1.01
du. 17:45 1564 Al Ahli Dubai - Ajman Club 1.45 4.10 5.40 1.06 2.31 1.11
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4325 Seinajoen JK - Pkku 1.03 10.70 22.00 0.00 7.13 0.00
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 4328 IFK Mariehamn - Honka Akatemia 1.12 7.35 11.20 0.00 4.39 0.00
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1594 Meppen - Preussen Munster 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
du. 15:00 1595 Werder Bremen II - FC Kickers Wurzburg 3.50 3.10 2.00 1.63 1.20 1.23
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3839 PAOK - Apollon Smyrnis 1.10 7.50 20.50 0.00 5.44 1.01
du. 17:15 3840 Lamia - Asteras Tripolis 2.65 2.75 2.70 1.34 1.35 1.30
du. 17:15 3842 Pas Giannina - Atromitos Athens 2.55 2.80 2.75 1.32 1.37 1.28
du. 17:15 3841 Panaitolikos - Panionios 2.65 2.80 2.75 1.35 1.37 1.31
du. 19:30 3843 Olympiakos P. - AO Xanthi 1.17 5.40 14.30 0.00 3.88 1.05
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2964 Panegialios FC - Kissamikos 2.60 2.85 2.65 1.35 1.36 1.27
du. 15:00 2960 Anagennisi Karditsas 1904 - Aiginiakos FC 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
du. 15:00 2963 OFI Crete - Apollon Pontou 1.35 4.10 8.00 1.01 2.68 1.12
du. 15:00 2965 Panserraikos - Trikala 4.25 3.50 1.70 1.90 1.13 1.18
du. 15:00 2961 Doxa Dramas - Apollon Larisas 1.45 3.70 6.65 1.03 2.35 1.15
du. 15:00 2966 Sparti - Kallithea FC Athen 1.30 4.45 8.60 0.00 2.90 1.10
du. 15:00 2967 Veroia FC - Ergotelis 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 2976 Antigua - Siquinala 1.20 6.05 9.00 0.00 3.58 1.03
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 2981 Lee Man Warriors - Hong Kong Rangers 1.50 3.95 5.00 1.08 2.18 1.12
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2984 Jamshedpur - Delhi Dynamos FC 2.20 2.95 3.05 1.25 1.48 1.24
du. 16:30 2985 Kerala Blasters FC - FC Goa 2.75 2.95 2.40 1.41 1.31 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 3000 East Bengal - Mohun Bagan 2.10 2.95 3.25 1.21 1.53 1.24
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1298 M. Petah Tikva - M. Netanya 2.85 3.00 2.35 1.45 1.30 1.25
du. 20:30 1301 M. Tel Aviv - H. Ashkelon 1.22 5.15 10.40 0.00 3.41 1.06
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1317 Brescia Calcio - Avellino 2.05 3.10 3.45 1.22 1.62 1.25
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 3153 Pistoiese - Arezzo 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
du. 15:30 3152 Pisa - Monza 2.00 3.10 3.50 1.20 1.63 1.23
du. 15:30 3138 Giana Erminio - Pontedera 1.85 3.20 4.00 1.16 1.76 1.23
du. 15:30 3137 Alessandria - Pro Piacenza 1.55 3.60 5.35 1.07 2.13 1.17
du. 15:30 3151 Lecce - Catania 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.25
du. 15:30 3136 Akragas - SS Monopoli 1966 2.95 2.90 2.35 1.45 1.29 1.27
du. 15:30 3158 Sicula Leonzio - Trapani 3.65 3.10 1.95 1.66 1.19 1.23
du. 15:30 3159 Unicusano Fondi - Virtus Francavilla 2.40 2.90 2.90 1.30 1.44 1.27
du. 17:30 3165 Juve Stabia - Catanzaro 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
du. 17:30 3168 Reggina 1914 - Paganese 2.00 3.05 3.55 1.20 1.62 1.24
du. 21:30 3169 Casertana - Fidelis Andria 1.95 3.05 3.70 1.18 1.66 1.24
du. 21:30 3177 Cosenza - Matera 2.15 2.95 3.25 1.23 1.53 1.26
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3180 Humble Lions - Boys Town 1.90 3.10 3.85 1.17 1.70 1.23
du. 22:00 3181 Montego Bay Utd - Harbour View FC 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21
du. 22:00 3182 Sandals South C. - Arnett Gardens 4.35 3.65 1.65 1.96 1.12 1.16
du. 22:00 3183 Tivoli Gardens - Reno FC 1.75 3.30 4.25 1.13 1.84 1.20
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 3396 Ipswich Knights - Holland Park Hawks 2.35 4.35 2.25 1.51 1.47 1.11
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3243 Unam Pumas - America de Mexico 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
du. 23:59 3244 Santos Laguna - Monarcas Morelia 1.85 3.20 3.90 1.16 1.74 1.22
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3242 U20 Santos Laguna - U20 Monarcas Morelia 1.90 3.60 3.25 1.23 1.69 1.16
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 1373 Sparta Rotterdam - SBV Excelsior 2.10 3.40 3.35 1.29 1.67 1.25
du. 15:30 1381 Willem II - FC Groningen 2.35 3.50 2.80 1.39 1.54 1.24
du. 15:30 1380 Ajax - Feyenoord 1.60 3.80 4.65 1.11 2.07 1.15
du. 17:45 1401 Heracles - PSV Eindhoven 6.90 4.90 1.35 2.84 1.05 1.10


 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3900 Aves - Pacos Ferreira 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
du. 18:00 3901 Feirense - Moreirense 2.40 2.90 2.85 1.30 1.42 1.26
du. 20:00 3902 Rio Ave FC - Boavista 1.85 3.15 4.05 1.15 1.75 1.23
du. 22:15 3903 Vitoria Guimaraes - Estoril Praia 1.75 3.40 4.10 1.14 1.84 1.19
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 1682 Real Sporte - Uniao Madeira 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
du. 17:00 1686 Varzim - Leixoes SC 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
du. 17:00 1675 Covilha - CD Santa Clara 2.50 2.85 2.85 1.32 1.41 1.29
du. 17:00 1685 Sporting Braga B - Academica Coimbra 2.90 3.05 2.30 1.47 1.30 1.24
du. 17:00 1680 FC Porto B - FC Arouca 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
du. 18:00 1676 FC Famalicao - FC Penafiel 2.05 3.15 3.40 1.23 1.62 1.24
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1725 Fraserburgh - Rangers FC 23.50 9.35 1.03 6.62 0.00 0.00
du. 16:05 1737 Hearts - Hibernian FC 2.80 3.00 2.45 1.43 1.34 1.27
1/16! Un singur meci! Se rejoaca in caz de egalitate!
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3434 Asc Jaraaf - Guediawaye FC 1.50 3.70 5.30 1.06 2.16 1.13
du. 20:00 3436 Ngb Dakar - Asec Ndiambour 2.00 2.95 3.50 1.18 1.58 1.23
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1759 Alcorcon - Cadiz 2.55 2.70 3.15 1.30 1.44 1.37
du. 17:00 1761 Osasuna - Cultural Leonesa 1.65 3.25 5.10 1.08 1.97 1.21
du. 19:00 1789 Numancia - Rayo Vallecano 2.50 2.95 2.70 1.34 1.40 1.26
du. 19:00 1762 Gimnastic - Reus Deportiu 2.20 2.80 3.35 1.22 1.51 1.29
du. 21:00 1793 Tenerife - Barcelona B 1.75 3.25 4.35 1.13 1.84 1.21
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3448 Osasuna B - Burgos CF 3.65 3.05 2.00 1.64 1.20 1.25
du. 13:00 3453 CD Lealtad - Caudal Deportivo 2.05 3.00 3.45 1.21 1.59 1.25
du. 13:00 3454 CD Tudelano - SD Amorebieta 2.15 3.00 3.20 1.24 1.53 1.25
du. 18:00 3484 UD Logrones - Barakaldo CF 1.90 3.20 3.70 1.18 1.70 1.22
du. 18:00 3473 CD Mirandes - Racing Santander 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3452 CD Ebro - UE Llagostera 2.10 2.95 3.40 1.21 1.56 1.26
du. 13:00 3456 CF Villarreal B - Ontinyent CF 1.70 3.20 4.95 1.10 1.92 1.23
du. 13:00 3463 SD Formentera - Atletico Saguntino 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
du. 13:00 3461 RCD Mallorca - CD Atletico Baleares 1.45 3.80 6.35 1.04 2.35 1.15
du. 17:30 3469 Olot - CF Badalona 2.30 2.90 3.05 1.27 1.47 1.27
du. 18:00 3479 Lleida Esportiu - Peralada 1.65 3.25 5.10 1.08 1.97 1.21
du. 18:00 3477 Elche CF - Real Zaragoza B 1.28 4.85 8.15 0.00 3.01 1.07
du. 18:00 3474 CE Sabadell - Hercules CF 2.35 2.90 2.95 1.29 1.45 1.27
du. 19:00 3485 UD Cornella - CD Alcoyano 2.35 2.95 2.90 1.29 1.45 1.26
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 1229 Ruvu Shooting - Young Africans 5.05 3.00 1.70 1.86 1.07 1.23
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3914 Sivasspor - Akhisar Bld 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
du. 12:30 3913 Konyaspor - Trabzonspor 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
du. 15:00 3915 Bursaspor - Basaksehir 3.50 3.35 1.90 1.69 1.20 1.19
du. 18:00 3916 Antalyaspor - Besiktas 5.45 4.00 1.50 2.28 1.08 1.14
 
+ 25 speciale
 

























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1818 Umraniyespor - Gaziantepspor 1.25 5.30 9.00 0.00 3.30 1.06
du. 12:00 1817 Erzurum Buyuksehir - Ankaragucu 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
du. 14:30 1819 Giresunspor - Boluspor 1.95 3.15 3.45 1.19 1.63 1.21
du. 14:30 1820 Manisaspor - Rizespor 6.95 4.65 1.35 2.76 1.04 1.10
du. 17:00 1821 Altinordu - Elazigspor 2.20 3.05 2.95 1.27 1.48 1.22
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1331 US Ben Guerdane - Esperance Tunis 7.60 4.20 1.35 2.68 1.01 1.11
du. 15:00 1339 Club Africain - US Monastir 1.70 3.40 4.40 1.12 1.90 1.19
du. 15:00 1342 Co Mednine - Stade Gabesien 2.25 2.70 3.40 1.22 1.49 1.31
du. 15:00 1334 Avenir Sportif Gabesien - ES Sahel 4.25 3.00 1.85 1.74 1.13 1.25
du. 15:00 1345 ES Metlaoui - Js Kairouanaise 1.90 3.00 4.00 1.15 1.70 1.25
du. 16:00 1347 CS Sfaxien - Stade Tunisien 1.50 3.60 6.05 1.05 2.23 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3523 AS Sariyer - Bodrumspor 1.75 3.50 3.90 1.16 1.83 1.17
du. 12:00 3522 Amedspor - Mersin 1.17 6.90 8.65 0.00 3.80 0.00
du. 12:30 3531 Inegolspor - Tuzlaspor 1.50 3.95 5.10 1.08 2.20 1.12
du. 12:30 3528 Afjet Afyonspor - Tokatspor 1.65 3.65 4.25 1.12 1.94 1.15
du. 12:30 3534 Keciorengucu - Bucaspor 1.35 4.20 7.35 1.01 2.65 1.11


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3525 Kahramanmarasspor - Nazilli Bld Spor 1.75 3.60 3.75 1.17 1.82 1.16
du. 12:30 3529 Bandirmaspor - Silivrispor 1.25 5.00 8.70 0.00 3.14 1.06
du. 12:30 3530 Hacettepe SK - Fethiyespor 1.70 3.60 4.00 1.14 1.88 1.16
du. 12:30 3532 Karsiyaka - Sakaryaspor 2.85 3.45 2.10 1.55 1.29 1.17
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 3520 U21 Konyaspor - U21 Trabzonspor 1.80 3.65 3.45 1.19 1.76 1.15
du. 11:30 3527 U21 Bursaspor - U21 Istanbul Basaksehir 1.50 4.20 4.65 1.09 2.18 1.10
du. 13:00 3536 U21 Antalyaspor - U21 Besiktas 4.10 4.00 1.60 2.00 1.13 1.12
 
+ 13 speciale
 













 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 4133 Valerenga IF - Frisk/Asker 2.80 4.15 2.00 1.67 1.35 1.17
du. 18:00 4131 Stjernen Hockey - Lillehammer IK 3.40 4.45 1.70 1.96 1.24 1.14
du. 18:00 4132 Storhamar - Lorenskog IK 1.20 7.00 8.25 1.02 3.77 1.05
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4150 HC Liberec - PSG Zlin 1.75 4.15 3.55 1.22 1.90 1.17
du. 16:00 4226 HC Sparta Prague - HC Vitkovice 2.25 4.00 2.50 1.43 1.53 1.18
du. 16:00 4159 HC Ocelari Trinec - HC Dukla Jihlava 1.30 5.75 6.25 1.07 3.03 1.08
du. 16:30 4228 HC Chomutov - HC Pardubice 2.10 3.90 2.75 1.36 1.61 1.19
du. 17:30 4230 HC Mlada Boleslav - HC Kometa Brno 2.80 4.00 2.00 1.67 1.35 1.18
du. 18:00 4231 HC Olomouc - HC Plzen 2.40 3.90 2.35 1.49 1.47 1.19
du. 19:20 4232 Mountfield HK - HC Litvinov 1.30 5.75 6.00 1.07 3.03 1.08
 
+ 3 speciale
 



 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4658 EC Red Bull Salzburg - EC Graz 99ers 1.40 5.25 4.85 1.12 2.60 1.10
du. 18:30 4659 Dornbirn - Sapa Fehervar 1.70 4.65 3.45 1.24 1.96 1.13
du. 18:30 4660 Innsbruck - EC VSV 1.60 4.70 3.75 1.20 2.11 1.13
du. 18:30 4661 KHL Zagreb - Znojmo 1.40 5.25 4.95 1.11 2.60 1.10
du. 18:45 4662 KAC Klagenfurt - EHC BW Linz 1.95 4.40 2.75 1.36 1.71 1.15
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 4663 EC S.Feldkirch - HC Jesenice 3.05 4.50 1.80 1.84 1.30 1.14
du. 20:15 4664 Red Bull Hockey Juniors - HC Pustertal 3.00 4.25 1.85 1.79 1.31 1.16
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 4690 Litomerice - HC Frydek Mistek 2.00 4.15 2.75 1.38 1.70 1.18
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:45 4691 Rapperswil Jona Lakers - GCK Lions 1.12 9.25 10.25 0.00 4.58 0.00
du. 17:00 4692 EHC Winterthur - HC Thurgau 3.35 4.80 1.70 1.91 1.23 1.11
du. 18:00 4693 HC Biasca - La Chaux-de-Fonds 6.00 6.25 1.30 2.92 1.06 1.05
du. 18:30 4694 EHC Olten - SC Langenthal 2.35 4.35 2.25 1.50 1.46 1.13
du. 18:30 4695 HC Ajoie - Academy Zug 1.35 6.00 5.25 1.09 2.70 1.06
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 4696 Lyon HC - Bordeaux 2.40 4.50 2.20 1.52 1.44 1.12
du. 16:00 4697 Grenoble - HC Amiens Somme 1.45 5.25 4.50 1.12 2.37 1.09
du. 17:00 4698 Rouen HE - Rapaces de Gap 1.70 4.75 3.35 1.23 1.91 1.11
du. 19:30 4699 Epinal - Nice 1.50 5.25 4.25 1.14 2.25 1.09
du. 20:00 4700 Angers Ducs - CSG Strasbourg 1.30 6.25 5.75 1.07 2.92 1.05
du. 20:15 4701 Scorpions de Mulhouse - Chamonix-Morzine HC 1.70 4.60 3.30 1.24 1.91 1.12
 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 4723 Gornyak Uchaly - Toros Neftekamsk 3.70 4.45 1.65 1.98 1.19 1.13
du. 14:00 4725 Yuzhny Ural Orsk - Molot-Prikamye Perm 1.95 4.20 2.90 1.30 1.67 1.15
du. 14:00 4724 Nizhny Tagil - Neftjanik A. 5.00 4.85 1.45 2.37 1.10 1.11
du. 16:00 4727 Ska-Neva - CSK Vvs Samara 1.01 13.25 33.00 0.00 8.26 0.00
du. 16:00 4726 Dinamo St Petersburg - Bars 1.25 6.25 7.25 1.03 3.21 1.05
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4728 HC Kosice - HK POPRAD 1.45 4.95 4.60 1.13 2.44 1.11
du. 17:00 4729 Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 1.90 4.15 3.05 1.30 1.75 1.17
du. 18:00 4732 Mshk Zilina - HK Nitra 2.80 4.30 1.95 1.71 1.35 1.15
du. 18:00 4730 Dukla Trencin - HC 05 Banska Bystrica 2.20 4.10 2.45 1.45 1.55 1.17
du. 18:00 4731 HKM AS Zvolen - HC 07 Detva 1.16 8.00 9.25 1.01 4.22 1.03


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4737 Kallinge/Ronneby IF - Vasby IK 1.45 5.25 4.75 1.13 2.44 1.10
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4740 SK Lejon - Vannas HC 3.25 5.25 1.65 2.03 1.26 1.10
du. 17:00 4741 Tegs SK - Kiruna IF 3.10 5.00 1.70 1.96 1.29 1.11
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4742 Gripen HC Nykoping - IF Vallentuna 1.85 4.45 2.95 1.32 1.79 1.14
du. 17:00 4744 Wings Arlanda HC - Hanvikens SK 1.80 4.60 3.05 1.30 1.84 1.13
du. 17:00 4743 Hammarby IF - Nacka HK 1.90 4.60 2.75 1.36 1.75 1.13
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4746 Hanhals IF - HA 74 Savsjo 1.40 5.25 5.00 1.11 2.60 1.10
du. 17:00 4745 Grastorps IK - Helsingborgs HC 3.00 4.35 1.85 1.79 1.31 1.15
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4749 IFK Kumla - IFK Arboga 1.85 4.55 3.00 1.31 1.79 1.14
du. 17:00 4748 Forshaga IF - Grums IK 2.00 4.35 2.70 1.37 1.67 1.15
du. 17:00 4747 Enkopings SK HK - Surahammar IF 1.35 5.50 5.50 1.09 2.79 1.09
 
+ 16 speciale
 
















 
+ 16 speciale
 
















 
+ 16 speciale
 
















 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:30 4781 JSF Nanterre - AS Monaco 2.40 14.75 1.65 1.98 1.44
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:00 1253 B.C. Vienna - WBC Raiffeisen Wels 1.65 15.00 2.45 1.42 1.98
du. 20:00 1255 Klosterneuburg - Gmunden 1.90 14.50 2.05 1.60 1.71
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 4789 Quimsa - Obras Sanitarias 1.45 15.75 3.00 1.29 2.37
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 1282 Plymouth Raiders - Glasgow Rocks 2.75 15.25 1.55 2.15 1.34
du. 19:30 1283 Cheshire Phoenix - Newcastle Eagles 3.80 17.50 1.30 2.92 1.18
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 1333 Brussels - Belfius Mons-Hainaut 2.00 14.50 1.95 1.60 1.57
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 4790 Bakken Bears - Horsens IC 1.30 17.50 3.85 1.16 2.82
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 4791 Starwings Basket Regio Basel - Basket Club Boncourt 2.10 14.50 1.90 1.67 1.54
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 12:45 1344 Alaska Aces - Barangay Ginebra 2.75 12.50 1.55 2.09 1.32
Grupe!
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 17:00 4792 ASP Promitheas - BC Olympiakos Piraeus 5.75 21.00 1.16 4.02 1.07
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 10:05 1406 Aisin Seahorses Mikawa - Nishinomiya Storks 1.03 34.00 12.25 0.00 6.55
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 20:00 1407 Buducnost - Olimpija L. 1.18 21.00 5.50 1.10 4.18
 
+ 16 speciale
 
















 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:15 2110 Germania - Danemarca 3.10 8.50 1.55 2.15 1.27
du. 21:30 2111 FYR Macedonia - Spania 3.95 9.50 1.40 2.52 1.17
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 4807 (F) Kuban Krasnodar - (F) Craiova 1.65 9.50 2.70 1.35 1.98
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 16:00 4808 (F) Gudme HK - (F) Roskilde 3.50 10.00 1.45 2.30 1.19
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 4809 (F) Copenhagen - (F) Issy Paris 1.35 10.50 4.20 1.15 2.70
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 15:00 4810 (F) Viborg HK - (F) Vistal Gdynia 1.06 24.00 11.25 0.00 5.96
du. 16:00 4811 (F) Kastamonu Belediyesi - (F) Byaasen IL 1.50 10.00 3.10 1.27 2.25
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:00 4812 (F) DHK Banik Most - (F) HC Zalau 1.80 8.75 2.45 1.42 1.80
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:00 4813 HIK - Aifk 5.50 13.00 1.22 3.43 1.08
 
+ 19 speciale
 



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 20:00 4814 AEK Athens HC - Diomidis Argous 1.20 13.00 6.25 1.04 3.45
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 18:15 4085 (F) Molde - (F) Tertnes 2.75 9.00 1.65 1.98 1.34
du. 19:00 4088 (F) Stabaek - (F) Oppsal 2.00 8.50