TOP BILETE
BILET VIRTUAL
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:30 1130 CFR Cluj - CS U. Craiova 1.80 3.20 4.30 1.14 1.82 1.24
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1219 Pandurii - Voluntari 3.25 2.95 2.20 1.53 1.25 1.29
 
+ 23 speciale
 























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 4414 Manchester United - Swansea City 1.30 4.70 8.55 1.01 3.00 1.11
du. 16:05 4416 Everton - Chelsea 3.35 3.30 2.00 1.65 1.23 1.23
du. 16:05 4417 Middlesbrough - Manchester City 8.05 4.85 1.30 3.00 1.01 1.10
du. 18:30 4418 Tottenham - Arsenal 1.85 3.40 3.75 1.19 1.77 1.21
 
+ 23 speciale
 























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 4428 Caen - Marseille 3.40 3.15 2.05 1.62 1.23 1.25
du. 18:00 4430 Dijon - Bordeaux 3.05 3.15 2.20 1.53 1.28 1.25
du. 22:00 4431 Nice - Paris SG 6.00 3.75 1.50 2.28 1.06 1.18
 
+ 23 speciale
 























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 4441 FC Augsburg - Hamburger SV 2.50 3.10 2.65 1.37 1.41 1.26
du. 18:30 4442 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1.55 3.70 5.40 1.08 2.17 1.18
 
+ 23 speciale
 























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 4445 Roma - Lazio 1.80 3.45 4.00 1.17 1.83 1.22
du. 16:00 4452 Empoli - Sassuolo 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.25
du. 16:00 4446 Bologna - Udinese 2.25 3.10 3.00 1.29 1.51 1.26
du. 16:00 4453 Genoa - Chievo 1.67 3.45 4.65 1.11 1.96 1.20
du. 16:00 4459 Palermo - Fiorentina 6.15 4.20 1.42 2.47 1.05 1.13
du. 16:00 4451 Crotone - AC Milan 3.85 3.35 1.85 1.77 1.18 1.22
du. 16:00 4449 Cagliari - Pescara 1.60 3.75 4.80 1.11 2.08 1.18
du. 21:45 4462 Inter - Napoli 2.95 3.25 2.20 1.53 1.30 1.23
 
+ 23 speciale
 























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4482 Osasuna - Dep. La Coruna 3.55 3.25 1.95 1.68 1.21 1.23
du. 17:15 4546 Betis Sevilla - Alaves 2.10 3.00 3.40 1.22 1.58 1.27
du. 19:30 4547 SD Eibar - Leganes 2.00 3.15 3.55 1.21 1.65 1.25
du. 21:45 4548 Celta Vigo - Ath Bilbao 3.90 3.35 1.85 1.78 1.18 1.23
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:30 1341 Admira - Rapid Vienna 4.40 3.45 1.80 1.91 1.17 1.25
 
+ 9 speciale
 









 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 2427 Godoy Cruz - San Martin S.J. 2.05 3.10 3.65 1.22 1.66 1.29
du. 23:00 2428 Rosario Central - Aldosivi 1.55 3.70 6.00 1.08 2.27 1.21
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 2472 Melbourne Victory - Brisbane Roar 1.80 3.65 4.00 1.19 1.89 1.22
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 2778 Stirling Lions - Balcatta 1.67 4.05 3.80 1.17 1.94 1.14
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 3215 Zhodino - Dnepr Mogilev 1.65 3.45 4.90 1.11 2.00 1.21
du. 17:30 3217 Brest - Slavia Mozyr 1.45 3.95 6.35 1.05 2.41 1.16
du. 18:30 3279 Bate - Shakhtyor Soligorsk 1.75 3.30 4.45 1.13 1.88 1.23
du. 19:00 3280 Gorodeja - Din. Minsk 3.65 3.35 1.90 1.73 1.20 1.22
du. 19:30 3281 FC Gomel - Slutsk 2.10 3.10 3.30 1.24 1.58 1.26
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:30 2536 Gent - Anderlecht 2.45 3.50 2.65 1.43 1.49 1.25
du. 19:00 2537 Oostende - Charleroi 1.85 3.45 4.15 1.19 1.87 1.25
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2538 Mouscron - KSV Roeselare 1.87 3.40 4.00 1.19 1.82 1.25
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3285 Ponte Preta - Corinthians 2.35 3.15 2.85 1.33 1.48 1.26




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:45 3326 Montana - Botev Plovdiv 5.70 4.25 1.45 2.41 1.07 1.13
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:35 3375 Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 4.40 3.50 1.70 1.93 1.13 1.20
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3402 Istra 1961 - Hajduk Split 6.15 4.20 1.43 2.47 1.06 1.14
du. 20:00 3405 RNK Split - Belupo 2.40 3.15 2.75 1.35 1.45 1.26
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3447 O`Higgins - San Luis 1.80 3.45 4.05 1.17 1.84 1.22
du. 21:30 3452 Antofagasta - A. Italiano 2.25 3.20 3.00 1.31 1.53 1.26
du. 23:59 3453 Colo Colo - Palestino 1.42 4.50 6.10 1.07 2.56 1.13
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 3495 Incheon - Ulsan Hyundai 2.90 3.05 2.35 1.47 1.31 1.27
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2592 Karvina - Hradec Kralove 1.95 3.30 3.75 1.21 1.74 1.26
du. 18:00 2593 Teplice - Slovacko 1.55 3.75 5.95 1.09 2.28 1.21
du. 18:30 2594 Slavia Prague - Jablonec 1.35 4.50 8.55 1.03 2.92 1.14
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3549 Santos DG - Limon 1.85 3.35 3.70 1.18 1.74 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3581 Greve IF - Hvidovre 3.20 3.35 2.00 1.62 1.24 1.21
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:45 3586 AB Copenhagen - Vendsyssel FF 4.15 3.60 1.75 1.91 1.17 1.21
du. 14:45 3587 Fredericia - F. Amager 1.90 3.40 3.70 1.21 1.75 1.23
du. 14:45 3588 Helsingor - Skive 1.85 3.40 3.90 1.19 1.80 1.23
du. 14:45 3589 Hobro - Roskilde 1.75 3.55 4.20 1.16 1.90 1.21
du. 14:45 3590 Koge - Nykobing 1.75 3.60 4.15 1.17 1.91 1.21
du. 14:45 3591 Naestved - Vejle 2.75 3.30 2.35 1.49 1.36 1.24
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2601 FC Copenhagen - Lyngby 1.30 5.00 9.40 1.02 3.23 1.12
du. 19:00 2602 Brondby - Sonderjyske 1.58 3.90 5.50 1.11 2.26 1.20
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2600 Viborg - Aalborg 2.50 3.25 2.70 1.40 1.46 1.27
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:15 3634 EL Nacional - LDU Quito 2.40 3.10 2.75 1.34 1.44 1.26
du. 20:00 3635 CD Clan Juvenil - Ind. del Valle 4.25 3.35 1.75 1.85 1.14 1.21
du. 21:30 3636 Macara - U. Catolica 2.75 3.10 2.40 1.44 1.34 1.26
du. 23:59 3638 Emelec - Delfin 1.57 3.60 5.25 1.08 2.11 1.18
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3658 Al Ahly - El-Entag El-Harby 1.20 5.00 15.00 0.00 3.71 1.09
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:45 2629 St. Gallen - Young Boys 3.65 3.50 1.90 1.77 1.22 1.22
du. 14:45 2630 Thun - Sion 2.40 3.50 2.65 1.41 1.49 1.23
du. 17:00 2632 Grasshoppers - Lugano 2.20 3.30 3.05 1.31 1.57 1.25
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2631 Mariehamn - VPS 1.85 3.15 4.30 1.15 1.80 1.27
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 2653 Aue - Wurzburger Kickers 2.35 3.00 3.10 1.30 1.51 1.31
du. 14:30 2654 Hannover - Dusseldorf 1.55 3.80 5.80 1.09 2.27 1.20
du. 14:30 2655 Munich 1860 - Braunschweig 2.65 3.05 2.65 1.40 1.40 1.30
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3972 Preussen Munster - Zwickau 2.45 3.10 2.75 1.35 1.44 1.27
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3971 Nurnberg II - Garching 1.85 3.30 3.75 1.17 1.74 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3976 Stutt. Kickers - FC Nottingen 1.50 3.90 5.35 1.07 2.23 1.15
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2673 Asteras Tripolis - Iraklis 1.72 3.60 4.10 1.15 1.90 1.19
du. 19:00 2674 Atromitos - Platanias FC 1.62 3.75 4.50 1.12 2.03 1.17
du. 19:00 2675 Giannina - AEK Athens FC 5.30 3.75 1.55 2.17 1.09 1.18
du. 19:00 2677 Panetolikos - Olympiakos Piraeus 12.00 5.50 1.20 3.73 0.00 1.07
du. 19:00 2678 Panionios - Levadiakos 1.35 4.50 7.30 1.03 2.76 1.12
du. 19:00 2679 Paok - Kerkyra 1.04 10.00 26.00 0.00 7.15 0.00
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 4247 Vestmannaeyjar - Fjolnir 2.80 3.30 2.30 1.50 1.34 1.24
du. 20:00 4246 Akranes - Hafnarfjordur 6.15 4.30 1.42 2.51 1.06 1.13
du. 21:00 4254 Valur - Olafsvik 1.33 4.90 7.20 1.04 2.89 1.10
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 2734 Novara - Brescia 2.05 3.20 3.60 1.24 1.68 1.28
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 4436 Kashima - Sagan Tosu 1.70 3.50 4.50 1.13 1.95 1.21
du. 10:00 4447 Kobe - Kofu 1.67 3.40 4.95 1.11 2.00 1.22
du. 11:00 4448 Yokohama M. - G-Osaka 2.45 3.15 2.70 1.36 1.44 1.26
du. 13:00 4450 C-Osaka - Kawasaki Frontale 2.65 3.05 2.55 1.40 1.37 1.27
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 4678 Toluca - Queretaro 1.75 3.45 4.35 1.15 1.90 1.22
du. 23:59 4679 Puebla - Necaxa 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.24
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 4758 Aalesund - Tromso 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.25
du. 19:00 4760 Kristiansund - Stromsgodset 3.40 3.35 2.05 1.67 1.26 1.25
du. 19:00 4761 Sandefjord - Molde 3.90 3.35 1.90 1.78 1.20 1.25
du. 19:00 4762 Sogndal - Lillestrom 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.26
du. 19:00 4763 Stabaek - Haugesund 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.26
du. 21:00 4778 Odd - Valerenga 1.90 3.40 3.85 1.21 1.79 1.25
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2793 Mjondalen - Kongsvinger 1.80 3.55 3.85 1.18 1.83 1.20
du. 19:00 2794 Floro - Elverum 1.85 3.50 3.90 1.20 1.83 1.23
du. 19:00 2795 Jerv - Levanger 1.80 3.50 4.00 1.18 1.85 1.22
du. 19:00 2796 Ranheim - Asane 1.80 3.50 4.00 1.18 1.85 1.22
du. 19:00 2797 Sandnes - Tromsdalen 1.50 4.10 5.55 1.09 2.33 1.16
du. 19:00 2799 Strommen - Arendal 1.75 3.55 4.25 1.16 1.91 1.21
du. 19:00 2801 Ull/Kisa - Fredrikstad 2.10 3.35 3.15 1.28 1.61 1.23
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2841 AZ Alkmaar - Vitesse 2.35 3.35 2.80 1.37 1.51 1.25
Un singur meci!
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:30 5270 Jagiellonia - Pogon Szczecin 1.80 3.40 4.35 1.17 1.89 1.25
du. 19:00 5271 Legia - Wisla 1.50 4.00 6.10 1.08 2.39 1.18
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 4862 U. Madeira - Aves 2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.29
du. 17:00 4863 FC Porto B - Sporting B 1.90 3.30 3.70 1.19 1.73 1.23
du. 18:00 4864 AD Fafe - Academico Viseu 2.05 3.10 3.45 1.22 1.62 1.26
du. 18:00 4865 Benfica B - Academica 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.26
du. 18:00 4866 CD Cova da Piedade - Varzim 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.27
du. 18:00 4867 Covilha - Gil Vicente 2.10 2.95 3.50 1.21 1.58 1.29
du. 18:00 4868 Famalicao - Vizela 1.60 3.40 5.55 1.08 2.09 1.22
du. 18:00 4869 Olhanense - Freamunde 4.80 3.50 1.65 2.00 1.11 1.20
du. 18:00 4870 Penafiel - Santa Clara 2.00 3.10 3.60 1.20 1.65 1.26
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 2848 Feirense - Maritimo 2.70 3.00 2.65 1.41 1.39 1.31
du. 18:00 2847 Arouca - Moreirense 2.50 3.00 2.90 1.35 1.46 1.32
du. 20:00 2849 Braga - Sporting 3.65 3.40 1.95 1.74 1.23 1.25
du. 22:15 2850 Belenenses - Ferreira 2.25 3.05 3.25 1.28 1.56 1.30
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:30 2884 Ufa - Arsenal Tula 1.85 3.10 4.50 1.15 1.82 1.28
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2937 Alcorcon - Cadiz CF 2.30 2.85 3.40 1.26 1.53 1.34
du. 17:00 2938 Lugo - Girona 2.75 3.00 2.60 1.42 1.38 1.31
du. 19:00 2939 Cordoba - Mirandes 1.82 3.30 4.40 1.16 1.87 1.26
du. 21:00 2940 Sevilla FC B - Mallorca 2.25 3.00 3.30 1.27 1.56 1.31
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 5031 Aluminij - Radomlje 1.60 3.70 5.15 1.11 2.13 1.20
du. 17:55 5032 Celje - Koper 1.90 3.30 3.85 1.19 1.76 1.25
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 5083 Atlanta United - DC United 1.72 3.60 4.45 1.15 1.97 1.22
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2964 AIK - Sundsvall 1.42 4.45 6.40 1.07 2.60 1.14
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 5073 Frej - Brommapojkarna 4.55 3.55 1.70 1.97 1.14 1.21
du. 18:00 5080 Syrianska - Varbergs 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.27
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 5168 Chiangrai Utd - Bangkok Glass 1.90 3.25 3.55 1.19 1.68 1.21
du. 14:00 5169 Port MTI FC - BEC Tero Sasana 2.15 3.30 2.90 1.29 1.53 1.21
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 5173 Balikesirspor - Boluspor 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.25
du. 18:30 5174 Gaziantep - Manisaspor 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.25
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2973 Kasimpasa - Akhisar Genclik Spor 1.90 3.45 3.80 1.21 1.79 1.24
du. 16:00 2974 Fenerbahce - Rizespor 1.35 4.80 7.65 1.04 2.92 1.12
du. 19:00 2976 Basaksehir - Besiktas 3.45 3.30 2.05 1.67 1.25 1.26
du. 19:00 2975 Adanaspor AS - Antalyaspor 2.95 3.35 2.25 1.55 1.33 1.25
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 5211 Olimpik Donetsk - FK Zorya Luhansk 3.60 3.25 1.95 1.69 1.21 1.24
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 5212 Volyn Lutsk - Dnipro 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.27
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3059 Swansea - Retrogradeaza din Premier League 1.55 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Echipa care va retrograda din campionat - pariurile se vor decide si vor fi validate la sfarsitul sezonului competitional 2016/2017.