TOP BILETE
BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:45 3910 Voluntari - Astra Giurgiu 6.35 4.05 1.65 2.47 1.19 1.33
Meciul se disputa pe stadionul Ilie Oana (Ploiesti).
sâ. 21:00 3911 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 7.95 5.10 1.50 3.08 1.14 1.25
Meciul se disputa pe Olympiastadion (Berlin).
sâ. 21:30 3912 Genk - St. Truiden 1.65 4.40 6.00 1.20 2.54 1.29
sâ. 22:00 3913 Angers - Paris SG 15.75 7.10 1.27 4.85 1.07 1.17
Meciul se disputa pe Stade de France (Paris).
sâ. 23:10 3914 Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks 2.25 0.00 1.75 0.00 0.00 0.00
sâ. 23:59 3915 Huracan - Boca Juniors 4.85 3.75 1.90 2.11 1.26 1.36
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
 
+ 35 speciale
 



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:45 1011 Voluntari - Astra Giurgiu 6.45 3.85 1.55 2.39 1.09 1.22
Meciul se disputa pe stadionul Ilie Oana (Ploiesti).
Un singur meci!
 
+ 44 speciale
 












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 3013 Angers - Paris SG 15.00 6.75 1.20 4.61 1.01 1.09
Meciul se disputa pe Stade de France (Paris).
Un singur meci!
 
+ 44 speciale
 












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 3014 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 8.15 4.70 1.40 2.95 1.07 1.17
Meciul se disputa pe Olympiastadion (Berlin).
Un singur meci!
 
+ 44 speciale
 












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 3015 Barcelona - Alaves 1.17 7.25 17.55 0.00 5.08 1.07
Meciul se disputa pe Estadio Vicente Calderón (Madrid).
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 4369 MC Alger - CR Belouizdad 1.60 3.45 5.40 1.08 2.08 1.21
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 2327 All Boys - San Martin T. 2.20 2.95 3.30 1.25 1.54 1.29
sâ. 21:30 2328 Brown Adrogue - Sportivo Estudiantes 1.72 3.10 5.10 1.10 1.91 1.26
sâ. 23:00 2337 Atletico Parana - Douglas Haig 2.35 2.80 3.35 1.26 1.51 1.35
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 2329 Canuelas - Defensores Unidos 2.50 3.00 2.60 1.35 1.38 1.25
sâ. 21:30 2335 Deportivo Armenio - Def. de Cambaceres 1.85 3.05 3.95 1.14 1.70 1.23



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1001 CA Atlanta (F) - UAI Urquiza (F) 21.00 14.90 1.01 8.63 0.00 0.00
sâ. 21:30 1026 Independiente (F) - UBA (F) 6.35 5.60 1.30 2.95 1.04 1.06
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:15 2336 Banfield - Temperley 1.65 3.35 5.40 1.09 2.05 1.24
sâ. 23:15 2344 Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca 1.80 3.25 4.60 1.15 1.89 1.27
sâ. 23:59 2345 Huracan - Boca Juniors 4.00 3.25 1.95 1.78 1.21 1.28
sâ. 23:59 2348 Racing Club - San Lorenzo 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.28
sâ. 23:59 2346 San Martin S.J. - Sarmiento Junin 1.95 3.15 3.60 1.19 1.66 1.24



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2470 Ipswich Knights - Rochedale 7.40 5.40 1.30 3.09 1.04 1.08
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2469 Clarence Utd. - Northern Rangers 2.55 4.40 2.00 1.60 1.36 1.10



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2567 Cooma - Belconnen United 2.70 4.40 1.95 1.66 1.34 1.11
sâ. 23:59 2583 Tuggeranong Utd - Canberra Olympic 7.55 6.95 1.20 3.58 1.01 1.01
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2564 Broadmeadow - Edgeworth E. 4.90 4.15 1.50 2.22 1.09 1.13
sâ. 23:59 2565 Lake Macquarie - Weston Bears 1.70 3.95 3.60 1.18 1.86 1.13
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2585 South Melbourne - Port Melbourne Sharks 1.42 4.45 5.85 1.07 2.50 1.12
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 2613 Nacional Potosi - Guabira 1.35 4.50 7.00 1.03 2.71 1.11
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 3500 Genk - St. Truiden 1.55 4.00 5.50 1.11 2.29 1.19









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1074 KFCO Beerschot Wilrijk - KSK Heist 1.45 4.55 5.25 1.09 2.41 1.11
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 2631 Vasco - Fluminense 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.30
sâ. 23:59 2637 Sao Paulo - Palmeiras 2.40 3.10 2.95 1.34 1.50 1.30
sâ. 23:59 2639 Vitoria - Coritiba 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.25
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 2632 ABC - Vila Nova FC 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.27
sâ. 22:30 2633 Londrina - Luverdense 1.85 3.20 3.60 1.16 1.68 1.20
sâ. 22:30 2634 Nautico - Ceara 2.40 3.00 2.85 1.32 1.45 1.28
sâ. 22:30 2635 Paysandu PA - Internacional 3.90 3.20 1.85 1.74 1.16 1.23
sâ. 23:59 2636 Juventude - Parana 1.95 3.10 3.65 1.19 1.66 1.25
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1400 Bragantino - Ypiranga 1.55 3.50 5.30 1.06 2.09 1.18
sâ. 22:00 1410 Moto Clube - AD Confianca 3.90 3.10 1.85 1.71 1.15 1.23
sâ. 23:00 1452 Sao Bento - Macae Esporte FC 1.95 3.20 3.40 1.20 1.63 1.21
sâ. 23:59 1142 Salgueiro - Fortaleza EC 2.20 3.00 3.00 1.26 1.49 1.24
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1166 Inter de Limeira - Nacional SP 1.57 3.55 5.00 1.08 2.06 1.17
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1511 Manthiqueira SP - Mauaense SP 1.90 3.45 3.30 1.21 1.67 1.18
sâ. 21:00 1598 Primavera SP - Osasco SP 1.60 3.55 4.70 1.09 2.00 1.17
sâ. 22:00 1602 Gremio Prudente - Vocem 3.95 3.75 1.67 1.90 1.14 1.15
sâ. 23:59 1167 Sao Jose SP - Uniao Mogi 1.72 3.50 3.90 1.14 1.83 1.17



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1148 EC Juventude U20 - Gremio RS U20 2.70 3.65 2.10 1.54 1.32 1.16
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 3518 Vorkuta - Milton 2.45 2.95 2.75 1.33 1.41 1.27
sâ. 23:59 3520 Scarborough B. - York Region 3.45 3.60 1.85 1.74 1.21 1.18
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2705 Bucaramanga - America De Cali 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.29
sâ. 23:59 2706 Dep. Cali - Millonarios 2.10 3.20 3.45 1.26 1.64 1.28
sâ. 23:59 2707 Santa Fe - Petrolera 1.55 3.45 6.05 1.06 2.18 1.21
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1277 Moossou FC - Africa Sports 3.20 2.85 2.20 1.49 1.23 1.28
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 2795 Fuerza A. - River Plate Ecuador 2.20 3.30 3.10 1.31 1.58 1.26
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2895 Honduras U20 - Vietnam U20 1.70 3.45 4.30 1.13 1.90 1.19
sâ. 23:59 2896 Noua Zeelanda U20 - Franta U20 8.85 6.10 1.20 3.57 0.00 1.04
Turneul se disputa in Coreea de Sud
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:15 2973 Cobh Ramblers - Waterford 4.25 3.45 1.80 1.89 1.17 1.24
sâ. 21:30 2974 Longford - Wexford 1.85 3.40 4.10 1.19 1.84 1.25
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 2995 Benevento - Perugia 2.15 2.95 3.60 1.23 1.61 1.32
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3056 Vegalta Sendai - Albirex Niigata 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.29
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3044 Avispa Fukuoka - Kusatsu 1.47 3.90 6.10 1.06 2.36 1.16
sâ. 23:59 3051 Kumamoto - Mito 3.05 2.80 2.40 1.45 1.28 1.32
sâ. 23:59 3057 Oita - Okayama 2.05 3.00 3.45 1.21 1.59 1.26
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3058 Urawa (F) - Inac Kobe Leonesa (F) 2.70 3.40 2.20 1.49 1.32 1.19
 
+ 4 speciale
 




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1469 Mexic - Croatia 1.30 4.65 10.00 1.01 3.14 1.13
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3171 Rubio Nu - Olimpia Asuncion 4.70 3.75 1.60 2.06 1.11 1.17
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1615 KSZO Ostrowiec - Garbarnia Krakow 2.50 3.50 2.30 1.44 1.37 1.17
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 20:30 3553 Ayacucho - Comerciantes Unidos 2.00 3.30 3.60 1.23 1.70 1.26
sâ. 23:00 3559 Sporting Cristal - Sport Huancayo 1.60 3.45 5.20 1.08 2.05 1.20
sâ. 23:59 3569 AD Cantolao - Alianza Atl. 1.95 3.25 3.85 1.21 1.74 1.27
sâ. 23:59 3565 Sport Rosario - Dep. Municipal 1.75 3.30 4.25 1.13 1.84 1.21
 
+ 20 speciale
 




















 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3432 Edmonton - Indy Eleven 2.70 2.85 2.55 1.37 1.33 1.29
sâ. 23:59 3427 Miami FC - Puerto Rico 1.47 3.75 5.95 1.05 2.28 1.16
sâ. 23:59 3418 New York Cosmos - San Francisco Deltas 1.60 3.35 5.20 1.07 2.02 1.20
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 3581 Ottawa Fury - Richmond Kickers 2.00 3.20 3.25 1.22 1.60 1.21
sâ. 23:59 3591 Cincinnati - Toronto FC 2 1.70 3.50 4.05 1.13 1.86 1.17
sâ. 23:59 3599 Los Angeles 2 - Phoenix Rising 2.10 3.40 2.85 1.29 1.53 1.18
sâ. 23:59 3592 Orlando City 2 - Charlotte Independ. 2.20 3.30 2.75 1.31 1.49 1.20
sâ. 23:59 3598 Tulsa Roughnecks - Portland 2 1.55 3.70 4.90 1.08 2.09 1.15
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 3671 Defensor Sp. - Sisley 1.55 4.00 5.40 1.11 2.27 1.18
sâ. 21:30 3672 Liverpool M. - Boston River 2.35 3.45 2.75 1.38 1.51 1.24
sâ. 21:30 3673 Plaza Colonia - Rampla Juniors 2.35 3.30 2.85 1.36 1.51 1.26
sâ. 23:59 3674 Penarol - Fenix 1.47 4.20 6.20 1.08 2.48 1.16
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3779 Grand Rapids Griffins - San Jose Barracuda 1.90 4.05 3.05 1.28 1.71 1.16
sâ. 23:59 3780 Syracuse Crunch - Providence Bruins 2.05 3.90 2.80 1.33 1.60 1.17
Semifinale! Cel mai bun din 7!
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:45 2763 Milano - Trento 1.30 17.25 3.75 1.18 2.92
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 20:30 2784 Gunners - Kapfenberg 1.85 14.00 2.15 1.55 1.75







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:30 2807 Brussels - Port of Antwerp Giants 1.70 14.50 2.30 1.43 1.82







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:00 2823 Maccabi B Haifa - Hapoel Unet Holon 1.70 14.50 2.35 1.46 1.91



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:00 2829 UD Oliveirense - Benfica Lisboa 1.85 14.25 2.15 1.49 1.68
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 3815 Atlanta Dream W - Los Angeles Sparks W 3.55 16.75 1.35 2.89 1.24
sâ. 23:59 3816 Phoenix Mercury W - Dallas Wings W 1.35 17.00 3.70 1.22 2.89
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:15 2857 TVB 1898 Stuttgart - Fuchse Berlin 5.25 10.75 1.25 3.21 1.09
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:30 2900 Montpellier - Nantes 1.90 8.25 2.20 1.49 1.60
 
+ 6 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 21:00 2991 Belenenses - AC Fafe 1.50 10.50 3.25 1.23 2.19
sâ. 23:59 3827 SP C Horta - AA Avanca 2.05 9.75 2.05 1.57 1.57
 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 21:30 3167 Polonia W - Cehia W 1.55 2.30
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 3880 Jaguares Argentina - Brumbies 1.55 20.00 2.60 1.38 2.15
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 3885 Canberra Raiders - Sydney Roosters 1.40 24.00 3.10 1.27 2.52


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:30 3372 SL Benfica - CD Burinhosa 1.07 10.25 22.00 0.00 6.85 0.00