TOP BILETE
BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:50 1863 Zeballos H. - Paire B. 2.55 0.00 1.60 0.00 0.00 0.00
jo. 19:00 1865 Paok - Panathinaikos 1.70 3.75 6.10 1.17 2.33 1.33
Scor in tur: 0-2.
jo. 19:30 1866 Kerber A. - Mladenovic K. 1.55 0.00 2.75 0.00 0.00 0.00
jo. 20:45 1867 Kasimpasa - Konyaspor 2.15 3.55 3.80 1.32 1.84 1.35
jo. 21:30 1868 Sevilla - Celta Vigo 1.40 5.55 8.35 1.09 3.33 1.20
jo. 22:00 1870 Manchester City - Manchester United 2.00 3.80 4.30 1.29 2.00 1.32
jo. 23:59 1872 Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 2.05 12.15 2.30 1.75 1.93 0.00
jo. 23:59 1871 Gremio - Guarani 1.60 4.10 6.80 1.15 2.56 1.30
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 1907 Bognor Regis Town - Wingate & Finchley 1.58 3.75 4.75 1.10 2.07 1.16
jo. 21:45 1910 Dulwich - Enfield Town 2.20 3.60 2.65 1.35 1.51 1.18
 
+ 28 speciale
 




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 4224 CS U Craiova - Voluntari 1.67 3.65 5.35 1.13 2.15 1.25
Tur!
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 4408 Manchester City - Manchester United 1.90 3.65 4.15 1.24 1.92 1.28
 
+ 37 speciale
 





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 4465 Alaves - SD Eibar 2.70 3.10 2.70 1.43 1.43 1.32
jo. 21:30 4466 Sevilla - Celta Vigo 1.35 5.30 7.95 1.07 3.15 1.13
jo. 22:30 4468 Ath Bilbao - Betis Sevilla 1.37 4.80 8.45 1.06 3.03 1.16
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2376 Deportivo Moron - Excursionistas 1.33 4.20 8.35 0.00 2.77 1.12
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 1033 SV Wals-Grünau - SC Golling 1.12 7.70 9.30 0.00 4.17 0.00
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 2478 Parndorf - Wiener Sportklub 1.95 3.40 3.10 1.23 1.61 1.17
jo. 20:30 2479 SK Rapid Vienna (Am) - Mannsdorf 2.25 3.30 2.60 1.32 1.44 1.18
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1896 Al-Riffa - Al-Muharraq 2.75 3.55 2.20 1.53 1.34 1.20
jo. 19:00 1897 Manama - Al-Hadd 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.20
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 2499 Anderlecht - Charleroi 1.47 4.30 6.75 1.08 2.60 1.18









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 5249 Vitoria - Bahia 2.10 3.25 3.05 1.26 1.56 1.22



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 1035 Flamengo U20 - Figueirense U20 1.48 3.95 5.10 1.07 2.20 1.12
jo. 21:00 1036 Santos U20 - Bahia U20 1.72 3.65 3.70 1.16 1.82 1.15
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 2551 Litex Lovech - Ludogorets 7.85 4.95 1.30 3.01 1.02 1.09
Scor in tur: 0-4.
Retur!
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 1037 Fovu de Baham - Panthere Security 1.78 2.95 4.55 1.10 1.77 1.25
jo. 17:30 1040 Panthere Sportive Du Nde - Ngaoundere University FC 2.15 2.80 3.35 1.20 1.51 1.28
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 2579 Bogota - Cucuta 3.60 3.40 1.90 1.73 1.21 1.22
jo. 23:15 2580 Huila - Pereira 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.23
jo. 23:30 2581 Quindio - Deportes Tolima 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.28
jo. 23:59 2565 Cortulua - Popayan 1.70 3.20 5.00 1.10 1.93 1.24
jo. 23:59 3471 Aguilas - Leones 1.55 3.75 5.30 1.09 2.17 1.18
jo. 23:59 3473 Petrolera - Real Santander 1.55 3.65 5.55 1.08 2.18 1.19
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3474 America De Cali - Santa Fe 2.10 3.05 3.40 1.23 1.59 1.27
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 3456 Club Nacional - Chapecoense-SC 1.75 3.35 4.55 1.14 1.91 1.24
jo. 23:59 3472 Emelec - River Plate 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.28
jo. 23:59 3475 Gremio - Guarani 1.50 3.80 6.25 1.06 2.34 1.19
jo. 23:59 3476 Sport Boys - Godoy Cruz 3.10 3.20 2.20 1.56 1.29 1.26
jo. 23:59 3457 Zulia - Lanus 4.60 3.30 1.75 1.90 1.13 1.24
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 1042 AS Tanda - Sewe Sp San Pedro 2.45 2.75 2.85 1.28 1.39 1.29
jo. 21:00 1043 SC Gagnoa - Asec Mimosas 3.70 2.75 2.05 1.56 1.16 1.29
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 1044 Viby - Aabyhøj IF 1.20 6.05 8.25 0.00 3.46 1.03
jo. 20:00 1046 Skive IK 2 - Mejrup GU 1.40 5.30 4.60 1.10 2.44 1.05
jo. 20:00 1045 DGL 2000 - Fuglebakken 1.43 4.60 4.90 1.08 2.35 1.08
 
+ 21 speciale
 





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2596 Vendsyssel FF - FC Copenhagen 9.15 4.75 1.30 3.10 1.01 1.12
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2615 Santos Tartu - Kuressaare 2.00 4.10 2.75 1.33 1.63 1.13
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:45 2619 Petrojet - Nasr Taadeen 1.52 3.55 6.20 1.05 2.23 1.20
jo. 19:00 2620 Wadi Degla - Smouha 2.70 2.75 2.75 1.35 1.36 1.34
jo. 21:15 2621 Arab Contractors - Enppi 2.40 2.85 3.00 1.29 1.45 1.31
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1060 Al Fujairah - Al Hamriyah 1.60 3.95 4.15 1.13 2.00 1.13
jo. 17:00 1062 Al Khaleej - Al Thaid 1.78 4.00 3.25 1.22 1.78 1.13
jo. 17:00 1064 Dubai - Al Arabi Umm Al Quwain 1.22 5.40 8.70 0.00 3.30 1.05
jo. 17:00 1070 Dubba Al Husun - Al Shaab Sharjah 2.25 3.65 2.50 1.38 1.47 1.16
jo. 17:00 1072 Masfut - Ajman SCC 4.25 4.40 1.52 2.14 1.12 1.10
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1073 JK Tallinna Kalev II - JK Tammeka Tartu II 2.30 4.15 2.25 1.47 1.44 1.11
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1074 JoKi - FC Kontu 3.25 4.40 1.68 1.85 1.20 1.09
jo. 20:15 1075 HooGee - EPS 2.95 4.10 1.83 1.70 1.25 1.11
jo. 20:35 1076 Sibbov - KäPa/Pule 3.05 4.15 1.78 1.74 1.23 1.10
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 2644 Pau - Chambly 2.45 2.95 2.85 1.33 1.44 1.29
 
+ 21 speciale
 





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2682 Paok - Panathinaikos 1.60 3.50 5.60 1.09 2.13 1.22
Scor in tur: 0-2.
Tur!
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:00 2688 Marquense - Suchitepequez 1.62 3.40 5.05 1.09 2.01 1.20
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 2692 Mansheyat - Al Jazeera Amman 3.50 3.20 1.95 1.65 1.20 1.23
jo. 16:00 2693 Sahab - Al Ahli 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.26
jo. 18:30 2694 Al Hussein - Shabab Al Ordon 2.25 3.00 3.00 1.27 1.49 1.26
jo. 18:30 4068 Al Sareeh - Al Wehdat 3.55 3.25 1.90 1.68 1.19 1.21
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1083 Hapoel Mahane Yehuda - Sport Club Dimona 3.05 3.40 2.00 1.59 1.25 1.18
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1086 Hapoel Bnei Zalfa - Bnei Majdal Krum United 2.50 3.30 2.40 1.41 1.38 1.20
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 2715 H. Raanana - Hapoel Haifa 2.35 3.10 2.85 1.32 1.47 1.26
jo. 19:30 2716 Yehuda - Shmona 2.05 3.15 3.40 1.23 1.62 1.25
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 2763 Rabotnicki - Shkupi 1.57 3.60 5.05 1.08 2.08 1.17
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1106 Charleroi Reserves - Metz II 2.60 4.00 2.10 1.56 1.36 1.14
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4686 Lobos BUAP - Zacatecas Mineros 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.27
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 2783 Katsina United FC - Rivers United FC 1.32 4.00 8.80 0.00 2.72 1.12
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1107 Baerum - Oppsal 1.20 6.40 8.65 0.00 3.64 1.03
jo. 19:00 1110 Førde - Florø 10.20 7.30 1.15 4.21 0.00 1.01
jo. 19:00 1114 Pors - Fram 3.90 4.90 1.55 2.15 1.17 1.09
jo. 19:00 1116 Skeid - LynToppf 1.63 4.45 3.75 1.18 2.01 1.11
jo. 19:00 1129 Stjørdals/Blink - Nardo 2.05 4.15 2.65 1.36 1.60 1.13
jo. 19:00 1133 Vidar - Haugesund 5.85 5.65 1.32 2.85 1.06 1.06
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:45 1134 Stabaek U19 - Baerum SK U19 1.10 7.90 11.90 0.00 4.70 0.00
jo. 19:45 1135 Valerenga U19 - Follo U19 1.60 4.30 3.80 1.15 2.00 1.10
jo. 21:15 1136 Lyn Oslo U19 - Raufoss U19 1.08 7.60 16.00 0.00 5.10 0.00
jo. 21:15 1137 Skeid U19 - Oppsal IF U19 1.40 4.50 5.45 1.06 2.44 1.09
jo. 21:30 1138 Fredrikstad FK U19 - Lillestrom U19 2.00 3.90 2.75 1.31 1.60 1.13
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:45 2821 Al Suwaiq - Al Oruba 2.35 2.95 2.90 1.29 1.45 1.27
jo. 17:00 2822 Al Nasr - Al-Rustaq 1.65 3.50 4.60 1.11 1.97 1.19
jo. 19:00 2824 Al-Shabab - Fanja SC 1.65 3.45 4.65 1.11 1.96 1.19
jo. 19:45 2826 Saham - Al Khaboora 2.75 2.80 2.55 1.37 1.32 1.30
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1139 La Jeunesse FC - Aspor FC 1.90 2.90 4.00 1.14 1.66 1.26
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 2879 Balotesti - Sepsi 4.05 3.75 1.63 1.93 1.11 1.17
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 2878 Amkar - Krasnodar 3.50 3.00 2.15 1.60 1.24 1.31
jo. 19:30 2880 FK Anzi Makhackala - Tomsk 1.20 6.05 11.60 0.00 3.94 1.07



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1911 Dundee FC Youth - Kilmarnock Youth 2.25 3.95 2.40 1.42 1.48 1.14
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1142 Ahli AL Khartoum - Ahli Madani 1.28 4.95 7.30 1.01 2.92 1.07
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2947 Dun. Streda - Senica 1.35 4.10 8.30 1.01 2.72 1.14
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 1900 FC Lokomotiva Kosice - MFK Skalica 2.25 3.20 2.75 1.31 1.46 1.21
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 1144 NK Sampion Celje U19 - NK Interblock U19 3.55 4.95 1.57 2.05 1.18 1.07
jo. 18:00 1145 NK Noga Triglav U19 - NK Aluminij U19 1.28 5.90 5.90 1.04 2.92 1.03
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1919 Orlando City II - Saint Louis FC 2.20 3.40 2.70 1.32 1.49 1.19
 
+ 22 speciale
 






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2959 AIK - Sirius 1.65 3.75 4.80 1.13 2.08 1.20
jo. 20:00 2960 Halmstad - Djurgarden 4.40 3.55 1.75 1.95 1.16 1.23
jo. 20:00 2961 Kalmar - Malmo FF 5.30 3.75 1.60 2.17 1.11 1.20
jo. 20:00 2962 Norrkoping - Jonkopings 1.55 3.95 5.50 1.10 2.28 1.19
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:30 1901 AS Gabes - AS Marsa 1.80 3.10 4.10 1.13 1.75 1.23
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:45 2984 Kasimpasa - Konyaspor 2.00 3.25 3.50 1.23 1.67 1.25
Tur!
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2993 Caracas - Atl. Venezuela 1.90 3.25 3.70 1.19 1.71 1.23
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:15 1898 Al Gharafa - Al Mesaimeer SC 1.45 4.35 5.40 1.08 2.39 1.12
jo. 19:45 1899 Al-Sailiya SC - Al-Khor SC 2.25 3.55 2.65 1.36 1.50 1.19
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:10 1162 Goffin D. - Khachanov K 1.22 3.75
jo. 16:50 1163 Zeballos H. - Paire B. 2.25 1.55
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 16:00 1261 Klizan M - Fratangelo B. 1.45 2.60
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 17:00 1180 Buyukakcay C. - Babos T. 3.80 1.22
jo. 19:00 1188 Svitolina E. - Cadantu A. 1.07 7.00
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 20:15 1276 Babos T / Buyukakcay C - Duque-Marino M / Mitu A 1.35 2.90
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 19:30 1273 Kerber A. - Mladenovic K. 1.45 2.60
jo. 20:45 1275 Vandeweghe C. - Pliskova Ka 2.50 1.50
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







 
+ 10 speciale
 










 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:00 1282 Cecchinato M. - Krajinovic F. 1.75 1.95
Suprafata de joc: Zgura







 
+ 10 speciale
 










 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1575 Ottawa - New York Rangers 2.55 3.45 2.40 1.49 1.44 1.25
jo. 23:59 1576 Washington - Pittsburgh Penguins 2.25 3.75 2.60 1.42 1.56 1.22
Optimi! Cel mai bun din 7!
 
+ 9 speciale
 









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 1578 KalPa - Tappara Tampere 2.45 3.50 2.45 1.47 1.47 1.25
Finala! Cel mai bun din 7!
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:15 2614 Brynas IF - HV 71 2.15 3.85 2.70 1.40 1.61 1.21
Finala! Cel mai bun din 7!
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1581 Wilkes-Barre/Scranton Penguins - Providence Bruins 2.15 3.50 2.80 1.33 1.55 1.21
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 2866 Polonia - Ungaria 2.95 4.05 1.95 1.71 1.32 1.17
jo. 20:30 2910 Austria - Coreea de Sud 2.15 4.10 2.55 1.41 1.58 1.17
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 1621 Suedia - Rusia 2.00 4.15 2.75 1.34 1.64 1.15
jo. 19:30 1618 Finlanda - Cehia 2.55 4.15 2.10 1.57 1.39 1.15
 
+ 15 speciale
 















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1631 Milwaukee Bucks - Toronto Raptors 1.90 11.25 2.15 1.61 1.78
jo. 23:59 1630 Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 2.70 11.75 1.60 2.16 1.40
Optimi! Cel mai bun din 7!
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 3061 WBC Raiffeisen Wels - Traiskirchen 2.15 14.25 1.85 1.75 1.55
jo. 20:30 3072 Gunners - Fuerstenfeld 1.02 35.00 13.75 0.00 7.65
 
+ 6 speciale
 













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1684 Mogi Das Cruzes - Salvador Basquete 1.35 16.75 3.65 1.16 2.53
 
+ 3 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 1731 Gkk Sibenik - Kk Zagreb 1.18 21.00 5.25 1.07 3.62
jo. 21:00 1744 Cibona - Kk Zadar 1.50 15.50 2.90 1.28 2.19







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:15 3099 Horsens IC - Bakken Bears 2.30 14.75 1.75 1.81 1.45
 
+ 7 speciale
 







 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:30 3139 BK Valmiera - Liepaja Lauvas 1.18 21.00 5.50 1.08 3.79



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 17:00 1768 Ummc Jekaterinburg W - Dynamo Kursk W 1.40 15.50 3.20 1.23 2.44
jo. 19:00 1772 Dynamo Moscow W - Nadezhda W 6.75 23.00 1.12 4.33 1.03



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 3140 Mbk Rieker Komarno - Slavia TU Kosice 1.55 15.25 2.70 1.31 2.04
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:04 3141 Sodertelje Kings - Norrkoping Dolphins 1.35 16.50 3.60 1.18 2.61

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 20:00 3227 HC Vardar Pro Skopje - SG Flensburg-Handewitt 1.75 8.75 2.60 1.40 1.90
Sferturi! Tur!

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 1791 Aalborg - KIF Kolding 1.10 18.75 9.00 0.00 4.95



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 1895 Polva Serviti - Viljandi HC 1.09 22.00 8.75 0.00 5.16
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 1792 Grotta W - UMF Stjarnan W 2.75 11.75 1.60 2.06 1.34



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:00 1793 FH Hafnarfjardar - Afturelding 1.55 10.75 3.00 1.25 2.04
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 21:00 1855 Higgins J. - Hawkins B. 1.60 2.25
Cel mai bun din 25!