TOP BILETE
BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1959 Simon G. - Benneteau J. 1.40 0.00 3.35 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:30 1483 Adelaide United - Gamba Osaka 3.25 3.30 2.05 1.62 1.25 1.23
mi. 12:00 1484 Kawasaki Frontale - Suwon Bluewings 2.00 3.30 3.35 1.23 1.65 1.23
mi. 13:00 1486 Jeju United - Jiangsu Suning 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.24
mi. 14:00 1487 Guangzhou Ever. - Eastern AA 1.05 9.50 22.50 0.00 6.61 0.00
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1485 Yadanarbon FC - Home United 2.40 3.30 2.60 1.38 1.44 1.22
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1729 Energetik Mingechevir - PFK Turan Tovuz 17.50 12.50 1.02 7.22 0.00 0.00
mi. 13:00 1730 Goyazan Qazakh - Sabail FC 17.50 12.50 1.02 7.22 0.00 0.00
mi. 13:00 1731 Qaradag Lokbatan - FC Agsu 1.80 4.50 2.85 1.27 1.73 1.08



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1760 Fluminense RJ U20 - Tigres do Brasil U20 1.30 4.75 7.15 1.01 2.83 1.08
mi. 15:00 1761 Macae Esporte RJ U20 - Boavista RJ U20 9.55 6.85 1.15 3.95 0.00 1.01
mi. 16:00 1762 Vasco Da Gama U20 - Cabofriense U20 1.72 4.05 3.40 1.20 1.83 1.12



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2187 Ol. Nicosia - Doxa 3.35 3.30 2.00 1.65 1.23 1.23
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1780 Al Jazira SC U19 - Al Ittihad Kalba U19 1.35 4.95 5.65 1.05 2.61 1.07
mi. 15:30 1781 Al Shaab Sharjah U19 - Al Hamriyah U19 1.80 4.55 2.90 1.28 1.75 1.09
mi. 15:30 1778 Ajman SCC U19 - Sharjah SCC U19 1.72 4.50 3.15 1.23 1.83 1.09
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 2266 A. Asteras - Panelefsiniakos 1.30 5.40 6.45 1.04 2.91 1.06
mi. 15:00 2267 Aiginiakos - OFI Crete 4.40 3.20 1.75 1.83 1.12 1.23
mi. 15:00 2268 Kallithea - Chania 1.55 3.60 5.35 1.07 2.13 1.18
mi. 15:00 2270 Panegialios FC - Trikala FC 2.50 3.00 2.70 1.35 1.41 1.27
mi. 15:00 2290 Panserraikos - Kalloni 1.57 3.60 5.10 1.08 2.09 1.18
mi. 15:00 2291 Sparti - Aris 5.15 3.70 1.55 2.13 1.08 1.17
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:45 1861 AGORC - ASC 2.70 3.35 2.20 1.48 1.31 1.19
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2443 Ascoli Youth - AS Bari Youth 2.75 3.50 2.15 1.52 1.32 1.18
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 2447 Teramo - Pordenone 3.20 3.10 2.15 1.56 1.26 1.26
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:45 1870 Sydney Olympic - Western Sydney Wanderers U21 2.00 4.05 2.75 1.33 1.62 1.13
mi. 12:00 1873 Odra Opole - Polonia Bytom 1.90 3.70 3.20 1.24 1.70 1.17
mi. 13:00 1875 Isloch - Slavia Mozyr 2.60 3.45 2.30 1.47 1.37 1.20
mi. 13:00 1876 Neman Grodno - FK Lida 1.40 5.10 5.00 1.09 2.50 1.07
mi. 14:00 1878 FC Tallinna Infonet - Metta/LU 1.50 4.55 4.45 1.12 2.23 1.10
mi. 15:00 1879 Karadjordje Topola - FK Radnicki 1923 3.60 3.85 1.75 1.84 1.19 1.15
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1874 Spartak Chernigov Women - Yatran Basis Women 11.50 8.00 1.12 4.67 0.00 0.00
mi. 13:30 1877 Zlagoda Dnipro Women - Zhilstroy Kharkov 2 Women 11.50 8.00 1.12 4.67 0.00 0.00
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1956 Italia U19 - Franta U19 2.90 3.45 2.15 1.56 1.31 1.21
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 1395 Zeta - Buducnost 3.55 3.25 1.90 1.68 1.19 1.21
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1957 Besiktas U21 - Gaziantepspor U21 1.13 6.60 12.00 0.00 4.22 1.01
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 1958 Boluspor U19 - Konyaspor U19 1.30 5.50 6.00 1.04 2.84 1.05




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 3299 CSKA Moscow U19 - Rosenborg U19 1.42 4.70 5.80 1.08 2.57 1.12
1/8 Finala!
 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







 
+ 12 speciale
 












 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 16:00 4965 Rae J / Smith A - Krunic A / Stojanovic N 1.70 2.05
Suprafata de joc: Hard ( indoors)
 
+ 8 speciale
 














 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:40 1620 Balaji, N. S. - Singh D. 1.18 4.35
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:30 1643 Dinu C. - Fomina A. 1.18 4.45



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 1853 Karatantcheva S. - Cako J. 1.40 2.65
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 4510 Avangard Omsk - Admiral Vladivostok 1.60 4.15 4.15 1.17 2.11 1.17
mi. 16:00 4512 Traktor Chelyabinsk - HC Barys Astana 1.80 3.90 3.50 1.23 1.84 1.19
mi. 16:00 4511 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 1.35 5.25 6.00 1.07 2.79 1.10
1/8 Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 4599 Irbis Kazan - Reaktor Nizhnekamsk 2.20 3.90 2.60 1.42 1.58 1.20
mi. 14:30 4600 HC Altai - Sarmaty Orenburg 10.75 10.25 1.10 5.62 1.01 1.01
mi. 15:00 4601 Barys Astana - Stalnye Lisy 6.00 6.00 1.30 3.15 1.09 1.09
mi. 16:00 4602 Krasnaya Armiya - Spartak Moscova 1.65 4.65 3.70 1.22 2.08 1.15
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4630 Dongbu Promy - Mobis Phoebus 1.60 14.75 2.55 1.37 2.01
mi. 12:00 4631 Et Land Elephants - LG Sakers 1.60 15.00 2.60 1.35 2.01
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4632 Yongin Life Blue Minx W - Cheongju KB Stars W 1.95 14.00 2.05 1.57 1.64
 
+ 7 speciale