TOP BILETE
BILET VIRTUAL



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:30 1483 Adelaide United - Gamba Osaka 3.25 3.30 2.05 1.62 1.25 1.23
mi. 12:00 1484 Kawasaki Frontale - Suwon Bluewings 2.00 3.30 3.35 1.23 1.65 1.23
mi. 13:00 1486 Jeju United - Jiangsu Suning 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.24
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1485 Yadanarbon FC - Home United 2.40 3.30 2.60 1.38 1.44 1.22
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1729 Energetik Mingechevir - PFK Turan Tovuz 17.50 12.50 1.02 7.22 0.00 0.00
mi. 13:00 1730 Goyazan Qazakh - Sabail FC 17.50 12.50 1.02 7.22 0.00 0.00
mi. 13:00 1731 Qaradag Lokbatan - FC Agsu 1.80 4.50 2.85 1.27 1.73 1.08
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1845 Kitchee Reserves - HK Rangers FC Reserves 2.30 4.00 2.30 1.45 1.45 1.13
mi. 12:30 1855 South China AA Reserves - Wofoo Tai Po Reserves 2.10 4.40 2.40 1.41 1.54 1.10
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:45 1861 AGORC - ASC 2.70 3.35 2.20 1.48 1.31 1.19
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:45 1870 Sydney Olympic - Western Sydney Wanderers U21 2.00 4.05 2.75 1.33 1.62 1.13
mi. 12:00 1873 Odra Opole - Polonia Bytom 1.90 3.70 3.20 1.24 1.70 1.17
mi. 13:00 1875 Isloch - Slavia Mozyr 2.60 3.45 2.30 1.47 1.37 1.20
mi. 13:00 1876 Neman Grodno - FK Lida 1.40 5.10 5.00 1.09 2.50 1.07
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1874 Spartak Chernigov Women - Yatran Basis Women 11.50 8.00 1.12 4.67 0.00 0.00
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1957 Besiktas U21 - Gaziantepspor U21 1.13 6.60 12.00 0.00 4.22 1.01
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 1958 Boluspor U19 - Konyaspor U19 1.30 5.50 6.00 1.04 2.84 1.05




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 3299 CSKA Moscow U19 - Rosenborg U19 1.42 4.70 5.80 1.08 2.57 1.12
1/8 Finala!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:00 4921 Medvedev D. - Paire B. 1.75 2.00
Suprafata de joc: Hard (indoor)
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:00 4923 Koolhof W / Middelkoop M - Brunstrom J / Siljestrom A 1.55 2.35
Suprafata de joc: Hard (indoor)
 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







 
+ 12 speciale
 












 
+ 8 speciale
 














Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 4871 Berrettini M / Sonego L - Kretschmer G / Zelenay I 4.35 1.18
Suprafata de joc: Hard (indoor)
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:40 1620 Balaji, N. S. - Singh D. 1.18 4.35
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:30 1643 Dinu C. - Fomina A. 1.18 4.45



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 1853 Karatantcheva S. - Cako J. 1.40 2.65
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 4599 Irbis Kazan - Reaktor Nizhnekamsk 2.20 3.90 2.60 1.42 1.58 1.20
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4630 Dongbu Promy - Mobis Phoebus 1.60 14.75 2.55 1.37 2.01
mi. 12:00 4631 Et Land Elephants - LG Sakers 1.60 15.00 2.60 1.35 2.01
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4632 Yongin Life Blue Minx W - Cheongju KB Stars W 1.95 14.00 2.05 1.57 1.64
 
+ 7 speciale
 







 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 13:00 2215 Selby M. - Walden R. 1.55 2.30
mi. 13:00 1022 Gould M. - Bingham S. 2.10 1.65
Cel mai bun din 5!