TOP BILETE
BILET VIRTUAL
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1959 Simon G. - Benneteau J. 1.40 0.00 3.35 0.00 0.00 0.00
mi. 18:15 1960 Bondarenko K - Wozniacki C. 5.00 0.00 1.20 0.00 0.00 0.00
mi. 19:00 1971 FC Schalke 04 - Paok 1.55 4.75 7.40 1.16 2.89 1.27
In tur: 3-0.
mi. 19:30 1963 Rhein-Neckar Lions - HC Meshkov Brest 1.35 13.80 5.25 1.23 3.80 0.00
mi. 19:30 1962 Bidvest Wits - Baroka 1.50 4.45 8.05 1.12 2.87 1.27
mi. 19:30 1973 San Marino - Andorra 4.60 3.90 1.90 2.10 1.28 1.34
mi. 19:45 1964 Valencia - Real Madrid 5.75 4.60 1.65 2.54 1.21 1.28
mi. 20:00 1966 Murphy S. - Day R. 1.70 0.00 2.30 0.00 0.00 0.00
mi. 20:30 1967 Adler Mannheim - Schwenninger Wild Wings 1.55 5.80 5.40 1.22 2.80 1.20
mi. 21:45 1968 Sevilla - Leicester City 1.45 5.00 9.60 1.12 3.22 1.26
Tur!
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 5138 Sevilla - Leicester City 1.40 4.75 9.25 1.07 3.11 1.19
Tur!
mi. 21:45 5137 FC Porto - Juventus 3.40 3.15 2.45 1.62 1.35 1.38
Tur!



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1101 St Etienne - Manchester United 3.50 3.25 2.25 1.67 1.32 1.34
In tur: 0-3.
mi. 19:00 1091 Fenerbahce - Krasnodar 1.82 3.35 5.10 1.17 2.00 1.31
In tur: 0-1.
mi. 19:00 1000 FC Schalke 04 - Paok 1.47 4.40 7.00 1.09 2.67 1.19
In tur: 3-0.
 
+ 34 speciale
 


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 1309 Valencia - Real Madrid 5.40 4.30 1.58 2.37 1.14 1.19



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:30 1483 Adelaide United - Gamba Osaka 3.25 3.30 2.05 1.62 1.25 1.23
mi. 12:00 1484 Kawasaki Frontale - Suwon Bluewings 2.00 3.30 3.35 1.23 1.65 1.23
mi. 13:00 1486 Jeju United - Jiangsu Suning 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.24
mi. 14:00 1487 Guangzhou Ever. - Eastern AA 1.05 9.50 22.50 0.00 6.61 0.00
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1485 Yadanarbon FC - Home United 2.40 3.30 2.60 1.38 1.44 1.22
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 1409 Bidvest Wits - Baroka 1.42 4.00 7.50 1.03 2.58 1.16
mi. 19:30 1410 Supersport Utd - Maritzburg Utd 1.67 3.10 5.60 1.07 1.98 1.26
 
+ 21 speciale
 





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1494 Bristol City - Fulham 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.26
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1717 Carlton Town - Teversal 1.27 6.45 5.45 1.05 2.92 1.01
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 1718 Cray Wanderers - Tooting & Mitcham 3.20 4.55 1.72 1.86 1.24 1.10
mi. 21:45 1719 Lewes - Dorking Wanderers 3.10 4.05 1.85 1.74 1.26 1.14
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 1729 Energetik Mingechevir - PFK Turan Tovuz 17.50 12.50 1.02 7.22 0.00 0.00
mi. 13:00 1730 Goyazan Qazakh - Sabail FC 17.50 12.50 1.02 7.22 0.00 0.00
mi. 13:00 1731 Qaradag Lokbatan - FC Agsu 1.80 4.50 2.85 1.27 1.73 1.08
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 1566 Tigres Brasil - Campos AA 2.45 3.20 2.70 1.37 1.45 1.26
mi. 20:30 1565 Bonsucesso - Cabofriense 2.60 3.05 2.65 1.39 1.40 1.29
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 4413 Red Bull Brasil - Novorizontino 2.25 3.15 3.00 1.30 1.52 1.26
mi. 22:00 4414 Sao Bernardo - Mirassol 2.70 3.10 2.50 1.43 1.37 1.27
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 1574 Murici - America MG 4.50 3.55 1.68 1.96 1.13 1.20
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 1632 Botafogo ASF - Itabaiana 8.35 5.70 1.22 3.35 0.00 1.04
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:15 2028 Huila - Bucaramanga 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.27



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2187 Ol. Nicosia - Doxa 3.35 3.30 2.00 1.65 1.23 1.23
mi. 17:00 2188 Apollon - Omonia 1.85 3.25 3.80 1.17 1.73 1.22
Retur! In tur a fost 2-2.
mi. 19:00 2197 AEK Larnaca - Anorthosis 1.65 3.50 4.80 1.11 2.00 1.20
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 1771 AFAD Djekanou - SC Gagnoa 2.00 2.85 3.70 1.16 1.59 1.27
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1780 Al Jazira SC U19 - Al Ittihad Kalba U19 1.35 4.95 5.65 1.05 2.61 1.07
mi. 15:30 1781 Al Shaab Sharjah U19 - Al Hamriyah U19 1.80 4.55 2.90 1.28 1.75 1.09
mi. 15:30 1778 Ajman SCC U19 - Sharjah SCC U19 1.72 4.50 3.15 1.23 1.83 1.09



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 1714 TSV Schott Mainz - SV Gonsenheim 1.50 4.50 4.35 1.11 2.19 1.09
mi. 20:30 1715 TuS Mechtersheim - Hertha Wiesbach 1.80 4.45 2.95 1.27 1.76 1.10
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 2266 A. Asteras - Panelefsiniakos 1.30 5.40 6.45 1.04 2.91 1.06
mi. 15:00 2267 Aiginiakos - OFI Crete 4.40 3.20 1.75 1.83 1.12 1.23
mi. 15:00 2268 Kallithea - Chania 1.55 3.60 5.35 1.07 2.13 1.18
mi. 15:00 2270 Panegialios FC - Trikala FC 2.50 3.00 2.70 1.35 1.41 1.27
mi. 15:00 2290 Panserraikos - Kalloni 1.57 3.60 5.10 1.08 2.09 1.18
mi. 15:00 2291 Sparti - Aris 5.15 3.70 1.55 2.13 1.08 1.17
 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:45 1861 AGORC - ASC 2.70 3.35 2.20 1.48 1.31 1.19
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:30 1866 Padova - Venezia 2.45 2.95 2.70 1.33 1.40 1.26
Optimi! Un singur meci!
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 2443 Ascoli Youth - AS Bari Youth 2.75 3.50 2.15 1.52 1.32 1.18
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 2447 Teramo - Pordenone 3.20 3.10 2.15 1.56 1.26 1.26
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1868 Stade Malien de Bamako - Mamahira AC De Kati 1.57 3.55 4.85 1.08 2.03 1.16
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 2493 IR Tanger - KAC Kenitra 1.60 2.95 6.60 1.03 2.02 1.26
 
+ 21 speciale
 





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 2510 San Marino - Andorra 4.20 3.50 1.80 1.89 1.18 1.23
 
+ 18 speciale
 


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 10:45 1870 Sydney Olympic - Western Sydney Wanderers U21 2.00 4.05 2.75 1.33 1.62 1.13
mi. 12:00 1873 Odra Opole - Polonia Bytom 1.90 3.70 3.20 1.24 1.70 1.17
mi. 13:00 1875 Isloch - Slavia Mozyr 2.60 3.45 2.30 1.47 1.37 1.20
mi. 13:00 1876 Neman Grodno - FK Lida 1.40 5.10 5.00 1.09 2.50 1.07
mi. 14:00 1878 FC Tallinna Infonet - Metta/LU 1.50 4.55 4.45 1.12 2.23 1.10
mi. 15:00 1879 Karadjordje Topola - FK Radnicki 1923 3.60 3.85 1.75 1.84 1.19 1.15
mi. 16:30 1880 CSKA Moscow - FC Ufa 1.62 4.35 3.80 1.17 2.01 1.11
mi. 16:30 1881 NK Sesvete - NK Vinograder 1.67 4.10 3.75 1.17 1.94 1.13
mi. 16:45 1882 FK Gomel - FK Lokomotiv Gomel 2.00 3.60 3.00 1.27 1.62 1.18
mi. 17:00 1886 Lokomotiv Moscow - Stromsgodset 1.60 4.35 3.90 1.16 2.04 1.11
mi. 17:00 1887 Nafta Lendava - Snk Radgona 1.20 6.50 8.15 0.00 3.58 1.03
mi. 17:00 1888 NK Kustosija - NK Samobor 1.60 4.40 3.90 1.16 2.05 1.11
mi. 18:00 1890 Dolni Benesov - Hlucin 3.15 4.05 1.82 1.75 1.24 1.13
mi. 18:00 1891 Gwarek Ornontowice - Rozwoj Katowice 6.30 5.50 1.30 2.91 1.04 1.06
mi. 18:00 1892 Odd BK - Notodden 1.25 5.60 7.60 1.01 3.19 1.05
mi. 18:00 1903 Spisska Nova Ves - FC Lokomotiva Kosice 3.20 3.70 1.90 1.70 1.24 1.17
mi. 18:30 1907 HFK Olomouc - FK Kozlovice 1.60 3.85 4.45 1.12 2.04 1.15
mi. 19:00 1908 FC Fredericia - Brabrand IF 1.72 3.80 3.80 1.17 1.88 1.16
mi. 19:00 1909 Molde - Hodd 1.25 5.55 7.70 1.01 3.19 1.05
mi. 19:00 1947 SV Sankt Margarethen - SV Parndorf 5.80 4.80 1.37 2.60 1.06 1.09
mi. 19:00 1948 Varnsdorf - Stechovice 1.40 4.55 5.70 1.06 2.50 1.10
mi. 19:30 1950 FC Karabakh Wien - SV Stripfing/Weiden 2.65 3.60 2.20 1.51 1.35 1.18
mi. 19:30 1951 USK Anif - SK Bischofshofen 1.15 7.00 10.80 0.00 4.20 1.02
mi. 20:00 1952 Brommapojkarna - Sollentuna FK 1.80 4.30 3.10 1.26 1.78 1.12
mi. 20:30 1953 VfB Speldorf - VfB Homberg 4.00 4.85 1.52 2.17 1.15 1.08
mi. 21:00 1954 Admira Dornbirn - SV Gaissau 1.45 5.50 4.20 1.14 2.36 1.06
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize va primi cota 1.
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 1874 Spartak Chernigov Women - Yatran Basis Women 11.50 8.00 1.12 4.67 0.00 0.00
mi. 13:30 1877 Zlagoda Dnipro Women - Zhilstroy Kharkov 2 Women 11.50 8.00 1.12 4.67 0.00 0.00
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1956 Italia U19 - Franta U19 2.90 3.45 2.15 1.56 1.31 1.21
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 1395 Zeta - Buducnost 3.55 3.25 1.90 1.68 1.19 1.21
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 2565 Enugu Rangers - Lobi 1.35 4.00 8.50 0.00 2.69 1.14
mi. 17:00 2566 Katsina United FC - Ifeanyi Ubah 1.40 3.50 8.70 0.00 2.47 1.18
mi. 17:00 2567 Rivers United FC - Kano 1.30 4.00 11.00 0.00 2.90 1.14
mi. 17:00 2568 Wikki - Shooting 1.30 4.00 10.40 0.00 2.86 1.13
 
+ 20 speciale
 




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2569 Union Comercio - AD Cantolao 1.75 3.50 4.25 1.16 1.90 1.21
mi. 20:15 2570 Sporting Cristal - Ayacucho 1.27 5.00 8.90 0.00 3.17 1.09
 
+ 21 speciale
 





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 2237 Hibernian - Hearts 2.40 3.15 2.85 1.35 1.48 1.28
Rejucare! In tur: 0-0.
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 3151 CF Badalona - CF Fuenlabrada 1.60 3.60 4.60 1.10 2.00 1.16
mi. 20:00 3262 Real Unión - Atlético Saguntino 2.15 3.15 2.95 1.27 1.51 1.22
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1957 Besiktas U21 - Gaziantepspor U21 1.13 6.60 12.00 0.00 4.22 1.01
 
+ 2 speciale
 
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:00 1958 Boluspor U19 - Konyaspor U19 1.30 5.50 6.00 1.04 2.84 1.05




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 13:00 3299 CSKA Moscow U19 - Rosenborg U19 1.42 4.70 5.80 1.08 2.57 1.12
mi. 17:00 3300 Monaco U19 - Real Madrid U19 2.85 3.50 2.20 1.56 1.34 1.22
mi. 19:00 3301 Barcelona U19 - Dortmund U19 1.85 3.70 3.40 1.22 1.75 1.17
1/8 Finala!
 
+ 12 speciale
 












Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 21:30 1405 Kicker N. - De Greef A. 1.60 2.20
mi. 21:30 1077 Delbonis F. - Schwartzman D S 1.70 2.05
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 21:30 4907 Bellucci T / Monteiro T - Cabal J S/Farah R 4.05 1.20
Suprafata de joc: Zgura
 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 18:00 4938 Albot R / Dzumhur D - Baker B / Mektic N 3.30 1.30
Suprafata de joc: Hard
 
+ 12 speciale
 












 
+ 12 speciale
 












 
+ 7 speciale
 







 
+ 8 speciale
 








 
+ 3 speciale
 



 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:40 1620 Balaji, N. S. - Singh D. 1.18 4.35
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:30 1643 Dinu C. - Fomina A. 1.18 4.45
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 4510 Avangard Omsk - Admiral Vladivostok 1.60 4.15 4.15 1.17 2.11 1.17
mi. 16:00 4512 Traktor Chelyabinsk - HC Barys Astana 1.80 3.90 3.50 1.23 1.84 1.19
mi. 16:00 4511 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 1.35 5.25 6.00 1.07 2.79 1.10
mi. 18:00 4513 Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 1.85 4.00 3.25 1.26 1.79 1.18
1/8 Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 4521 Adler Mannheim - Schwenninger Wild Wings 1.40 5.25 4.90 1.13 2.68 1.12
mi. 20:30 4522 EHC Red Bull München - Augsburger Panther 1.60 4.80 3.90 1.20 2.16 1.14
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 4541 Leksands IF - Skellefteaa Aik 3.85 4.30 1.65 2.08 1.21 1.17
mi. 20:00 4540 HV 71 - Frolunda HC 2.10 3.90 2.70 1.40 1.64 1.20
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 4543 Toronto Marlies - Syracuse Crunch 2.15 3.65 2.75 1.34 1.55 1.19
mi. 19:00 4544 Chicago W. - Cleveland Monsters 2.15 3.65 2.85 1.32 1.55 1.19
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:30 4546 Sheffield Steelers - Edinburgh Capitals 1.18 7.75 8.50 1.01 3.79 1.02
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:00 4552 EC Die Adler Kitzbuhel - HC Neumarkt Riwega 5.75 6.00 1.30 3.03 1.08 1.07
Turul Invinsilor
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 4568 Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 2.65 4.40 2.00 1.67 1.39 1.15
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 4571 HC Most - Kadan 2.20 4.35 2.40 1.49 1.58 1.17
mi. 19:00 4572 Litomerice - HC Havirov Panthers 2.00 4.25 2.75 1.38 1.70 1.17
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:30 4580 Jyp-Akatemia - Iisalmen Peli-Karhut 1.85 4.25 3.10 1.31 1.83 1.17
mi. 18:30 4581 Kajaanin - Savonlinnan Pallokerho 2.80 4.15 2.00 1.70 1.37 1.18
mi. 18:30 4582 Leki Hockey - Tuto 3.45 4.70 1.65 2.08 1.25 1.14
mi. 18:30 4579 Hermes - Roki 1.50 5.00 4.05 1.19 2.38 1.13
mi. 18:30 4578 Heinolan Peliitat - Jokipojat J. 2.35 4.15 2.30 1.53 1.51 1.18
mi. 18:30 4577 Espoo United - K-Vantaa 1.95 4.15 2.90 1.35 1.74 1.18
 
+ 3 speciale
 



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 4590 Ujpest Budapest - DAB Docler 1.60 4.65 3.80 1.16 2.01 1.10
mi. 19:00 4589 Debreceni HK - Corona Brasov 2.00 4.45 2.70 1.33 1.60 1.11
mi. 19:30 4591 DVTK - Ferencvaros 1.30 6.50 5.75 1.05 2.82 1.03
mi. 20:00 4592 MAC Budapest - Fehervari Titanok 1.45 4.85 5.25 1.07 2.30 1.09
Sferturi! Cel mai bun din 7 meciuri!
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:00 4599 Irbis Kazan - Reaktor Nizhnekamsk 2.20 3.90 2.60 1.42 1.58 1.20
mi. 14:30 4600 HC Altai - Sarmaty Orenburg 10.75 10.25 1.10 5.62 1.01 1.01
mi. 15:00 4601 Barys Astana - Stalnye Lisy 6.00 6.00 1.30 3.15 1.09 1.09
mi. 16:00 4602 Krasnaya Armiya - Spartak Moscova 1.65 4.65 3.70 1.22 2.08 1.15
mi. 17:30 4603 Cherepovets - Mytishchinskie Atlanty 1.30 5.50 6.50 1.07 3.15 1.10
 
+ 10 speciale
 










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 4609 IK Pantern - IK Oskarshamn 1.80 4.10 3.25 1.26 1.84 1.17
mi. 20:00 4611 Vasterviks IK - Modo Hockey 1.75 4.25 3.45 1.24 1.90 1.16
mi. 20:00 4610 Timra IK - IF Bjorkloven 1.75 4.35 3.35 1.25 1.90 1.15
mi. 20:00 4608 BIK Karlskoga - Vita Hasten 1.80 4.15 3.20 1.27 1.84 1.17
mi. 20:00 4607 Almtuna IS - Sodertalje SK 1.50 4.70 4.55 1.14 2.31 1.13


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 1011 Nybro IF - Vimmerby HC 2.25 4.30 2.35 1.49 1.53 1.15
mi. 20:00 1010 Mariestads Bois - Borlange HF 1.70 4.55 3.35 1.25 1.96 1.14
mi. 20:00 1007 Kallinge/Ronneby IF - Lindlovens IF 1.35 5.50 5.75 1.08 2.79 1.09
mi. 20:00 1009 Kristianstads IK - IF Troja/Ljungby 1.95 4.30 2.75 1.36 1.71 1.15
 
+ 33 speciale
 

































 
+ 16 speciale
 
















 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4630 Dongbu Promy - Mobis Phoebus 1.60 14.75 2.55 1.37 2.01
mi. 12:00 4631 Et Land Elephants - LG Sakers 1.60 15.00 2.60 1.35 2.01
 
+ 5 speciale
 





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 12:00 4632 Yongin Life Blue Minx W - Cheongju KB Stars W 1.95 14.00 2.05 1.57 1.64
 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 4633 Horsholm 79Ers - Team Fog Naestved 2.00 14.25 1.95 1.64 1.60
 
+ 16 speciale
 
















 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 22:00 4646 Proger Chieti - Granarolo Bologna 2.20 14.25 1.80 1.76 1.49
 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4663 Mornar - BC Mega Leks 1.45 15.75 3.10 1.31 2.52
mi. 20:00 4664 Olimpija L. - Buducnost 2.85 15.25 1.50 2.38 1.36
mi. 22:00 4662 Igokea - Krka 1.35 16.75 3.65 1.23 2.89
 
+ 16 speciale
 
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4665 Miasto Krosno - Polfarmex Kutno 1.20 19.50 5.00 1.07 3.30
mi. 19:30 4666 PGE Turow Zgorzelec - Trefl Sopot 1.22 19.50 4.90 1.07 3.16
 
+ 33 speciale
 

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 4674 Rhein-Neckar Lions - HC Meshkov Brest 1.25 12.75 4.85 1.12 3.35
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4675 SG Flensburg-Handewitt - TSV Hannover Burgdorf 1.12 16.25 8.25 1.01 4.58
mi. 21:15 4676 THW Kiel - MT Melsungen 1.10 17.00 9.00 0.00 4.95
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4678 Bodo - Drammen HK 1.95 8.75 2.20 1.52 1.67
mi. 19:00 4677 Baekkelaget Elite - Halden Topphandball 1.10 18.25 9.00 0.00 4.95
mi. 19:30 4679 Elverum - St Hallvard 1.01 32.00 17.00 0.00 8.26
mi. 21:00 4680 Kolstad Handball - Haslum HK 2.90 9.25 1.60 2.06 1.30
 
+ 8 speciale
 








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:30 4681 Globalcaja Ciudad Encantada - FC Barcelona 18.00 29.00 1.01 8.26 0.00
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4682 IK Savehof - IFK Kristianstad 2.40 8.25 1.85 1.75 1.44
mi. 20:15 4683 Alingsaas HK - Redbergslids IK 1.35 10.25 4.15 1.15 2.70
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:30 4684 Mors-Thy Handbold - Bjerringbro-Silkeborg 4.05 9.75 1.35 2.70 1.16
 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:15 4685 Jicin - Dukla Praha 3.30 10.25 1.45 2.30 1.22

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 4687 Randers W - Skanderborg W 1.08 20.00 9.75 0.00 5.40
mi. 19:30 4686 FC Midtjylland W - Team Esbjerg W 1.22 13.50 5.25 1.09 3.43
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:30 4688 Nordsjaelland Handball - Hoj 1.14 17.50 7.25 1.01 4.06
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:30 4689 Wacker Thun - K. Schaffhausen 3.20 10.00 1.50 2.19 1.23
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 4690 Amicitia Zurich - TSV St Otmar/St Gallen 2.30 9.25 1.85 1.75 1.48
 
+ 6 speciale
 






 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:45 1285 Paris SG - Montpellier 1.12 22.00 7.25 1.01 4.33
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 4696 TuS N-Lubbecke - HSG Nordhorn-Lingen 1.16 19.50 6.00 1.09 4.45
 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4698 RK Celje Pivovarna Lasko - Tatran Presov 1.15 18.00 6.75 1.04 4.14
 
+ 17 speciale
 

















 
+ 17 speciale
 

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:15 4706 KS Azoty Pulawy - Wisla Plock Ssa 3.25 11.75 1.45 2.30 1.23
mi. 19:30 4707 KS Gwardia Opole - KS Vive Ta. Kielce 15.50 40.00 1.01 7.49 0.00
 
+ 2 speciale
 


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:15 4709 Benfica L. - AC Fafe 1.01 35.00 16.25 0.00 7.49
 
+ 3 speciale
 



 
+ 6 speciale
 






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4716 Tatabanya Carbonex KC - MKB Veszprem KC 9.00 22.00 1.09 4.85 0.00







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 21:30 2061 Conegliano W - Modena W 1.75 2.00




















 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale
 














 
+ 7 speciale
 







 
+ 7 speciale